Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Poniedziałek, 1 maja 2017 r. godz. 19:53

Wyniki 31. kolejki Ekstraklasy

Mishka, źródło: Legionisci.com

Zakończyła się pierwsza seria spotkań w rundzie finałowej. W poniedziałek Zagłębie zremisowało z Cracovią 2-2. Gospodarze przegrywali już 0-2, ale udana pogoń w końcówce pozwoliła im na uratowanie punktu. W niedzielę Jagiellonia skromnie pokonała Pogoń, a Legia tylko zremisowała na własnym stadionie z Wisłą i traci dystans do lidera. W sobotę Wisła Płock podzieliła się punktami z Ruchem, Lechia wygrała z Termaliką 2-0, a Śląsk uległ u siebie Górnikowi 0-2.

W piątek Arka zremisowała z Piastem, a Lech wygrał 3-2 z Koroną. Co ciekawe, sędzia podyktował w tym spotkaniu aż trzy rzuty karne.

31. kolejka:

Arka Gdynia 1-1 Piast Gliwice
Lech Poznań 3-2 Korona Kielce
Wisła Płock 1-1 Ruch Chorzów
Śląsk Wrocław 0-2 Górnik Łęczna
Lechia Gdańsk 2-0 Termalica Nieciecza
Jagiellonia Białystok 1-0 Pogoń Szczecin
Legia Warszawa 1-1 Wisła Kraków
Zagłębie Lubin 2-2 Cracovia

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców



Komentarze: (59)

felek, 28.04.2017 09:05:41 - *.pse.pl

Nieważne czy wygra Legia. Ważne, żeby kks przegrał.

Obiektywny, 28.04.2017 09:22:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Legia - Wisła 1-2 Radovic - Brożek, Malecki

meks, 28.04.2017 09:45:26 - *.237.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Lech - Korona 4-0.

do felek, 28.04.2017 09:55:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

sam jesteś nieważny...

hubi37, 28.04.2017 10:03:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ci dwaj to nie kibice Legi. Moje zdanie takie Legia ma wygrać nie ważne ile i w jakim stylu a reszta nie ważna.

Janusz Typer, 28.04.2017 11:55:42 - *.adsl.inetia.pl

Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin x
Legia Warszawa - Wisła Kraków 1
Lech Poznań - Korona Kielce 1
Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza x
Wisła Płock - Ruch Chorzów 1
Zagłębie Lubin - Cracovia x
Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna 2
Arka Gdynia - Piast Gliwice x

ziutek, 28.04.2017 12:05:50 - *.pse.pl

KKS zostanie mistrzem wydaje się.

Arek, 28.04.2017 12:15:25 - *.adsl.inetia.pl

Spadać tam na swoje strony kartofle! To nie strona łacha, tylko Legii.

jo, 28.04.2017 22:19:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A marciniak drukuje... trałka potem wali łokciem w ryj gościa z korony a jego kumpel marciniak milczy... to jest prokuratura ale PZPN jest pełny bandytów.

Macio69, 28.04.2017 22:27:00 - *.play-internet.pl

Marciniak przypilnował dziś wyniku... 1 karny nie pomógł, to podyktował drugiego... Byle by ten gnojek nie sędziował naszego meczu z pyrami, bo pomaga im ile wlezie.

miro62, 28.04.2017 22:34:50 - *.dynamic.chello.pl

Marciniak załatwił sprawę.
Naprawdę nie ma gościa ,który by panował nad obsadą sędziów- przecież wiadomo że on sprzyja lechitom.
Drukowanie ..kur..drukowanie

(L)egijny, 28.04.2017 22:35:07 - *.centertel.pl

słucham c+, że Lech cierpial.... hiPOkryci....
miał wygrać, wygrali, jedziemy dalej:) ale sPOłdzielnia:(

Tuż do obiektywny, 28.04.2017 22:37:29 - *.centertel.pl

Już widzę jak stawiasz 5.000 na te 1-2 +strzelcy

meks, 28.04.2017 22:41:08 - *.154.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Legia - Wisła 0-0

Zajmon, 28.04.2017 22:41:08 - *.139.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

SEDZIA Marciniak robi co chce to kurna nic sie nie dzieje a przeciw Legii 10 karnych karnych jest ok!!! A potem w pucharach odpadają z pastuchami

zivi, 28.04.2017 22:41:46 - *.kpn.net

Jak tak samo z nami korona zagra to będzie ciężko. ..dobry mecz ogólnie

tylko-Legia, 28.04.2017 22:46:25 - *.free.aero2.net.pl

Mecz oglądałem z ciekawości.
Klub z wielkopolski - słabo...
Pseudo sędzia marciniak wydrukował wynik!
Słów nie mam cenzuralnych aby opisać pracę głównego siędziego!

delia, 28.04.2017 23:02:22 - *.13-2.cable.virginm.net

trochę obiektywizmu panowie, bo te karne należały się leszkom, a na drukowanie to powinniśmy narzekać jako ostatni.

piter, 28.04.2017 23:05:21 - *.adsl.inetia.pl

kur.. mac-niestety ale wykrakałem,po 70 minucie gdzie kuchenka nic nie grała powiedziałem ze zaraz ten debil z gwizdkiem coś odwali i stało się;///////

Wolfik, 28.04.2017 23:14:09 - *.dynamic.mm.pl

Koledzy, nie ma się co oglądać na innych, trzeba wygrać z Wisłą potem wygrać z Pogonią, itd.

A do karnych nie ma się co czepiać, odgwizdane prawidłowo. Trochę obiektywizmu, chociaż to trudne.

do wszystkich, 28.04.2017 23:26:25 - *.static.chello.pl

do wszystkich to obroncy korony wydrukowali mecz a ten mlozdzen kolega z lecha kpina

Zajmon, 28.04.2017 23:28:35 - *.139.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@delia
co ty pieprzysz. Najpierw byl faul na koroniarzu. Jak nic sędzia dal karnego za nic

ocho(L), 28.04.2017 23:33:22 - *.adsl.inetia.pl

@delia - leszku, dajesz łachem z daleka. Doceń łachu jaka jest demokracja na tym portalu, na łachowskim kibicowskim wpis taki w drugą stronę nie ujrzy nigdy światła dziennego, taki tam macie bolszewicko - bismarckowski zamordyzm. Doceń ,że mogłeś zaprodukować się w wolnym kibicowskim świecie - i spadaj do siebie.

Arek, 28.04.2017 23:36:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@piter, też tak miałem i się k...wa sprawdziło. @delia, to proszę bardzo, niby dlaczego mamy mówić o drukowaniu jako ostatni? Tylko nie pisz mi tu o bramce Hamalainena u nas, bo to zgrana śpiewka i nikt nie ma co do tego wątpliwości. A skoro jesteś taki obiektywny to kiedy podyktowali karnego dla nas w tym sezonie, bo ja nie pamiętam. Może i coś takiego było, ale nie wiem. Za to karnych przeciwko nam było i to sporo. Zresztą nawet nie chodzi mi już o te karne, tylko o patafiana Marciniaka, co jawnie się przyznaje do waflowania z Trałką. Swoją drogą, ciekawe kto komu dziś stawia? Marciniak Trałce, czy może odwrotnie.

Marcinek, 28.04.2017 23:36:31 - *.132.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

już łach zaczyna drukować złodziejski sprzedany twór z 10 letnią historią i złodziejską ikoną piotrem r

(L)ukasz, 28.04.2017 23:38:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szymon Marciniak - dwunasty zawodnik amiki - drugi karny dla kuchenek z kapelusza i pomyśleć że ten gość sędziuje w lidze mistrzów. Szokujące.

Jacek, 28.04.2017 23:41:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Marciniak pilnuje aby lachowi nic zlego sie nie stalo. Bylem pewny, ze sedzia cos wymysli. W zadnym wypadku nie bylo pierwszego karnego dla amiki. Robak ewidentnie zostawil nogi aby stworzyc pozory faulu, ktorego nie bylo. W drugim przypadku uwazam, ze po stracie rownowagi przez kuchenkarza to on odpychal sie reka od Mozdzenia. Poniewaz od kilkunastu minut ledwo czlapal po boisku to w potyczce z rywalem upadl z braku sil. Zreszta czego mozna bylo sie spodziewac? Marciniak kiedy tylko moze to oddaje amice to co im zabral na jesieni a dal Legii. Pocieszajace jest to, ze amica chyba nie jest fizycznie za mocna. W sumie to wiadomo, ze nikt nie da Legii mistrza w prezencie
Musimy poprostu wygrywac w kolejnych meczach i liczyc na to, ze sedziowie nam w tym nie przeszkodza. Od zawsze tak jest, ze wszystkie druzyny w potyczce z Legia wypruwaja sobie zyly aby w kolejnym meczu odpuscic. Liczmy tylko na siebie a zwyciestwo bedzie cenniejsze.

AAA, 28.04.2017 23:44:24 - *.dynamic.chello.pl

Sędzia? Marciniak ?
Buhaha

scvv, 29.04.2017 00:00:31 - *.centertel.pl

@delia od razu widać, że jesteś pyrą ... wiesz przynajmniej przeciwko jakiej drużynie podyktowano najwięcej karnych ? Wiesz ile Legia miała karnych ? ... jesteś kartofel i w nogach śpisz

..., 29.04.2017 00:07:08 - *.124.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Marciniak rzeczywiście sprzyja Lechowi- szczególnie jak uznał gola Hamalainena na 2:1 z prawie metrowego spalonego jesienią.

do delia, 29.04.2017 00:54:16 - *.play-internet.pl

popieram w 100 %, karne były oczywiste i nie było żadnego drukowania, bądźcie obiektywni hipokryci. Zobaczymy co pokaże w bramce nasz "dusiciel" w meczu z wisłą.

do delia, 29.04.2017 05:51:58 - *.play-internet.pl

100 % poparcia z mojej strony, oglądałem mecz , karne ewidentne, a hiPOkrytów zaprasza na Ł3 na mecz z wisłą, a nie biadolenie na sędziów.

..., 29.04.2017 07:20:09 - *.play-internet.pl

Taka piłka. Raz sędzia podyktuje karnego, Raz Hama strzeli ze spalonego w 93 minucie(dzięki czemu Legia ma bezpośredni stosunek lepszy nad Lechem) w itd.
W tym tkwi sedno, że jak nie idzie to niebiosa pomagają. Ale rożny Lecha i gol na 1:0 majstersztyk...
Walka trwa.

antyberg, 29.04.2017 08:15:59 - *.centertel.pl

Do wszystkich zakochanych w Marciniaku, ten sedzia jest przereklamowany! Jest slaby i mam nadzieje ze nie bedzie sedziowal zadnego meczu Legii!

Luka, 29.04.2017 08:22:24 - *.dynamic.chello.pl

Do tych co pisza, ze karny drugi dla lecha ewidentny, napisalbym tylko, ze jestescie chorzy psychicznie. I stwierdzam, ze nie ma szans na uleczenie was.
Takich sytuacji jest mnostwo w trakcie meczu i sedziowie najczesciej w ogole nie reaguja.
A jakbyscie sie przyjrzeli dokladnie, to zobaczylibyscie, ze jevtic odpychal jak pierwszy, ale tego marciniak juz nie widzial.
Ten gosc robi co chce w tej lidze. Popelnil jeden blad na nasza korzysc, a teraz w zamian pilnuje wynikow lecha jak klakier.

Rychu, 29.04.2017 08:36:57 - *.warszawa.vectranet.pl

Marciniak sprezentował amice 3 punkty Frajer...

klaus, 29.04.2017 08:51:01 - *.internetdsl.tpnet.pl

Szczerze to karne ewidentne nie ma dyskusji patrzec na Legie

delia, 29.04.2017 12:08:07 - *.13-2.cable.virginm.net

Arek - powiedzmy że zamiast Lecha grała by Legia co byś pisal po meczu? Że karny ewidentny- punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Założę się że po meczu z Wisłą jej kibice będą też szukać drugiego dna. W naszej lidze dalej się drukuje ale sytuacje z tego meczu nijak się mają do drukowania bo sędzia bez problemu się z tych decyzji wybroni.

jakar, 29.04.2017 14:39:26 - *.1.gost.mdimedia.pl

czy będzie jutro jakaś oprawa na meczu?

walo, 29.04.2017 15:39:03 - *.dynamic.chello.pl

już nie narzekajmy na sedziego bo nam zaczną pyry maść na ból dupy przesyłać. Róbmy swoje, idziemy po swoje (L) !

Jacek, 29.04.2017 16:20:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Przed chwila komentujacy mecz Wisła-Ruch skrytykowali wczorajsza decyzje Marciniaka o drugim karnym dla lacha. I taka niestety jest prawda, ze Marciniak pilnuje aby krzywda kuchenkom sie nie stala.

Miro, 29.04.2017 17:16:57 - *.239.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Spermalica nie ciecia faworytem hahaha

do delia, 29.04.2017 19:04:15 - *.smtvsat.pl

CHyba nie wiesz co mówisz! Sędziowie są chu***wi dla nas!

Wolfik, 29.04.2017 20:00:16 - *.dynamic.mm.pl

Na dole też robi się ciekawie po wygranej Łęcznej we Wrocku. Na tą chwilę stawiałbym na spadek Arki (gra taką siermięgię, że żal patrzeć) oraz obecnego vice mistrza (kto by pomyślał?). Może i ESA37 ma niewiele z ducha sportu (podział punktów), ale faktem jest, że zapewnia emocje.

Dario, 29.04.2017 22:50:22 - *.dynamic.chello.pl

Najlepsze w tym wszystkim jest to,że taka Korona,Termalica czy Pogoń może sobie kopać tylko dla samego kopania i jedna z tych drużyn może nawet przegrać wszystkie 7 spotkań i żadna krzywda im się nie stanie.A ci w grupie spadkowej mogą wygrać mecz lub dwa i spadną z ligi.W konsekwencji tego głupiego systemu rozgrywek okaże się na koniec sezonu,że drużyna która spadła z ligi zdobyła przykładowo 7 punktów więcej przez cały sezon od drużyny,która na koniec sezonu zajęła miejsce 8 bądź 7.

antyk do Dario, 29.04.2017 23:30:21 - *.60.ipv4.supernova.orange.pl

pisałem to już rok temu właśnie to samo co ty,system jest bezsensowny ale patrz ja to widzę ty to widzisz a pzpn nie,to jest dziwne

Cult⚽️Legia, 30.04.2017 00:52:44 - *.89

Marciniak 12sty Łach

hawryl74, 30.04.2017 09:07:02 - *.19-1.cable.virginm.net

@ziutek. Legia Będzie Mistrzem czy się to komuś podoba czy nie.
Mocno Legiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!

do Dario, 30.04.2017 09:13:33 - *.play-internet.pl

100 % poparcia, ten system z podziałem tabeli i punktów jest tragiczny.

Bugi B., 30.04.2017 11:19:43 - *.centertel.pl

@Dario
Akurat w tym sezonie powinieneś się cieszyć z tego systemu, albowiem inaczej mistrza byście nie zdobyli. Ciekaw jestem co wtedy będziesz pisał...:)

A tymczasem powodzenia w walce o MP i liczę, że dziś Pogoń pomoże Wam wskoczyć na miejsce lidera.

123, 30.04.2017 13:29:20 - *.dynamic.chello.pl

Śniadanie zjedzone czas się zbierać na MECZ !
Siedem kroków do mistrzostwa, dzisiaj pierwszy 2:1 Vadis ,Necid i małecka.

123, 30.04.2017 20:17:16 - *.centertel.pl

A miało być tak pięknie

Hardkorowy Koksu, 30.04.2017 20:58:36 - *.129.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Felunio na co Ty? Tylko LEGIA!!!
Ciemek

Biała Łapa, 30.04.2017 21:53:22 - *.dynamic.chello.pl

Niestety, mistrzostwo ESA Legia przegrała w grudniu ub. r. dokonując pseudo transferów w osobach nowych napastników. Ich poprzednicy nie tylko strzelali mnóstwo goli, ale również współkreowali akcje ofensywne z piłkarzami linii pomocy. A cóż mamy dzisiaj? Bezradnego Necida pętającego się bezproduktywnie przez prawie 70 min. po boisku. Aż żal patrzeć na tego chłopinę. Z innymi "napadziorami" jest podobnie albo i gorzej. Sądzę, że na obecną legijną rzeczywistość szkoda naszej tradycyjnej, co meczowej, kibicowskiej "napinki"...

ocho(L), 30.04.2017 21:56:08 - *.adsl.inetia.pl

@delia - wypowiedziałeś się, nawet kilka razy, co na waszym łachowskim portalu nie jest możliwe dla innych, spadaj do siebie , bo chyba wiesz że forum i używalność poczty ma swoje prawa.

Micmak, 01.05.2017 12:38:45 - *.10

I tak kończy się sen o mistrzostwie... Jak tak będą lekceważyć rywali to o 3 miejsce będzie ciężko

AAA, 01.05.2017 23:34:29 - *.dynamic.chello.pl

do Biała Łapa: nie nazywaj tego Necida napastnikiem bo obrażasz napastników.
Leśnodosrski dziekujemy...
Poczytajcie wywiad ze Staśkiem..

Wolfik, 02.05.2017 15:00:13 - *.dynamic.mm.pl

Jaja będą, jeśli Arka zdobędzie dziś PP. Oznaczać to będzie, że dla kogoś z pierwszej 4-ki braknie miejsca w Europie.

Wolfik, 02.05.2017 18:54:26 - *.dynamic.mm.pl

Arka grająca od kilku miesięcy totalny piach wygrywa PP. Jak widzicie Koledzy, wszystko jest możliwe. Trzeba walczyć i wierzyć, a nie płakać po jednym zremisowanym meczu skoro mamy jeszcze sześć.

Oczywiście należy pamiętać, że dla kogoś z czołówki tego jednego miejsca zabranego przez Arkę w pucharach braknie.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.