Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com
Sobota, 29 kwietnia 2017 r. godz. 13:54

III liga: Legia II Warszawa 0-3 Lechia Tomaszów Mazowiecki

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 25. kolejki III ligi Legia II Warszawa przegrała w Ząbkach z Lechią Tomaszów Mazowiecki 0-3. Do przerwy goście wygrywali 1-0 po trafieniu Artura Gołdyna. W ostatnich minutach drugiej części meczu Lechia zdobyła jeszcze dwa gole po strzałach Kamila Szymczaka i Wiktora Żytka.

III liga: Legia II Warszawa 0-3 (0-1) Lechia Tomaszów Mazowiecki
0-1 - 37' Artur Gołdyn
0-2 - 85' Kamil Szymczak
0-3 - 90' Wiktor Żytek

Legia II: 1. Dominik Kąkolewski - 4. Mateusz Zawal, 5. Mateusz Żyro, 3. Mateusz Hołownia, 26. Eryk Rakowski - 16. Bartłomiej Urbański, 19. Patryk Czarnowski (79' 11. Aleksander Waniek), 7. Tomasz Nawotka, 22. Saddam Sulley (70' 9. Eryk Więdłocha), 6. Mateusz Leleno (66' 23. Tin Matić) - 17. Sandro Kulenović

Lechia: 1. Patryk Grejber - 19. Klaudiusz Król, 4. Kamil Cyran, 18. Paweł Magdoń, 76. Bartosz Widejko, 15. Łukasz Bocian, 8. Wiktor Żytek, 20. Krystian Kolasa (35' 2. Adam Gołuński), 7. Marcin Mirecki, 10. Kamil Szymczak (87' 23. Bartłomiej Gawron), 21. Jakub Rozwandowicz (30' 9. Jardel Muniz Cruz)

żółte kartki: Hołownia, Rakowski, Czarnowski, Matić

Tabela, wyniki i terminarz III ligi



Komentarze: (10)

Kristo(L)wawa, 29.04.2017 14:18:56 - *.centertel.pl

Delikatnie mówiąc strasznie słabe ma wyniki ta druga Legia. Rozumiem że to młode chłopaki ale przecież to powinny być nadzieje największego klubu w Polsce. A jeśli dostają baty od takich ogórów to gdzie oni mają być w przyszłości Legionistami???
Po co w ogóle takie granie?

macio69, 29.04.2017 14:34:57 - *.play-internet.pl

Po co utrzymywać taką bandę darmozjadów??? Zostawić tylko 1-kę i młodzieżowców!

Abc, 29.04.2017 15:03:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Grał Żyro to przegrali

Peter mokotuff, 29.04.2017 16:45:26 - *.play-internet.pl

Jardel z fc porto gra u nich...

J, 29.04.2017 17:26:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Czerczesow miał rację że to nie akademia a worek ogórków. Po co to utrzymywać jak żaden nie ma szans grać w pierwszej.

wrt, 29.04.2017 17:28:07 - *.play-internet.pl

z 4 letnich transferów młodych talentów nie wypalił żaden

Dario, 29.04.2017 17:33:42 - *.dynamic.chello.pl

Słabe te wyniki rezerw Legii.Już nie pamiętam kiedy wygrali dwa mecze z rzędu.I oni chcą grać w pierwszym zespole Legii?Przecież jakiś ogórów z 3 ligi nie mogą ograć to gdzie im do pierwszej Legii.

obiektywnie, 29.04.2017 21:53:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Byłem na meczu. Jak dla mnie Kulenovicia można śmiało się pozbyć. Dziś wszystkie pojedynki przegrywał (i to nie pierwszy mecz jego taki)

Cult⚽️Legia, 30.04.2017 00:51:27 - *.89

Ponoć to #żewłakowout ?

lob, 30.04.2017 10:39:23 - *.dynamic.chello.pl

W rezerwach to powinno grać 3-4 starszych zawodników ze stażem w e-klapie......tak to zawsze będzie czwarty poziom...chyba, że "Chopinowi" pasuje brak awansu. Zawsze to taniej ( i o to pewnie chodzi ) i bliżej tłuc się po mazowieckich i łódzkich miasteczkach i wsiach jak wyjeżdżać gdzieś 150--200 km.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.