III liga: Legia II Warszawa 0-3 Lechia Tomaszów Mazowiecki

W meczu 25. kolejki III ligi Legia II Warszawa przegrała w Ząbkach z Lechią Tomaszów Mazowiecki 0-3. Do przerwy goście wygrywali 1-0 po trafieniu Artura Gołdyna. W ostatnich minutach drugiej części meczu Lechia zdobyła jeszcze dwa gole po strzałach Kamila Szymczaka i Wiktora Żytka.

III liga: Legia II Warszawa 0-3 (0-1) Lechia Tomaszów Mazowiecki
0-1 - 37' Artur Gołdyn
0-2 - 85' Kamil Szymczak
0-3 - 90' Wiktor Żytek

Legia II: 1. Dominik Kąkolewski - 4. Mateusz Zawal, 5. Mateusz Żyro, 3. Mateusz Hołownia, 26. Eryk Rakowski - 16. Bartłomiej Urbański, 19. Patryk Czarnowski (79' 11. Aleksander Waniek), 7. Tomasz Nawotka, 22. Saddam Sulley (70' 9. Eryk Więdłocha), 6. Mateusz Leleno (66' 23. Tin Matić) - 17. Sandro Kulenović

Lechia: 1. Patryk Grejber - 19. Klaudiusz Król, 4. Kamil Cyran, 18. Paweł Magdoń, 76. Bartosz Widejko, 15. Łukasz Bocian, 8. Wiktor Żytek, 20. Krystian Kolasa (35' 2. Adam Gołuński), 7. Marcin Mirecki, 10. Kamil Szymczak (87' 23. Bartłomiej Gawron), 21. Jakub Rozwandowicz (30' 9. Jardel Muniz Cruz)

żółte kartki: Hołownia, Rakowski, Czarnowski, Matić