Jacek Magiera - fot. Woytek / Legionisci.com

Magiera: Gonimy, gonimy, gonimy...

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jacek Magiera (trener Legii): Uważam, że druga połowa była lepsza w naszym wykonaniu. Trzeba powiedzieć, że zespół Wisły był dobrze zorganizowany w pierwszej połowie. Zagęścili środek boiska, co ograniczyło nasze akcje bramkowe. W efekcie było 0-0 do przerwy. Mistrzostwo Polski zdobywa się meczami nie tylko u siebie, ale także na wyjeździe. Przed nami jeszcze sześć kolejek. Walczymy.

Chcieliśmy grać o zwycięstwo. Niemniej jednak chcę pochwalić zespół za postawę w drugiej części. Byliśmy drużyną, która zdominowała Wisłę w końcówce. Zabrakło celnego strzału, dobrej piłki. Mógł to zrobić Sebastian Szymański, który nie miał kompleksów. Tak czy inaczej gonimy, gonimy, aż w końcu dogonimy i jeszcze to wydrzemy. Mamy swój określony plan, który realizujemy w szatni, na treningach i nic tego nie zmieni. Nawet to, że dziś padł remis.