Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com
Środa, 3 maja 2017 r. godz. 13:15

III liga: Pelikan Łowicz 4-0 Legia II Warszawa

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 26. kolejki III ligi Legia II Warszawa przegrała w Łowiczu z Pelikanem 0-4. Gospodarze objęli prowadzenie już w 6. minucie. W pierwszej połowie legioniści mieli szansę by doprowadzić do remisu, ale Tomasz Nawotka nie wykorzystał rzutu karnego. W drugiej części gry Mateusz Majewski zdobył kolejne dwie bramki dla Pelikana, a w doliczonym czasie gry gospodarze dobili "Wojskowych"po trafieniu Przemysława Belli.

W ostatnich 4 meczach podopieczni Krzysztofa Dębka zanotowali 3 porażki.

III liga: Pelikan Łowicz 4-0 (1-0) Legia II Warszawa
1-0 - 6' Rafał Parobczyk
2-0 - 62' Mateusz Majewski
3-0 - 65' Mateusz Majewski
4-0 - 90' Przemysław Bella

Pelikan: 12. Michał Nowak - 4. Piotr Gawlik, 23. Bartosz Broniarek, 3. Grzegorz Wawrzyński, 19. Mateusz Majewski, 8. Michał Adamczyk, 10. Rafał Parobczyk (64' 18. Mateusz Kasprzyk), 14. Kamil Kuczak, 6. Tomasz Bogołębski (64' 9. Krystian Mycka), 15. Bartosz Bujalski (64' 7. Daniel Bończak), 22. Wojciech Wojcieszyński (78' 5. Przemysław Bella)

Rezerwowi: 1. Patryk Orzeł, 2. Fabian Woźniak, 11. Arkadiusz Ciach

Legia II: 1. Dominik Kąkolewski - 7. Tomasz Nawotka, 4. Mateusz Zawal, 5. Mateusz Żyro, 26. Eryk Rakowski - 16. Bartłomiej Urbański (74' 19. Patryk Czarnowski), 11. Aleksander Waniek, 6. Mateusz Leleno, 20. Miłosz Szczepański - 9. Eryk Więdłocha (72' 17. Sandro Kulenović), 23. Tin Matić

Rezerwowi: 33. Tomasz Wróblewski, 24. Alban Sulejmani, 22. Sadam Sulley

Żółte kartki: Gawlik, Bogołębski, Bujalski (Pelikan) - Nawotka, Rakowski, Urbański, Waniek, Kulenović (Legia II)




Komentarze: (18)

jarfer, 03.05.2017 13:25:27 - *.static.ip.netia.com.pl

A czemu bez Chukwu?

Seb, 03.05.2017 13:56:49 - *.dynamic.chello.pl

Co to ma być ? Kolejny mecz plecy ogórami..
Dwa ostatnie mecze bramki 0-7
Nie wiem oni są aż tak słabi czy po prostu sprzedają te mecze...
Rezerwowi Alban Sulejmani, 17. Sandro Kulenović, 22. Sadam Sulley
Pomyśleć że te nabytki były brane uwagę przy kadrze pierwszego zespołu...
DRAMAT !!

do Seb, 03.05.2017 14:28:27 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Nieustawiane to są mecze na szkolnym turnieju choć i tam się czasem można dogadać ;)

Adam Nawalka, 03.05.2017 14:30:04 - *.static.ip.netia.com.pl

Strzelić karnego w środek to sztuka. Faken. Zapisz to!

bubu., 03.05.2017 15:07:16 - *.play-internet.pl

Dębek to najgorszy trener jaki do tej pory pracował w Rezerwach więc nie wymagajcie za dużo

oLaf, 03.05.2017 15:14:26 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

masakra. Legia II w 3-ciej lidze dostaje baty.... Jak ci zawodnicy mają wspomóc Legię I jak nie są w stanie wywalczyć awansu do 2-giej (czyli 3-ciej) ligi????

Wiem, wiem że to młodziaki ale chyba lepiej żeby grali z 2-giej lidze i uczyli się od lepszych niż po dolnych klasach...

Polpolpól , 03.05.2017 16:03:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To nimi Pan Mioduski zamierza wzmocnić pierwszy zespół? ...

kaszanka, 03.05.2017 17:00:52 - *.dynamic.chello.pl

3 grajków którzy byli wiązani z pierwszym zespołem nawet nie złapali się do podstawowego składu,siedzieli na ławce...Czwarty to Matic który zagrał cały mecz ale co z tego.

e(L)o, 03.05.2017 17:27:49 - *.sieradz.vectranet.pl

Forma jak zespołu Magiery!!!! Buahahahahahaha
Żałosne

Ewelina, 03.05.2017 18:04:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl

To ma być nasza przyszłość?? Rozgonić to towarzystwo w diabły!

adi, 03.05.2017 20:49:24 - *.6-2.cable.virginm.net

ŁADNY SYF LEŚNY ZOSTAWIL.

ka, 03.05.2017 21:08:17 - *.dynamic.chello.pl

Rezerwy takiego klubu jak Legia powinny spokojnie grać w najwyższej dopuszczalnej przez regulamin lidze, czyli drugiej.
To co się teraz dzieje z rezerwami to jakas parodia.

ocho(L), 03.05.2017 22:30:57 - *.adsl.inetia.pl

Fakt - gdzie są te orły przewidywane do pierwszego składu i " sprzedawane" jako super=wzmocnienia?

AAA, 03.05.2017 23:19:46 - *.dynamic.chello.pl

do adi: potwierdzam,Bogus ładny rozpiż...zostawiłeś,Alban wygoniony ale dlaczego nie wyj..Żewłakowa dywersanta?

Ciekawe Zaplecze, 04.05.2017 08:02:27 - *.centertel.pl

Widzę, że wielu z nich już coraz głośniej puka do bram pierwszego zespołu. Powalający bilans dwóch ostatnich spotkań 0-7. Niektórzy powinni jak najszybciej rozwiązać kontrakty z tymi patałachami, czy oni nie zdają sobie sprawy z tego co znaczy granie z (L) na piersi? Brawa dla sztabu za motywcję i dla pionu sportowego za podpisanie umów z tymi tuzami futbolu.

mw1991, 04.05.2017 08:11:51 - *.centertel.pl

Dapek i wszystko jasne

krys008 , 04.05.2017 16:09:33 - *.serv-net.pl

No to jestem spokojny o przyszłość klubu. Będziemy jak drugi Ajaks...
Krótko - wstyd i dramat.
Teraz wierzę w słowa, że Kopczyński to nasz najlepsi młody zawodnik...

L, 04.05.2017 20:51:16 - *.dynamic.chello.pl

Wstyd !!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.