Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. tasiorzyca
fot. tasiorzyca
Poniedziałek, 8 maja 2017 r. godz. 13:00

Bilety na mecz z Lechem

Redakcja, źródło: Legionisci.com

17 maja o godzinie 20:30 Legia Warszawa rozegra przy Łazienkowskiej mecz 34. kolejki Ekstraklasy z Lechem Poznań. W środę o godzinie 11:00 ruszy przedsprzedaż biletów na to spotkanie w systemie on-line i kasach klubowych. Do godziny 16:00 bilety będą mogli kupować jedynie posiadacze wejściówek na mecz z Termalicą Nieciecza. Sprzedaż otwarta rozpocznie się od godz. 16:30.

Bilet z kartą kibica
Karta musi być wydana po 1 lipca 2012 r. Wyrabianie lub wymiana kart kibica lub kart kibica z funkcją cashback (koszt 20 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej lub przez stronę bilety.legia.com. Formularz można ściągnąć i wydrukować stąd. Podanie danych oznaczonych * jest obowiązkowe.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15 oraz dodatkowo na dwa dni przed meczem od godz. 8 do 21, a w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania.

Bilet bez karty kibica
Cena biletu bez karty kibica jest nieco wyższa od standardowej. Przy pierwszym zakupie pracownik POK wprowadzi do systemu imię, nazwisko i numer PESEL osoby, dla której ma być przeznaczony bilet, a następnie wydrukuje bilet z kodem kreskowym.

W systemie on-line:
- wybierz mecz, na który chcesz kupić bilet,
- wybierz sektor, rząd i miejsce, następnie przejdź dalej,
- wprowadź swoje imię, nazwisko, dwukrotnie adres e-mail, oraz numer PESEL,
- wybierz typ biletu zgodnie z przysługującą zniżką,
- przejdź do płatności,
- po dokonaniu płatności na podany wcześniej adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu oraz bilet elektroniczny do samodzielnego wydruku w formacie pdf

Warunkiem wejścia na stadion, oprócz zakupionego biletu, jest okazanie pracownikowi ochrony ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dzieci do 8 urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób do lat 18, osób studiujących, które nie ukończyły 26 lat i posiadają ważną legitymację oraz dla seniorów po 60. roku życia.

Cennik biletów:



przeczytaj więcej o:, ,


Komentarze: (76)

ktoś, 08.05.2017 13:13:38 - *.play-internet.pl

Ciekawe czy teraz teź płaczki będą płakać,a źe za zimno,za drogo i że w środe,czy tym razem nic im nie przeszkadza bo to mecz z Lechem o mistrza.

teź płaczek, 08.05.2017 13:28:19 - *.mf.gov.pl

Zimno, drogo, w środę ale cóż z Lechem o mistrza trzeba iść.

Do ktosia, 08.05.2017 13:29:19 - *.112

Dlaczego tu zawsze muszą być tacy jak Ty, którzy nie mogą nigdy nic pozytywnego napisać, np. że gramy z łachem, że idziemy na mistrza i będzie super mecz, tylko od razu pierwszy komentarz o płaczkach i o narzekaniu...

do: Do ktosia, 08.05.2017 13:32:48 - *.pl

Bo to "kumaty", a przynajmniej za takiego pajacyk się uważa...

Matt, 08.05.2017 13:36:39 - *.229

Karny, Vrdoljak, 1:0 i mistrzostwo. 17.05 powtórka z rozrywki choć strzeli kto inny :)

Groch, 08.05.2017 13:36:42 - *.play-internet.pl

Dobry manewr zarządu gdyby nasi nie wygrali z termalika to przyszło by Max 20 tyś , a Tak to bedzie blisko kompletu

Looog, 08.05.2017 13:59:59 - *.dynamic.mm.pl

Jak myślicie bilety w parę godzinek się zejdą ?

Wolfik, 08.05.2017 14:03:57 - *.238

@Matt: Byle nie Rado :)

junior, 08.05.2017 14:04:39 - *.centertel.pl

Drogo zostaje w domu

myszo(L), 08.05.2017 14:18:34 - *.dynamic.mm.pl

Na stronie napisane jest, że ruszają 10.05 co wg mojego kalendarza jest środą. Można zweryfikować?

Do do do ktosia z 13;32, 08.05.2017 14:20:37 - *.play-internet.pl

Juz sie pajacu nie zacietrzewiaj tak,pewnie ty jesteś jednym z takich płaczków,źe tak cie ten komentarz dotknął,w niedziele będziesz czy tylko w środe bo w niedziele za słaby rywal?

chyba motyl, 08.05.2017 15:21:22 - *.play-internet.pl

Czemu piszecie ze to o mistrza beda grali z Lechem????

do Redakcji, 08.05.2017 16:29:00 - *.dynamic.chello.pl

Wg tweeta Izabeli Kruk sprzedaż biletów rusza od wtorku i została przesunięta z dnia dzisiejszego.
Więc jak to jest?

do redakcji, 08.05.2017 16:33:20 - *.warszawa.vectranet.pl

To kiedy ta sprzedaż w końcu rusza? Pani rzecznik podała coś takiego..

Ważna informacja❗️: start sprzedaży biletów na mecz z Lechem został przesunięty na jutro (wtorek, godz.11.00)

P89, 08.05.2017 16:38:10 - *.play-internet.pl

Izabela Kruk, rzecznik prasowy Legii napisała na tt, że bilety od wtorku, skąd info że od środy? :)

Deno, 08.05.2017 16:57:12 - *.dynamic.mm.pl

Teraz nagle piszecie że w środę sprzedaż biletów? miała być jutro..

Pablo, 08.05.2017 22:02:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bilety na Lecha powinny być dostępne do 16 marca tylko i wyłącznie dla tych co będą ( a nie tylko kupią bilet) na meczu z Termalica. Dostępne publicznie tylko 24 godziny przed meczem. Bo strasznie dużo tu płaczków ostatnio co stadion przy L3 ogląda najczęściej na zdjęciach.

Pawelek, 08.05.2017 22:37:43 - *.centertel.pl

Daje 2 dni i będzie komplet. Lubię mecze z amika ze względu na te wzajemne pozdrowienia, a zwłaszcza przypadł mi do gustu ostatni nasz przebój: A my lecha ku.we kolejorza wrzucimy do morza, niech ta ku.wa topi się :)

do Pawelek , 09.05.2017 06:49:06 - *.centertel.pl

Właśnie po tym widac jakim jesteś paziem i Januszem... Jaki ostatni nasz przebój?? On byl śpiewamy jak na chleb mówiłeś pep.

do Pablo, 09.05.2017 08:09:06 - *.74

tak będzie bo Ty tak chcesz. czuj się ważny

do 'do Pawelek', 09.05.2017 08:26:15 - *.centertel.pl

On był śpiewany, jak jeszcze chleba nie było :) Robert.

0905, 09.05.2017 10:53:43 - *.4

http://legia.com/aktualnosci/zapewnij-sobie-bilet-na-mecz-z-lechem-55365

MaciejeX, 09.05.2017 11:12:05 - *.218

Czy będzie możliwość zakupu biletu na mecz z Lechem poprzez stronę internetową dla osób, które nie posiadają karty kibica ?

DawidL, 09.05.2017 11:24:22 - *.dynamic.mm.pl

Dlaczego rzecznik podaję błędne informacje kurde jak ona nie wie to kto ma wiedzieć.A co do biletów to spokojnie każdy kto chce kupić to kupi wystarczy zrobić to jutro albo w czwartek i nie będzie problemu (L)

do redakcji, 09.05.2017 11:25:07 - *.acn.waw.pl

Redakcjo, co z tą sprzedażą na Lecha?

Pozdrawiam

Pijany0.7, 09.05.2017 11:43:47 - *.54.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wedlug mnie pierwszenstwo w zakupie biletow powinni miec posiadacze karnetow... XD A na serio to mysle, ze przy takich cenach i mecz w srodku tyg, az tak szybko sie nie rozejda jak sie wszystkim wydaje... Pozdrawiam.

Tomek, 09.05.2017 12:19:20 - *.74

wymyślili z tą przedsprzedażą. paranoja hehe

do pijany, 09.05.2017 13:15:56 - *.dynamic.chello.pl

posiadacze karnetów wchodzą na karnet wiec na co im przywilej przy kupnie biletów?? Włącz mózg pijany.
Pomysł klubu bardzo dobry. Ci co chodzą na mecze typu termalica łęczna zasługują na pierwszeństwo w zakupie na ważne mecze.

Do do pijany, 09.05.2017 13:45:15 - *.54.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Stary to byl sarkazm tego goscia i dobrze jakby i Twoj mozg byl wlaczony hehe

erer, 09.05.2017 13:54:48 - *.dynamic.mm.pl

Ci co zakupili karnety na rundę finałową powinni mieć pierwszeństwo przy zakupie biletów na mecz z amiką. Co to za promocja dla tych, którzy mają bilety na Termalike? Chore, jeszcze nie kupie, bo janusze i ciecie wszystko wykupią. Masakra jakaś!

pablo, 09.05.2017 14:13:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

erer, skoro kupiłeś karnet na rundę finałową z wyłączeniem meczu z Lechem, no to gratulacje ziomuś. Oszukałeś system :)))

maniek, 09.05.2017 16:02:03 - *.dynamic.chello.pl

Bez sensu ,ja jestem prawie na każdym meczu Legii a na Termalice nie mogę być (komunia) i jaka tu sprawiedliwość

Cla_dia, 09.05.2017 17:16:51 - *.centertel.pl

Czy ktoś mi jest w stanie powiedziec, czy można wejść na żyletę tylko na podstawie dowodu czy tylko z kartą ?

do Cla_dia, 09.05.2017 19:12:58 - *.play-internet.pl

Możesz wejść na podstawie dowodu, nie trzeba kk.

Bakłażan , 09.05.2017 19:17:06 - *.opera-mini.net

@erer - kasztanie odpuść sobie te bajeczki.

@maniek - mam to samo jakoś damy rade.

Nie panikujcie bilety tak szybko nie zejdą
- jest to środa
- wielu osobom nie pasuje polityka pudla i to pier.. i na mecz nie przyjdą.
- są osoby co nie mają takiego ciśnienia jak pazie.
- wiele osób na Legii to przyjezdni a mecz w środku tygodnia mocno utrudnia codzienną kolej rzeczy.

Do bakłaźan, 09.05.2017 20:17:02 - *.play-internet.pl

Wielu osobom nie pasuje polityka pudla i nie przyjdą?a komu oni kibicują Legii Warszawa czy klubowi sportowemu Dariusz Mioduski?co to za tłumaczenie nie przyjść na być moźe najwaźniejszy mecz sezonu ukochanej druźyny bo sie prezes nie podoba?a niech takie pazie spadaja i więcej wcale nie przychodzą.

Ding, 09.05.2017 21:23:15 - *.dynamic.chello.pl

To żenujące, że trzeba robić takie promocję, by przyciągnąć kibiców (L) na jeden z czterech meczów w grupie mistrzowskiej

HSN, 10.05.2017 00:02:51 - *.centertel.pl

Ale płacz w tych komentarzach. Przyjdzie taki na Lech bo walka o mistrza itp. A gdzie Legia w tych trudniejszych sytuacjach. Albo na 100 % albo wypje..... Against Modern Football

Do bakłaźan, 09.05.2017 20:17:02, 10.05.2017 08:22:47 - *.opera-mini.net

odstaw leki.. pamiętasz co było za ITI?? bojkot?? a jak znowu tak będzie ?? co ty chodzisz na Legię od momentu nowego stadionu ?

Legia sk-ce, 10.05.2017 08:48:26 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

!!!!!!!!!!===÷÷ i co to daaaaaa...ja sie pytam.....pokupuja ludzie bilett na termalice a i tak nie przyjda..!!!!!!! Kupia tylko po to zeby miec pierszenstwo kup na biletu na lecha....!!!! Powinno byc tak ze kto byl na ternalice fizycznie na meczu to wtedy ma taki przywilej......!!!a bilety na kecha piwinnybys sprzedawane dopiero od poniedzialju po meczu z termalica.!!!!!!!!

lukasz93, 10.05.2017 08:52:32 - *.internetdsl.tpnet.pl

To jest chore mam do Warszawy 360 km jeżdżę raz w miesiącu na mecz i moge nie kupić biletu bo pierwszeństwo maja Ci co byli z termalika a ja poprostu pracuje i nie moge być na tym meczu

oszukać system, 10.05.2017 09:51:13 - *.centertel.pl

Może kupić bilet na termalicę, mieć pierszeństwo na łacha, po kupieniu biletu na łacha zwrot biletu na termalicę.
Polak potrafi...

do oszukać system, 10.05.2017 10:25:43 - *.warszawa.vectranet.pl

Gwarantuje Ci że tak nie zrobisz więc nie kombinuj bo nic z tego :)

xyz, 10.05.2017 11:11:14 - *.warszawa.vectranet.pl

System już padł..bilety na Lecha :((

Artur, 10.05.2017 11:21:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jest dużo biletów spokojnie do 16 kazdy kupi.

oszukać system, 10.05.2017 11:24:25 - *.centertel.pl

Udało się.
Mam bilet na łacha i zwrot na termalicę poszedł!
Polecam...

do oszukać system, 10.05.2017 12:08:17 - *.warszawa.vectranet.pl

Żebyś się nie zdziwił jeszcze kiedyś przy podobnej akcji :)
Co za ludzie..

do xyz, 10.05.2017 12:32:29 - *.static.ip.netia.com.pl

Sam padłeś, nie siej fermentu. Padnie kolo 16 :-)

do Artur, 10.05.2017 12:47:28 - *.74

po 16 też spokojnie każdy kupi ;)

do oszukać system, 10.05.2017 13:31:58 - *.opera-mini.net

czytałem na twitterze że kibice którzy skorzystali z takiej opcji mają mieć blokadę na mecz z Lechem i bilet zostanie anulowany do 24h.

Rrrrrr, 10.05.2017 13:49:27 - *.play-internet.pl

Trochę nie fajnie wyszlo bo bylem na 3/4meczy a w niedziele kiedy gramy z termalica mam komunie mogl wziac pod uwage ostatnie 3 4 mecze a nie ten jeden

abc, 10.05.2017 16:09:00 - *.warszawa.vectranet.pl

Bilecik kupiony w otwartej sprzedaży bez problemu :) będzie gorąco :)
Legia mistrz! :)

Rado, 10.05.2017 16:18:00 - *.play-internet.pl

16.09 mecz zniknął ze sprzedaży...dobre jajca!

xdsa, 10.05.2017 16:32:31 - *.202

Biletów o godz. 16.30 jest jeszcze bardzo duzo. Na luzie kazdy kupi. Na niektóre sektory nawet 65 % jeszcze wolne

Z88, 10.05.2017 16:38:52 - *.dynamic.chello.pl

Już wywala z systemu, serwer siada...

Rychu, 10.05.2017 16:53:00 - *.pse.pl

Trzy bilety zakupione na spokojnie, bez potrzeby kupowania biletów na Termalikę. Myślałem, że szybciej będą schodzić te bilety a tu jeszcze jest ich tysiące :)

Przemo, 10.05.2017 18:00:47 - *.111

18 i jeszcze multum biltow a tak sie sra... że zaraknie czy będzie ciężko kupić

do Przemo, 10.05.2017 19:02:01 - *.warszawa.vectranet.pl

Z tym multum to byłbym ostrożniejszy bardzo.. bilety na mecz się kończą już.

NieWiem, 10.05.2017 21:14:07 - *.play-internet.pl

Podpowiedzcie mi proszę. Wyrobiłem sobie kartę kibica i on-line kupiłem bilet na mecz z Lechem. Na jakiej podstawie mnie wpuszczą na stadion? Na podstawie karty kibica, czy muszę coś z Internetu wydrukować?

nie wiem, 10.05.2017 22:04:07 - *.dynamic.chello.pl

Bilet jest na karcie nic więcej nie trzeba

dwakolafan, 10.05.2017 22:39:06 - *.dynamic.mm.pl

NIEWIM
Nic nie musisz drukować,wszystko masz na karcie kibica
Pozdr

Bakłażan, 11.05.2017 00:41:52 - *.opera-mini.net

Bilecik kupiony :) typuje 2:0 dla Legii a Lecha to przyjedzie max 800 osób. Nas by pojechało do Poznania minimum 1500.

Piterosakolaskaka, 11.05.2017 05:37:11 - *.landtech.com.pl

Bileciki kupione na zylete jeszcze sporo jest także BRACIA WSZYSCY NA ŁACHA!!!!

do bakłażan, 11.05.2017 10:03:02 - *.1

a ty co? adwokat słoików i kumatych?

do Piterosakolaskaka, 11.05.2017 12:38:03 - *.74

a bilet na termalice masz ze na lacha dopiero dzisiaj o 5 rano kupiles?

milus, 11.05.2017 13:33:38 - *.medcom.com.pl

HAMALAINEN!!! Do trzech razy sztuka?

sek, 11.05.2017 13:45:12 - *.play-internet.pl

Legia teraz ma dwa bardzo trudne mecze, na szczęście że u siebie. Najpierw Termalicą, gdzie ma kompleks niższości, potem z Lechem, dużo łatwiejszy przeciwnik.

(L), 11.05.2017 17:10:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

zostały tylko miejsca przy sektorze gości i kilkadziesiąt na rodzinnym. istnieje jakiś licznik ile już sprzedano?

Piotr, 11.05.2017 22:28:30 - *.159.ipv4.supernova.orange.pl

Pojawiają się pojedyncze zwroty, odświeżajcie co jakiś czas.

xyz, 12.05.2017 10:58:48 - *.warszawa.vectranet.pl

Szykuje się komplecik w środę :))

RafaL, 15.05.2017 09:47:26 - *.135.ipv4.supernova.orange.pl

Ogarnia ktoś o co chodzi z biletami na mecz z Lechem ?
Na stronie głównej, licznik wskazuje że zajętych jest ok. 27 tys miejsc, natomiast na stronie z biletami nie ma już żadnych dostępnych wejściówek, to ile miejsc liczy stadion ?
I jeszcze sprawa ilości kibiców na meczu z Termaliką, podano że było 19 tys z kawałkiem, ale coś nie chce mi się wierzyć... prawie wszystkie trybuny były szczelnie wypełnione.

1916, 16.05.2017 12:14:57 - *.4

Na który dworzec przyjeżdżają "niebieskie pionki"? Mam obawy aby przyjechać z dzieciakiem pociągiem na Powiśle (czy nas policja przepuści).

jakub, 16.05.2017 19:38:44 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Przyjeżdżają na Powiśle, ale jak zapakujá ich do autobusow to powinno być spoko. Przyjadą podejrzewam 17-18.

Pozdrawiam

..., 16.05.2017 21:04:35 - *.mobile.telia.dk

Bilet kupiony..

bilety , 16.05.2017 23:34:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kupie 2 bilety . 888636173

do jakub, 17.05.2017 10:06:43 - *.4

Dzięki ! (L)egia Mistrz ! :)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.