Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
Niedziela, 7 maja 2017 r. godz. 16:30

LIVE!: Pogoń Szczecin - Legia

Redakcja

O godzinie 18:00 w Szczecinie zespół Legii będzie chciał przedłużyć wyjazdową serię zwycięstw do dziesięciu. Jesienią Pogoń wygrała 3-2, ale w kwietniowym spotkaniu przy Łazienkowskiej lepsza była Legia (2-0). Bezpośrednią transmisję ze spotkania przeprowadzi stacja Canal+. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.




Komentarze: (56)

Kibic Legii, 07.05.2017 16:42:12 - *.internetia.net.pl

Sobiech , Błaszczykowski będę po sezonie do wzięcia - Jak tego Legia nie wykorzysta bedziem frajerami - mam nadzieję , że to przeczyta Prezes Mioduski i już będzie robił jakieś zakusy po tych zawodników .

do Kibic Legii, 07.05.2017 16:53:52 - *.smtvsat.pl

Ciekawe czym przekonasz Błaszczykowskiego?

))_), 07.05.2017 16:59:39 - *.access.telenet.be

Vadis i Pazdan już dawno mówili ze odejda.... oby reszte się udało zatrzymavc

mos, 07.05.2017 17:04:40 - *.dynamic.chello.pl

OGLĄDACIE TERMALICE??
NO KU....ONI UDAJĄ ŻE BIEGAJĄ PO BOISKU!! LECH GRA PIACH A PROWADZI 3-0 NOWAK NA ŁAWCE...TRENER NA PYTANIE DLACZEGO? PRZEMĘCZENIE HAHAHA
ZOBACZYCIE WYPRUJĄ ŻYŁY U NAS NA ŁAZIENKOWSKIEJ !!
NIESTETY ALE TEŻ SAMI SOBIE JESTEŚMY WINNI BO POWINNIŚMY OSTATNIE MECZE GRAĆ NA SPOKOJU Z PRZEWAGĄ KILKU PUNKTÓW...
ZNOWU JESTEŚMY POD PRESJĄ? JEŚLI STRACIMY PUNKTY TO PRAKTYCZNIE PO MISTRZOSTWIE..

Volta, 07.05.2017 17:10:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Lech wygrywa Lechia też więc dzisiaj 3 pkt to obowiazek.W canal + nawet Mielcarski powiedzial że wygląda to tak jakby Termalica nie grała na 100% Ciekawe czy za tydzień też będą tacy ospali jak dzisiaj

Groch, 07.05.2017 17:12:06 - *.play-internet.pl

Cała czołówka zapunktowała jeśli stracimy punkty odpadamy z walki o mistrza i to już w DRUGIEJ kolejce. MASAKRA!!!!

rysiek from klan, 07.05.2017 17:15:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

debilu Blaszczykowski nie chce grac w L ,ogarnij sie juz. Jak dzis nie wygraja proponuje chłosta i obnizka pensji do poziomu 3 tyś /miesiac

zachodniopomorskie , 07.05.2017 17:22:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Bracia ze stolicy. Ja na meczu tym razem w Szczecinie. Widać na wyjazd mam tylko 70km a do "domu" aż 530km :-( Ale jak to już ktoś kiedyś powiedział do reszty stawki "JESTEŚMY WASZĄ STOLICĄ"

_czed, 07.05.2017 17:22:49 - *.dynamic.chello.pl

No to dzisiaj trzeba wygrać bo w innym przypadku już będzie bardzo ciężko o mistrzostwo.

grzesiek, 07.05.2017 17:26:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Błaszczykowski nie zagra nigdy w Legii. Ogarnij się.

ja, 07.05.2017 17:31:37 - *.jmdi.pl

lech wygrał szkoda liczyłem że też stracą pkt po tym Pucharze Polski

, 07.05.2017 17:32:48 - *.dynamic.chello.pl

Cala Polska widziala ze wioska nieciecz sprzedala kolejny mecz

grzesiek, 07.05.2017 17:33:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jacek nie wystawiłeś Kopczyńskiego ? O.o

x, 07.05.2017 17:34:28 - *.90

Wygra dziś Pogoń, mam złe przeczucia - w tym sezonie mistrz nie dla nas chyba

Kibic L, 07.05.2017 17:34:37 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Wreszcie zaczynamy mecz bez Kopczyńskiego a więc są jakieś szanse. Jeszcze żeby tylko Jodłowiec myślami był na boisku a nie w kasynie.

Legionista80, 07.05.2017 17:46:37 - *.play-internet.pl

Przecież Chopin płacze ze kasy nie ma....będzie Sobiech ...a ja się chińskiego naucze; )

(L), 07.05.2017 17:53:18 - *.dynamic.chello.pl

Do boju Legiooooo marsz!!!!!!!!!!!!
Patrząc po relacjach i komentarzach to dzisiaj Nieciecza jakoś zapomniała jak gra się w piłkę, wybitnie im się nie chciało.

Krzeszczu, 07.05.2017 18:00:59 - *.cust.bredband2.com

Zycze Jodle zeby dzisiaj sie przelamal.
Powodzenia Legio!

asd, 07.05.2017 18:12:48 - *.ip-point.pl

Lech, Lechia wygrali i lecą, a nasi bez napadziora wyglądają strasznie. Nawet Nico w Chicago strzela. Mocny brak jego w ataku czuć... LM/LE to niczym taka skarbonka na spłacanie długów etc. Ta liga nigdy nic nie osiągnie.. Brak młodzieży odbija się czkawką dla Legi...

Bla, 07.05.2017 18:19:31 - *.jmdi.pl

Dlaczego wogòle nie gra Kucharczyk.Czy leczy kontuzje?

Do Kibic Lsgiii , 07.05.2017 18:26:25 - *.13.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Puknij sie chlopczykuu ww glowe! Frajer

Phoenix (L)k, 07.05.2017 18:34:23 - *.play-internet.pl

Do kibic Legii:
Po Jakuba"wolę pół roku na ławce niż do Legii" Błaszczykowskiego? A może Kaczorowski też Ci się marzy?

A5, 07.05.2017 18:40:17 - *.warszawa.vectranet.pl

Gra L - DRAMAT :(

Seba, 07.05.2017 18:42:48 - *.4

Tragiczne gramy kuzwa Legia grać bo będzie po zawodach

Kent, 07.05.2017 18:43:10 - *.centertel.pl

Taka grac padake to jest az nie wiarygodne ele kuzwa prawdziwe. Straszne jest to do ogladania ale coz jaka polityka klubu takie grajcary .

Do kibic Legii , 07.05.2017 18:46:54 - *.13.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ta na bank to przeczyta! Ogarnij się!

to jest skandal, 07.05.2017 18:49:14 - *.dynamic.chello.pl

skandal

kowaL, 07.05.2017 18:50:27 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

radovic WOOOOON ty ogórze!

Luka, 07.05.2017 18:50:31 - *.dynamic.chello.pl

A idzcie w ch..
Ci kopacze to chyba graja o mistrzostwo koronowa, a nie o mistrzostwo Polski.

Krzeszczu, 07.05.2017 18:50:36 - *.cust.bredband2.com

Rado powinien miec gola i dwie asysty, Dzidzia 2 gole, kurcze, jakos ta pilka nie chce wpasc :-)

Mimo ze wiekszosc polowy tak jakos bez ladu i skladu,ale ta ostatnia akcja to palce lizac.
Pogon nie parkuje busa a stara sie grac w pilke, co nam odpowiada, wiec badzmy pelni optymizmu na drugie 45.

Lepa, 07.05.2017 18:52:15 - *.dynamic.chello.pl

2 setki to za mało...
Gra mimo wszystko do du...
mogliśmy też przegrywać więc 0-0 daje jeszcze nadzieje.

wrt, 07.05.2017 18:53:46 - *.play-internet.pl

nie rozumiem komentarza po przerwie , że z taka grą Legia nie zdobedzie mistrzostwa , przeciez Guilerme nie by na spalonym , a pozniej powinien być karny , gdyby nie 2 błędy sędziego moglibyśmy prowadzic , gramy nieźle , niegorzej niż w wygranych meczach w sezonach mistrzowskich i w tym oby też mistrzowskim , inna sprawa skutecznośc ,Vadis pudło roku , Rado podobnie , za to podania Vadisa do Gui majstersztyk zreszta Rado też świetnie podawał jak Vadis spudłował , z Wisła też mógł miec 2 asysty ale pudłowali Moulin i Hama ,oby po przerwie skończył się niefart

Andrzej, 07.05.2017 18:54:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl

po chu.. przejmować się termalicą i jej gra z lechem jak patałachy z legii nie potrafią trafić w bramkę

kibic, 07.05.2017 18:54:35 - *.smtvsat.pl

Tak to jest jak się odpuszcza mecze na początku sezonu. Niedorzecznością jest to co mówił Berg na początku! A teraz wszyscy mają pełen portki! Bo po co się starać na początku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rysiek from klan, 07.05.2017 18:56:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

czyby 6 remisów w grupie mistrzowskiej ;) a dopiero 2 mecze z ogorkami ,lepsi beda pozniej. grunt ze kolesie co kosza 50k wzwyz miesiecznie oddali 2 strzały w 45min przeciwko druzynie gdzie srednia pensja to pewnie 10k

andrzej, 07.05.2017 18:57:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl

co musi zrobic jeszcze radovic zeby posadzic go na lawce, o w tej rundzie nie istnieje a gra po 90 min, niech lepiej gra szymański czy kulenovic czy matic za niego bo oni moze sie jeszcze naucza i wyciagna wnioski

Cult⚽️Legia, 07.05.2017 18:58:21 - *.137

to samo co było,lepiej zmienić trenera I połowe składu jak powiedział Mioduski zaczynamy od zera,szkoda Sezonu...#żewłakowout!

Wolfik, 07.05.2017 18:59:50 - *.dynamic.mm.pl

Na tą chwilę, gra drużyny Legii kapitalnie wpisuje się w strategie nowego właściciela.

Ciężko wygrać mecz, jak się nie strzela gola z 4 metrów. Lipa.

Sajmon, 07.05.2017 19:00:55 - *.dip0.t-ipconnect.de

Spokojnie jeszcze 45 minut. Trzeba to po prostu wygrac i tyle!

Andrzej, 07.05.2017 19:02:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Wszystkie babole obrońców przytafiaja się tylko legii jak dziś pazdanowi, nikt w legii nie potrafi uderzyć za pola karnego co pokazuje choćby dziś Pogoń

, 07.05.2017 19:02:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Do kowal wal sie chłopie z poznania

kibic, 07.05.2017 19:21:46 - *.smtvsat.pl

To co zrobił Marciniak z karnym Radovicia to chyba go demaskuje ostatecznie!

kowaL, 07.05.2017 19:23:02 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

tak, rado to pajac to już pewne....co za frajer...co za ogór

no nie!!!!, 07.05.2017 19:24:45 - *.194

RADO CO TY ROBISZ!!!!!!!

edek, 07.05.2017 19:25:40 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

Karny Rado bezdyskusyjnie wykonany niezgodnie z przepisami... przykro to pisać ale taka prawda

rudy_G, 07.05.2017 19:25:59 - *.dynamic.chello.pl

Co ten Rado odwalił?

kermit, 07.05.2017 19:30:46 - *.centertel.pl

Rado przypajacował. Mam nadzieję, że go to coś nauczy.

Andrzej, 07.05.2017 19:31:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Pisałem wcześniej co musi zrobić Radovic żeby go posadzić na ławce,

Ehh, 07.05.2017 19:41:24 - *.dynamic.chello.pl

ale szybko Rado odpokutował :D

gocLaw, 07.05.2017 19:43:12 - *.warszawa.vectranet.pl

Rado serce oddawał, lecz to już było i może jeszcze kiedyś wróci. To co zrobił z karnym to nic innego jak próba wykonania go tak samo jak Lewandowski, bez miliona prób na treningach. I tak właśnie się to kończy.

Dziadostwo, 07.05.2017 19:52:00 - *.play-internet.pl

najbardziej dziadowski mecz w całej kolejce, pełen przypadku i kopaniny.

Tom, 07.05.2017 19:53:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Leśny by to załatwił w przerwie waliza dla Pogoni $$ i mecz odkręcony

grzesiek, 07.05.2017 19:59:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl

wyjazd na konwiktorska, jak wam sie nie podoba gra radovicia...

kibic, 07.05.2017 20:00:51 - *.smtvsat.pl

No nie wiem. Czy można być bez ruchu z jedną nogą uniesioną tak wysoko?

Tomek , 07.05.2017 21:06:39 - *.dynamic.chello.pl

Rado poziom żenujący - już kolejny mecz

wwwojtecky (L) , 07.05.2017 23:07:24 - *.play-internet.pl

Czy te 90% wpisów powyżej to Kibice Legii??? Żal.pl

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.