Steeven Langil - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com

Wypożyczeni: Langil wraca na boisko i asysytuje

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Po emocjach związanych z finałem Pucharu Polski, w którym Mateusz Szwoch i spółka mieli powody do radości, przyszedł czas na powrót na ligowe boiska. Na murawie zameldował się Steeven Langil, który pauzował przez trzy spotkania na skutek problemów ze ścięgnami. Wulkan z Martyniki zaliczył dwie asysty przy bramkach kolegów.

Arka Gdynia
Konrad Jałocha - nie grał w przegranym 0-2 meczu z Cracovią
Mateusz Szwoch - 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Cracovią. Ukarany żółtą kartką.

Michał Masłowski (Piast Gliwice) - od 86. minuty w wygranym 2-0 meczu ze Śląskiem Wrocław
Jarosław Niezgoda (Ruch Chorzów) - od 71. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Zagłębiem Lubin

Jakub Szumski - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Bytovią Bytów

Aleksander Karbowiak (Stomil Olsztyn) - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Sandecją Nowy Sącz
Jakub Szrek (Pogoń Siedlce) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z GKS Katowice
Mateusz Wieteska (Chrobry Głogów) - 90 minut w przegranym 2-3 meczu z MKS Kluczbork

II liga
Legionovia Legionowo
Ernest Dzięcioł - od 90. minuty w wygranym 2-1 meczu z Gryfem Wejherowo
Arkadiusz Madeński - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Gryfem Wejherowo

Michał Trąbka (Rozwój Katowice) - 90 minut w przegranym 0-5 meczu z Odrą Opole

Belgia
Steeven Langil (Waasland-Beveren) - od 65. minuty w wygranym 3-1 meczu z KV Mechelen. Zaliczył dwie asysty przy bramkach na 2-1 i na 3-1.