PP: Sparta Jazgarzew 3-1 Legia II Warszawa

W meczu 1/2 finału regionalnego Pucharu Polski Legia II Warszawa przegrała z czwartoligową Spartą Jazgarzew 1-3. Do przerwy był remis 1-1 po bramce Sadama Sulleya dla warszawskiego zespołu i Bartosza Orłowskiego dla gospodarzy. W drugiej połowie Orłowski strzelił kolejnego gola, a wynik ustalił w doliczonym czasie gry Tomasz Odoliński.
W finale Sparta zagra ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

Sparta Jazgarzew 3-1 (1-1) Legia II Warszawa
0-1 30' Sulley
1-1 43' Orłowski
2-1 73' Orłowski
3-1 91' Odoliński

Skład Legii: 33. Maciej Bąbel, 2. Bartosz Skowron, 5. Mateusz Żyro, 26. Eryk Rakowski, 16. Bartłomiej Urbański, 19. Patryk Czarnowski (74' 20. Miłosz Szczepański), 7. Tomasz Nawotka, 6. Mateusz Leleno, 22. Sadam Sulley, 3. Mateusz Hołownia, 9. Eryk Więdłocha (60' 17. Sandro Kulenović)

Skład Sparty: 81. Przemysław Ryczko, 18. Piotr Francuz, 19. Kamil Domański, 11. Arkadiusz Ryś, 14. Jakub Pastusiak, 20. Marcin Konopka, 6. Maciej Wójcik (92' 3. Wojciech Gajownik), 7. Marcin Sokół, 13. Michał Jagodziński, 9. Tomasz Ćwil (46' 4. Tomasz Odoliński), 8. Bartosz Orłowski (92' 16. Mateusz Keller)

żółte kartki: Wójcik - Czarnowski, Hołownia, Nawotka