Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com
Sobota, 13 maja 2017 r. godz. 13:45

III liga: Legia II Warszawa 0-1 Ursus Warszawa

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 28. kolejki III ligi Legia II Warszawa przegrała w Ząbkach Ursusem 0-1. Do przerwy na tablicy widniał wynik bezbramkowy. Jedyną bramkę goście zdobyli w 78. minucie po strzale Konrada Szkopińskiego. Była to czwarta z rzędu porażka rezerw stołecznego klubu.

III liga: Legia II Warszawa 0-1 (0-0) Ursus Warszawa
0-1 - 78' Konrad Szkopiński

Legia II: 1. Radosław Majecki - 2. Bartosz Skowron, 8. Rafał Makowski, 5. Mateusz Żyro (46' 6. Mateusz Leleno), 3. Mateusz Hołownia - 16. Bartłomiej Urbański, 4. Mateusz Zawal, 7. Tomasz Nawotka, 24. Alban Sulejmani (46' 22. Sadam Sulley), 19. Patryk Czarnowski, 17. Sandro Kulenović (70' 9. Eryk Więdłocha)

Ursus: 1. Artur Haluch - 16. Jakub Kabala, 3. Adrian Zawadka, 6. Grzegorz Skowroński, 21. Piotr Maślanka, 11. Maciej Prusinowski, 5. Robert Słomka, 14. Konrad Szkopiński, 15. Maciej Mągka, 10. Patryk Kamiński, 7. Michał Ambrozik

Tabela, wyniki i terminarz III ligi



Komentarze: (20)

haha, 13.05.2017 14:14:05 - *.128

ŻE NA DA to co się dzieje w dwójce. Pogonić tego Dębka...

Juby xxL, 13.05.2017 14:52:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl

To jaki kursik na Ursus byl, ktos pisal w komentarzach jeszcze przed meczem?
Won mnie leszcze z Legii!!!

Hahahaha, 13.05.2017 15:07:45 - *.sieradz.vectranet.pl

Forma jak zespołu Magiery.

V, 13.05.2017 15:23:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Szkoda strzepić ryja

yyy, 13.05.2017 15:59:17 - *.static.ip.netia.com.pl

kozaki. w składzie brakuje jeszcze tylko wiesława palety i II liga nasza.

derwall, 13.05.2017 16:23:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pan Dąbek za wzorową pracę z zespołem II Legii ma zostać prawą ręką Magiery ,a Vuko za zbyt duże zaangarzowanie w dążeniu do zdobycia przez Legię mistrza Polski zesłany został do dwójki. Takie to klocki,widać ze Magic tak jak kiedyś Rumak w kuchenkach nie chce aby ktoś przyćmił jego gwiazdę legendy

mg, 13.05.2017 16:35:54 - *.centertel.pl

W 'dwojce' to juz chyba o urlopach mysla.

Sir Alex, 13.05.2017 16:54:49 - *.119

Ach te nasze młode gwiazdy, strach pomyśleć co będzie jak zaczną grać w ekstraklasie...

o., 13.05.2017 17:01:51 - *.centertel.pl

Może rzeczywiście to nie jest głupi pomysł, żeby Aco objął II drużynę, wziął za mordy te młode gwiazdeczki, tak jak to swego czasu zrobił Stasiek w I drużynie, i zagonił młodych do wytężonej pracy, bo jeśli dalej ma to wyglądać jak teraz, to wywalanie kasy na rozwój akademii nie będzie miało żadnego sensu.

Krzeszczu, 13.05.2017 17:29:22 - *.cust.bredband2.com

Moze oni wszyscy po prostu maja za male buty????

A swoja droga to apeluje do naszej Band of Brothers o wiecej saddamow, sulejmanow, mahmudow i innych albanow. I niech buduja "potege alà BL".

Grajcie na Rzeźniczaka, 13.05.2017 17:58:26 - *.dynamic.chello.pl

Ciekawe czy maja za sobą równie "udane" zgrupowania zimowe? Totalna padaka. Pomyśleć, że Berg widział część z tych antytalentów w pierwszej drużynie. Przyszedł Staszek, pogonił przedszkole, a teraz Chopin jeszcze chce ładować większość kasy w akademię...

Krzeszczu, 13.05.2017 19:22:06 - *.cust.bredband2.com

@ Grajcie na Rzezniczaka: Akademia moze byc, jak najbardziej. Tylko wzorem Staska rozpedzic to towarzystwo wzajemnej adoracji aka Band of Brothers i wszystkich sulejmanow, saddamow, albanow i innych mahmudow.

Dla mnie jest po prostu nie do pojecia jak mozna sprowadzac taki szajs, zamiast interesowac sie mlodymi z np U-17, U-19, U-21.
Jezdzic po ligach okregowych i sprowadzac najlepszy talent z Mazowsza.
Nie wierze zeby oni byli gorsi od szrotu jaki zafundowala nam nasza Band of Brothers Zewlakows.

Legionista do derwall, 13.05.2017 19:24:58 - *.226

Powiem tak. Pomysł w sprawie Vuko jako trenera Legii II jest dobry! Vuko wiele razy mówił że przyjdzie czas i chce sam coś zrobić. A nadal będzie w 1 zespole Legii ! ponieważ treningi zespołów I i II Legii będą wspólne. Legia II będzie opierała się z piłkarzy którzy nie będą na ławce trenerskiej i z talentów piłkarskich. Moim zdaniem pan Dąbek się nie nadaje jako asystent, ale mogę się mylić.

Ciiiiiii, 13.05.2017 20:22:41 - *.dynamic.chello.pl

ZWRÓĆCIE UWAGĘ ŻE OSTATNIE PORAŻKI TO PORAŻKI Z DRUŻYNAMI KTÓRE PUNKTÓW POTRZEBOWAŁY DO UTRZYMANIA SIĘ JAK POWIETRZA...
PRZYPADEK ? BIZNES JEST BIZNES !

Kibic, 13.05.2017 20:38:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Proponuje dla naszych gwiazd jeszcze większe kontrakty każdemu od klubu złoty zegarek tatułaż i kolczyk moze jakaś farba na łeb i innowacyjnego fryzjera dla druzyny A tak poważnie to wystarczy dać im trenera Kobiereckiego

kibic2, 13.05.2017 22:07:04 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl

Tak Kobierecki to super trener, umie uskrzydlić każdego zawodnika i atmosfera u niego jest na medal. Takich trenerów nam potrzeba

Legionista, 13.05.2017 22:12:15 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl

Dębek nie- Kobierecki tak, świetny młody trener. Ma ogromną wiedzę i talent

aaall, 13.05.2017 22:22:27 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl

co wy tak pomstujecie, chłopaki grają nieźle, trenerzy starają się jak mogą, a że goli brak. Trudno, nie takie gwiazdy nie strzelają.

AAA, 14.05.2017 00:03:46 - *.dynamic.chello.pl

Panie Mioduski dawaj Dębka na pierwszego treneiro będzię taniej...
p.s a tak bez kozery,Dębek czy masz trochę honoru i sam odejdziesz,czy jesteś skrojony z tego samego materiału co niejaki Mistrz Świata Żewłakow?

Cult⚽️Legia, 14.05.2017 00:54:31 - *.227

Jaw nie blizniaki #żewłakiout ,Legie krècá

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.