III liga: Legia II Warszawa 0-1 Ursus Warszawa

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu 28. kolejki III ligi Legia II Warszawa przegrała w Ząbkach Ursusem 0-1. Do przerwy na tablicy widniał wynik bezbramkowy. Jedyną bramkę goście zdobyli w 78. minucie po strzale Konrada Szkopińskiego. Była to czwarta z rzędu porażka rezerw stołecznego klubu.

III liga: Legia II Warszawa 0-1 (0-0) Ursus Warszawa
0-1 - 78' Konrad Szkopiński

Legia II: 1. Radosław Majecki - 2. Bartosz Skowron, 8. Rafał Makowski, 5. Mateusz Żyro (46' 6. Mateusz Leleno), 3. Mateusz Hołownia - 16. Bartłomiej Urbański, 4. Mateusz Zawal, 7. Tomasz Nawotka, 24. Alban Sulejmani (46' 22. Sadam Sulley), 19. Patryk Czarnowski, 17. Sandro Kulenović (70' 9. Eryk Więdłocha)

Ursus: 1. Artur Haluch - 16. Jakub Kabala, 3. Adrian Zawadka, 6. Grzegorz Skowroński, 21. Piotr Maślanka, 11. Maciej Prusinowski, 5. Robert Słomka, 14. Konrad Szkopiński, 15. Maciej Mągka, 10. Patryk Kamiński, 7. Michał Ambrozik