Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Czwartek, 11 maja 2017 r. godz. 10:06

W weekend ostatnia odsłona Ultra Dzielnicy

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Przy okazji sobotniego finału (g. 18:00) koszykarzy Legii na Bemowie oprawę w ramach akcji "Ultra Dzielnica" zaprezentują fanatycy z Tarchomina. Będzie ona zwieńczeniem pierwszego sezonu akcji, prowadzonej przez Sekcyjnych Fanatyków. Atrakcji ultras nie zabraknie także przy okazji piątkowego spotkania (g. 20:00). Niespodziankę dla kibiców przygotowała także sekcja koszykówki Legii - o wszystkim dowiecie się przy wejściu do hali.

Bilety na oba mecze można kupować tutaj, w POK przy Ł3 oraz w dniu meczu, na półtorej godziny przed rozpoczęciem spotkań w cenie 10 zł (ulgowy) i 15 zł (normalny). Pomóżmy Legii wywalczyć upragniony awans do ekstraklasy!




Komentarze: (14)

?????, 11.05.2017 10:25:40 - *.com.pl

Niespodzianka Sekcji Koszykówki ? Ciekawe jaka ? Moim zdaniem 2:0 w meczach na OSiR Bemowo naszych koszykarzy to będzie niespodzianka, a 3:0 po trzech spotkaniach to będzie super niespodzianka.

Do ??????, 11.05.2017 14:56:43 - *.static.chello.pl

To przyjdź na mecz to zobaczysz :)

Rdzenny, 11.05.2017 14:59:19 - *.centertel.pl

Ale Tarchomin to nie Warszawa, więc jak to?

NAS, 11.05.2017 16:51:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Do rdzenny... Legionowo nie jest w Warszawie a oprawę robiło, po co mącisz pajacu i jaki masz w tym cel fajfusie? Administracyjnie Tarchomin jest Warszawą nie jest dzielnicą ale jest w Warszawie na Białołęce

do Rdzenny, 11.05.2017 17:42:53 - *.dynamic.chello.pl

Znawca się znalazł. Rdzenny pewnie z okolic Warszawy a dokładnie z Łukowa :D
Tarchomin jest częścią Warszawy od 5 maja1951r. i wówczas został przyłączony razem z dzielnicami / osiedlami Ursynów, Bemowo, Jelonki, Włochy, Wawer, Wawrzyszew, Chomiczówka, Wilanów i częścią Bródna.

Do Rdzenny, 11.05.2017 21:22:57 - *.centertel.pl

Witać jak z Ciebie rdzenny! Tarchomin możesz mylić z nowymi osiedlami na Białołęce takimi jak Nowodwory czy Lewandów, ale od momentu powstania fabryki fso, to dzielnica Wawy, dzisiaj już stara i od zawsze Pro(L)egijna, mieszkałem tam wiele lat i tęsknię

UWAŻAM, że ......., 11.05.2017 21:30:24 - *.static.ip.netia.com.pl

Pastwienie się nad Rdzennym nie jest wychowawcze. "Rdzenny" to tzw. dowód na to, jakie w większości mamy dzisiaj społeczeństwo.

Do redakcji, 12.05.2017 00:31:53 - *.dynamic.chello.pl

Czy są jeszcze bilety na jutro ?

!!, 12.05.2017 08:02:25 - *.static.chello.pl

bilety sie kończą !
radze kupować przez net

do static.chell.pl odp. ?????, 12.05.2017 09:39:03 - *.com.pl

Na pewno będę, bo jestem zawsze jak u nas nasi grają na OSiR Bemowo. Tylko co ja mam "biedny" zobaczyć ? Obym znowu nie musiał patrzeć na "podrygiwania" zespołu Kochanka, bo dziewczynki są sympatyczne, ale ich nauczycieli niczego ich nie uczy, tylko nagrywa ich pląsy z układami zawsze takimi samymi. Po prostu mi ich szkoda.

100%LegiaFan, 12.05.2017 11:08:40 - *.dynamic.chello.pl

Panowie, najważniejsze żebysmy wygrali

do static.chell.pl, 12.05.2017 11:21:48 - *.220

a w necie standard... jak nie sami trenerzy to teraz choreografowie z You Can Dane haha, ludzie weźcie już przestańcie żyć w sieci tylko podejdź i to mu powiedz a nie żale w necie wylewasz bo to żałosne

odp. do *.220, 12.05.2017 12:47:11 - *.com.pl

Może on czyta, a jak nie to niech zacznie. Bo on ma widocznie wielkie mniemanie o sobie i nic poza tym. Tyle m-cy "tańczą", że już powinny układy być wykonywane jak trzeba. A do tej pory wszystko co robią, robią bez dynamiki i poszczególne elementy niedokładnie. I tutaj jest jego zadanie, wyeliminować niedorbóki, a nie tych biednych dziewcząt.

do 100%LegiaFan, 12.05.2017 14:20:02 - *.com.pl

To jest ich zadanie. My co najwyżej możemy ich "wspomóc" swoim dopingiem, chociaż doping niestety nie gra.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.