Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Zofia Klepacka - fot. Mishka / Legionisci.com
Zofia Klepacka - fot. Mishka / Legionisci.com
Sobota, 13 maja 2017 r. godz. 14:26

Żeglarstwo: Klepacka mistrzynią Europy!

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zofia Klepacka, zawodniczka sekcji żeglarskiej Legii Warszawa, wywalczyła złoty medal Mistrzostw Europy w kl. RS:X, które dziś zakończyły się w Marsylii. Legionistka w eliminacjach grupowych zajęła trzecie miejsce i awansowała do czołowej 12, która walczyła o medale. Gratulacje za kolejny sukces dla naszej zawodniczki!



Komentarze: (12)

krys008 , 13.05.2017 14:37:51 - *.serv-net.pl

Brawo Ty!

Dario, 13.05.2017 15:04:44 - *.dynamic.chello.pl

Gratulacje.Super sprawa.Kolejny medal w naszej legijnej wielosekcyjnej Legii.

matus007, 13.05.2017 15:07:25 - *.play-internet.pl

tak trzymać ;)

mg, 13.05.2017 16:39:26 - *.centertel.pl

Brawo pani Zosiu!!!

Sir Alex, 13.05.2017 16:49:07 - *.119

Brawo Zosiu, jesteśmy z Ciebie dumni :)

wwwojtecky (L), 13.05.2017 16:52:12 - *.play-internet.pl

Brawo!

NAS, 13.05.2017 17:19:26 - *.jmdi.pl

gratulacje

M3, 13.05.2017 18:46:36 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Gratu(L)acje !!!

ZAGLEBIESOSNOWIEC, 13.05.2017 19:33:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zośka brawo ! Szkoda że nie pojechałas na olimpiade:((( należało się jak zawsze ale woleli młodych siurkow wysłać a byłby medal ! Szacunek !

DawidL, 13.05.2017 21:53:38 - *.dynamic.mm.pl

Brawo Zośka (L)

Maniekt, 14.05.2017 00:14:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jesteś WIELKA

MKK, 15.05.2017 08:27:22 - *.cws.sco.cisco.com

Zośka jesteś niemożliwa:-) Gratulacje!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.