Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Niedziela, 14 maja 2017 r. godz. 21:05

Piłkarze o meczu z Termaliką

Filip Kaczmarczyk,Fumen i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Kasper Hamalainen: Bardzo ważnym było dla nas to, aby szybko strzelić pierwszego gola. Kiedy zdobyliśmy bramkę, to gra bardziej się otworzyła, dzięki czemu mieliśmy kolejne dobre szanse na podwyższenie rezultatu. Gdy było 2-0, to wszystko poszło nam już gładko i skupialiśmy się głównie na tym, żeby zagrać na zero z tyłu. To było dla nas ważne zwycięstwo, które da nam pewność przed kolejnym spotkaniem.

W środę będzie nas czekało dużo trudniejsze zadanie. Lech i Jagiellonia to dobrze grające zespoły, dlatego musimy z nimi zagrać na naszym najwyższym poziomie. Musimy być dobrze przygotowani i zdobyć trzy punkty. Dobrze czułem się w środku pola, ponieważ to pozycja, którą lubię najbardziej. Przypomniały mi się stare czasy, ponieważ w Lechu grałem właśnie w tym miejscu. W środę będziemy wspierani przez naszych kibiców, co będzie bardzo ważne.

Guilherme: Wyszliśmy na ten mecz bardzo zmotywowani. Zaplanowaliśmy sobie, że chcemy szybko zdobyć bramkę, aby potem uspokoić grę. Była radość po zwycięstwie, ale na razie wstrzymujemy się z dużym celebrowaniem, ponieważ mamy przed sobą jeszcze kilka ważnych meczów. Nie było nikogo wyznaczonego do strzelania rzutu karnego. Podszedłem do "Rado" i poprosiłem, żebym to ja mógł wykonać jedenastkę. Chciałem dodać sobie otuchy, strzelając tego gola.

Mateusz Kupczak (Termalica): Ciężko powiedzieć na gorąco czego nam zabrakło. Będziemy musieli porozmawiać wspólnie o tym meczu, aby w przyszłości naprawić swoje błędy. Porażki nie pomagają w tworzeniu dobrej atmosfery. Zawsze trzeba jednak umieć wyciągać wnioski. Ciśnienie, które towarzyszyło nam przed awansem do grupy mistrzowskiej, było dużo wyższe. Nie ma jednak w nas rozprężenia, cały czas walczymy o jak najwyższe miejsce w tabeli. Chcemy wygrać w końcu spotkanie.



Komentarze: (11)

Bidon, 14.05.2017 21:14:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Po wypowiedzi Hamy widac jak dla danego zawodnika wazna jest gra na pozycji na ktorej czuje sie najlepiej...Chcialbym by ten zawodnik zostal z nami na dluzej nawet jako zmiennik bo po tym klasowe druzyny sie poznaje...

@rek, 14.05.2017 22:18:22 - *.dynamic.chello.pl

Kasperku, mordeczko Ty nasza... Na środku pola wymiatasz jak za dawnych lat... Obyś we środę także strzelił jakąś brameczkę tym zarozumiałym pyrom... A nasz węgierski młodzian to miodzio... Będą z niego ludzie... To taki nasz Messi, zachowując oczywiście wszelakie proporcje... Dzisiaj cała drużyna zagrała na 6-tkę... Brawo... Pozdro (L)

Arek, 14.05.2017 22:54:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Hamalainen miał dziś okazję porządnie potrenować przed środą. Obyśmy byli świadkami powtórki z rozrywki, chociaż wiadomo, rywal trudniejszy.

SlawoL, 14.05.2017 23:20:08 - *.34

Kasper strzel we środę najlepiej w doliczonym czasie ze spalonego ręką i oby sędzia to uznał. Probierz pęknie ze złości

Elo wawa, 15.05.2017 00:06:47 - *.play-internet.pl

Hama się spisał więc Magiera go wystawi na innej pozycji żeby grał gorzej. Ot cały cienki Magiera!

Arkadio, 15.05.2017 00:17:35 - *.play-internet.pl

Dobry mecz ale mam nadzieje ze jeszcze lepszy bedzie w środe.Rozjedziemy Lecha .Wierze całym sercem ma ukochana Legio.

krys008 , 15.05.2017 06:42:16 - *.serv-net.pl

Dobry mecz całej drużyny. Brawo Wy! Kasper w środku pola dzielił i rządził. Teraz wraca Moulin ciekawe jak to trener poskłada.

G do elo wawa, 15.05.2017 09:39:42 - *.centertel.pl

Jeszcze odszczekasz te słowa. Trener Magiera to jeden z najlepszych trenerów młodego pokolenia w Polsce i wolę żeby on był trenerem niż jakieś Besniki... Pozdro

yogee, 15.05.2017 13:48:09 - *.fttx.telefonserwis.pl

@SlawoL
ale mnie rozbawiłeś:):):)

Bryku, 15.05.2017 13:54:29 - *.254

Bardzo dobre spotkanie, takie zwycięstwo było nam bardzo potrzebne - powinno nas uskrzydlić. Nie rozumiem tylko jednego, jak w takiej klasie rozgrywkowej może nie być wyznaczonego do "jedenastki". Radko powinien sobie już odpóścić te karne, nie mówię już nawet o tym faux pas jakie popełnił, ale nawet gdy udało mu się zamienić karnego na bramkę, wykonywał je bardzo niepewnie. Moje typy do wapna to: Odzidzia, Moulin, Hama może Nagy.

leśny won, 16.05.2017 09:25:50 - *.sieradz.vectranet.pl

Magiera to właśnie klon Besnika !!!!!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.