Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
Niedziela, 14 maja 2017 r. godz. 16:30

LIVE!: Legia - Termalica Nieciecza

Redakcja, źródło: Legionisci.com

O godzinie 18:00 przy Łazienkowskiej Legia Warszawa podejmie Termalikę Nieciecza. "Wojskowi" muszą wygrać, jeśli chcą nadal liczyć się w walce o tytuł mistrzowski. Bezpośrednią transmisję z meczu przeprowadzi stacja Canal+. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.




Komentarze: (19)

grzesiek, 14.05.2017 16:37:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl

kopa + hama w pierwszej jedenastce = przerżnięty mecz ?

Andrzej, 14.05.2017 16:43:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Rozumiem że każdy trener ma swoich zawodników ale zmiana Kopczyński za Jodłowiec to już przegięcie. Nikt nie bral nawet po uwagę że Jodłowca zabraknie po dobrym meczu Chyba że trzyma go na Lecha

kubota, 14.05.2017 16:50:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

jakby nie szło to nie ma kogo wpuscic ,a takie zakupy poczyniono przez BL ;pp iks de , neczid nas nie zbawi

L, 14.05.2017 16:53:36 - *.74.threembb.co.uk

Znow Kopczynski? Nie mozna bylo dac szanse Szymanskiemu. LEGIA MISTRZ!!!

KIBIC LEGII, 14.05.2017 17:11:21 - *.internetia.net.pl

PREZESIE LEGIA POTRZEBUJE DUŻYCH TRANSFERÓW NIE W ZAPOWIEDZIACH A W KOSZULKACH LEGII !!! OBY ZA CIEBIE TO WYGLĄDAŁO INACZEJ NIŻ ZA LEŚNEGO - MEGA TRANSFERY W KOSZULKACH A NIE W WYWIADACH !!!

Kibic, 14.05.2017 17:15:51 - *.free.aero2.net.pl

Zagrajcie dla kibiców!

Adi, 14.05.2017 17:31:05 - *.opera-mini.net

Kopczyński jezuu

Krzeszczu, 14.05.2017 17:51:07 - *.cust.bredband2.com

@ kibic legii: gdzie tylko sie pojawiasz to drzesz jape. I po co?

krys008 , 14.05.2017 18:07:11 - *.serv-net.pl

Mówiłem Kasper do ataku, on nigdy nie będzie skrzydłowym. Brawo Kasper!

krys008 , 14.05.2017 18:21:22 - *.serv-net.pl

Na razie Rado słabo. Zagubiony, powolny... Kolejny słabszy występ. Rado potrzebujemy Cię, to jest ten czas, w którym trzeba pokazać j...

Krzeszczu, 14.05.2017 18:35:39 - *.cust.bredband2.com

@ krys008: Zgadzam sie, Kasper to jest atakujacy. Juz w szwecji jako taki gral. Wystawianie go na skrzydle swiadczylo tylko o impotencji intelektualnej trenerow ktorzy sie przy tym upierali/upieraja.
Skrzydlowy to przede wszystkim szybkosc i zwrotnosc.
A Kasper jest tak zwrotny jak prom do szwecji.
Natomiast w ataku sprawdza sie calkiem niezle.
I tam powinien grac. Nigdzie indziej.

Krzeszczu, 14.05.2017 18:38:24 - *.cust.bredband2.com

Juz niech ten Sporting bierze Gui za te 2 ojro, bo wiekszego platfusa nie widzialem od dawna. No chyba ze Chukwu w za malych butach.

grzesiek, 14.05.2017 18:54:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl

pierwszego gola nie wiedzialem, ale przy drugim jakby piłkarze termalici odpuscili bieg za offoe...
w sytuacji gdy guilherme fatalnie skiksował to pomyslalem to samo co Krzeszczu czyli niech sporting go bierze za te 2 mln euro.
Co gorsze nikt nie krył guilherme od wykonania rzutu roznego...
Więc mozna domniemywac iz termalica nie gra na 100%...

krys008 , 14.05.2017 19:00:16 - *.serv-net.pl

Do Krzeszczu Gui też mnie czasem irytuje, dzis juz sp... 2 setki i te dośrodkowania z różnego, kryminał. Ale jest bardzo aktywny, sporo szarpie, rozgrywa. Choć dzis dużo lepsze wrażenie robi Nagy.

grzesiek, 14.05.2017 19:10:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Oj Arek nie złapał znowu piłki, a Nowak nie trafił w bramke z metra....

krys008 , 14.05.2017 19:17:23 - *.serv-net.pl

Grzesiek też odnoszę wrażenie, że Termalika trochę na stojąco.

rob bandit, 14.05.2017 19:25:46 - *.satfilm.com.pl

grzesiek pierwszy w komentach porażka-gamoniu 5 min mecz i wszystko jasne...FORZA LEGIA!!!

Do grzesiek, 14.05.2017 19:29:47 - *.centertel.pl

I kto de bilku przegral meczyk hahaha .

Pawe (L), 14.05.2017 19:39:07 - *.play-internet.pl

Do grzesiek chłopie ale Ty predzisz zmień dostawcę bo chyba inny mecz oglądasz i pies.... głupoty brawo Legia la la la.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.