Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
Poniedziałek, 15 maja 2017 r. godz. 11:27

Stefański sędzia meczu z Lechem

Wiśnia, źródło: Arbiter Cafe

Daniel Stefański poprowadzi środowy mecz 34. kolejki ekstraklasy, w którym Legia Warszawa podejmie Lecha Poznań. Arbitrowi z Bydgoszczy pomagać na liniach będą Krzysztof Myrmus oraz Dawid Golis. Sędzia technicznym będzie Zbigniew Dobrynin. Stefański w tym sezonie poprowadził siedem meczów z udziałem Legii. Pięć z nich zakończyło się wygraną "Wojskowych". Lechowi sędziował pięciokrotnie i trzy z tych spotkań poznaniacy przegrali.

Obsada sędziowska 34. kolejki ekstraklasy:

Arka Gdynia - Wisła Płock, sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń).
Górnik Łęczna - Cracovia, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa).
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław, sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce).
Ruch Chorzów - Piast Gliwice, sędzia: Paweł Gil (Lublin).
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok, sędzia: Tomasz Musiał (Kraków).
Korona Kielce - Wisła Kraków, sędzia: Łukasz Bednarek (Koszalin).
Legia Warszawa - Lech Poznań, sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz).
Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork).



Komentarze: (9)

mietek, 15.05.2017 11:56:44 - *.emea.ibm.com

Może tym razem raczy zauważyć, jak kuchenkorze będą kosić Vadisa.

Kristof, 15.05.2017 12:31:39 - *.cm-12-1a.dynamic.ziggo.nl

Daniel Stefanski dostal propozycje sedziowania finałów Ligi Europy i Ligi Mistrzow.Za kazdy final z osobna mial dostac po pol miliona euro.Ale odmowil,bo musi zrobic zakupy na weekend i co najwazniejsze w te dni leci jego ulubiony serial w telewizji.

ja, 15.05.2017 13:04:45 - *.dynamic.chello.pl

Trzeba ograć Lecha i Jagiellonię i za tydzień to my będziemy liderem z dużą szansą na mistrzostwo.

laguna, 15.05.2017 14:12:38 - *.play-internet.pl

Statystyki na naszą korzyść.
Ku....a mam nadzieje że wygramy

Arek, 15.05.2017 14:33:15 - *.adsl.inetia.pl

Tak jest. Zwłaszcza, że teraz czołowa czwórka tłucze się między sobą. Ciekawy jestem też, kto wytrzyma najlepiej grę co kilka dni.

Zajmon, 15.05.2017 15:02:36 - *.78.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dobry sedzia .nie będzie kontrowersji.

Matt, 15.05.2017 15:09:26 - *.229

Z tą grą co 3 dni to niby mamy doświadczenie, ale jakoś kolorowo to u nas nie wyglądało. Wtedy właśnie pogubiliśmy punkty. Mam jednak nadzieję, że zadyszkę złapie każdy, ale my o te 10% mniejszą.

Jak będziemy mieli mistrza, to Magiera dopiero się okaże kozakiem. Nikt już nie będzie mówił o przypadku. Życzę mu tego.

Czerwonka 100% Legia, 15.05.2017 15:37:47 - *.centertel.pl

Tylko zwycięstwo bracia !!!

po meczu , 20.05.2017 15:18:53 - *.adsl.inetia.pl

tego pana powinni wyper...lic , takiego drukowania meczu dawno nie widziałem , fakt może i nie drukował wię musi być tylko za cienki na sędziego brak omunikacji i brak podejmowania trafnych decyzji - tak czy siak nie idzie w pi...u ..

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.