Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Kasper Hamalainen - fot. Mishka / Legionisci.com
Kasper Hamalainen - fot. Mishka / Legionisci.com
Wtorek, 16 maja 2017 r. godz. 08:28

Oceny legionistów za mecz z Termaliką

Woytek, źródło: Legionisci.com

Kasper Hamalainen otrzymał najwyższą notę za niedzielny mecz z Termaliką. Występ Fina oceniliście na 5,6 w skali 1-6. Minimalnie niższe noty uzyskali także Dominik Nagy i Vadis Odjidja-Ofoe. W sumie oceniało 1261 osób. Średnia drużyny za to spotkanie to 4,5.

Hamalainen 5,6
Nagy 5,4
Odjidja-Ofoe 5,3
Dąbrowski 4,9
Guilherme 4,6
Malarz 4,5
Hlousek 4,5
Pazdan 4,4
Jędrzejczyk 4,3
Kopczyński 4,3
Radović 4,3
Kazaiszwili 4,1
Szymański 3,9
Jodłowiec 3,7



Komentarze: (15)

ekstraPrawieKlasa, 16.05.2017 09:06:06 - *.centertel.pl

Wydaje mi się, że skład na Terme był optymalnym, dostępnym w tej chwili. Dodając jeszcze Pana Moulin za Kopę będzie git! Kucharczyk na zmianę w II połowie za Rado.

bolo, 16.05.2017 09:07:07 - *.1.maxnet.net.pl

Jedza za wysoko i Pazdan

klon klona, 16.05.2017 09:14:00 - *.adsl.inetia.pl

Wygląda na to,że Hama obudził się ze snu.Oby na dobre!

Kibic (L), 16.05.2017 09:18:32 - *.centertel.pl

Na Kopczyńskiego to chyba oddaje głosy jego rodzina i Magiera ... od dłuższego czasu on Nam nie pomaga a przeciwnikom nie przeszkadza ☹ Może tej jego promocji wystarczy ... przynajmniej do końca sezonu.

actchris, 16.05.2017 09:32:34 - *.action.pl

Nie obudził tylko był wreszcie na swojej pozycji.

olew, 16.05.2017 10:21:29 - *.warszawa.vectranet.pl

My mamy dwa składy na tę ligę, jak oni dobrze ( nie super!) grają , to reszta musi się bać. LEGIA to POTĘGA , ale musi chcieć grać ! chyba chce ...

leoś, 16.05.2017 12:04:35 - *.adsl.inetia.pl

Termalika po prostu gra beznadziejnie a nie Legia dobrze

mietek, 16.05.2017 13:20:41 - *.emea.ibm.com

@Kibic (L): Ok, Kopa gra słabiej w tym roku w porównaniu do jesieni. Ale pokaż mi dokładnie, co zepsuł w meczu z Niecieczą, za który właśnie w tej ankiecie był oceniany?

Do EPK, 16.05.2017 14:58:14 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Kucharczyka to sobie weż do swojej EPK.

Hugon, 16.05.2017 15:01:07 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Kopa gra swoje lepszy chyba nie będzie ,ale i tak jest lepszy od Jodły.

Arek, 16.05.2017 15:41:04 - *.free.aero2.net.pl

Do do epk, idź Ty sam się gdzieś weź.

Rodzina, 16.05.2017 15:47:34 - *.tktelekom.pl

@Kibic(L) MILCZ

matys, 16.05.2017 15:59:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

wydaje mi się że Kopa dużo bardziej zasłużył na mecz z Lechem niż chociażby Radović który zagrał bardzo kiepsko jak na to czego wszyscy od niego oczekujemy

krys008, 16.05.2017 16:25:19 - *.82

do klon klona actchris napisał to co uważa większość z nas, nareszcie zagrał na swojej pozycji i tyle.
Hama nie jest skrzydłowym i wystawianie go na skrzydle to robienie krzywdy jemu i Legii. Czekałem na taki mecz, byłem przekonany, że Kasper ma umiejętności i je pokaże.
Nareszcie, było kilka przebłysków (np mecze z Lechem), ale dopiero teraz pokazał na co go stać. Jak wróci Moulin to mam nadzieję, że za Kopę, ale byłby środek pola, VOO, Moulin i Hama (oby w takiej formie), skrzydła Nagy, Gui, obrona Dąbrowski, Pazdan, Jędza i Hlousek, wygląda to nieźle, tylko Rado w ataku mnie nie przekonuje.

Ibis, 16.05.2017 16:44:16 - *.dynamic.chello.pl

Rado w ataku - to była konieczność. Typowy rozgrywający, który z pewnością zna swoje miejsce na boisku.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.