Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Jacek Magiera - fot. Woytek / Legionisci.com
Jacek Magiera - fot. Woytek / Legionisci.com
Wtorek, 16 maja 2017 r. godz. 18:21

Magiera: Kibice, ponieście nas do zwycięstwa!

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Jutro wszyscy zawodnicy - niezależnie na jakiej pozycji grają - będą robić wszystko by ten mecz wygrać. Nie mam nic przeciwko temu by Kasper strzelił gola, ale życzę tego każdemu zawodnikowi jeżeli znajdzie się w dogodnej sytuacji - mówi przed spotkaniem z Lechem Jacek Magiera.

- Nasza pewność siebie przed każdym meczem musi być taka sama. Ostatnio strzeliliśmy 6 goli, ale o tym meczu już zapomnieliśmy i przygotowujemy się do spotkania z Lechem. Naszą rolą jest być skoncentrowanym od pierwszej do ostatniej minuty. Nasz cel to 3 pkt i wyprzedzenie naszego rywala w tabeli. To normalny mecz w fazie mistrzowskiej. Naszym celem na koniec sezonu jest 1. miejsce - dodaje "Magic".

- Ten mecz nie jest szczególny. Jest tak samo ważny jak następne, które też trzeba wygrać. Cały czas gonimy, jesteśmy blisko i teraz przychodzi najważniejszy moment sezonu, gdy punkty stają się jeszcze bardziej cenne. Ten tydzień może zdecydować o tym kto będzie przed dwoma ostatnimi meczami na 1. miejscu. Jutro wychodzimy by cieszyć się grą, być skutecznymi i wygrać - mówi trener.

- O przebiegu meczu będzie decydowało wiele aspektów: doświadczenie, przygotowanie fizyczne, motoryczne i mentalne. Ostatnim czasie graliśmy dużo meczów i na pewno jesteśmy drużyną doświadczoną. Liczymy na to, że będziemy mieli wsparcie kibiców, że poniosą nas do zwycięstwa swoim dopingiem i doprowadzą do tego, że strzelimy gola. Czasami tak jest, że kibice strzelają decydującego gola. Apeluję o atmosferę, która pozwoli jutro cieszyć się po meczu z 3 punktów - zakończył Magiera.



Komentarze: (24)

Mania, 16.05.2017 18:30:36 - *.dynamic.chello.pl

Apel trenera jak najbardziej słuszny! Kto będzie na stadionie niech zdziera gardło, a kto przed tv niech ściska kciuki i się miarkuje do końca meczu w ilości spożytego browarku!!! Pozostaje wierzyć w zwycięstwo, w tym szczególnym meczu. Reszta należy do drużyny. Powodzenia!

Vito, 16.05.2017 18:40:01 - *.centertel.pl

Dawaj Magic!!!!!! Po 3 pkt po zwycięstwo!!!

asik, 16.05.2017 18:42:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Podpuszcza do zdarcia gardła :)

eth, 16.05.2017 18:53:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie ma sprawy!

#, 16.05.2017 19:11:38 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

My na trybunach damy z siebie maxa ! Tego samego oczekujemy od WAS !!!!

maestro, 16.05.2017 19:25:37 - *.dynamic.chello.pl

hmmmmm , tak jak by tego wsparcia wcześniej nie było ???

Wolfik, 16.05.2017 19:52:46 - *.dynamic.mm.pl

Mnie już nerwy łapią, a tu jeszcze 24 godziny do najważniejszego meczu w sezonie.

grzesiek, 16.05.2017 19:55:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Wygramy, skoro miodek rozpracował zespół termalici to i lecha też....i MP znowu. :)

adamo, 16.05.2017 19:58:37 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

O w morde, już mnie telepie na myśl co to się jutro będzie wyrabiało na Ł3 - ekscytacja 200%

Zaglebie, 16.05.2017 20:01:20 - *.play-internet.pl

" Liczymy na to, że będziemy mieli wsparcie kibiców, że poniosą nas do zwycięstwa swoim dopingiem i doprowadzą do tego, że strzelimy gola. Czasami tak jest, że kibice strzelają decydującego gola. Apeluję o atmosferę, która pozwoli jutro cieszyć się po meczu z 3 punktów " NO I NAMOWI(L)

Krzeszczu, 16.05.2017 20:10:01 - *.cust.bredband2.com

@ Wolfik: wiem o czy mowisz. Ja bym najchetniej nawet do pracy jutro nie szedl :-)

@ grzesiek: miodek???
:-)

wrt, 16.05.2017 20:41:57 - *.warszawa.vectranet.pl

kibice wykolejarza na pewno jak zawsze będą dopingować: 70% pojazd na Legię, 10 doping lecha, resztę będą żygać.

grzesiek, 16.05.2017 20:42:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Tak, miodek. W koncu to jest nowy prezes. Musial miec jakis udzial w tym zwyciestwie. Slabsza dyspozycja termalici musiala skads wynikac.
Szczerze to we wczesniejszym meczu z pogonia pilkarze prezentowali ladniejsze akcje a skonczylo sie na 2:0. Chetnie bym uwierzyl ze Legia byla taka mocna i 6:0 to wynik naszej przepieknej gry ale niestety chyba to efekt beznadziejnego braku jakiejkolwiek gry w obronie termalici.

MP bedzie znowu przy L3. Zobaczysz :))
Oj tez bym jutro do pracy nie poszedl. W dodatku gardlo mnie boli ehhh

Krzeszczu, 16.05.2017 21:11:05 - *.cust.bredband2.com

@ grzesiek: ja wcale nie watpie ze bedzie mistrz. Przeciwnie, ja w mistrza wierze :-)

A po mistrzu nasz "miodek" zbuduje potege. Wspomnisz moje slowa :-)

Mania', 16.05.2017 21:16:17 - *.dynamic.chello.pl

@ Wolfik - najważniejszy mecz sezonu to chyba jednak będzie w niedzielę, w Białymstoku. Rozumiem Twój stan emocjonalny, ale pocieszę Ciebie, iż nie jesteś w tej kwestii odosobniony.
@ Krzeszczu - ja jutro nie pracuję, ale samopoczucie wcale nie lepsze.
Oj będzie się działo...Pozdrawiam.

Cult⚽️Legia, 16.05.2017 21:56:27 - *.86

✨⚽️⚽️⚽️✨

Rychu, 16.05.2017 22:06:21 - *.warszawa.vectranet.pl

Magic o atmosferę możesz być spokojny. Wy dajcie z siebie maxa a będzie dobrze.

Arek, 16.05.2017 23:15:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Trenerze, o atmosferę możesz być spokojny. Jeszcze tylko Wy dajcie z siebie wszystko, a będzie git.

arnold, 17.05.2017 00:15:07 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Czyli niedorozwój na zylecie jutro będzie ganiał i darł morde:" jaaaazda,jeeeedziemy,spieeewamy".

123, 17.05.2017 02:41:09 - *.dynamic.chello.pl

Gonimy, gonimy . Dzisiaj dogonimy w niedzielę przegonimy. A potem uciekniemy rywalom. Amen.

grzesiek, 17.05.2017 07:47:17 - *.centertel.pl

Byc moze masz racje. W zasadzie zmiana prezesa to byla tylko taka szopka medialna. Sadze ze miodek z lesnym dalej sie kumpluja i nic sie nie zmieni. Warto zwrocic uwage na pomidora w canal + . Miodek mowi stanowczo ze nie zna sie na pilce noznej. Wiec jak on ma byc prezesem. Pewnie lesny dalej bedzie robil to co robi a miodek podpisywal...

Krzeszczu, 17.05.2017 10:28:27 - *.60

@ grzesiek: z calym szacunkiem ale prezes nie musi sie znac na pilce. Natomiast musi sie znac na biznesie (per se), na zarzadzaniu (tutaj: klubem), na dobraniu odpowiednich ludzi i ich prowadzeniu.

Od pilki ma m in dyrektorow sportowych, skautow, trenerow, managerow druzyny itp.
Jak wspomnialem rola prezesa jest odpowiedni dobor takiego zespolu ludzi ktory bedzie klub rozwijal w odpowiednim kierunku (hence: prezes ktory nareszcie ma konkretna wizje i plany), i generalnie zarzadzanie klubem.

Pomidora nie widzialem bo mi siadly wszystkie linki, ale widzialem caly wywiad, jak i inny w sieci do ktorego link podalem wczesniej. I po raz ktorys powtarzam ze robi wrazenie odpwiedniego goscia na odpowiednim stanowisku. Ja naszemu "Miodziowi" daje pelny kredyt zaufania.
Natomiast niepokoja jego ah jakze gorace wypowiedzi na temat Band of Brothers. Ale byc moze wie on cos wiecej na ten temat niz my zwyczjne smiertelne szaraczki.... :-)

pzdr

@ Mania: oj bedzie sie dzialo... :-)
pzdr

JANUSZ TRYBUN, 17.05.2017 11:14:41 - *.1

TO JEDYNY MECZ NA KTORYM BEDE W TYM ROKU NA LEGII.
A DLACZEGO?
BO LEGIA GRA Z LECHEM O MISTRZA!
A TAK TO ZA DROGIE BILETY I NUDNY DOPING

kibic, 17.05.2017 15:51:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dla nas kibiców a przede wszystkim dla dobra drużyny Legia musi zdobyć mistrzostwo i to nie ważne w jakim stylu .Nie zapominajmy jednak że oprócz dwóch ostatnich meczów graliśmy słabo i to budzi dla mnie osobiście duże obawy co do dzisiejszego meczu i końcowego układu tabeli .

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.