Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Środa, 17 maja 2017 r. godz. 22:21

34. kolejka Ekstraklasy. Hit i lider dla Legii

Mishka, źródło: Legionisci.com

W środę w hicie 34. kolejki Legia pewnie ograła Lecha 2-0 i wskoczyła na fotel lidera. Poza tym Lechia rozgromiła Jagiellonię 4-0, a Korona wygrała z Wisłą 3-2. Podziałem punktów zakończył się mecz pomiędzy Pogonią a Termaliką. We wtorek rozegrane zostały 4 mecze grupy spadkowej. Wisła Płock wygrała w Gdyni 1-0 i zapewniła sobie ekstraklasowy byt. Podobnie uczyniło Zagłębie Lubin, wygrywając ze Śląskiem 2-0. Czarne chmury zbierają się nad Ruchem, który przegrał u siebie z Piastem 0-3.

34. kolejka:

Arka Gdynia 0-1 Wisła Płock
Górnik Łęczna 3-0 Cracovia
Zagłębie Lubin 2-0 Śląsk Wrocław
Ruch Chorzów 0-3 Piast Gliwice
Lechia Gdańsk 4-0 Jagiellonia Białystok
Korona Kielce 3-2 Wisła Kraków
Legia Warszawa 2-0 Lech Poznań
Pogoń Szczecin 1-1 Termalica Nieciecza


Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców



Komentarze: (18)

onek, 16.05.2017 22:37:34 - *.13-2.cable.virginm.net

Jutro wiele się wyjaśni. Jak wygramy to zdobedziemy mistrza. Stawiam na nasze zwycięstwo lub remis i niestety ale Jagiellonia wygra z Lechia

Cult⚽️Legia, 16.05.2017 22:45:55 - *.193

✨⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️✨

Rychu, 16.05.2017 22:51:08 - *.warszawa.vectranet.pl

Inne zespoły mnie nie interesują. Ważne, żeby Legia zmiażdżyła posrańskiego łacha.

Cult⚽️Legia, 16.05.2017 23:19:17 - *.193

A może Redaktor przekaże sponsorowi Królewskie,aby przygotował coś na Ł3,aby bardziej podgrzać atmosfere meczu,może 30tyś konfetti?na start?reszte zrobi cały stadion a drygować bèdzie super grupa N.S

Kristof, 16.05.2017 23:41:16 - *.cm-12-1a.dynamic.ziggo.nl

Ale wszyscy maja podniecenie na koncowke naszej smiesznej ekstraklasy.Przeciez,to juz male dziecko wiem,ze w tym sezonie mistrzem Polski bedzie Legia.PZPN juz to dawno ustalil ze wszystkimi sedziami.Ostatnie mecze,to Legia nawet moze grac z 80 letnia babcia na pozycji bramkarza.Na obronie Wojtek Kowalczyk z Mateuszem Borkiem i na ataku Dark Szpakowski.Pewne mistrzostwo Polski w tym sezonie.PZPN i sedziowie beda czuwac!

Gawron, 16.05.2017 23:45:43 - *.play-internet.pl

Widzieliscie jaka szopka zostala odstawiona w Lodzi? Festiwal kompleksow pelna geba. Tak sie rozpedzili ze zapomnieli ze graja z rezerwami. Nawet rzymskiej II nie wyswietali.

Wot, 16.05.2017 23:54:15 - *.dynamic.chello.pl

Qrwo wielkopolska jednego Mistrza ma Polska (L)

123, 17.05.2017 02:46:38 - *.dynamic.chello.pl

Legia 4:1 amica. Hama, Nagy,Dąbrowski, VOO. Robak.

123, 17.05.2017 02:52:33 - *.dynamic.chello.pl

Lechia Jagiellonia ×
Korona Wisła 1
Legia Lech 1
Pogoń Termalica ×

Graczyk78, 17.05.2017 07:03:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Lechia - Jagellonia X
Legia - Lech 1

do Wot, 17.05.2017 10:12:03 - *.pse.pl

Piękny tekst. Dzisiaj musi być słyszalny na Bartyckiej :-)

Dickson Chotowski, 17.05.2017 11:00:19 - *.range109-145.btcentralplus.com

Republika volksdeutch chorzof spada..ha,ha,ha !!!!! Wspaniala wiadomosc. Juz wole Sparte Blanowice w ekstraklasie niz te smierdziele. Przynajmniej beda same Polskie kluby w ekstraklasie.

luban, 17.05.2017 11:10:36 - *.129

Ma ktoś link do meczu Legia Lech?
Niestety będę w robocie

do luban, 17.05.2017 13:35:34 - *.static.reseler.com

Wejdź na meczyki.pl i tam najlepiej działa DrHTV1. Ja niestety nie skorzystam, bo przy Ł3 się dzisiaj bawię :) Pozdrowienia.

Do Luban, 17.05.2017 17:36:57 - *.233.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

SPRÓBUJ NA YOUTUBE W ZAKŁADCE SPORT JEST CZASAMI MECZ NA ŻYWO ☺

adi, 17.05.2017 18:25:58 - *.6-2.cable.virginm.net

ale drukowanie w gdansku

Wolfik, 17.05.2017 23:09:36 - *.dynamic.mm.pl

@Dickson: Co by nie mówić, to Ruch jest klubem polskim i śląskim. Z wielkimi tradycjami i rzeszą kibiców. Dlatego, mimo że za nimi specjalnie nie przepadam będzie mi ich brakować w ekstraklapie, bardziej w każdym razie niż "szczewa" :).

(L)ychu, 18.05.2017 22:37:32 - *.itsa.net.pl

do adi : gdzie Ty tam widziałeś drukowanie ewidentne dwa karne

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.