Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Steeven Langil - fot. Mishka / Legionisci.com
Steeven Langil - fot. Mishka / Legionisci.com
Środa, 17 maja 2017 r. godz. 08:43

Royal Antwerp zainteresowane Langilem

Fumen i ar2r, źródło: Legionisci.com

Steeven Langil znalazł się w kręgu zainteresowań Royalu Antwerp FC. Reprezentant Martyniki przebywa obecnie na wypożyczeniu w Waasland-Beveren, w którym rozegrał 12 spotkań i zdobył 2 bramki. Klub z Antwerpii awansował do najwyższej klasy rozgrywkowej w Belgii i szuka wzmocnień.

Według Voetbal24.be działaczy z Beveren nie stać na wykupienie Langila z Legii. Takich problemów nie powinni mieć za to włodarze Royalu Antwerp.



Komentarze: (21)

Ja, 17.05.2017 09:01:54 - *.jmdi.pl

Mln ojro i jest wasz!

MOKOTOW, 17.05.2017 09:01:59 - *.92

Mam nadzieje ze Mioduski ogarnie Magiere,i Langil dostanie szanse w Legii,bo nas nie stac na strate taakich zawodnikow przez kompleksy Magiery,ktore nie traktuje tak samo wszystkich zawodnikow,a Langila to fatalnie potraktowal..

ja, 17.05.2017 09:03:12 - *.dynamic.chello.pl

Oddać za darmo byle mu nie płacić już pensji.

Do mokotow, 17.05.2017 10:15:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Twierdzisz, że to przez Magiera ten czarny źle się prowadził i nie zachowywał się jak zawodowy piłkarz? Jakoś inni mogą walczyć o miejsce w składzie i przykładać się do treningów.

Jane, 17.05.2017 10:20:45 - *.play-internet.pl

Jak szukają wzmocnień to tylko Steeven:)

do Mokotów , 17.05.2017 10:24:48 - *.dynamic.chello.pl

Ja mam wrażenie,że jemu przestało się chcieć po zwolnieniu albańskiej myśli szkoleniowej ale co tam a wiem

luban, 17.05.2017 11:09:50 - *.129

Ma ktoś link do meczu Legia Lech?
Niestety będę w robocie

ostet, 17.05.2017 11:20:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Oddać za darmo i dorzucić Fatalczyka w pakiecie to i z tym drewniakiem by był zrobiony porządek

Kibic , 17.05.2017 11:23:05 - *.centertel.pl

To taki charakter jak Orlando SA Prijovic czy Kuciak za dużo powiedział żeby tu teraz wracać nie wiadomo jak go by przyjęła szatnia????

Jacek, 17.05.2017 11:30:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do osteta.
A ty znowu swoje. Co takiego zrobil ci Kuchy, ze w decydujacym rozdaniu ligi wciąż na niego jedziesz? Przypomne Ci tylko, ze gdyby nie jego gole pewnie nie mieli bysmy szans na mistrza. A co napiszesz jeżeli jego bramka w dniu dzisiejszym przechyli szalę zwyciestwa na korzysc Legii? Odrzuć na bok prywatne animozje i dopinguj całą Legię a nie tylko niektórych piłkarzy.

olew, 17.05.2017 11:31:07 - *.warszawa.vectranet.pl

natychmiast sprzedawać , nawet na 24 raty rozłozyc cenę !

e(L)o, 17.05.2017 11:33:06 - *.sieradz.vectranet.pl

Oddać za worek kartofli i dorzucić Magierę i Kopczyńskiego!

Cult⚽️Legia, 17.05.2017 11:41:38 - *.3

Nie sprzedawać,dalej niech sie rozgrywa,jak zrozumie czym jest Legia to Sam bèdzie chciał powrotu

Do ostet, 17.05.2017 11:45:38 - *.centertel.pl

Fatalczyk to cie chyba splodzil.

ostet, 17.05.2017 13:25:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do Jacek

czy ty oglądasz czasami mecze Legii czy jesteś tylko kibicem sukcesu po mistrzostwie??? Ten fatalny drewniak jak gra to jest przeważnie wśród najgorszych na boisku i nawet po dwóch czy trzech przypadkowych bramkach zdania nie zmienie o nim , prawda jest taka że w tym sezonie jakby nie Odjidja to byśmy nie byli nawet w pierwszej ósemce po sezonie zasadniczym i to jemu zawdzięczamy walkę o mistrzostwo a nie jakiemuś fatalnemu drewniakowi Kucharczykowi na którego fatalną grę nie da się patrzeć od lat...

Andrzej, 17.05.2017 14:03:54 - *.132

Langil całkiem dobrze wypada w Belgii, ale w Legii jest spalony za wypowiedzi. Zamiast niego wziąć Skuletica, którym się od dawna interesują a jest bez kontraktu

@mokotów, 17.05.2017 14:26:06 - *.centertel.pl

Rozpędż się i strzel baranka. Jest szansa, że taki wstrząs da Ci do myślenia, kto kogo niesprawiedliwie potraktował.

o., 17.05.2017 15:29:39 - *.centertel.pl

wspaniała informacja

Arek, 17.05.2017 15:54:19 - *.free.aero2.net.pl

@jacek, po co odpisujesz debilowi? Przecież to zwykła łamaga życiowa jest. Parówka poza pisaniem tych farmazonów nic innego nie potrafi zapewne. A Langil to już tu nie wróci, chociażby za te swoje głupie wypowiedzi o rasizmie w Legii. Niech już tu nie wraca, bo i nie ma po co wracać.

zz, 17.05.2017 17:28:13 - *.play-internet.pl

Wolałbym aby na tym portalu pojawiła się jeszcze tylko jedna informacja o Langilu, że Legia go sprzedała.

Jacek, 18.05.2017 00:15:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do osteta.
Wyobraz sobie, ze jezdze na kazdy mecz Legii i ogladam Kuchego na zywo a nie przed tv. Widze jak ten zawodnik sie stara i ile robi dobrego dla druzyny. Owszem trafiaja mu sie gorsze mecze jak wszystkim innym graczom. Ale uwazam, ze jest Legii potrzrbny chociazby po to zeby strzelac gole lachowi jak to zrobil wczoraj. Moze nie znam sie na pilce chociaz przez kilkanascie lat uprawialem te dyscypline. Razem ze mna nie znaja sie rowniez inni kibice, ktorzy przychodza na stadion i skanduja KUCHY KING. Skoro nie mozesz patrzec na Kucharczyka to kibicuj lachowi.
Wierny na zawsze od 43 lat kibic Legii

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.