Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
Środa, 17 maja 2017 r. godz. 18:30

LIVE!: Legia - Lech

Redakcja

O godzinie 20:30 początek meczu Legia Warszawa - Lech Poznań. Stawka jest bardzo wysoka. Czy "Wojskowi" podtrzymają serię zwycięstw z "Kolejorzem"? Na to liczymy! Bezpośrednią transmisję z meczu przeprowadzi stacja Canal+. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto z Łazienkowskiej.



Komentarze: (14)

flotta, 17.05.2017 18:35:49 - *.dynamic.chello.pl

To Probierz nie wypije ani litra ani pól a kaca będzie mial- odnosnie wypowiedzi przedmeczowej

Siwy, 17.05.2017 18:39:10 - *.centertel.pl

Macie jakis link do meczu?

Nik , 17.05.2017 18:57:10 - *.play-internet.pl

A w Gdańsku jaja jak berety!

krys008, 17.05.2017 19:12:33 - *.82

W Gdańsku Jaga dostaje lanie, jak dziś wygramy z Lechem, to już na nikogo nie będziemy się oglądali. Jest adrenalina, powinno być pięknie, 3 pkt to duży krok w kierunku mistrza!

Krzeszczu, 17.05.2017 19:14:20 - *.cust.bredband2.com

Hama rozegral swietny mecz, strzelil 2 gole a teraz na lawke...
Kuzwa, to przerasta nie tylko albana ale i Lysego Lowce Lososi.
Orlando Sa deja-vu?

apgap, 17.05.2017 19:21:32 - *.centertel.pl

lalunia wynik bedzie

rob bandit, 17.05.2017 19:58:38 - *.satfilm.com.pl

FORZA LEGIA&CocK SParrer"Forever"...Legio wygraj dziś ten mecz...wysoko!!!Powo...

PaweL, 17.05.2017 20:17:31 - *.play-internet.pl

Widzę brak ha my oby nie było jak tylko Legia Jeb... Łacha

Gor, 17.05.2017 20:30:19 - *.54

A czemu Hamka nie wystawia,przeciez zagral wzorowo z naciecza!

Cult⚽️Legia, 17.05.2017 21:08:56 - *.64

✨⚽️✌️

Rado do zmiany, 17.05.2017 22:06:45 - *.64

Dziś ma słaby dzièń ,Magic zdejmij go czas Młodego wpuść

mc Sochaczew, 17.05.2017 22:12:34 - *.play-internet.pl

Jestem w stanie płacić co miesiąc 1000zl na kontrakt Vadisa. Stwórzmy konto kibiców i pomóżmy klubowi. Jest nas setki tysięcy. Kontakt do mnie mcartysta@gmail.com

Krzeszczu, 17.05.2017 22:30:26 - *.cust.bredband2.com

@mc Sochaczew: z calym szacunkiem jest to wspanialy i szlachetny pomysl.

123, 18.05.2017 01:53:10 - *.dynamic.chello.pl

Sędzia uj

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.