Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Nenad Bjelica - fot. Mishka / Legionisci.com
Nenad Bjelica - fot. Mishka / Legionisci.com
Środa, 17 maja 2017 r. godz. 22:52

Bjelica: Odjidja jest za dobry na Ekstraklasę

Jeleń, źródło: Legionisci.com

Nenad Bjelica (trener Lecha): - Gratuję Legii zwycięstwa. Zagrała lepiej, miała więcej szans i w pełni zasłużyła na to zwycięstwo. Przegrywamy z nią po raz kolejny, ale dziś warszawiacy zdominowali nas najbardziej. To był pierwszy mecz za mojej kadencji, kiedy przegrywamy będąc zdecydowanie słabszą stroną. My nie składamy jednak broni, mamy 3 mecze do rozegrania i będziemy walczyć do końca.

- Legia ma zawodnika, który nie pasuje do Ekstraklasy. To Odjidja-Ofoe, on nadaje się do innej ligi, tutaj jest perfekcyjny. Dziś robił niesamowitą różnicę i nie potrafiliśmy sobie z nim poradzić.

- Marcin Robak miał pewne problemy dlatego nie pojawił się na boisku od początku meczu. Wszedł na boisko i grał razem z Dawidem, niestety obaj nie dali rady przebić się przez obronę Legii.

- Przegraliśmy kilka spotkań, ale pokazaliśmy po nich charakter. Po poprzedniej porażce z Legią wygraliśmy 5 spotkań, także po przegranej z Arką zgarnialiśmy w lidze komplet punktów. Mamy jednak dobrą drużynę, kadra jest mocna i jestem pewny, że będzie jeszcze mocniejsza.



Komentarze: (38)

Krzeszczu, 17.05.2017 22:55:53 - *.cust.bredband2.com

Pelna klasa. Brawo Panie Trenerze.
Szacunek, kiedy ten sie nalezy.

Ale LEGIA MISTRZ! :-)

Maniek, 17.05.2017 22:56:14 - *.play-internet.pl

Ciekawe jak tam Łukasz pałker :)

olo, 17.05.2017 22:56:58 - *.free.aero2.net.pl

Zupełnie inna klasa wypowiedzi w porównaniu z pewnym rumakiem...

Paweł, 17.05.2017 22:58:17 - *.artexim.pl

Robak własnie w canal+ mówi że był gotowy do gry od 1 minuty,ale to tak tylko pisze bo co nas to obchodzi

jjj, 17.05.2017 22:59:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szacun za szczerość i nie szukaniu igły w stogu siana

tomiacab , 17.05.2017 23:01:26 - *.23

Zajmij się swoim zespołem, a nie próbujesz kopać dołki pod Legią już...

aro, 17.05.2017 23:01:44 - *.play-internet.pl

No i to się nazywa szacunek przegranego do przeciwnej drużyny...

ZyguL, 17.05.2017 23:07:09 - *.centertel.pl

szacun za obiektywna ocene!

Jasio, 17.05.2017 23:07:37 - *.play-internet.pl

Łoł. Nie bylo nic o łiski? Ani o budzetach?

johnson, 17.05.2017 23:11:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Panie Bjelica, wypowiada się Pan z klasą nawet po porażce. Niewielu jest takich trenerów. Życzę powodzenia w dalszej karierze.

Lechowi zaś życzę 4 miejsca w tym sezonie.

Matt, 17.05.2017 23:15:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2 akapity tej samej treści :)

Rafix, 17.05.2017 23:15:17 - *.centertel.pl

Puchar odjechał

Pisklak, 17.05.2017 23:16:13 - *.dynamic.chello.pl

Ty nam graczy nie sprzedawaj matole. Odidja jest za dobry na ekstraklase, lecha, jage itd....ale na Legie jest w sam raz. I nie pier... głupot ze Robak miał problem, bo właśnie w lidze Plus mówi że nie miał żadnego problemu, i nie wie o co chodzi. Śmieszny trener, śmieszna drużyna.

miron, 17.05.2017 23:21:12 - *.play-internet.pl

w końcu spokorniał wie gdzie jest jego miejsce w szeregu Legia MISTRZ amika wice lechia trzecia amen.

Kibic L, 17.05.2017 23:31:59 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Jestem pełen uznania dla trenera pyr. Wypowiada się z uznaniem i szacunkiem dla przeciwnika po przegranym meczu a to mało kto potrafi w naszej lidze. Taki np. Probierz zawsze ma problem, on by wygrał, ale piłka była za okrągła, a to trawa za zielona etc. Brawo, zasłużyli na drugie miejsce.

krys008 , 17.05.2017 23:32:56 - *.serv-net.pl

Spotkanie dwóch najlepszych drużyn i dwóch trenerów z klasą. To był dobry wieczór.

gekon do maniek , 17.05.2017 23:34:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl

pewnie nie oddycha powietrzem...

hshs, 17.05.2017 23:35:27 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Brawo Panowie , z dumą idę spać . :)
Dobranoc Legionisci brawa również dla Zagłębia Sosnowiec już niedługo mecze przyjaźni :)

Zlb, 17.05.2017 23:36:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jeeest!!!@

Wi(L)ko(L)ak, 17.05.2017 23:38:52 - *.play-internet.pl

Życzę 4 miejsca !!
A My łacha .....

Kaziu, 17.05.2017 23:43:29 - *.adsl.inetia.pl

Właśnie,że Vadis doskonale pasuje do tej ligi.Dlaczego? Dlatego,że młodzi mają się od kogo uczyć i do kogo równać w górę.Trener Lecha życzy naszej lidze żeby grały w niej same miernoty pokroju jego drużyny? Nie tędy droga!

tomiacab , 18.05.2017 00:06:29 - *.23

Widzę że niektórzy nie odróżniają klasy od cwaniactwa. Klasa upoważnia do wypowiadania się tylko i wyłącznie na temat słabego zespołu. To jest budowanie aury w koło najważniejszego transferu dla Legii w nadchodzącym okienku. On teraz liczy na to że kilku jeszcze podróży te słowa w mediach i wszyscy się rozpiszą że Ktoś jest za słaba na V. O. O. Myślcie trochę, bo bielica próbuje już ugrać coś na przyszły sezon mieszając w głowie zawodnikowi i tym samym ingerując w sprawy Legii. Lepszy cwaniak.

tomiacab sprostowanie, 18.05.2017 00:12:09 - *.23

Swojego zespołu a nie słabego. T9 ;)

Nie da się czytać tych naiwnych komentarzy dotyczących rzekomej klasy. On to niech sobie ocenia i handluje swoich

Zajmon, 18.05.2017 01:01:04 - *.118.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Najlepsze jest to ze pamiętam jak Dzidzia przychodził i jaka byla szydera ze po co on taki gruby i nie poradny

patataj, 18.05.2017 02:09:22 - *.bredband.comhem.se

A pewnie panie trenerzu, najlepiej jakby Legia grała samymi Kopczyńskimi, Rzeźniczkami z Cieżniakiem na bramie, oraz Czerwińskimi na ławie, ale że gra Vadis, to już ból odbytu, w takim razie do proktologa proszę szanownego pana o udanie się, a nie o decydowanie kto w jakiej lidze ma grać i oby więcej takich graczy było w ekstraklasie, bo jak już zdążył pan zauważyć to są normalne rozgrywki ligowe, z normalnymi zawodnikami odczuwajacymi głód sukcesu, grającymi dla normalnych kibiców spragnionych normalnego futbolu, a nie paraolimijskie zawody
sprawnych inaczej i w interesie tej ligi jest podnoszenie poziomu, a także jakości graczy, bo to zwiększa szansę na dobry wynik w rozgrywkach europejskich, za czym tęsknią kibice. Takich zawodników, jak Messi także nie ma za dużo w lidze hiszpańskiej, czy to znaczy ze Messi nie pasuje do Primera Division?

doktormazi, 18.05.2017 02:24:06 - *.warszawa.vectranet.pl

Jesteś bez Pucharu! Będziesz bez Korony! Gdzie twoja potęga Łachu pier...ny!!!!!!!!

Tagi, 18.05.2017 02:41:44 - *.dynamic.chello.pl

jest mocna i będzie jeszcze mocniejsza :)
Fantasta :)
Niech się martwią , czy przy zarządzaniu rutków , nie będą walczyli o grupę Mistrzoswksą , bo działacze spienierzaja wszystko co ma wartość . Klub, barwy , kibice, .... dla biznwsu nie maja prawie rzednego znaczenia.

123, 18.05.2017 03:02:40 - *.dynamic.chello.pl

Łach ma problem. Tym problemem jest Nasza Legia
Gdyby nie ta Legia to byśmy byli majstrem, mieli byśmy puchary polski ( marzy bjelica)
Łach wiecznie drugi i tak już zostanie na wieki wieków amen.

Legionista, 18.05.2017 07:00:30 - *.centertel.pl

Co tak sie spinacie na tego trenera ??? Powiedział to co myśli i szacunek dla niego za te słowa. A tu jazda jakby kogoś obraził. Zachowujecie sie jak gimbaza, prostaki. Legia wygrała, Lech był słabszy i tyle. To bylo spotkanie dwóch najlepszych druzyn i dwóch najlepszych trenerów w ekstraklasie

Cch, 18.05.2017 07:25:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jedna z lepszych wypowiedzi trenera druzyny przeciwnej jaka slyszalem.

DarceLi, 18.05.2017 07:39:13 - *.ip-point.pl

Kolejny trener ktory rowna w doł? VOO za dobry na extraklase? Tu trzeba szukac mocnych zawodnikow by poziomm wzrastal. Inaczej nic w europie nie beeziemy znaczyc!

mietek, 18.05.2017 08:16:55 - *.54

@Krzeszczu: Masz rację. Przynajmniej umiał otwarcie przyznać, że byli słabsi i przegrali, a nie zakłamywanie rzeczywistości jak pewien Michałek od whiskey.

Swoją drogą to dziwne, że jeszcze w mediach nie ma lamentów Probierza, że podział punktów jest zły :)

Nenad , 18.05.2017 08:20:17 - *.adsl.inetia.pl

Ta liga nie zasługuje na jednego dobrego gracza,który nie kopie się po czole,jak Kofnacka

janusz, 18.05.2017 08:56:46 - *.1

odijda wydaje sie wolny ale przepycha kazdego. Mega zawodnik jaram się jego grą w naszej ekstraklapie,

Gr, 18.05.2017 09:31:37 - *.internetdsl.tpnet.pl

Życzycie lechowi 4 miejsca, czy ktorys z was pomysla ze wtedy polska pilke w europie bedzie reprezentowala... jaga?
Wole lecha na 3 miejscu, niech gra w pucharach, wygrywa i zbiera punkty, sami nigdy nie bedziemy w stanie dogonic europy.

mietek, 18.05.2017 13:13:47 - *.54

@Gr: I tak sami ten ranking ciągniemy od lat, bo jak się kuchenkorzowi uda raz na kilka lat awansować do fazy grupowej LE, to w następnym sezonie następuje koncertowe wyrżnięcie ryjem o jakiś Stjarnan.

Legionista, 18.05.2017 14:43:22 - *.226

Słaby trener. Przegrywasz 1:0 i wprowadzasz Teteha (czy jak on się nazywa) Jak dostali gola to od razu łzy miał w oczach. Druga sprawa: kownacki jest za słaby i dziwię się! dlaczego robak nie grał (mówił że nie miał kontuzji itp) Trzecia sprawa: stara się żeby odjidja odszedł od nas choć jak mówię Legia jak by go sprzedała to taki i tak będzie funkcjonowała. A na koniec dodam Brawo Legia ! Brawo Magiera teraz czas na Jage.

123, 20.05.2017 01:00:03 - *.dynamic.chello.pl

@legionista masz rację a przy trzeciej zmianie to już rzucił ręcznik

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.