Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Sandecja Nowy Sącz - Legia Warszawa - fot. Mishka / Legionisci.com
Sandecja Nowy Sącz - Legia Warszawa - fot. Mishka / Legionisci.com
Środa, 17 maja 2017 r. godz. 22:00

Sandecja awansowała do Ekstraklasy

Mishka, źródło: Legionisci.com

Na trzy kolejki przed zakończeniem rozgrywek I ligi awans do Ekstraklasy zapewniła sobie Sandecja Nowy Sącz. Drużyna z Małopolski będzie występować na najwyższym szczeblu rozgrywkowym po raz pierwszy w historii. Ponieważ stadion w Nowym Sączu nie spełnia wymogów licencyjnych, Sandecja w sezonie 2017/18 mecze w roli gospodarza rozgrywać będzie w Mielcu.



Komentarze: (29)

Zyga, 17.05.2017 22:41:36 - *.dynamic.chello.pl

Łęczna w lublinie sandecja w mielcu . Najlepiej niech każdy gra w zupełnie innym mieście

Olo, 17.05.2017 22:45:10 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Awansowała zgoda Polonii, to czas na naszą, czyli Zagłębie S.

heh, 17.05.2017 22:51:51 - *.smgr.pl

Z punkty widzenia kibicowskiego chciałbym awans Olimpii Grudziądz.

Piotr, 17.05.2017 23:05:37 - *.202.ipv4.supernova.orange.pl

Paranoja, drużyna która nie spełnia wymogów nie powinna występować w ekstraklasie.

Matt, 17.05.2017 23:12:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dobrze, że w Mielcu, chociaż 100 km bliżej. Ciekaw jestem jak się pokażą.

Rodeo, 17.05.2017 23:24:00 - *.centertel.pl

Jańczyka szkoda ( Murzyna )

Szymon Marysin- Ursus, 17.05.2017 23:26:16 - *.dynamic.chello.pl

I to jest jakiś żart. Taki klub może wygrać ligę ale jeśli nie ma stadionu to nie powinien mieć prawa gry w danej klasie rozgrywkowej. Niwy Sacz i Mielec dzieli 150 km. To jest jakiś żart.byl bym w stanie zrozumieć mąż 50 km.

Piotrek, 17.05.2017 23:38:10 - *.0pools.vodafone-ip.de

Macie racje Panowie. Żenada jakaś i amatorszczyzna. Klub bez stadionu nie powinien być dopuszczony do Ekstraklasy nawet jeśli wygra 1. ligę. Najlepiej 18 ekip i normalny sezon tj. Mecz i rewanż. Do LE: Widzew. ŁKS. GKS Katowice. ZAGŁĘBIE. ZABRZE. OUT z LE: Łęczna. Termalica. Piast. Duze miasta i mocne kibicowsko.Wymarzony skład Ekstraklasy :)

kowaL, 17.05.2017 23:47:47 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

co to jest sandecja????!!!!

KO, 17.05.2017 23:51:27 - *.static.ip.netia.com.pl

Do Ursus - masz racje. To nie powinno tak być. Nie ma stadionu to nie grasz w extraklasie.

(L)eon, 17.05.2017 23:53:04 - *.109

To zgoda KSP, znałem gościa co im kibicował to z nami nawet zdjęcia nie chciał zrobić.

Bzx , 18.05.2017 00:10:29 - *.net07-g1.isko.net.pl

Zagłębie spełnia warunki na Ekstraklape? Bo awans blisko

sebek, 18.05.2017 00:10:51 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl

zdaniem co poniektórych stadiony mają wpływ na uprawnienie do gry w najwyższej klasie rozgrywkowej. czyli kasa się liczy a nie boisko? winszuję

marian, 18.05.2017 00:16:06 - *.120

Ten artysta na zdjęciu to proteza Grzelak?

k3, 18.05.2017 00:16:21 - *.dynamic.chello.pl

Ale pitolicie, wywalczyli? Wywalczyli. Pół roku pograją w Mielcu, potem po modernizacjach już u siebie. Chyba, że się tak boicie? :P

k3, 18.05.2017 00:18:27 - *.dynamic.chello.pl

KowaL... "Nazwa "Sandecja" pochodzi od łacińskiej nazwy Nowego Sącza", to jeden z najstarszych klubów w Polsce.

Dario, 18.05.2017 00:50:13 - *.dynamic.chello.pl

To ja już wiem że my z nimi przegramy i to u siebie.Każdy beniaminek leje nas jak chce.Czy to podbeskidzie czy termalica.Bez znaczenia.Teraz czas na kompromitacje z sandecją.Smutne to.Taki Bayern leje beniaminków za każdym razem po 5 lub 8 do 0.A my zawsze z beniaminkami w dupę.

124, 18.05.2017 01:56:39 - *.dynamic.chello.pl

Coraz to lepsze zespoły w ekstraklasie

Wielki Szu, 18.05.2017 04:05:04 - *.adsl.inetia.pl

Kolejna ekipa która nas nienawidzi. Będzie się działo :)

L, 18.05.2017 06:19:21 - *.dynamic.chello.pl

Kolejny śmieszny klubik e klapie

johhny, 18.05.2017 07:21:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Porobią za dostarczycieli punktów i tyle, raczej nic nie zdarza się dwa razy więc chyba nie ma szans żeby odpalili jak Termalica

Bies, 18.05.2017 07:30:15 - *.111

@Sebek- tak liczą się stadiony, klub to przedsiębiorstwo - takie mamy czasy. Skoro piłkarze grają dobrze to i klub powinien za nimi nadążać z infrastrukturą.
Jak by ta liga miała wyglądać gdyby awansowały np :Chojnice czy Bytów do tego?! Liga to produkt - musi być też odpowiednio opakowany. Wszyscy wtedy na tym korzystają.

tyLko L, 18.05.2017 09:28:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Hur dur! Czemu taka Sandecja awansowała? A nie Sosnowiec, Katowice, Zabrze !!!111 Grr! Boli mnie to, że taka Sandecja zgoda Polonii będzie miała nowy stadion, ma szanse nas pokonać, i klub starszy od nas doczekał się wreszcie awansu. TYLKO DLA WIELKICH METROPOLII W EKSTRAKLASIE.

do Bzx, 18.05.2017 09:35:23 - *.acuarius.pl

Sosnowiec nie tak danwo byl w ekstraklasie. Malo tego na jego stadionei grala kiedys i wisla i cracovia w ekstrakalsie. Wiec tak spelnia.

Danie(L), 18.05.2017 16:50:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

nie wiem o co Wam chodzi, awansowali niech grają - zbudują sobie nowy stadion, kibicowsko są ogarnięci, jest szansa, że będą ogarnięci finansowo. Przypominam, że najbogatsi Polacy mieszkają w Nowym Sączu.
Wolę Sandecję niż Łęczną, Bełchatów, albo jakąś Niecieczę nic nikomu nie ujmując...

Zajmon, 18.05.2017 17:49:00 - *.118.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

I tak poleca za rok. To beda dostarczyciele punktów dla nas. Tylko z miejska kasa bez kibiców. Choć wolalbym zeby Terma spadla bo Sandecja to jednak miasto i historia.

BDC, 18.05.2017 22:15:54 - *.prz.edu.pl

Mam wrażenie, że z tej strony korzystają głównie kretyni. Awansowali, bo byli najlepsi w I lidze. Nie mają stadionu, ale coś sobie wybudują (a to plus dla piłki w PL), bo czasu dużo nie mają. Dostawcy punktów? Nie okłamujmy się, aż takiej różnicy między Eklasą, a I ligą nie ma. A poza tym lepiej, że ktoś awansuje sportowo, a nie przy zielonym stoliku, tak jak większość z Was by chciała. Większość z Was niewiele się różni od "najlepszych" działaczy PZPN. Ech...

michal, 19.05.2017 18:29:39 - *.play-internet.pl

Hehe .sandecji nalezal sie ten awans wiec nie kumam komentarzy

Julek, 22.05.2017 15:39:00 - *.58

Nic dodac nic ujac. Pelne podsumowanie napisal ktos ponizej, I ja tez sie pod tym podpisuje.

BDC, 18.05.2017 22:15:54 - *.prz.edu.pl
Mam wrażenie, że z tej strony korzystają głównie kretyni. Awansowali, bo byli najlepsi w I lidze. Nie mają stadionu, ale coś sobie wybudują (a to plus dla piłki w PL), bo czasu dużo nie mają. Dostawcy punktów? Nie okłamujmy się, aż takiej różnicy między Eklasą, a I ligą nie ma. A poza tym lepiej, że ktoś awansuje sportowo, a nie przy zielonym stoliku, tak jak większość z Was by chciała. Większość z Was niewiele się różni od "najlepszych" działaczy PZPN. Ech...

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.