Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Michał Kucharczyk lobuje bramkarza Lecha - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
Michał Kucharczyk lobuje bramkarza Lecha - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
Czwartek, 18 maja 2017 r. godz. 00:26

Kucharczyk: Naszym celem jest mistrzostwo

Filip Kaczmarczyk, źródło: Legionisci.com

- Chłopaki żartowali ze mnie w szatni, że sam sobie asystowałem: Kucharczyk strzela gola po swoim podaniu (śmiech). Oczywiście trzeba podkreślić świetną asystę Tomka Jodłowca. To "Jodła" mnie wypatrzył i posłał świetną piłkę za obrońców, a ja musiałem tylko wykończyć tę akcję. Z Tomkiem rozumiemy się bardzo dobrze na boisku i to dzisiaj zaprocentowało - powiedział po meczu Michał Kucharczyk.

- Cieszę się z tego, że znajdujemy się na pozycji lidera w tabeli, ale najważniejszy jest fakt, żebyśmy byli na jej czele po 37. kolejce spotkań. To fakt, że długo goniliśmy czołówkę, ale wreszcie dotarliśmy na pierwsze miejsce. Musimy jednak pamiętać, że do końca sezonu pozostały trzy kolejki.

- Takie owacje od kibiców dodają mi skrzydeł i bardzo im za to dziękuję. Kibice w dzisiejszym spotkaniu odwalili kawał dobrej roboty, byli naszym 12 zawodnikiem. Tak, jak trener mówił na przedmeczowej konferencji, że kibice mogą strzelić bramkę w tym spotkaniu, to ja uważam, że oni tego dzisiaj dokonali.

- Nie chcę rozmawiać o postawie Lecha w dzisiejszym spotkaniu. My ustaliliśmy sobie, że chcemy dominować w tym starciu od pierwszej do ostatniej minuty, ponieważ chcemy zdobyć mistrzostwo Polski. Tak też zrobiliśmy, bo nasza przewaga była widoczna. Ciężko stwierdzić czy dwa punktu przewagi to dużo czy mało. Do zdobycia jest jeszcze dziewięć oczek, a czekają nas trudne spotkania. W niedzielę jedziemy do Białegostoku i wiemy, że czeka nas tam trudna przeprawa. Od początku sezonu jesteśmy pewni swoich umiejętności, ponieważ wiemy jaki klub reprezentujemy i jakie są oczekiwania wobec nas. Naszym celem jest mistrzostwo, a następnie powrót do Ligi Mistrzów.



Komentarze: (25)

Jacek, 18.05.2017 00:30:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wielkie brawa dla Ciebie Kuchy i dla calej druzyny za postawe i zwyciestwo. Wszyscy czekamy na mistrza. Pamietajcie o tym.

ja sie pytam gdzie ten Leszczu..., 18.05.2017 00:54:00 - *.grojec.vectranet.pl

Krzeszczu wieczny ujadacz na Kuchego. C
o Tym razem bylo nie tak w jego grze? co? prosze dawaj... no...

robochłop, 18.05.2017 00:57:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pan Kuchy jest Debeściak , Pan Vadis jest Debeściak i cała nasza mafia jest Debeściak....oby tak zostało...Amen....

neste, 18.05.2017 01:13:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl

dzięki KUCHY

Szuti1916, 18.05.2017 01:22:28 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Kuchar nie doceniany ale Kiedy trza to strzela :) Lech zdechł Kuchar dzięki Tobie

Zajmon, 18.05.2017 01:29:23 - *.118.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Sedziuje Jage Zlotek bo jest najstarszy i to ma byc zwienczenie jego kariery. Pewne info. Oby nie haha

miron, 18.05.2017 01:30:38 - *.play-internet.pl

KUCHY KING (L)

123, 18.05.2017 03:25:18 - *.dynamic.chello.pl

Brawo kuchy. Piękny wieczór. Do końca tygodnia humor zapewniony. A w niedzielę powtórka z babą jagą. Ps: a te mendy z ochrony nie wpuściły mi ziomala bo wypił 3 piwa przed meczem. Trzy w dwie godziny. A gdy poszedłem się kłócić z nimi to i mi kazali dmuchać frajery. Ku.....a żeby nie można było wypić piwa przed meczem.

ostet, 18.05.2017 06:08:02 - *.2

Szkoda że nikt nie kupił tego fatalnego drewniaka. Jego gra jest chaotyczna a dzis o włos nie trafiłby do bramki i to byłaby checa.

krys008 , 18.05.2017 06:09:18 - *.serv-net.pl

Kolejna ważna bramka Kuchego. Cieszy mnie to, ale za chwilę i tak zacznie się pisanie fatalczyk itp przez ostesta i kolegów.

krzeszczu gdzie jesteś?, 18.05.2017 06:52:49 - *.static.ip.netia.com.pl

Gdzie jesteś i co powiesz? Nadal będziesz szczekał na Kuchego?

kLeszczu, 18.05.2017 07:21:36 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

kubeł wody na łeb, okey Kuchy strzelił, ale nawet nie widział gdzie pochyla głowę i jak uderza, wystarczyło parę cm w bok i piłka nie wtoczyłaby się do bramki, naprawdę fart, ale może ten typ tak ma i już :-)

Olic, 18.05.2017 07:27:42 - *.stansat.pl

KUCHY KING MOWILEM ZE WEJDZIE I STRZELI ALE ZE SAM DOBIE ASYSTOWAL KOZAK!!

Inowroc(L)aw, 18.05.2017 07:53:34 - *.play-internet.pl

Do_ostet. Po pierwsze won na bułgarską. Po drugie heca się pisze przez samo h. Po trzecie Kuchy King i tyle w tym temacie.

mietek, 18.05.2017 08:19:09 - *.54

@krzeszczu gdzie jesteś?: Gościu, o czym bredzisz? To ostet wiecznie po Kuchym jeździ. Popatrzyłbyś najpierw na wpisy pod tym tekstem, a dopiero potem pisał komentarze.

lsr, 18.05.2017 09:34:28 - *.ip-point.pl

Odwalcie się od Kuchego. Co do niego macie? Jest szybki, strzela bramki. Trzymałem kciuki, żeby wszedł w meczu a pyrami, bo widać, jak ważny jest dla drużyny.
Ja myślę, że problem jest nie w Kuchym, ale w pochodzeniu jego krytyków...

Djinn, 18.05.2017 09:40:59 - *.jjs.pl

Przykre, że wypowiadać się mogą osoby popełniające błędy ortograficzne niczym pierwszoklasiści.

Dzięki za tą bramkę Kuchy, czekałem, aż wejdziesz na boisko :)

Mr-Z, 18.05.2017 10:09:41 - *.centertel.pl

Kuchy King!!!

chi, 18.05.2017 10:10:22 - *.8

@ostet:
Jaki ty masz gościu tak NAPRAWDĘ problem z Kucharczykiem?
Zarysował samochód? Przezywał w podstawówce?

Kuchy wirtuozem techniki nie jest, zgoda, ale jego serce do gry i ciąg na bramkę zapewniły Legii już mnóstwo punktów.

Przyhamuj więc w końcu mordę i przestań wreszcie puszczać swoje bąki pod każdym tekstem.

@ostet, 18.05.2017 11:52:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Rodzice już Cię przeprosili za zabawy na śniegu ?

Kajtus Czarodziej, 18.05.2017 14:33:06 - *.range109-156.btcentralplus.com

W przeszlosci wiele razy zdarzalo mi sie niepochlebnie pisac o Kuchym ale po bramce w rewanzu z Dundalk obiecalem sobie ze nigdy wiecej tego nie zrobie! W tym sezonie Kuchy wyciagal nas z opresji nie raz.. Wiadomo ze wirtuozem techniki nie jest i nie bedzie! Serducho zawsze na boisku zostawia i tylko slepy moze teraz go krytykowac! Proponuje wiec jego krytykom wziazc na wstrzymanie, tak jak ja kiedys zrobilem! ;o)

Krzeszczu, 18.05.2017 20:17:14 - *.cust.bredband2.com

@ krzeszczu gdzie jestes: hahahaha, chyba spadles z przyslowiowego c**ja. Bo ani czytac ze zrozumieniem nie umiesz, anie wypowiadac sie pod odpowiednim adresem.
Ichyba sie tobie i wpisy, i tematy, i "piszacy" totalnie po****li.

Co za ludzie tutaj....

Krzeszczu, 18.05.2017 20:19:46 - *.cust.bredband2.com

@ mietek: zobacz, dwoch takich debili tutaj. Chca ujadac, ale nie bardzo wiedza na jaki temat.
Smiechu warte, serio. Nawet nie ma co cymbalom odpowiadac.
Hahahahaah, ze ja niby jezdzilem po Kuchym. No co za debilizm totalny. Pewnie kominiarki za male.

Krzeszczu, 18.05.2017 20:56:26 - *.cust.bredband2.com

@ja sie pytam i gdzie jestes: pajacu jeden z drugim. Przytoczcie mi jedna, JEDNA TYLKO wypowiedz w ktorej kiedykolwiek krytykowalem Kuchego?
A w miedzyczasie kliknijcie w "skomentuj mecz" i przeczytajcie pierwszy wpis tam.
Nie jedyny w mojej historii tutaj.
Bo takiej durnoty jak wy dwaj anonimowi kozacy reprezentujecie to tylko ze swieca szukac.
Cytujac klasyka: Glupota ludzka nie zna granic.

Dario, 19.05.2017 00:11:49 - *.dynamic.chello.pl

Kuchy King Kuchy King Kuchy King Kuchy King Kuchy King Kuchy King Kuchy King Kuchy King Kuchy King Kuchy King KUCHY KING.
Michal idz do Rosji po sezonie czy gdzie tam chcesz,zarob swoje w dwa lata tyle co bys w Legii zarobil przez 8 lat i wracaj do nas chlopaku.Zarob swoje i wracaj tu gdzie twoje miejsce.Tu ci bedzie najlepiej.
KUCHY KING!!!!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.