Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Czwartek, 18 maja 2017 r. godz. 02:04

Lechici o meczu z Legią

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Maciej Wilusz: Dzisiaj wygrał zespół lepszy. Nie byliśmy sobą i zaprezentowaliśmy się słabo. Szybko stracona bramka o niczym nie przesądziła, ponieważ mieliśmy dużo czasu na odrobienie strat. Nie potrafiliśmy jednak stwarzać sobie okazji w ofensywie. Przy 2-0 wiedzieliśmy już, że będzie nam bardzo ciężko.

Vadis to zawodnik dużej klasy i o wielkich umiejętnościach. Trudno mi jednak oceniać go dokładniej. Rywale zagrali dobrze, a my słabo. Zabrakło nam tempa gry i agresywności. To były główne przyczyny naszej porażki. W lidze cały czas musimy patrzeć na siebie i w każdym meczu walczyć o zwycięstwo.

Dawid Kownacki: Legia wygrała dzisiaj zasłużenie, nie ma co się oszukiwać. My nie zagraliśmy dobrego meczu. Nie stworzyliśmy sobie żadnej groźnej sytuacji. Musimy z tego wyciągnąć wnioski, ponieważ przed nami jeszcze trzy ważne spotkania. Cały czas wierzymy, że jesteśmy w grze o mistrza. Jeszcze wszystko może się zdarzyć. Akcje ofensywne nie skupiały się tylko na mnie, lecz ogólnie jako drużyna w ataku zagraliśmy bardzo słabo. Kilka pojedynków z Maciejem Dąbrowski wygrałem, więc nie uważam, żebym został zdominowany przez defensorów Legii. Piłki były grane do mnie górą, musiałem się temu dostosować i walczyć.

Maciej Makuszewski: W pewnych momentach graliśmy nieźle, ale potem brakowało nam ostatniego podania. Przed nami trzy kolejki i moim zdaniem wszystko jest jeszcze możliwe. Wystarczy jedna porażka Legii i wszystko może się zmienić. Walka o mistrzostwo będzie trwała do ostatniej kolejki. Nie zastanawiałem się jaki wynik jest w meczu Lechii z Jagiellonią. To nie było dla mnie aż tak istotne. Teraz przed nami jednak spotkanie właśnie z Lechią i będziemy walczyć o trzy punkty.

Łukasz Trałka: Przegraliśmy, ponieważ Legia była dzisiaj lepsza. Stworzyła więcej sytuacji i była bardziej konkretna w swoich atakach. Nie kryłem Vadisa indywidualnie, więc nie winię siebie za stratę bramki. Szybko stracony gol ustawił ten mecz. Nie mam piętnastu lat, więc nie przejmuję się tym, co krzyczą kibice na stadionie, chociaż słyszałem, co było kierowane pod moim adresem.



Komentarze: (14)

doktormazi, 18.05.2017 02:43:57 - *.warszawa.vectranet.pl

Nie zagracie nawet w Pucharach! Frajery! Jesteś bez Pucharu będziesz bez Korony! Gdzie twoja potęga Łachu pier...ny!!!

123, 18.05.2017 03:33:12 - *.dynamic.chello.pl

Trałka: nie przejmuję się co krzyczą kibice na stadionie, ja sam na swoich kibiców krzyczę z autokaru

Jacek, 18.05.2017 05:52:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zagraliscie tak jak Legia wam pozwolila. Innymi slowy nie istnieliscie. Moze gdybyscie zamiast ciaglego placzu, ze legionisci was fauluja podjeli meską gre to ogolna ocena waszej gry bylaby lepsza. A tak znowu wp...ol. Brawo Legia, tak trzymac do konca sezonu.

Kibic, 18.05.2017 06:12:08 - *.stansat.pl

Trałka !
Co ?

Ty już wiesz co ;)

krys008 , 18.05.2017 06:25:02 - *.serv-net.pl

Tak wygrała drużyna zdecydowanie lepsza i bardzo nas to cieszy, że bardzo ważny mecz wygraliśmy w dobrym stylu.

Kibic(L), 18.05.2017 06:39:47 - *.pools.vodafone-ip.de

do doktormazi
Ochlon chłopaku!

Daw1D, 18.05.2017 06:43:07 - *.dynamic.chello.pl

Trzy razy przegrali z nami w tym sezonie i jeszcze śmią marzyć o mistrzostwie ...

ja do Daw1D, 18.05.2017 07:43:15 - *.189

I właśnie to pokazuje jak bardzo chory jest system rozgrywek, który obecnie mamy. Legia 3 razy ogrywa Lecha a i tak to Lech może być Mistrzem Polski. W naszym kraju nigdy nic nie było normalne tak samo jak normalny nie jest obecny system rozgrywek

do ja, 18.05.2017 10:09:50 - *.centertel.pl

Gdybyś sobie trochę logicznej pogdybal to dogdybałbyś się konkluzji, że gdyby nie ten system to Legia już miałaby wicemistrzostwo i byłoby po sezonie.

No, to gdybaj dalej.

do do ja, 18.05.2017 11:07:49 - *.141

no wiesz, gdyby wiedzieli, że nie czeka ich jeszcze runda mistrzowska, to pewnie zagraliby nieco inaczej w kilku meczach i punktów byłby więcej :)

ja, 18.05.2017 11:22:38 - *.189

Bez względu na to kto by był mistrzem po 30 kolejkach dla mnie ten system jest chory. Zabieranie punktów mija się z celem, a 4 drużyny z grupy mistrzowskiej gra sobie w maju 7 sparingów. Tak to wygląda w obecnej sytuacji i jest to bardzo słaby system. Brakuje jeszcze tylko tego, że np. mistrza zdobywa drużyna która po pierwszej fazie sezonu ma 15 punktów straty (po podziale jej strata zmniejsza się do punktów 7, czyli dostaje jeden punkt gratis, tak jak w tym sezonie Lech dostał po podziale i z 3 punktów zrobił się jeden punkt straty), gra rundę życia (wygrywa wszystkie 7 meczów), wyniki w innych meczach układają się na jej korzyść i drużyna która po 30 kolejkach miała 15 punktów straty zostaje mistrzem z jednym punktem przewagi nad drugim zespołem w tabeli (tym punktem który po podziale dostała gratis)

Do ja, 18.05.2017 16:17:42 - *.dip0.t-ipconnect.de

Weź nie Pie*!#l...

(L), 18.05.2017 18:46:15 - *.centertel.pl

Witam wszystkich.

Czytając co po nie które komentarze to aż dziw bierze, że zaczynają się wpisy na poziomie ludzi z Wielkopolski. Sezon się jeszcze nie zakończył A już Legiunia jest mistrzem. Też chcę świętować mistrzostwo Legii po tych trzech meczach. Pamiętajmy, że to tylko dwa punkty.

(L)ychu, 18.05.2017 22:25:36 - *.itsa.net.pl

Mały szok dla słowików ale prawda że Legia po prostu w tym meczu pokazała swoją wyższość nad amicą . Brawo mistrz coraz bliżej !!!!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.