Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Czwartek, 18 maja 2017 r. godz. 01:41

Odjidja-Ofoe: Kibice dołożyli cegiełkę do tego sukcesu

Filip Kaczmarczyk i Fumen, źródło: Legionisci.com

- Jestem zadowolony ze zdobycia ważnych trzech punktów. Po raz pierwszy w sezonie jesteśmy na czele tabeli, ale przed nami trzy ostatnie spotkania. Te starcia musimy wygrać, ponieważ tylko wtedy to zwycięstwo z Lechem będzie istotne. Miło mi słyszeć pochlebne słowa od trenera Lecha, jednak to cały nasz zasłużył na pochwały. Bez pomocy kolegów na boisku nie osiągnąłbym takich statystyk - powiedział Vadis Odjidja-Ofoe.

- Na treningach Maciej Dąbrowski próbował takich górnych zagrań w moim kierunku, jednak nie wychodziło nam to (śmiech). Najważniejsze, że wyszło w meczu z Lechem i udało mi się zdobyć gola - dodał Belg.

- Przyjemnie znajdować się na pozycji lidera, jednak musimy do końca sezonu utrzymać tę lokatę, ponieważ naszym celem jest zdobycie tytułu mistrzowskiego. W niedzielę czeka nas kolejne ważne spotkanie. Gramy z Jagiellonią i musimy jak najlepiej się przygotować do tego starcia. Zdawaliśmy sobie sprawę, że prawdziwa rywalizacja zacznie się w rundzie finałowej. Jesteśmy zadowoleni z dzisiejszej postawy na boisku i chcemy podziękować kibicom za świetny doping, bowiem dołożyli cegiełkę do tego sukcesu - mówi strzelec pierwszego gola.

- Trener Magiera bardzo mnie docenia, ale to on prowadzi naszą drużynę do sukcesów. Trener wniósł w naszą szatnię świeżość i dzięki temu gramy o wiele lepiej. Wszyscy się dogadujemy i potrafimy ze sobą współpracować. Musimy trzymać tak dalej i osiągniemy wspólny sukces - zakończył belgijski zawodnik.



Komentarze: (27)

123, 18.05.2017 03:28:46 - *.dynamic.chello.pl

I My dziękujemy.

Jacek, 18.05.2017 05:55:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Vadis prowadz Legię do mistrzostwa.

krys008 , 18.05.2017 06:18:25 - *.serv-net.pl

Oglądanie VOO z piłką przy nodze czysta przyjemność. Dzieli i rządzi, oby udało się go zatrzymać.

grzesiek, 18.05.2017 07:36:17 - *.centertel.pl

Vadis ♡

1956, 18.05.2017 08:05:59 - *.dynamic.chello.pl

Podnieść ceny biletów!
Vadis musi zostać!

gosia, 18.05.2017 08:45:01 - *.itsa.net.pl

Vadis PRZEKOT !!! LEGIA MISTRZ!

Dickson Chotowski, 18.05.2017 08:56:12 - *.range109-145.btcentralplus.com

Szkoda ze nie zostanie. Po rozmowie z c+widac ze raczej juz myslami w innej lidze....chinska ??

Sebo(L), 18.05.2017 09:09:12 - *.play-internet.pl

A teraz wróćmy do komentarzy sprzed około 9 miesięcy dotyczących tegoż samego piłkarza. Pisano min. "co ten grubas robi w Legii?"," on ma chyba z15 kg nadwagi,nie nadaje się do gry" itp. itd. Gdzie się podziali teraz ci wszyscy malkontenci? Teraz nikt nie przyznaje się do krytyki Vadisa i pieje z zachwytu. Przyznam,że nawet gdy Ofoe miał nadwagę nie odważyłem się go skrytykować bo wierzyłem w jego umiejętności i profesjonalizm. Zawodowy sportowiec potrafi zniwelować nadwagę w ciągu kilku tygodni co Vadis udowodnił. Potem zamknął już usta wszystkim swoją postawą na boisku. Oby więcej takich piłkarzy trafiało do Legii a będziemy grali w LM rok w rok.

@rek do DC, 18.05.2017 09:13:55 - *.dynamic.chello.pl

W C+ było widać jedynie jedynie jego zmęczenie meczem i pewnego rodzaju tajemniczość... Być może chodzi mu po głowie MP i dalsza gra w LM... a do tego znaczna podwyżka gaży... Wg mnie wart jest tego miliona euro, a nawet i więcej... Darek, siadaj z Vadisem za 2 tygodnie do stołu i negocjuj z nim dalszy kontrakt... Bo facet w Warszawie czuje się bardzo dobrze... Pozdro (L)

Matt, 18.05.2017 09:18:07 - *.229

Może zaczniemy robić zbiórkę na jego pozostanie? Nie chodzi o realny wkład do kontraktu, ale symbol, że nam zależy. Każdy wpłaci po dyszce i będzie to jakiś bodziec emocjonalny.

KO, 18.05.2017 09:32:09 - *.static.ip.netia.com.pl

Czy zostanie? Szanse są nikłe... Samo jego pojawienie się graniczy z cudem z Kanie galilejskiej.

Ja jestem wdzięczny za to co dał i jeszcze trzy mecze będzie dawał. Przyszłość? To niezapisana kartka, może będzie on - może pojawi się inny...

Dzięki Vadis

Rychu, 18.05.2017 09:36:43 - *.pse.pl

Co ten facet wyprawia na boisku to masakra jakaś. Ręce same składają się do oklasków. Oby został w Legii.

lsr, 18.05.2017 09:41:06 - *.ip-point.pl

Aż miło było popatrzeć, jak amicowcy obskakiwali go ze wszystkich stron jak kundelki, a on i tak robił, co chciał.
On poziomem przewyższa nie tylko Ekstraklasę, ale i wiele innych lig.
Ciężko będzie go zatrzymać w Legii.

Matematyk , 18.05.2017 11:23:35 - *.cws.sco.cisco.com

Przy 42 meczach w sezonie (licząc PP i LM bądź LE) i średniej frekwencji 20 tys/na mecz jesteśmy w stanie uzbierać 840 000 PLN podnosząc cenę 1 biletu tylko o 1PLN. Przy wyższej frekwencji, większej ilości meczów lub większej podwyżce, ta cena może wzrosnąć.

Rawka, 18.05.2017 11:32:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Vadis wymiata, panowanie nad pilka technika podejmuje optymalne decyzje, cala obrona zagrala b.dobry mecz oby tak dalej z taka gra Mistrz jest pewny!!!

FC_ŻYRARDÓW, 18.05.2017 13:24:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeżeli chodzi o ostatnie 28 lat bo od tylu mniej więcej jestem na LEGII - takiego gościa jak V.O.O. nie kojarzę. To się nazywa Pan Piłkarz.

felek, 18.05.2017 13:35:57 - *.pse.pl

Królu Złoty zostań w Legii!!!

Wolfik, 18.05.2017 13:53:01 - *.238

@Sebo(L): Nie wiem, dlaczego się dziwisz Kolego że były takie komentarze. Vadisa widziałem, gdy debiutował w Legii meczem w Zabrzu (Puchar Polski). Wyglądał tragicznie. Bez szybkości, bez techniki, bez pomysłu. Sam byłem w gronie osób, które były krytycznie nastawione do jego występu. Czy można się dziwić? To naturalnie był jeden z genialnych pomysłów Hasiego, by wystawiać zawodnika bez formy do składu.

Vadisa odbudował trener Jacek Magiera. Szacun dla Vadisa, że zacisnął zęby, potrenował i teraz jest gwiazdą tej ligi. Mógł iść drogą Langila, czyli obrazić się na wszystko i wszystkich ale wybrał pracę. To świadczy o jego profesjonalizmie.

o., 18.05.2017 14:09:18 - *.centertel.pl

dać Vadisovi taką pensję, jaką chce, nawet kosztem transferów do klubu.

Jacek1977, 18.05.2017 15:57:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Oto jest dzień który dał nam pan

Matt, 18.05.2017 16:29:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A może założymy projekt crowd-fundingowy? Co wy na to? Zbierzemy chociaż z 200.000 żeby pokazać Vadisowi, że nie jest dla nas byle grajkiem.

Terry, 18.05.2017 17:20:56 - *.centertel.pl

@wolfik myślę że sam nie grałeś w piłkę. Co jak co, ale mega technikę, zastawianie się, ułożoną stopę to widział w nim każdy kto sam grał od samego początku. To dlatego niektórzy go bronili. Dlatego radzę też, ostrożnie z negatywnym mądrzeniem się nt. Grozina, Chukwu i Necida. To są naprawdę bardzo dobrzy gracze, tylw że miejsc z przodu nie ma aż tyle, a w Legii nie ma kiedy dać człowiekowi 3-4 mecze żeby wszedł do drużyny. Trzeba wygrywać jyż. Takie życie, zwłaszcza że przez Hasiego cały czas trzeba było gonić.

voo do, 18.05.2017 17:59:30 - *.centertel.pl

Lewandowski jak gral w Polsce to aż tak bardzo nie odstawał poziomem od ligi a teraz jest światową gwiazdą. Vadis ma jeszcze większy potencjał

Mareq, 18.05.2017 19:48:43 - *.dynamic.chello.pl

kurde powini mu dać 1,2 m euro za sezoni nie musiał by chłopina uciekać za kasą do Chin, przypomniam, że to tyle ile razem kosztowali Masłowski i Czerwiński...

grzesiek, 19.05.2017 08:32:04 - *.centertel.pl

Ja tam mialem szczescie bo od poczqtku wiedzialem ze to bedzie kot. Wystarczylo obejrzec filmiki na youtube z club brugge. Choc tez mialem chwil zwatpienia w niego i klalem na poczatku tez m.in na niego a langila bardziej chwalilem xD

do Matt, 19.05.2017 11:40:34 - *.static.ip.netia.com.pl

Genialny Pomysł!!!!

jasz, 19.05.2017 12:27:35 - *.adsl.inetia.pl

Co to za gościu do którego po bramce podbiegł Vadis

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.