Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Jagiellonia Białystok na meczu z Legią Warszawa we wrześniu 2013 roku - fot. Mishka
Jagiellonia Białystok na meczu z Legią Warszawa we wrześniu 2013 roku - fot. Mishka
Czwartek, 18 maja 2017 r. godz. 12:02

Komplet widzów na meczu Jagiellonii z Legią

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Jagiellonia Białystok w ciągu trzech dni sprzedała komplet biletów na niedzielny mecz z Legią. Na trybunach w Białymstoku pojawi się ponad 22 tysiące kibiców. Niestety kolejny raz (szósty z kolei), mecz na stadionie Jagiellonii odbędzie się bez kibiców Legii. Tym razem z powodu zakazu wyjazdowego za racowisko na meczu Legia - Wisła.

Aby mieć pewność, że legioniści nie zakupią biletów przez Internet, białostoczanie wyjątkowo przed tym meczem prowadzili konieczność zakupów dla nowo zarejestrowanych osób w systemie, konieczność wyrabiania karty kibica w Jaga Fan Shopie.

Fani Legii po raz ostatni mieli okazję dopingować swój zespół w Białymstoku 7 listopada 2011 roku, w trakcie budowy stadionu Jagiellonii.



Komentarze: (25)

Waaaawaaaaa, 18.05.2017 12:05:04 - *.sieradz.vectranet.pl

A do Białegostoku obowiązują wizy?

W(L)KP, 18.05.2017 12:06:26 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

FRAJERY Z podlasia!!!!! dojedziemy ich w ndz! Ps. IDZIEMY PO SWOJE!!!!(L)

szczery, 18.05.2017 12:06:30 - *.internetdsl.tpnet.pl

sromotna porażka z Lechią podcięła im skrzydła, na luzie wywozimy stamtąd 3 punkciki

Kedar1985, 18.05.2017 12:14:33 - *.centertel.pl

Zaryzykuję stwierdzenie, że wczoraj był najlepszy doping od ostatnich lat. Niesamowita petarda na trybunach.

Nika, 18.05.2017 12:23:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Wieloletni kibice z Wielkopolski czekają na bilety z Lechią :)

Cult⚽️Legia, 18.05.2017 12:33:22 - *.48

I zamilknie 22tyś✨⚽️⚽️⚽️✨

Dickson Chotowski, 18.05.2017 12:36:59 - *.range109-145.btcentralplus.com

NO LEGIA, NO KOMPLET !! Ciekawe ile tych co raz na sezon przychodza na stadion (jak przyjezdza Legia) sa kibicami Legii incognito ?? Na meczu Lechii z Jagiellonia wczoraj przyszlo ledwie 15,000. Jak Legia grala bylo ponad 30,000........ !!

gizmo, 18.05.2017 12:37:03 - *.dynamic.chello.pl

Wprowadzili zakaz zakupu przez Internet biletu bez karty kibica.......
Ależ oni Nas sie boją......

JANUSZ TRYBUN, 18.05.2017 12:54:00 - *.1

MECZ O MISTRZA. NIE OSZUKUJMY SIE

TMR, 18.05.2017 12:56:20 - *.dynamic.chello.pl

@Waaaawaaaaa. Możesz wjechać na dowód. Są w Schengen.

asd, 18.05.2017 13:16:11 - *.adsl.inetia.pl

spokojnie wyniki jest otwarty jak się trafi sędzia to pokieruje piłką :)

do dickson, 18.05.2017 13:25:11 - *.115

Wczorja przyjechal Lech i tez jakos bilety poznikaly HAHAHAHA

t do Dickson Chotowski, 18.05.2017 13:26:34 - *.mac.edu.pl

też to mi rzuciło się w oczy
mecz o wielką stawkę a przychodzi tylko 15.000
jak przyjechała Legia to było ponad 37k
widać, że była napinka na Legię....

doKedar1985, 18.05.2017 13:51:01 - *.adsl.inetia.pl

Czyli nie byłeś na termalice. Bylo 19tys z groszem a doping lepszy;)

UFO(L)UDEK, 18.05.2017 13:57:28 - *.centertel.pl

Oby brak Naszych Kibiców nie wpłynął negatywnie na piłkarzy... Trzeba zagrać mądrze i z rozwagą, jak z Lechem.

(L), 18.05.2017 14:13:25 - *.191

Ciekawe jakie nowa usprawiedliwienie wymyśli sobie po niedzielnym meczu ten ich niedogolony pseudo-trenerzyna. Spisek Legii i sędziów to już nieco oklepany farmazon.

Lfan, 18.05.2017 14:30:05 - *.dynamic.chello.pl

Przy tak grającym leszku jak wczoraj to powiem że w niedziele trzeba zagrać 3 × lepiej. Bo pyry wczoraj grały straszny piach. Jagiellonia na pewno zagra na 1000% bo raz że to mecz ostatniej szansy dla nich w walce o mistrza, a dwa - bo mecz z Legią to przcież święto to trochę tak jak Real przyjeżdżał na Ł3 no i ledwo zremiswał. Nasi kopacze nie powinni sie zbytnio rozluźniać po wczorajszej wygranej i w B-stoku muszą zagrać najlepiej jak potrafią, na pełnej koncentracji.

Wi(L)ko(L)ak, 18.05.2017 14:47:47 - *.play-internet.pl

Posrane śledziki , przychodzą na Wielką Legie !!!
Nasze chłopaki wiedzą jak upokarzać miejscowych na wyjazdowych meczach !!!!

PiotrŻo(L)iborz , 18.05.2017 17:42:02 - *.play-internet.pl

Z Tarmaliką doping dużo lepszy bo napędzany przez gołe, jak byśmy z Leszkiem strzelili jeszcze 2 to też by tak było

Młody Junaku do Cult⚽️Legia, 18.05.2017 19:39:39 - *.internetia.net.pl

21999, bo ja też będę na tym meczu:)
A Probierzowi życzę, żeby po porażce umiał zachować klasę i pogratulować lepszej drużynie zwycięstwa tak jak trener Bjelica z Lecha, a nie narzekać, że przegrał przez to, że trawa była za mało zielona, albo sędzia miał za długie spodenki.

REMINHO777.blogspot.com, 19.05.2017 04:08:00 - *.static.ip.netia.com.pl

no to będzie aptekarstwo straszne...
nie rozumiem jak na tak ważny mecz można dać tak słabego sędziego...
oby nam nie przeszkodził...

Legia mistrz!!!

znawca, 19.05.2017 04:31:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl

3 punkty napewno padna naszym lupem!!!

(L)ukasz83, 19.05.2017 12:47:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wiadomo że komplet w końcu przyjeżdża WIELKA LEGIA!!!

do redakcji, 19.05.2017 13:25:50 - *.warszawa.vectranet.pl

Kiedy można spodziewać się informacji o biletach na mecz z Lechią?

PRAGA do.... do redakcji, 19.05.2017 17:26:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Posłuchaj. Jak będziesz w przyszłości na wszystkich meczach ukochanej Legii to sam ten bilet Ci wydrukuje . LEGIA TO MY.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.