Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Jacek Magiera - fot. Woytek / Legionisci.com
Jacek Magiera - fot. Woytek / Legionisci.com
Piątek, 19 maja 2017 r. godz. 16:09

Magiera: Nic się w naszej grze nie zmieni

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Będziemy walczyć o pełną pulę i nic się w naszej grze nie zmieni. Pierwszy raz w tym sezonie jesteśmy na pierwszym miejscu. Od 25 września goniliśmy, dzisiaj jesteśmy w komfortowej sytuacji, ale mocno na to pracowaliśmy. Kosztowało nas to dużo wysiłku. Teraz zrobimy wszystko by utrzymać pozycję lidera do końca sezonu. Wszystko w naszych głowach i nogach - mówi przed niedzielnym meczem Jacek Magiera.

- Jagiellonia? Nie skupiam się na rywalu tylko na nas. Doceniam przeciwnika, bo ma bardzo dobry sezon. Białostoczanie są cały czas w czubie tabeli i mają w swoich szeregach bardzo dobrych piłkarzy, ale w naszych przygotowaniach do tego meczu nic się nie zmieni. Dla nas najważniejsze jest utrzymać ten styl gry, który mamy. Wiara w siebie to podstawa. Trzeba robić to co potrafi się najlepiej i nie oglądać się na innych - dodaje szkoleniowiec.

- W szatni jest atmosfera oczekiwania na kolejny mecz. Szatnia cały czas wiedziała, że nastąpi moment iż będziemy pierwsi, ale na razie jeszcze nic nie osiągnęliśmy. Cały czas pracowaliśmy nad tym by forma przyszła na koniec sezonu. Jestem zadowolony z tego jak drużyna pracowała na każdym treningu i w każdym meczu. Zawsze było widać chęć zwycięstwa i trzeba to kontynuować. Jutro trenujemy w Warszawie i potem jedziemy do Białegostoku - kończy "Magic".



Komentarze: (23)

Arturius1916, 19.05.2017 16:36:36 - *.internetdsl.tpnet.pl

Tylko zwycięstwo!
Hej Legio tylko zwycięstwo!

Cinek, 19.05.2017 16:50:05 - *.centertel.pl

Drużyna weszła do LM, wyszła z grupy LM do LE, a nasz trener twierdzi, że nic nie osiągnęliśmy XDDD

Tym , 19.05.2017 16:53:36 - *.1.maxnet.net.pl

kiedy Panie Jacku zaczniesz sciagac czlapacza Rado widac ze on nie jest w pelni sil Hama by dal wiecej

..., 19.05.2017 16:58:21 - *.a2mobile.pl

Przyjmując że Lech może podzielić się punktami z Lechią to ten mecz zdecyduje o mistrzostwie a raczej wygrana w nim nam je zagwarantuje bo śmiem wątpić żeby Korona nam nie odpuściła meczu.Bartoszek nie jest głupi i wie,że jeśli ktoś ma coś ugrać w pucharach to jest to Legia,do tego odpuściliśmy im w fazie zasadniczej a w Koronie trener na wylocie i znów wielkie zmiany jak co roku

Z Jagą tylko zwycięstwo i jeśli padnie remis w meczu Lechii z Lechem,można już świętować

Cyniek , 19.05.2017 17:26:02 - *.gostynin.vectranet.pl

Jacek solidny pilkarz oraz coraz lepszy trener

Elmatadore , 19.05.2017 17:36:16 - *.211

Cos mi sie wydaje ze bedzie...........remis

Pp, 19.05.2017 18:11:48 - *.play-internet.pl

Jesteśmy z wami!

Pablo, 19.05.2017 18:31:02 - *.dynamic.mm.pl

Jacek MISTRZ. Facet potrafi powiedzieć że gramy swoje i bierzemy Mistrza, bo jesteśmy najlepsi.

miron, 19.05.2017 18:38:04 - *.play-internet.pl

do boju Legio po trzy punkty (L)

Hugon, 19.05.2017 19:38:56 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Magic,czy Ty jesteś ślepy czy Rado dlatego że jest kapitanem to musi grać.Najgorszy zawodnik na boisku,najwięcej strat ,nic nie daje drużynie.Daj mu odpocząć.

Krzeszczu, 19.05.2017 19:42:05 - *.cust.bredband2.com

@ Cinek: i w sumie trener ma racje, jeszcze nic nie osiagnelismy.
LM czy LE to powinny byc cele a nie osiagniecia.
Czy ty uwazasz ze nasze ambicje musza sie konczyc na wejsciu do grupy LM? I ze to jakies konkretne osiagniecie?
Osiagniecia sa w medalach i pucharach. Ot i co...

NAS, 19.05.2017 19:51:46 - *.jmdi.pl

Panie trenerze, wszystko w porządku tylko Rado nie jest w formie i to widać, w takim razie co on robi na boisku przy takim bogactwie graczy ofensywnych??

asa, 19.05.2017 19:59:39 - *.adsl.inetia.pl

Panie trenere posadziłeś na ławie Rzeźniczaka to chyba żaden problem posadzić Rado, może koleś przemęczony

Crazypussy, 19.05.2017 20:01:41 - *.play-internet.pl

Panie Jacku czas zafarbowac wlosy, ten co w nosie dlubal farbowal , mysle ze prezentowalby sie Pan lepiej niz teraz, tak przy wywiadach wyglada Pan troche jak fanatyk harnasia z brodna.

Do Tym, 19.05.2017 20:18:05 - *.13-2.cable.virginm.net

Koronie dlatego pomogli w meczu ze skisłą żeby nie szukali punktów z nami. Tak wymiana ;)

Tomek Mokotów , 19.05.2017 20:48:27 - *.centertel.pl

Co z tego, że Rado zmęczony... Wasze pojmowanie piłki kończy się na kopnij, podaj, biegnij...

Sama gra bez piłki Radovica powoduje, że często asekuruje go drugi obrońca. Sama technika użytkowa powoduje, że potrafi przyjąć trudną piłkę i poczekać na kolegów.

Mam wymieniać dalej? To obejrzyjcie sobie mecz z Lechem jeszcze raz i zobaczcie ile razy Rado utrzymal piłkę gdy dookoła nie było nikogo z kolegów.

Z całym szacunkiem dla Hamy ale na niego żadna drużyna nie poświęci w polu karnym więcej niż jednego obrońcy...

Zajmon, 19.05.2017 22:53:19 - *.118.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A jak w niedziele wygra Lechia co będziemy wiedziec przed meczem to przy naszej wygranej jestesmy mistrzem... Choc beda jeszcze dwa mecze . Nic nie powiem więcej

e(L)o, 20.05.2017 09:21:21 - *.sieradz.vectranet.pl

Zakazać temu panu udzielania wywiadów! Co on bierze!?

BEDZIN, 20.05.2017 10:37:04 - *.internetdsl.tpnet.pl

DO CINEK
I Z TEGO POWODO MAJA OD PUŚCIĆ LIGE DZIEKI KTOREJ ZNOW MOGA WALCZYC O LIGE MISTRZOW CZY TEZ LIGE EUROPY ???

Cylt⚽️Legia, 20.05.2017 10:37:09 - *.133

Rado ława,reszta super sprawa⚽️✨

jurii, 20.05.2017 11:02:45 - *.adsl.inetia.pl

Panie Jacku czekamy na mistrzostwo Polski.

sen o, 20.05.2017 13:44:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Czarnowidztwo sio stąd. Rado jest potrzebny drużynie i trener to wie. Dlatego trzeba go wspierać mimo małego dołka formy. Tak było z Kuchym a po Lechu Kuchy king. Legio bądźmy rodziną na dobre i złe.

Trawaqq, 20.05.2017 23:16:03 - *.play-internet.pl

Rado do rezerw!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.