Daniel Chima Chukwu - fot. Mishka / Legionisci.com

III liga: Legia II Warszawa 1-1 Ruch Wysokie Mazowieckie

W meczu 30. kolejki III ligi Legia II Warszawa zremisowała w Ząbkach z Ruchem Wysokie Mazowieckie 1-1. Obie bramki padły w drugiej połowie. W 47. minucie prowadzenie dał gościom Kamil Zalewski, a 15 minut później, po dograniu Aleksandra Wańka, strzałem głową do wyrównania doprowadził Daniel Chima Chukwu.

III liga: Legia II Warszawa 1-1 (0-0) Ruch Wysokie Mazowieckie
Daniel Chima Chukwu 62 - Kamil Zalewski 47

Skład Legii: 1. Radosław Majecki, 2. Bartosz Skowron, 4. Jakub Czerwiński, 8. Rafał Makowski, 3. Mateusz Hołownia, 16. Bartłomiej Urbański (69' 19. Patryk Czarnowski), 11. Aleksander Waniek, 20. Miłosz Szczepański, 23. Tin Matić (46' 6. Mateusz Leleno), 7. Tomasz Nawotka (88' 15. Konrad Handzlik), 17. Daniel Chima Chukwu (88' 22. Sadam Sulley)

Skład Ruchu: 1. Kamil Dobreńko, 6. Piotr Faszczewski, 10. Michał Grochowski, 7. Przemysław Jastrzębski, 14. Adrian Mleczek, 2. Dawid Ostaszewski, 18. Patryk Pasko, 5. Łukasz Piłatowski, 11. Pavel Sultanov, 9. Kamil Zalewski, 4. Michał Wrześniewski