Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Vadis Odjidja-Ofoe strzela gola w meczu z Lechem - fot. Woytek / Legionisci.com
Vadis Odjidja-Ofoe strzela gola w meczu z Lechem - fot. Woytek / Legionisci.com
Piątek, 19 maja 2017 r. godz. 11:05

Oceny legionistów za mecz z Lechem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Vadis Odjidja-Ofoe otrzymał notę bliską ideału za swój występ w środowym meczu z Lechem Poznań. Większość pozostałych zawodników również uzyskała pozytywne noty. Jedynie grę Miroslava Radovicia oceniliście na 3,6. W sumie oceniało 1330 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 4,5.

Odjidja-Ofoe 5,7
Dąbrowski 5,2
Jodłowiec 4,9
Kucharczyk 4,9
Hlousek 4,7
Pazdan 4,6
Moulin 4,5
Nagy 4,5
Malarz 4,4
Jędrzejczyk 4,4
Guilherme 4,4
Hamalainen 4,0
Kopczyński 3,7
Radović 3,6



Komentarze: (9)

andreas, 19.05.2017 11:19:42 - *.rev.snt.net.pl

Wczoraj obejrzałem w TV mecz powtórnie (pierwszy raz na żywo). VOO super, ale zwróciłem też na pozytywną grę Nagyego i Moulina to tacy cisi bohaterowie.Już po meczu z Cracovią stwierdziłem że Jodła jest dużo lepszy od Kopy (oczywiście musi być przygotowany fizycznie) w kreowaniu, Kopa tylko przecina i zagrywa w bok, natomiast Jodła potrafi coś dodać i zagrać do przodu. Oby tak do końca sezonu.

WWL, 19.05.2017 11:56:36 - *.play-internet.pl

Kopczyński, Hama lepszy od Rado???

Wolne żarty

e(L)o, 19.05.2017 12:17:09 - *.sieradz.vectranet.pl

Radović i Kopczyński za wysoko!!!!!!!

Krytykant_Zawodowiec, 19.05.2017 12:47:18 - *.static.ip.netia.com.pl

Rado, Guilerme, Jędrzejczyk zdecydowanie za wysoko.

rudy1916, 19.05.2017 12:50:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Do redakcji: Pamiętacie żeby ktoś wcześniej otrzymał wyższą notę niż dzisiaj VOO?

Sebo(L), 19.05.2017 12:56:02 - *.play-internet.pl

Dąbrowski "The Rock" tudzież " The Wall" :)

URBAN, 19.05.2017 12:56:57 - *.cluster-j.forcepoint.net

Skad biora sie ludzie, ktorzy chca wyj...ac 'fatalczyka' z Legii? Nawet po meczach z Lechia i Wisla pelno komentarzy idiotow tutaj.

grzesiek, 19.05.2017 19:38:01 - *.centertel.pl

Ja bym kucharczyka juz dawno wyrzucil. Chociaz fakt faktem jako rezerwowy moze zostac...

Hugon, 19.05.2017 19:57:54 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Za co Kucharczyk tak wysoko,gdyby się nie przewrócił to nogą by w piłkę nie trafił.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.