Sandro Kulenović - fot. Woytek / Legionisci.com

III liga: Jagiellonia II Białystok 1-3 Legia II Warszawa

W meczu 31. kolejki III ligi Legia II Warszawa wygrała na wyjeździe z rezerwami Jagiellonii Białystok 3-1. Już od 6. minuty legioniści prowadzili 1-0 po trafieniu Sandro Kulenovicia. 25 minut później na 2-0 z rzutu karnego podwyższył Bartłomiej Urbański, ale gospodarze szybko strzelili bramkę kontaktową.

W drugiej części meczu, w 75. minucie, Miłosz Szczepański strzelił trzecią bramkę dla Legii.

III liga: Jagiellonia II Białystok 1-3 (0-2) Legia II Warszawa
0-1 - 6' Sandro Kulenović
0-2 - 31' Bartłomiej Urbański (karny)
1-2 - 37' Patryk Klimala (karny)
1-3 - 75' Miłosz Szczepański

Legia II (skład wyjściowy): 1. Radosław Majecki - 2. Bartosz Skowron, 5. Mateusz Żyro, 8. Rafał Makowski, 3. Mateusz Hołownia - 15. Konrad Handzlik, 16. Bartłomiej Urbański, 11. Aleksander Waniek, 7. Tomasz Nawotka, 20. Miłosz Szczepański - 17. Sandro Kulenović