Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Andrzej Fonfara - fot. Mishka / Legionisci.com
Andrzej Fonfara - fot. Mishka / Legionisci.com
Wtorek, 30 maja 2017 r. godz. 08:27

W sobotę walka Andrzeja Fonfary o mistrzostwo świata

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższą sobotę w Montrealu Andrzej Fonfara zmierzy się w rewanżowej walce z mistrzem świata federacji WBC kategorii półciężkiej z Adonisem Stevensonem. Pierwsza walka legionisty ze Stevensonem miała miejsce w maju 2014 roku, wtedy na punkty zwyciężył Stevenson. Dla Fonfary będzie to druga w karierze walka o mistrzostwo świata oraz druga pod wodzą trenera Virgila Huntera.

Sędzią sobotniego pojedynku będzie Kanadyjczyk Michael Griffin. Legionista może pochwalić się bilansem 29 wygranych i 4 porażek, zaś 14 walk kończył przez KO. Stevenson ma bilans 28-1, w tym 23 wygrane przed czasem.


przeczytaj więcej o:, ,


Komentarze: (14)

@rek, 30.05.2017 08:37:10 - *.dynamic.chello.pl

Andrzej Mocno... Cała (L)egia z Tobą... Dajesz... Pozdro (L)

Tygrys, 30.05.2017 08:52:46 - *.centertel.pl

Nie ciesz sie tak bo w pa

Szakal, 30.05.2017 10:37:53 - *.153

Po ostatniej walce wyszło niestety bydło z Andrzeja. A szkoda, bo zapowiadał się dobrze. Dopóki się wyrywa to wszystko jest pięknie, ale charakter człowieka poznaje się w trudniejszych momentach.

Ali, 30.05.2017 11:18:10 - *.134

walka ma byc na polsacie sport?

Rocco, 30.05.2017 14:17:38 - *.static.ip.netia.com.pl

Sprawa jest prosta. Jak chce mieć pas to musi znokautować Adonisa. Dla przypomnienia: walka odbędzie się w Montrealu, Adonis jest Kanadyjczykiem, zaś sędzia, i tu niespodzianka, również jest...Kanadyjczykiem

do Szakal, 30.05.2017 14:49:24 - *.static.ip.netia.com.pl

100% racji, zachował się niegodnie jak nie na Legionistę przystało.

Masio, 30.05.2017 16:22:57 - *.cust.telecolumbus.net

O której godzinie mniej więcej?

toro, 30.05.2017 17:10:43 - *.ip.oxynet.pl

Co zrobił ??

Key ball, 30.05.2017 18:35:54 - *.82

Co wy polonijne leszcze za glupoty piszecie. Jak sie Andrzej niegodnie zachowal?

Marol84, 30.05.2017 18:53:13 - *.centertel.pl

Jak to co ??? Puścił głośnego bąka ... Powodzenia panie Andrzeju. W weekend podwójne mistrzostwo. ŚCISKAMY KCIUKI. LEGIA WARSZAWA i wszystko jasne

Juri, 30.05.2017 18:58:59 - *.adsl.inetia.pl

Andrzej zlej gościa i w niedzielę na fecie świętowanie mistrzostwa.

rob bandit, 30.05.2017 19:03:15 - *.satfilm.com.pl

Powodzenia!!!

miron, 30.05.2017 19:39:40 - *.play-internet.pl

MOCNO Andrzej (L) Mistrz Mistrz Andrzej Mistrz!!

do szakal, 30.05.2017 21:36:05 - *.play-internet.pl

100 % poparcia, ten gość jest dla mnie nikim.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.