Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Michał Masłowski - fot. Mishka / Legionisci.com
Michał Masłowski - fot. Mishka / Legionisci.com
Środa, 31 maja 2017 r. godz. 20:44

Piast rezygnuje z Masłowskiego

Fumen, źródło: Piast Gliwice / Legionisci.com

Michał Masłowski wróci na Łazienkowską po zakończeniu sezonu. Obecnie 27-letni zawodnik przebywa na wypożyczeniu w Piaście Gliwice. Jednak działacze śląskiego klubu nie zdecydowali się na wykupienie pomocnika z Legii. W obecnych rozgrywkach "Masło" wystąpił w 33 meczach i zdobył 1 bramkę przywdziewając barwy Piasta.

Warto dodać, że Masłowski wychodził w podstawowym składzie gliwiczan 21 razy, ale tylko w siedmiu z nich dotrwał do końca spotkania. Kontrakt pomocnika ze stołecznym klubem obowiązuje do 30 czerwca 2019 roku.



Komentarze: (51)

Anziolek, 31.05.2017 20:58:05 - *.play-internet.pl

No to pierwsze wzmocnienie już mamy . Z niego to chyba nawet Magic nic nie wyciśnie

asd, 31.05.2017 21:01:04 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

ale jak to ? niemozliwe !

Macio69, 31.05.2017 21:11:22 - *.play-internet.pl

800tys EUR!? Bez wątpienia największa porażka transferowa ostatnich lat...

Alcantara, 31.05.2017 21:14:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jestem bardzo zaskoczony...

Mr T, 31.05.2017 21:20:16 - *.dynamic.mm.pl

Z naszej gwiazdy? Redakcjo, to są jakieś żarty.

malini, 31.05.2017 21:39:47 - *.dynamic.chello.pl

już wiadomo kto zastąpi vadisa :)

krys008, 31.05.2017 21:42:49 - *.serv-net.pl

Szkoda, że nie wyszło. Wydawało mi się, że chłopak miał potencjał. Nie wiem co, ale coś poszło nie tak. Gdzieś się pogubił. Miałem nadzieję, że w Piaście się odbuduje, ale słabo to wygląda.

Stefciu, 31.05.2017 21:44:28 - *.centertel.pl

Podaj dalej ..

janusz, 31.05.2017 21:56:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

mogli podpisac kontrakt do 2020 ;p takich kosmitów bierze sie na rok max 2

SWK, 31.05.2017 22:04:12 - *.150.neoplus.adsl.tpnet.pl

nic dziwnego to leszcz jakich mało
sam po pijaku lepiej gram

ŚCIĄGAĆ TEGO WIŚLAKA BŁASZCZYKOWSKIEGO !!

Czaro1987, 31.05.2017 22:06:07 - *.play-internet.pl

Masłowski to kula u nogi , oby Langil i Szwoch znaleźli nowych pracodawców. Necida i Vako pożegnamy a DCC może jeszcze odpali.

damian, 31.05.2017 22:16:47 - *.88.bartsat.pl

nic dziwnego, zagrał 1.679 minut czyli jakies 8,5 meczy i tylko gol i asysta? jako ŚPO?

(L), 31.05.2017 22:20:55 - *.dynamic.chello.pl

Wyjazd z tym kolesiem.

Czarny 222 , 31.05.2017 22:20:57 - *.6

To Vadis może spokojnie odejść. Jest godny następca

Cult⚽️Legia, 31.05.2017 22:36:55 - *.44

800tyś to jeden z wałkòw tego od zawiszowania

abc, 31.05.2017 22:41:20 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Może by tsk ściągnąć takich zawodników jak Yaya Banana i Pavlo Kutas (Ukraina)?

mg, 31.05.2017 22:59:51 - *.centertel.pl

Szkoda dzieciaka i wylozonego hajsu. Nic dodac... Nic ujac...

Sebo(L), 31.05.2017 23:10:48 - *.slupsk.vectranet.pl

Interes życia niejakiego pana Osucha. Opier..ił "królowi twittera" piłkarza,który rozegrał kilka meczów w Ekstraklasie za prawie milion euro!!

wwwojtecky (L) , 31.05.2017 23:20:23 - *.play-internet.pl

Sprzedaż to jednak sztuka! Niezależnie czego. Szacunek dla menedżera ze takiego Kalafiora za taka kwotę do Legii sprzedał . Teraz trzeba trenera Magika, żeby go zaczarowal i siup , dalej sprzedać - może do Chin? Rosji? Kazachstanu? No gdziekolwiek!

do wwwojtecky (L), 31.05.2017 23:37:03 - *.slupsk.vectranet.pl

ale jak to gdziekolwiek? dzieciaki na orliku maja juz wieksze ogranie...
moze ewentualnie chodzic po przedszkolach i robic dobry pr klubowi... "nawet jest jestes slaby spelniaj marzenia"
w koncu cala polska czyta dzieciom ;-p

kuba, 31.05.2017 23:41:14 - *.dynamic.chello.pl

Gra dla Legii go przerosła, tak jak wielu dobrych piłkarzy w naszym klubie. Po przejściu do Legii nie grali tak jak się od nich oczekiwało i powoli się wypalali i kończyli w niższych ligach, a nawet w klubach AA.

BdB, 01.06.2017 00:32:29 - *.adsl.inetia.pl

Cierzniak - Broź, Rzeźniczak, Hołownia, Kopczyński, Jodłowiec, Masłowski, Langil, Kucharczyk, Sulley, Kulenovic

Pawrl, 01.06.2017 01:54:13 - *.play-internet.pl

Mily z niego chlopak ale Legia to zdecydowanie za wysokie progi metalne i pilkarskie. Wroci na Lazienkowska i taki Mouline czy Odjija Ofoe pomysla sobie - gosc kosztowal Legie 800 tys. € to ma gosc umiejetnosci a tu Michac wychodzi na boczne boisko czaruje ale przychodzi dzoen meczu i mysli powyzsxych zawodnikow " k...a z kim ja musze grac?" Przykre ale prawdziwe...

tomiacab, 01.06.2017 07:09:31 - *.18-2.cable.virginm.net

nie wypożyczeać wiecej zawodników piastowi bo nie doceniają ;)

kibiccc, 01.06.2017 07:16:43 - *.centertel.pl

no to luke po Vadisie mamy uzupelnioną ;)

grzesiek, 01.06.2017 07:46:11 - *.centertel.pl

No i jeszcze kontrakt do 2019 menager nie tylko o sb ale i o pilkarzu pomyslal. Szacun dla managera

Marzyciel, 01.06.2017 08:04:15 - *.dynamic.chello.pl

Z mozdzeniem zrobi LEGENDARNY srodek pola. Bedziemy o nich opowiadac wnukom.

Phoenix(L)k, 01.06.2017 08:07:46 - *.226

do SWK:

Zapomniałeś o Kaczorowskim, Reissie i Kosowskim - cała czwórka tak samo kocha Legię...

Vik, 01.06.2017 08:28:15 - *.play-internet.pl

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

nieznamsietosiewypowiem, 01.06.2017 09:15:56 - *.dynamic.chello.pl

@damian
czy w twoim gimnazjum to jakiejś innej matematyki uczą? czy może tak się przyzwyczaiłeś do ustawienia w fifie meczu na 200 minut, że uważasz, że tak jest naprawdę?

majkel, 01.06.2017 09:26:22 - *.dynamic.mm.pl

Staty ma iście wybitne!:P A tak na poważnie kiedy Legia dogadywała się z Osuchem to Masłowski był już po pierwszych zgrupowaniach kadry. Piłka oprócz emocji to biznes a wiadomo, że w biznesie są inwestycje mniej bądź bardziej trafione. W tamtych realiach 2014/2015 nie branie Masła transferowo pod uwagę byłoby głupotą. Skoro poszła taka kwota to znaczy, że sztab liczył na jego dalszy rozwój. Okazało się, że w Zawiszy osiągnął ten swój "sufit", którego już wyżej nie przeskoczy. To samo(mam nadzieję, że jednak nie) z obecnej kadry w perspektywie może dotyczyć np. Czerwińskiego. Inwestycja w takiego Możdżenia to też loteria bo nie wiadomo czy pójdzie w stronę Masłowskiego czy bardziej w ślady Lewczuka. Celowo oparlem się na te nazwiska bo poziom wyjściowy w mojej ocenie zbliżony.

tom, 01.06.2017 09:31:46 - *.knc.pl

Brać mierzejewskiego!!!!!!

BEDZIN, 01.06.2017 09:38:34 - *.internetdsl.tpnet.pl

wypozyczyc do Sosnowca :)

jnq, 01.06.2017 09:53:16 - *.static.ip.hexaoperator.pl

Marzyciel, 01.06.2017 08:04:15 - *.dynamic.chello.pl

hahah to samo pomyślałem ;)

Franz Zmuta , 01.06.2017 10:34:44 - *.lsas.aero

Drewnowski i wszystko jasne..tu nawet Sudan nie zdziała z nim cuda..

man, 01.06.2017 10:41:51 - *.internetdsl.tpnet.pl

nawet piast nie chce tego gamonia 800 tys euro!!!!!!!!!!!!!!

Foresto, 01.06.2017 11:05:55 - *.dembud-gw.supermedia.pl

JESTEM ZAŻENOWANY WASZYMI KOMENTARZAMI!!! Wynikają z niewiedzy, a to też jest żenujące dla prawdziwego kibica.
Michał miał duże problemy zdrowotne (mógł skończyć na wózku) a do tego pojawiła się depresja. Dopiero operacja w Rzymie pozwoliła mu powrócić do futbolu.
WSTYDŹCIE SIĘ! Michał jest jednym z nas!!!

km, 01.06.2017 11:27:26 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

Fakt, że nic juz z tego zawodnika nie będzie i skoro w Piaście nie dał rady się odbudować, to niestety już kariery nie zrobi. Nie mniej był to zawodnik perspektywiczny, który miał szansę się rozwinąć i być na prawdę dobrym graczem. Niestety kontuzje i to poważne potrafią sprawić, że zawodnik się cofa i nie może wrócić choćby do formy z przed kontuzji. Legia to klub z olbrzymią presją i mentalnie nie jeden zawodnik nie dawał rady, a tu jeszcze ta kontuzja zabiła w nim talent. Swoją drogą głupota ludzi odpowiedzialnych za ten transfer, gdy się kupuje graczy z kontuzją i nie wiadomo czy się zbliżą choćby do formy z przed kontuzji, a kasa jak na polskie warunki spora.

WF, 01.06.2017 11:41:12 - *.play-internet.pl

MASŁOWSKI TO DNO !!!!!!!!!!!!!!!!!!1

@Foresto, 01.06.2017 11:43:19 - *.static.ip.netia.com.pl

siemano. okej, miał problemy i chyba nikt z tego powodu z niego nie szydzi. nie mówię, żeby gościa wywalić na zbity pysk i powiedzieć "nara, radź sobie sam", ale... po pierwsze - to było jakiś czas temu, po drugie - jego nie tylko statystyki, ale także gra (jeśli tak to można nazwać) w piaście (!), to jakiś dramat, po trzecie - z całym szacunkiem i zrozumieniem dla jego życiowych perypetii, to profesjonalne granie w piłkę chyba nie polega na braniu kogoś na litość. a masło nie to, że jest za słaby, żeby grać u nas. jak dla mnie, to on na chwilę obecną jest za słaby żeby grać gdziekolwiek na poziomie ekstraklasy.

Kibic L, 01.06.2017 11:51:17 - *.110.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ciekawe czy za ten transfer ktoś w Legii pośliźnie się jak na maśle?

Sasza, 01.06.2017 12:01:59 - *.itsa.net.pl

@Macio69:

to nie był żaden transfer tylko rozliczenie jakichś innych interesów między Legią (Leśnym?) i Osuchem.

Kris, 01.06.2017 12:51:20 - *.ip82146246.host.ukw.edu.pl

Hajs za maslowskiego był w czesci tez rozliczeniem lewczuka ale znawcy wszystko wiedza Xd. Kto by dał za niego tyle hajsu...

lol, 01.06.2017 14:27:14 - *.lodz.dialog.net.pl

Legia to nie zabawa tu trzeba grać i wygrywać

ja, 01.06.2017 15:37:55 - *.dynamic.chello.pl

Mamy zastępce dla Vadisa.

omega, 01.06.2017 15:46:08 - *.pools.spcsdns.net

Osuch oskarzal Wandzela i Lesny go postanowil w ten sposob (splawic-splacic)

GreenCricket, 01.06.2017 18:26:50 - *.244.wlantech.pl

Masłowski przechodząc do Legii był jednym z najlepszych ofensywnych pomocników ligi i miał za sobą debiut w reprezentacji. Jak się okazało to był jego max, a nie dobry fundament pod dalszą budowę, ale tak bywa z transferami.

tekken (L), 01.06.2017 18:27:53 - *.dynamic.chello.pl

Przesadzacie, nie jest taki zły. jak gra nie ma wstydu.Solidny zawodnik.

mietek, 01.06.2017 18:40:12 - *.54

Kurde, już nie wiem, gdzie by go puścić, żeby się jeszcze na nim ktoś nabrał, ale na stałe. Może liga Azerbejdżanu?

123, 01.06.2017 22:16:57 - *.dynamic.chello.pl

Przyda się na puchar Polski

wtk, 02.06.2017 14:54:31 - *.66

oddac tego slabuesza. dorzucic JEDRZEJCZYKA

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.