Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Piotr Kucza / FotoPyK
fot. Piotr Kucza / FotoPyK
Czwartek, 1 czerwca 2017 r. godz. 10:26

Ranking FIFA: Polska na 10. miejscu

źródło: 90minut.pl

Reprezentacja Polski zajmuje 10. miejsce w najnowszym rankingu Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej. To najwyższa lokata "Biało-czerwonych" w historii. W porównaniu z poprzednim notowaniem Polacy awansowali o jedną pozycję. Prowadzi Brazylia przed Argentyną i Niemcami. Kolejny ranking zostanie opublikowany 6 lipca.

Ranking FIFA z 1 czerwca:

1. Brazylia 1715 pkt.
2. Argentyna 1626
3. Niemcy 1511
4. Chile 1422
5. Kolumbia 1366
6. Francja 1332
7. Belgia 1292
8. Portugalia 1267
9. Szwajcaria 1263
10. Hiszpania 1198
Polska 1198
(...)
46. Rumunia 686
51. Dania 660
52. Czarnogóra 647
68. Armenia 527
100. Kazachstan 331



Komentarze: (18)

johnny, 01.06.2017 10:32:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Fajnie tylko szkoda, że nie samodzielnie

do johnny, 01.06.2017 10:40:43 - *.internetdsl.tpnet.pl

przede wszystkim nie samodzielnie. Podnieta jakby nie wiadomo co a się okazuje że ex aequo

Roma, 01.06.2017 10:53:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Żebyśmy jeszcze grali jak 10 drużyna na świecie.

tomiacab, 01.06.2017 11:25:20 - *.220

Bez medali ten ranking jest ch.. warty. Gołym okiem laika widać że jest nie miarodajny.

Polak patriota kibic, 01.06.2017 11:39:00 - *.business.static.vectranet.pl

sory ale pi***olicie. Polska reprezentacja na 10 miejscu razem z Hiszpanią a tym nie pasuje że nie samodzielnie. Jakby Legia wygrała Ligę Mistrzów to dalej byście narzekali, że Kucharczyk nie ma techniki, nie ma fajnych transferów a kiełbasa w hot-dogu była za tłusta....

Krzeszczu, 01.06.2017 12:23:55 - *.60

@ Polak patriota kibic: Swieta racja. Narzekaczom nigdy nic nie pasuje i zawsze wiatr w oczy. Kiepskie zycie (w kiepskim swiecie....)

topos, 01.06.2017 12:54:36 - *.play-internet.pl

Co za beksy nie wierzę.Zamiast cieszyć się płaczą.masakra

brawo Polska, 01.06.2017 13:27:20 - *.dynamic.chello.pl

Super!!! Brawo Polska Biało-Czerwoni.
A narzekacze niech skoki narciarskie oglądają jak im nie pasuje!

r, 01.06.2017 13:52:43 - *.dynamic.mm.pl

Chyba ranking jest ok. Nie wiem jak gra Kolumbia i Chile ale chyba tylko jest brak reprezentacji Włoch a tak to jest generalnie ok, tak mi się wydaje, ale na reprezentacjach to się nie znam

a z kim grali , 01.06.2017 17:15:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kostaryka 19 ,Egipt 20
Kiedy zagramy z Hiszpanią,Francją ,Włochami ,Holandią Belgami,Rosją ,Brazylią,Argentyną,Chile,Urugwajem ciuła rudy ze spółką punkty grając z ogórkami

RafaL, 01.06.2017 22:12:33 - *.241

Narzekacze won!!!! Wielki sukces, tym bardziej że nie tak dawno o pierwszej 30 nie było co mażyć. BIAŁO CZERWONI !!!!!!!!!

stachura, 02.06.2017 00:38:11 - *.dzierzoniow.vectranet.pl

ha!!!!!!!!

Tutti Frutti, 02.06.2017 08:58:09 - *.235.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Czyli 2 polskie zespoły będą grały w eliminacjach Ligi Mistrzów?

do z kim grali, 02.06.2017 09:18:28 - *.internetdsl.tpnet.pl

Święte słowa, przyjdzie im grać z lepszymi drużynami to skończy się.Zdobywać ptk. z Gibraltarem Armenią itp to nie sztuka

do Tutti Frutti, 02.06.2017 09:53:27 - *.internetdsl.tpnet.pl

Niestety to tak nie działa, na przestrzeni wielu lat Polska i polskie kluby w europejskich pucharach musiałyby prezentować dobry poziom

Krzeszczu, 02.06.2017 11:26:28 - *.60

@ Tutti Frutti: cytujac klasyka: co ma piernik do wiatraka?
Tutaj przedstawiony jest ranking reprezentacji krajow.
To skad ty tutaj mieszasz kluby i Ligi Mistrzow?

Czasami serio sam nie wiem czy ludzie sobie po prostu jaja robia, czy poziom glupoty jest tak wysoki....

Tutti Frutti, 02.06.2017 17:13:43 - *.150.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Mój błąd, to ranking FIFA, a nie UEFA. W UEFA za zajęcie miejsca od 7 do 15 mielibyśmy 2 polskie drużyny w eliminacjach Ligi Mistrzów. Niestety zajmujemy tam dopiero 19 miejsce. Ale tego nie muszę ci chyba tłumaczyć "wszystkowiedzący":)
Chciałbym tego dożyć. I żeby Legia wypadła dużo lepiej od tego drugiego polskiego zespołu.

Krzeszczu, 02.06.2017 18:53:28 - *.cust.bredband2.com

@ Tutti Frutti: Yoda przy mnie to amator lol ;-)))

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.