Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Robert Lewandowski strzelił 3 gole w meczu z Rumunią - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
Robert Lewandowski strzelił 3 gole w meczu z Rumunią - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
Sobota, 10 czerwca 2017 r. godz. 22:43

Polska 3-1 Rumunia

Redakcja, źródło: Legionisci.com, 90minut.pl

Reprezentacja Polski wygrała 3-1 z Rumunią w meczu eliminacji mistrzostw świata. Trzy bramki zdobył Robert Lewandowski. Całe spotkanie rozegrało dwóch legionistów - Michał Pazdan i Artur Jędrzejczyk. "Biało-czerwoni" z 16 punktami są liderem w grupie E.
Fotoreportaż z meczu - 45 zdjęć Kamila Marciniaka

Polska 3-1 Rumunia
1-0 - 29' Robert Lewandowski (karny)
2-0 - 57' Robert Lewandowski
3-0 - 62' Robert Lewandowski (karny)
3-1 - 77' Bogdan Stancu

Polska: 1. Wojciech Szczęsny - 20. Łukasz Piszczek, 4. Thiago Cionek, 2. Michał Pazdan, 3. Artur Jędrzejczyk - 16. Jakub Błaszczykowski, 5. Krzysztof Mączyński (44' 10. Grzegorz Krychowiak), 8. Karol Linetty (72, 7. Arkadiusz Milik), 19. Piotr Zieliński (81' 14. Łukasz Teodorczyk), 11. Kamil Grosicki - 9. Robert Lewandowski.

Rumunia: 12. Ciprian Tătărușanu - 2. Romario Benzar, 6. Vlad Chiricheș, 22. Cristian Săpunaru, 3. Alin Toșca, 14. Iasmin Latovlevici (60' 10. Gheorghe Grozav) - 19. Bogdan Stancu, 18. Răzvan Marin (79' 20. Sergiu Hanca), 8. Mihai Pintilii, 7. Alexandru Chipciu (60' 23. Nicolae Stanciu) - 9. Florin Andone.

żółta kartka: Săpunaru.

sędziował: Ruddy Buquet (Francja).
widzów: 57 128.



Komentarze: (23)

Trzeciak, 10.06.2017 22:52:13 - *.dynamic.chello.pl

Lewandowski? Mamy Chima Chukwu

Wolfik, 10.06.2017 22:57:19 - *.dynamic.mm.pl

Mistrzostwa praktycznie na wyciągnięcie ręki. Rozegraliśmy kolejny dobry mecz, szkoda tylko tego rykoszetu po którym goście zdobyli honorowego gola. Robert klasa sama w sobie.

A tak na marginesie... ciekawe co czuje ten, który wolał sprowadzić do Legii Arrabucośtam niż Roberta. Miał chłop rozeznanie, nie ma co.

Krzeszczu, 10.06.2017 22:59:57 - *.cust.bredband2.com

Brawo Nasi!

Wawa, 11.06.2017 00:19:57 - *.play-internet.pl

Lewandowski wolny jak żółw -dwa karne uratowały mu skórę, Krychowiak OUT.

BR(L)DNO, 11.06.2017 08:00:28 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Ale zmiany Polaków to porażka,przy stanie 3:0 i 3:1 ściąga pomocników a puszcza napastników.Nawałka-brawo TY!

Zibin55, 11.06.2017 08:26:00 - *.play-internet.pl

Ja tez wyrażę tu podziw dla selekcjonera. Widząc bezradność Rumunów postanawia najpierw dać im szanse wpuszajac Krychowiaka co prawda w sytuacji wymuszonej kontuzja dobrze grającego Maczynskiego. Widząc ze Krycha sie "rozkręca" idzie vabank zdejmując 2 pozostałych pomocników mając nadzieje ze przeciwnik zauważy oddychanie rękawami Balaszczykowskiego i wyczerpane akumulatory Grosika. Mamy wiec na boisku 4 obrońców 3 napastników i 2 wycieńczonych. I tu Nawalka popełnia błąd. Nie mając już możliwości zmiany nie daje dyspozycji Szczesnemu by szybko wymusił na sędzim czerwona kartkę. A tak sprowokowana reprezentacja Rumunii mogłaby nam dać z pewnością jeszcze więcej adrenaliny i radości obywatelom swojej Ojczyzny. Ave

do Trzeciak, 11.06.2017 08:26:57 - *.213

Dobre haha :)
.A za kilka lat nowa legendarna wypowiedz:
Niezgoda? Mamy Pekharta ;)

wyjadacz, 11.06.2017 08:57:28 - *.adsl.inetia.pl

Jeszcze nie tak dawno Lewandowski był za słaby do Legii.

grzesiek, 11.06.2017 09:03:12 - *.centertel.pl

Ogladalem pierwsza polowe. Pare akcji zielinskigo na bardzo wysokim poziomie. Widac ze w napoli ci pilkarze trenuja, zastanawia mnie fakt co u nas pilkarze robia na treningach. Zielinski pogral tam z rok czasu i sie nauczyl dryblingow. A u nas ?? Kila i mogila. Jedynie jezdziec bez glowy grosicki ktory swoja szybkoscia i uda sie albo sie nie uda czasem stworzy jakas grozna sytuacje.
Miodek jesli chce tutaj stworzyc akademie to niech od razu zatrudni jakichs ludzi ogarnietych z europy bo inaczej to bedziemy szkolic w tej akademii samycb nieudacznikow nie bede juz podawal przykladow jakich np.

Ageon, 11.06.2017 09:08:03 - *.static.ip.netia.com.pl

Brać kurde tego Mączyńskiego!!! Co jak co, ale na pewno to było by wzmocnienie za normalny hajs. Gość ma doświadczenie, gra bardzo solidnie.

Jędza, 11.06.2017 09:43:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dobry mecz Jędzy, oby tak gral kazdy mecz w L!

m4pierwszy, 11.06.2017 11:32:18 - *.eaw.com.pl

pazdek to jest superfilar, nie do przejścia

Arumbarena Cieciak, 11.06.2017 11:57:35 - *.dynamic.chello.pl

Po co nam Monczyński, mamy Kopczyńskiego

Zyga, 11.06.2017 12:56:21 - *.137.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jeśli Odzidek odejdzie, to może kupić Mączyńskiego, niezły playmejka

Legionista, 11.06.2017 14:41:44 - *.226

Powiem tak: Mecz był taki sobie - mogę tylko powiedzieć: Z taką grą to lepiej niech zostaną w domu niż do Rosjii... Do bramki dla nas czyli około pierwszych 30 minut nie potrafiliśmy atakować... Czasami to wyglądało jak dawna nasza reprezentacja - czyli podanie do Lewego i on coś zrobi.... Zmiany były fatalne - bo co nawałka wprowadzał tych napastników.... Albo krycha który nie ma formy.... Za nie go bym Góralskiego wystawił.... Mączyński może grać za kope, a nie za odzidzie....

Krzeszczu, 11.06.2017 16:14:52 - *.cust.bredband2.com

@ wawa: zawsze sie znajdzie taka p**da jak ty ktorej nic nie pasuje. I ktora potrafi tylko narzekac.
A sam z zyciu pewnie göwno osiagnales.

Mamy swietna druzyne, od kadry Piechniczka w Hiszpanii ´82 takiej nie bylo, a ty smucisz?
A Lewy to King!
Wracaj do nory pod kamien spod ktorego wypelzles pajacu, a od Lewego i Naszej Reprezentacji won.

Marek, 11.06.2017 20:13:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Krzeszczu king to tylko kuchy a po za tym to dobry mecz repry

do Wolfik, 11.06.2017 20:49:08 - *.dynamic.chello.pl

Pomyśl lepiej, co czuje ten Arrucośtam, który grał ostatnio w Hongkongu i na Cyprze. Mówi na pewno: kluby rezygnowały z Lewandowskiego by mnie pozyskać :-)))

krys008 , 11.06.2017 20:59:25 - *.serv-net.pl

Pokaż mi swoją ławkę rezerwowych, a ja powiem Tobie jak mocną masz drużynę. Król strzelców ligi Belgijskiej, napastnik Napoli, pomocnik PSG, bardzo dobry bramkarz, do tego Wilczek. Jest moc, a wróci Glik, Krycha zmieni klub, zacznie grać, Milik dojdzie do swojego poziomu po kontuzji. Jesteśmy w dziesiątce rankingu! Ale malkontenci i tak się znajdą.

Do krys008, 11.06.2017 23:29:52 - *.netrun.cytanet.com.cy

100 % racji kolego! Mamy super drużynę. Każdy normalny powinien to widzieć. Tylko tępi ograniczeni ludzie, którzy sami nic nie osiągnęli nie dostrzegają tego. Chciałbym Naszych zobaczyć w meczu np z: Brazylią. Argentyną. Francją. Włochami. Hiszpanią

DO KRYSS008, 12.06.2017 12:58:51 - *.66

chlopic wytrzezwiales? Wygrywaja z ogórami, z czego 90 % bramek to z karnych. Krychowiak tragedia. Lewy , Zieliński i długo nic.

Z Brazylią byłoby 3:0 tylko ze my bysmy biegali a oni podawali

krys008, 12.06.2017 18:20:34 - *.82

Mówiłem, że odezwą się malkontenci. Co tu komentować, niech leczą swoje kompleksy.

Krzeszczu, 12.06.2017 19:06:53 - *.cust.bredband2.com

@ krys008: zawsze sie znajda pajace ktorym nic nie pasuje, a ktorzy po prostu czuja ogromna potrzebe zeby sie do kogos przyczepic.
Nie maja absolutnie nic do powiedzenia, nie wnosza absolutnie nic do dyskusji, ale po prostu musza sie do kogos przyczepic i palnac wszystko jedno co. Byle palnac i po nazekac.
Zawsze beda za nami tacy malkontenci lazili. Jest to ponieco "skaranie forum" .
Wiec nie przejmuj sie tymi pajacami. Nie marnuj na nich czasu, bo jest tutaj kilka osob z ktorymi warto podyskutowac i powymieniac opinie :-)

pzdr.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.