Rafał Makowski i Robert Bartczak - fot. Woytek / Legionisci.com

U-20: Polska 0-1 Węgry

źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski U-20 (rocznik 1996) przegrała 0-1 w towarzyskim spotkaniu z reprezentacją Węgier. Jedyna bramka w meczu rozegranym w Niecieczy padła w 83. minucie. Cały mecz rozegrali legioniści Rafał Makowski, Konrad Michalak i Mateusz Wieteska, a Robert Bartczak przebywał na boisku 59 minut.

Norbert Kundrák 83

Polska: 1. Damian Węglarz - 2. Jakub Bartosz, 5. Rafał Makowski, 4. Mateusz Wieteska, 3. Jakub Łukowski - 7. Konrad Michalak, 6. Damian Rasak, 8. Filip Jagiełło (46, 14. Jakub Piotrowski), 10. Grzegorz Tomasiewicz (81, 13. Robert Janicki), 11. Robert Bartczak (59, 15. Piotr Marciniec) - 9. Oktawian Skrzecz (46, 16. Mateusz Wdowiak).