Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Pozostanie w klubie Guilherme i Vadis Odjidja-Ofoe to priorytet - fot. Mishka / Legionisci.com
Pozostanie w klubie Guilherme i Vadis Odjidja-Ofoe to priorytet - fot. Mishka / Legionisci.com
Poniedziałek, 5 czerwca 2017 r. godz. 16:09

Transfery: Priorytetem pozostanie Odjidji-Ofoe i Guilherme

Qbas, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa bardzo chce zatrzymać w drużynie Vadisa Odjidję-Ofoe. Trener Jacek Magiera otwarcie przyznaje, że pozostanie Belga i Guilherme to transferowy cel podstawowy. Z Łazienkowską na pewno pożegnają się Waleri Kazaiszwili i Tomas Necid. Ofertę ma także Jakub Rzeźniczak. Przy Łazienkowskiej zapowiadają, że do zespołu trafi dwóch lub trzech graczy z polskiej ligi, a priorytetem jest napastnik, środkowy pomocnik i skrzydłowi.

W tej chwili klub nie ma żadnych ofert na zawodników, które skłaniałyby do rozmów na temat sprzedaży któregoś z nich.

Przygotowania do nowego sezonu legioniści rozpoczną 20 czerwca. Zgrupowanie odbędzie się w Warce.

Na dniach zostanie podjęta decyzja o przyszłości kończących wypożyczenia. Mateusz Szwoch, Michał Masłowski i Steeven Langil raczej nie mają szans na Łazienkowskiej. Szansę otrzyma natomiast Jarosław Niezgoda.



Komentarze: (87)

Brawo Legia, 05.06.2017 16:12:30 - *.static.ip.netia.com.pl

Guilherme, to juz może odejść.... kolejny talent który jakoś tak z roku na rok coraz mniej pokazuje..
Lubie go i szanuje ale może juz czas na skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia..

Tom, 05.06.2017 16:14:36 - *.dynamic.mm.pl

Jak jest oferta za Rzezniczaka to brać i nie zastanawiać się!!!
Mam nadzieje że w końcu odejdzie król twittera.

do Brawo Legia, 05.06.2017 16:17:47 - *.dynamic.mm.pl

Szanuje Cie, ale mozesz juz odejsc. Bredzisz

MG, 05.06.2017 16:18:33 - *.106.ipv4.supernova.orange.pl

Może Sheridana z Jagielloni? Nie wiem czy puszczą, chociaż za Niego to by pewnie chcieli jakąś większą sumkę :/


Ogólnie liczę na to żę Mioduski nie będzie skąpił kasy i zrobi transfery z prawdziwego zdarzenia, albo przynajmniej minimum tak dobre, jak to było w przypadku Leśniodorskiego.

No i oczywiście #VadisStay!

Daw1D, 05.06.2017 16:21:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dwóch lub trzech z polskiej ligi ... zaczęły się rządy miodowego - nastał czas chudych lat, bo kogo niby chcą kupić w PL? Nikt się nie nadaje do Legii.

Pawel, 05.06.2017 16:21:29 - *.play-internet.pl

Ja bym Szwocha i... Araka tak nie przekreslal. Kazaszwili- papiery na gre ma ale mentalnie do Legii widac nie pasowal...

kiwi, 05.06.2017 16:23:06 - *.static.ip.netia.com.pl

Broź do wywalenia

Czaro1987, 05.06.2017 16:24:55 - *.static.chello.pl

Jak słyszę o wzmocnieniach z polskiej ligi to mnie krew zalewa ... na tych dobrych nas nie stać a grajki typu Masłowski Czerwiński Szwoch Broz sorry wybaczcie. Do parady jeszcze Necid Vako i Langil i trochę się z kasy zwolni.

goos, 05.06.2017 16:39:43 - *.play-internet.pl

ta z ekstraklapy to nie widzę napastnika na odpowiednim poziomie

Zlb , 05.06.2017 16:45:13 - *.centertel.pl

Weź ochlon czlowieku! Daj Boże żeby Gui grał w Legii do końca kariery!!! Widać że ma Legie w sercu!!! Mordo zostań!!!!

obserwator, 05.06.2017 16:46:12 - *.static.ip.netia.com.pl

na napad dawać Deleva z Pogoni, na skrzydło Gyurcso a na środek pomocy Dąbrowski z Cracovii i mistrz znowu będzie nasz

sfv, 05.06.2017 16:47:01 - *.17.neoplus.adsl.tpnet.pl

ciekaw jestem jak wypadnie Niezgoda przy drewnianym Necidzie to może naprawdę niezły grajek

Mati , 05.06.2017 16:48:19 - *.dynamic.chello.pl

Gdzie niby Rzezniczak ma odejść? Poza tym po co, jakby nie patrzeć na ligę spoko stoper

vax, 05.06.2017 16:50:37 - *.83

Pawłowskiego z Lecha można wyrwać. Konflikt z Bjelicą, pomijany w składzie, a jak w formie to zawodnik całkiem przydatny, bo szybki, techniczny i ze strzałem.

klakson , 05.06.2017 16:50:41 - *.adsl.inetia.pl

Do Legii powinno trafić minimum 5-6 zawodników,którzy byliby realnym wzmocnieniem.Poza tym jeden napastnik to trochę za mało.Pamiętajmy o tym,że Legię czeka walka na 3 frontach

JJJ, 05.06.2017 16:51:13 - *.dynamic.chello.pl

lSobiecha dogadują.... szkoda Niezgody ze nie dostał szansy i pewnie jej nie dostanie

klakson , 05.06.2017 17:01:15 - *.adsl.inetia.pl

Z polskiej ligi Starzyński (najlepsze stałe fragmenty gry w lidze) z Zagłębia i Wolski z Lechii

RS, 05.06.2017 17:10:59 - *.internetdsl.tpnet.pl

Jeżeli nie udałoby się zatrzymać Vadisa, to - jeżeli nie byłoby pomysłu z Europy - pozyskać Wolskiego.
Do tego Niezgoda oraz dobry napastnik.

Z najszej ekstraklasy wzmocnieniem to by moglibyć jedynie: Wolski, Majewski, Jevtić.

aa, 05.06.2017 17:12:41 - *.dynamic.chello.pl

Może Góralskiego z Jagi za Pazdana????

hit, 05.06.2017 17:20:15 - *.91

dobra wiadomość z Niezgodą

kibic, 05.06.2017 17:22:10 - *.open.pl

Dlaczego Szwoch nie otrzyma szansy?

Van basten, 05.06.2017 17:30:29 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

Pajszo na napadzie bym chciał

sen o, 05.06.2017 17:32:38 - *.dynamic.chello.pl

Ci z Legii to legioniści więc panowie bez obrażania. Każdy ma swoją wizje i ją prezentuje. Mnie nie przekonuje Niezgoda ale chciałbym żeby wreszcie jakiś młody Polak odpalił u nas (chyba od czasów Kowala może trochę Wolski). Bramka i obrona jest stabilna ale i "doświadczona" trzeba myśleć o następcach ( i nie trzymać Brozia czy Rzeźniczaka). Chukwu, Sanogo Niezgoda Kulenovic czy to rozmiar Legii? Czy ten ostatni poczynił postęp w Legii? 2-3 z polskiej ligi nadawałoby się do Legii ale musi być charakter i umiejętności i mimo wszystko 3-4 miesiące na przystosowanie - takie legijne wymogi. A przede wszystkim niech Magiera wybiera do swojej wizji gry. Kolejny temat oprócz zawodników to przygotowanie fizyczne grajków może ten południowiec wprowadzi nową jakość. Nagy w ostatnim okresie imponował świeżością wybieganiem i swobodą, ale nie o wszystkich tak można powiedzieć.

jacek234, 05.06.2017 17:33:41 - *.86

tylko dwa tygodnie urlopu? co za tragedia

tekken (L), 05.06.2017 17:35:09 - *.dynamic.chello.pl

Legia Mistrz Mistrz Mistrz:)
Z polskiej ligi brałbym:
1. Kiełb
2. Murawski (Piast)-, ale tylko wtedy jak odchodzą defensywni.
3. Niezgoda- powinien dostać szansę.
4. Dobry napastnik taki może być szkot albo Irlandczyk , coś jak Sheridan(tego zostawiłbym Jadze, bo w końcu gra w pucharach:)), czyli silny i wybiegany.
5. Kudła - brałbym na bramkę.
I tyle.

bolek, 05.06.2017 17:37:30 - *.skybroadband.com

Fajnie przynajmniej nie bierzemy zawodników typu vako czy necid tylko już ogranych na Polskich boiskach może Dąbrowski z craxa Frankowski jaga jest kilku ciekawych chłopaków w lidze. Nie jest tam napisane że te wzmocnienia mają być z Polski tylko :) mogą trafić trzej zawodnicy z ligi hehehe

matus007, 05.06.2017 17:42:09 - *.play-internet.pl

Felipe Caicedo mile widziany

Hoh, 05.06.2017 17:56:53 - *.centertel.pl

Gui dziękinza wszystko, ale...ja bym dał mu odejść. Stanął w miejscu, o ile nie cofa się piłkarsko.

Ofoe to priorytet. On musi zostać.

Sebo(L), 05.06.2017 17:59:21 - *.play-internet.pl

Bramkarz Korony Milan Borjan jest do wzięcia. Bardzo poważnie bym się nim zainteresował .W meczach z Legią prezentował się znakomicie.

Remington, 05.06.2017 18:01:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jest kilku godnych uwagi zawodników w ekstraklasie. Tylko kwestia tego żeby nie przepłacać, bo pewnie tanio nie pójdą. Bralbym Sheridana i Góralskiego z Jagi. Z Korony wziałbym bramkarza Borjana.

Kojoro, 05.06.2017 18:07:45 - *.play-internet.pl

Z polskiej ligi ktoś by się znalazł. Myśle ze nawet ten Sheridan by był u nas wzmocnieniem-silny, dobrze się ustawia, całkiem niezły technicznie. Jakby dostawał piłki od pomocników to by może zastapił nam godnie Niko czy Prijo. Bo nam potrzebny napastnik co jednak te 15-20 bramek by walnął w sezonie..

Mr T, 05.06.2017 18:15:42 - *.dynamic.mm.pl

Zapomnieliście, że pierwsze wzmocnienie już zaklepane - Vamara Sanogo. Do tego w napadzie mamy Chukwu (OMG) i Niezgodę, dla którego Legia to jak na razie za wysokie progi. Zdecydowanie na tą pozycję trzeba jakiegoś kocura seryjnie strzelającego bramki sprowadzić, optymalnie dwóch (za Nikolicia i Prijovicia). Necid i Kazaishvli odchodzą, bez żalu. Wulkan z Martyniki też powinien stąd zniknąć. Szwoch zatrzymał się w rozwoju i nie widzę dla niego miejsca w 18. Tak samo z Masłowskim. Rzeźniczaka bym zostawił, ale próbował opchnąć Czerwińskiego. On jest czwartym środkowym obrońcą w naszym zespole. W zamian jakiś lewy obrońca do zmiany dla Hlouska. W zespole mamy także deficyt skrzydłowych. Z ligi polskiej faktycznie dobrze wyglądają Gyurcso (byłem zwolennikiem jego przyjścia) oraz Pawłowski (przez antagonizmy między klubami na to chyba nie ma szans). Cały czas będę się przypominał z Januszem Golem, któremu kończy się kontrakt w Rosji (ciekawe czy przedłuży).

Krzeszczu, 05.06.2017 18:24:56 - *.cust.bredband2.com

Czytam i czytam,, i nie wiem czy sie smiac czy plakac....
Teraz tylko czekam na ekspertow wolajacych o Wasilewskiego, yaya banana czy Essiena. Bo Paixao juz sie pojawil.

A zaraz po tym tego eksperta od Berbatova i Drogby.
Goralski? Kielb? Paixao? Arak ?????

Cheeeeesus....
Klekajcie narody bo szykuje sie podboj Galaktyki!

do Van Basten , 05.06.2017 18:33:54 - *.dynamic.chello.pl

Nie Pajszo tylko Pajszało. Portugalskiego nie znasz?

Jazz(L)atin, 05.06.2017 18:36:34 - *.dynamic.chello.pl

z PL bym wziął (na zmiany i PP):
Tomasika i Sheridana z Jagi
Deleva i Gyurcso z Pogoni
Merabashwlegi i Kante z Płocka
i jakieś 2 - 3 grube transfery do pierwszego składu

mg, 05.06.2017 18:55:38 - *.centertel.pl

Bramkarz korony... Ten paixao czy jak mu tam by sie przydali

Dedi, 05.06.2017 18:59:33 - *.opera-mini.net

No i pora pomyśleć nad dobrym zastępcą dla Malarza, Arek jest spoko miał dobry sezon no ale trochę jest
wiekowy, a tutaj trzeba keepera na lata już brać, może Wrąbel z Olimpii Grudziądz. .!

Chin, 05.06.2017 19:05:20 - *.cebit.com.pl

Rzezniczak zrób to!!!! odejdz !!! Widzew Cie przygarnie!!!!

Jach , Stępiński , Arak.

mietek, 05.06.2017 19:07:16 - *.54

Jeżeli oni myślą o napastniku z polskiej ligi, to faktycznie tylko Sheridan może wchodzić w grę. A jak Probierz odejdzie, to może się go uda z Białorusi wyjąć.

@Van basten: Tego pi*dusia nam tu nie trzeba. Zaraz nam rozwali atmosferę w szatni jęczeniem o sprowadzenie braciszka. Niech sobie siedzi w tej gdańskiej pralni.

@matus007: O tak, Szopen już leci z walichą pełną hajsu, żeby go kupić.

Jarek, 05.06.2017 19:07:43 - *.dynamic.chello.pl

Góralski z Jagi. Jodła i Kopa to za mało by był spokój w środku pola.

Kubar, 05.06.2017 19:07:49 - *.centertel.pl

Weźcie ochłoncie albo transfery z eklapy be albo niektórzy to widzieli by pawlowskiego czy Majewskiego, może jeszcze trałke do tego hmm? W polskiej lidze jest parę osób, osobiście widzialbym sheridana, Wolskiego lub dąbrowskiego, więcej szczególnie nie widzę... a z czerwinskiego będą jeszcze ludzie

oLaf, 05.06.2017 19:20:58 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

czy naprawdę myślicie że Jaga nam sprzeda Sheridana??? ; )))))) chyba nie wytrzeźwieliście jeszcze ; ))) Jaga nas delikatnie mówiąc raczej nie lubi a dodatkowo wali ceny typu 3 mln Euro za bramkarza to na pewno nam Sheridana ''za czapkę gruszek'' sprzedadzą ; ))))

Stare Bielany , 05.06.2017 19:24:19 - *.36.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Rzeźniczak kończy mu się kontrakt 30 czerwca 2017 r
To jaki transfer ?
Kto te bzdury pisze ?

Legion 63, 05.06.2017 20:05:47 - *.play-internet.pl

ROBAK W Lechu się marnuj

Kibic L, 05.06.2017 20:17:49 - *.10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do Hoh.
Święta racja, zgadzam się w 100%. Gui jest od dłuższego czasu zupełnie bez formy i tak naprawdę dziwie się, że gra on a nie np. Szymański. On jak ma dalej do bramki niż wynosi jej wysokość to można w ciemno przyjąć zakład, że nie trafi. Dla mnie to on do natychmiastowej sprzedaży a forsę za niego przeznaczyć na podwyżkę dla Odzidzi. Ja wiem, że nie ma innego wyjścia zwłaszcza wobec kontuzji Kuchego, ale Rado na "9" to ma tyle wspólnego z napastnikiem co Polska z państwem prawa.

grzesiek, 05.06.2017 20:35:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Kontrakt do: 30.06.2018 rzezniczak.

kot, 05.06.2017 20:36:36 - *.dynamic.chello.pl

nie kumam z Gui, w klasyfikacji kanadyjskiej za ten sezon jest 24. przed nim takie tuzy jak Bonin, Kiełb.
Wiem, że trochę broni i czasem go faulują, ale bez jaj - 24ty!!!!!

Jaaaa, 05.06.2017 20:55:46 - *.play-internet.pl

Z górnika kurzawe i angulo bym bral

Jaaa, 05.06.2017 20:58:44 - *.play-internet.pl

Pewnie tylko polonistka posciaga jakis necidow czy innych czukwumukwu

Drewnialdo, 05.06.2017 20:59:20 - *.16.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Pytanie czego moze nauczyc czerstwy technicznie trener Brazylijczyka oprocz moze taktyki?

Grajcie na Rzeźniczaka, 05.06.2017 21:05:23 - *.dynamic.chello.pl

Nie wierzę! Jest oferta na Jakuba?

Terry, 05.06.2017 21:27:12 - *.dynamic.chello.pl

Jak czytam te pomysły na wzmocnienia z naszej ligi to ręce opadają. To są wzmocnienia na ligę mistrzów?

r, 05.06.2017 21:32:56 - *.dynamic.mm.pl

CZY Vako był na rozdaniu medali? dobry był, kibicowałem mu, szkoda że jakiś felerny

Zajmon, 05.06.2017 21:34:31 - *.215.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A ja bym chcial Jacha.Kubickiego i Starzyńskiego z Lubina i Marko Paichao z Lechii

(L)egniczanin, 05.06.2017 21:35:53 - *.ssp.dialog.net.pl

1. Mariusz Stępiński
2. Vaclav Kadlec - Sparta P. 25l. (chociaż on może być za drogi)
3. Michael Krmencik 24l. Viktoria P. (od kilku lat go polecam)
4. Luka Zahović (syn Zlatka:) - 21l. Maribor (ciekawe staty)
5. Leonardo - 25l. Partizan ok. 3 MLN € (chyba za drogo)
i oczywiście Dąbrowskiego z Cracovii

andre, 05.06.2017 21:41:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Mistrza mamy. Z formą zawodników jest różnie na wiosnę swoje 5 minut mieli i Rado i Kuchy. Slabsi byli Jodla Gui czy Rado. Równo grali Vadis Tibo czy w końcówce Dominik. Nie przekreślajmy Gui czy Rado forma może przyjść. Mocna defensywa na wiosnę a na jesieni bylo dno ze stałymi fragmentami. Napadzior to priorytet.

tommoo, 05.06.2017 21:47:25 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Jeśli polska liga to mam taką oto krótką listę:

D.Dąbrowski
P.Tomasik
T.Romanczuk
C.Sheridan
R.Murawski
P.Lipski
P.Stępiński
J.Jach
F.Starzynski

jg, 05.06.2017 21:55:26 - *.dynamic.chello.pl

Vadis na bank odchodzi ,a rozmowy trwaja z Krasiciem. Pewne info

Onk, 05.06.2017 22:11:30 - *.knc.pl

Zdecydowanie angulo z gornika

Cch, 05.06.2017 22:22:01 - *.dynamic.mm.pl

Z Polskiej Ligi tak, pod warunkiem ze Polak i w miare mlody. Gdzies czytalem za Salamon z wloch, bylo by ciekawie. Bo troche malo wiodacych Polakow w zespole. Poza tym oczywiscie VadisStay

1916, 05.06.2017 22:28:52 - *.centertel.pl

Jak was ludzie czytam to ręce opadają. Po 1 za dużo managera (komentarze typu koles ma dobre stary) to bardziej świadczy o chorobie umysłowej . Po 2 jak ktoś pisze o kante lub kudle czy kiełba to upadł na głowę. Idź jeden z drugim na dwór i nie graj więcej bo później tworzysz sobie jakaś jedenastkę i piszesz głupoty ...

Kaspiii, 05.06.2017 23:04:26 - *.46.interdom.net.pl

Na ujj nam Krasic stary dziad..

Sm, 05.06.2017 23:06:18 - *.10

Jeśli odejdzie Vadis, a odejdzie, to Starzyńskiego brać. To jest zbrodnia, by Legia nie miała zawodników, którzy nie potrafią dośrodkowac dobrze z rogu, wolnego. Pisz, Edson to byli ludzie, którzy gwarantowali kilkanaście goli, a teraz? Bida z nędza.

Dawid91, 05.06.2017 23:17:19 - *.play-internet.pl

Jak mnie rozbrajaja komentarze znawców sprzed tv. Może ten a może ten bo jest wolny albo ten bo już mu się kontrakt konczy, albo ten i ten bo tamten za słaby. Nie obrazcie się Ale macie g... do gadania w tych sprawach. A na piłce znacie się z poziomu telewizora lub trybuny. Dajcie specjalistom robić swoją robotę.

onczylija, 05.06.2017 23:19:44 - *.dynamic.chello.pl

Z naszej ligi do wyjecia widze tylko Gutkovskisa, Goralskiego, Deleva, Dziurdzio, Jach, Kubicki, Starzynski moze jeszcze Cernych Borysiuk Runje i Wolski.

onczylija, 05.06.2017 23:28:10 - *.dynamic.chello.pl

naprawde, zainteresujcie sie Gutkovskisem, to jest kot na miare Rudneva.......

Wolfik, 05.06.2017 23:34:06 - *.dynamic.mm.pl

@Krzeszczu: Wymysły niektórych Kolegów traktuję z przymrużeniem oka po wczorajszym nocnym balowaniu :).
Ciekaw jestem, kogo z polskiej ligi sztab ma na myśli, bo szczerze mówiąc wg mnie lista jest krótka jak rękawki becika niemowlaka (Lipski, Majewski, Jach).

123, 05.06.2017 23:39:04 - *.centertel.pl

Necid to powinien grać w ostatnim meczu a nie rado za zasługi.

onczylija, 06.06.2017 00:04:40 - *.dynamic.chello.pl

Majewski? Lipski? to moze Iwanski i Maslowski? Swoja droga w Korczy ciagle graja Jasenica i Latifi. Od lat nie bylo takiej posuchy w Ekstraklapie, Jaga juz wyjela Gilerme z Termaliki a szkoda, niezly jest. W Zilinie gra fajny gosc Nikolas Spalek.

Haha, 06.06.2017 00:53:00 - *.interdom.net.pl

@Woli

ja, 06.06.2017 07:30:30 - *.189

Przeciez jeden juz jest transfer i ma na nazwisko Masłowski. A polskiej ligi doLegii nadałby się tylko Jevtić i nikt inny

Marianek, 06.06.2017 08:25:31 - *.sodexhopass.pl

Guilherme to by się przydał ale ten z termalicy(lewy obrońca) - niestety ma go wziąć baba jaga

Artt(L)ixx, 06.06.2017 08:33:47 - *.92

Jonathan Kodidja I Orlando SA. O Ile Vadis zostanie.

lsr, 06.06.2017 09:41:20 - *.ip-point.pl

Ofoe musi zostać. I Gui też - ma serce do gry i dla Legii, a to, że zamiast robić to, co umie najlepiej, musi łatać dziury na innych pozycjach, to nie jego wina. Trzeba skłąd uzupełnić.
Porzućcie nadzieję. Mioduski nigdy nie ukrywał, że jest przeciwny płaceniu dużych sum na transfery - on woli czekać, aż się ktoś młody z akademii objawi.
Wzmocnienia z Ekstraklasy? Sheridan i Góralski, ale nie sądzę, żeby ich nam dali... Jest jeszcze perspektywiczny Frankowski. Robak - na nasze warunki świetny strzelec. Paixao.
Tyle że to wszystko nie będą wzmocnienia na miarę LM czy LE.
A kogo pożegnać? Necid nie sprawdził się. Kazai - coś potrafi, ale nijak nie idzie tego wykorzystać. Langil - ma inne priorytety niż gra w piłkę. Chukwu - nie dostał tak naprawdę szansy, ale on ma dziwną mentalność boiskową - on nie szuka gry, to gra ma szukać jego.

ostet, 06.06.2017 10:08:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Należy pozbyć się jeszcze tego drewnianego beztalencia Michała Fatalczyka bo na fatalną grę tego drewniaka nie da się patrzeć

Krzeszczu, 06.06.2017 11:18:03 - *.cust.bredband2.com

Mozemy zrobic realne/dobre transfery, zza miedzy. Trzeba spojrzec na naszych sasiadow Czechy i Slowacje.
Mozna tam znalezc naprawde dobrych pilkarzy, nie drogo (bo to jest ewidentnie plenta wlodarzy i skautingu), bliskich nam kultura i jezykiem czyli ze szybko sie zadomowia.
Mozna.
I nie trzeba jezdzic na ryby do afryki by szukac nowych saddamow czy innych sulejmanow.
Mozna.
Na prawde mozna.

Bie(L)any, 06.06.2017 11:23:42 - *.internetdsl.tpnet.pl

Z Polskiej proponuje:
1.Sheridana
2.Gyurcso
3.Kante
4.Deleva
5.Runje

camel, 06.06.2017 11:38:37 - *.cm-7-1c.dynamic.ziggo.nl

Robak bedzie za darmo

olew, 06.06.2017 11:55:15 - *.warszawa.vectranet.pl

Jeśli zatrzymają Vadisa , mamy ligę mistrzów i następnego majstra , wszystkie tu ogłoszone propozycje , to płotki , Vadis zaś jest wart mszy i wszelkich pieniędzy. Jeśli preziowi uda się go zatrzymać jesteśmy w RAJU !!! żadnych innych transferów !!!

olo1970, 06.06.2017 12:38:56 - *.76.neoplus.adsl.tpnet.pl

Vadis to jest priorytet Legii.
Aby go zachęcić do pozostania w klubie, dać mu najwyższą pensję. Opaskę kapitana i pierwszeństwo wykonania rzutów karnych. Jeśli klubu nie stać na jego pensję podnieść ceny karnetów. Chyba każdy jest w stanie płacić więcej za jakość.

zdrowo myslacy!, 06.06.2017 13:10:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

odchodzi rzezniczak... jak co okienko nie wiadomo co z pazden... warto sie wiec zabezpieczyc i pozyskac salamona i jacha...
na lewa obrone jaroszynki jako alternatywa dla hlouska...
odchodzi tez broz i slusznie... lepszy juz nie bedzie... natomiast jako zmiennik dla jedrzejczyka moglby byc mlody nawotka...
z defensywnych jodlowca bym zostawil.. mimo lat ma potencjal... kopczynski jednak zgodnie z oczekiwaniami jednak nic specjalnego nie pokazal wiec w jego miejsce ktos z pary dabrowski/goralski.
srodek pola to moulin i vadis... przy nich mlodziutki szymanski tez ma szanse zablysnac. wazne wiec by za wszelka cene vadisa zatrzymac. z ofensywnych pomocnikow jest tylko hamalainen, moze jakis konkurent bardziej by go zmotywowal. bo chlopak jak chce to potrafi (oczywiscie gdy gra na swojej pozycji). moze wiec lipski i budzinski (obydwaj do wyciagniecia za darmo).
no i skrzydla. na prawym radovic i guilherme oraz mlody michalak... przy takich zawodnikach i on niech sie uczy i orywa. a i rado na prawej stronie robi wiekszy wiatr niz jako napastnik.
lewa: nagy i nizniszczalny kuchy... no i tu sprawdzic chukwu (tak gral kiedys i wiatr robil).
na wszelki wypadek jakis kocur by sie przydal, ale taki ktory zagra i na lewym i na prawym skrzydle i... ktory potrafi celnie dosrodkowac.
no i napastnicy: jest niezgoda i sanogo, ale to raczej powiew przyszlosci. wiec to wzmocnienie potrzebne od zaraz... i to by bylo na tyle.
mysle ze realne do zrealizowania!

Krzeszczu, 06.06.2017 13:32:14 - *.cust.bredband2.com

Zgadzam sie, Vadis to turbo-priorytet.
Nie zapominajmy, albo raczej pamietajmy ze bardzo wazny jest tez Moulin. Vadis kreuje, Moulin walczy, odbiera, przeszkadza przeciwnikom.
Tych dwoch panow po prostu musimy miec w srodku pola.

ŁKS Łódź, 06.06.2017 14:54:39 - *.ksiezyc.pl

Ja bym w Legi widział takich zawodników jak Jevtić i Vassiliev,Na skrzydło Delev

Krzeszczu, 06.06.2017 15:34:38 - *.cust.bredband2.com

Pogloski jak to pogloski, ale ze "Silly Seazon" juz w sumie sie zaczyna, wiec warto poszalec :-)))

https://www.transfermarkt.pl/ricardinho/profil/spieler/106041

https://www.transfermarkt.pl/alexander-gorgon/profil/spieler/45425 (czy to syn slawnego Gorgonia?)

https://www.transfermarkt.pl/antun-palic/profil/spieler/68205

Zlb , 06.06.2017 21:54:13 - *.centertel.pl

Gadacie, piszecie.... i co? Niezgoda dostanie szansę na bank, a tego Szarego z jagi to w ciemno powinni brać! Ślepym trzeba być żeby nie widziec że byłby duuuuuzym wzmocnieniem! A i jak czytam wypociny typu Gui się cofa pilkarsko to... chu... szkoda słów!!!!

er., 07.06.2017 12:30:52 - *.ip.mgk.pl

z polskiej ligi realne wzmocnienia to Góralski z Jagi, Wolski z Lechii i chyba tyle w temacie. Skrzydłowy+napastnik to raczej trzeba szukać za granicą.

WERTIS(L), 07.06.2017 14:42:15 - *.centertel.pl

"a priorytetem jest napastnik, środkowy pomocnik i skrzydłowi."- chyba napastnicy(w l.mn.)- z dwóch by się przydało .

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.