Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Tomas Pekhart w barwach AEK-u Ateny - fot. aekfc.gr
Tomas Pekhart w barwach AEK-u Ateny - fot. aekfc.gr
Czwartek, 8 czerwca 2017 r. godz. 12:09

Legia zainteresowana Pekhartem

Wiśnia, źródło: Super Express

Tomas Pekhart może zostać nowym napastnikiem Legii Warszawa. 28-letni Czech ostatnio reprezentował barwy AEK-u Ateny i swoją posturą przypomina nieco Tomasa Necida, który był wypożyczony do drużyny mistrzów Polski. W przeszłości Pekhart grał m.in. w Slavii Praga, Tottenhamie, Southamptonie, Sparcie Praga oraz 1. FC Nuernberg. Ze snajperem miał już kontaktować się Michał Żewłakow - podaje Super Express.

W ostatnim sezonie napastnik zdobył dziewięć goli w 26 spotkaniach AEK-u. Obecnie Pekhart jest bez klubu, więc nie trzeba płacić za niego kwoty odstępnego. Pomimo tego, Legia musiałaby znaleźć fundusze, aby pokryć jego wymagania finansowe. Pensja Czecha oscylowałaby w granicach pół miliona euro rocznie.



Komentarze: (99)

Tibo, 08.06.2017 12:13:59 - *.dynamic.mm.pl

Widzę bardzo bramkostrzelny.....

Zapowiada się kolejny tansfer z dupy. Tylko, że jego nie będzie można zwrócić za pół roku jak Necida.

Ageon, 08.06.2017 12:34:06 - *.static.ip.netia.com.pl

To jakaś kpina!

NIE, 08.06.2017 12:37:12 - *.117

Slaby!
26 meczow 9 bramek
To nie snajper jak Niko czy Prijo!
Brac kogos kto strzeliy z 20 bramek! "Killer Instinc" sie ma albo nie jak ktos strzeli 20 bramek nawet w Bulgarii to ma ten "Killer Instinct".
Niko co sezon mial z 20 bramek a Pekhart max. strzeliy w Czechach w 2010/11 11 bramek!

Sebo(L), 08.06.2017 12:39:07 - *.play-internet.pl

Statystyki z wiki nie powalają na kolana. W Ingolstadt strzelil 0 (słownie ZERO) goli!! Jeśli jest aż do tego stopnia bramkostrzelny to niech dalej strzela w Grecji...

Żewłakow won, 08.06.2017 12:40:22 - *.podkarpacki.net

Kot to w ogóle jest?
Żewłakow ma nosa do talentów :D

prorok, 08.06.2017 12:44:29 - *.internetdsl.tpnet.pl

Czuję że to fatalny transfer będzie, samo porównanie postury do wielkiej gwiazdy światowej piłki Necida który jak się okazało jest za słaby na Legię mnie przeraża.

Cult⚽️Legia, 08.06.2017 12:45:38 - *.202

#żewłakowout

3er, 08.06.2017 12:50:18 - *.dynamic.chello.pl

Nie przypadkowo jest bez klubu

Adi, 08.06.2017 12:53:30 - *.6-2.cable.virginm.net

Po pierwsze :znowu napastnik z Czech?żaden nigdy sie nie sprawdził.po drugie: moze brać napastników którzy strzelaja a nie strzelali 3 lata temu co?

J23, 08.06.2017 12:57:38 - *.play-internet.pl

Króla strzelców premier legue sprowadzą pewnie, głowy z chmur i zejdź na ziemię. Ma pasować do koncepcji gry i oddawać serducho na murawie a kluby w których grał świadczą że nie ogórek z takimi pieniędzmi to powinno wystarczyć

olo, 08.06.2017 13:10:18 - *.pl

SE i wszystko jasne. Sezon ogórkowy czas zacząć...

DO Tibo, 08.06.2017 13:11:17 - *.static.ip.netia.com.pl

Ty normalny jestes? 9goli to nie jest zly wynik. Nie widziales jego gry, nie zagral zadnego meczu dla (L) a juz marudzisz. Idzwpizdu.

Andrzej, 08.06.2017 13:12:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Krzeszczu czekam na komentarz. Wiem ze to narazie plotka ale wydaje mi się ze zakup takiego zawodnika to nie jest w stylu Ajaxu. Mój komentarz do Ajaxu miałeś pod wiadomością z Mioduskim.

lolus, 08.06.2017 13:12:50 - *.26

taki ogier z niego, że nie ma klubu, bo nawet w coraż uboższej grecji go nie chcą....

lol, 08.06.2017 13:15:44 - *.adsl.inetia.pl

znowu szrot zbierają

dawid91, 08.06.2017 13:18:54 - *.19

kolejny szrot? Mało wam Nagych i Necidów?
Patrzcie tez na statystyki a nie ciaglna na hajs.
Jak wy chcecie cos zrobić w Europie ze szrotem?

(L)egniczanin, 08.06.2017 13:25:00 - *.122

Już jednego Bękharta mieliśmy. Chociaż napadzior jest nam potrzebny. Ten w porównaniu do Necida to chociaż widać że grał coś ostatnio.

amos80, 08.06.2017 13:25:21 - *.181.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Szału nie robi

look, 08.06.2017 13:26:50 - *.117

Jeśli to prawda to dajmy mu szansę. Grał w zeszłym sezonie, strzelał. Na transfer Prijovicia też wszyscy narzekali, że II liga Turecka, że dno itp. To jest ruletka, czasem przyjdzie niezły grajek i okazuje się, że nie wkomponuje się do drużyny a potem odchodzi do innego klubu i wymiata.

Krzeszczu, 08.06.2017 13:28:10 - *.60

Nie chcialbym "sikac na defilade" ale juz kiedy byl w Tottenhamie (fakt, byl bardzo mlody wtedy), to byl totalnym drewnem. Drewniejszy niz Rasiak, a ten byl kaleka.
Teraz statystyki tez nie powalaja z nog.
Wzmocnienie? bardzo watpliwe....

Nout, 08.06.2017 13:32:47 - *.centertel.pl

26spotkan / 15 od pierwszej minuty / 52minuty na mecz

9 goli / co 152 minuty trafienie / 0.4 gola na 90 min

Rr, 08.06.2017 13:34:37 - *.skybroadband.com

To juz lepszy sobiech

za darmo i bez fajerwerków, 08.06.2017 13:35:42 - *.nowydwormazowiecki.vectranet.pl

hahaha...Snajper doskonały, na słabą ligę grecką nastrzelał aż 9 goli w 26 meczach...to w Ekstraklapie może z 2 strzeli na cały sezon (jak ktoś go nabije albo da mu wykonać karnego),wg transferexpertów Legii super okazja za darmo wziąć byle grajka i płacić mu duże pieniądze za siedzenie na ławie lub grę w drugiej drużynie...co to jest 500 tys euro na byle kopacza a co, taki piłkarz jest za słaby na tak wielki klub jak LEGIA! TAKIM TRANSFEROM "NIE"!!

kubuś , 08.06.2017 13:42:17 - *.178.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ma podobną przeszłość jak Necid,tylko że Necid grywał w reprezentacji Czech.W Polsce mamy dużo lepszych napastników,jakby nawet Śpiączka z degradowanego Górnika Łęczna który strzelił w tym sezonie w słabym Górniku 10 bramek.Żewłakow takich zawodników to możesz szukać dla czanruchów z Konwiktorskiej.

wtk, 08.06.2017 13:44:18 - *.66

a kto to znowu jest?;/ kolejne z bałkanów ..

@dawid91, 08.06.2017 13:55:03 - *.71.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Czlowieku, ty w ogole ogladasz mecze Legii?
Nagy to bardzo dobry zawodnik, a nie zaden szrot.

2 liga rumunska, 08.06.2017 13:55:27 - *.117

ADRIAN PETRE 19lat (1998)
29 meczow 28 bramek

bzyk(L), 08.06.2017 13:55:33 - *.static.ip.netia.com.pl

Wcale na tle Prijovica nie ma złych statystyk. Prijo miał gorszy bilans jak przychodził do Legii. Osobiście mi się wydaje że to jest napastnik pokroju Prijo, tylko że szybszy. :)

dixon84, 08.06.2017 13:58:26 - *.dynamic.chello.pl

No to może być tfu następny nie wypał. Oglądałem na YT i czytałem o nim i coś on się nie wklei w Legie. Chociaż miałem takie same zdanie o Ofoe że to czołg i gów.o biega a tu zaskoczenie. Ale moim zdaniem trzeba zatrzymać Ofoe i zbierać kase na konkretnego napastnika. Pozdro Legioniści

Mr T, 08.06.2017 14:11:32 - *.dynamic.mm.pl

Tak jak Adi napisał. Dotychczas żaden Czech na napastniku się u nas nie sprawdził (Hubnik, Necid). Na napastniku musimy mieć prawdziwą gwiazdę pokroju Vadisa.

Majorek , 08.06.2017 14:15:07 - *.adsl.inetia.pl

Necid 2 XD

matus007, 08.06.2017 14:18:57 - *.play-internet.pl

OGÓR !!!!

Otto, 08.06.2017 14:23:50 - *.254

Statystyki fatalne, drewno nie napastnik. Ale niestety skoro to wolny zawodnik, to jest wielce prawdopodobne, że go wezmą :((( Piotrek Włodarczyk...

o(L)boy, 08.06.2017 14:26:32 - *.110

Ja bym wolał napadziora gdześ z gorszej ligi, ale co wali bramy za bramą bo to znaczy, że ma jakis instynkt strzelecki - typu wegry, słowacja, bułgaria (jak niko czy priji) niz gościa który starał się grac w lepszych ligach, ale nigdzie tak na prawdę sobie nie poradził.

Arek, 08.06.2017 14:27:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie no! Typ nie przyszedł i w ogóle nie wiadomo czy przyjdzie, a może se. wysrał sobie newsa dla podbicia czytalności, jednak tu jak zawsze na płaczków można liczyć. Jesteście wprost nie zawodni, jak zwykle zresztą. Zresztą, jak Niko przychodził to ja też pamiętam, jak tu pisali, że 20 bramek w ogórkowej lidze węgierskiej strzelił i jakby taki dobry był to już w jakiejś bundeslidze by grał. Dajcie najpierw typowi przyjść, potem może niech coś zagra, a potem płaczcie, może z Wami zacznę.

Jacek_Działkowiec, 08.06.2017 14:35:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Abdou Razack Traoré do wyciągnięcia za darmo z Turcji!!! Nie zastanawiać się nad jakimiś ogórami tylko brać kogoś kto z miejsca podniesie poziom drużyny.

Sebo(L), 08.06.2017 14:40:57 - *.play-internet.pl

A tak w ogóle to dziwnie cicho siedzi "Yaya Banana do Legii" Czyżby cisza przed burzą?! ;)

Toni, 08.06.2017 14:46:02 - *.0pools.vodafone-ip.de

Czy przyklad Necida i Chukwu niczego nie nauczyl naszych wlodarzy?Znowu wola trzech slabych sprowadzic zamiast jednego dobrego w tej samej cenie.Przeciez to kolejne pieniadze wyrzucone w bloto.Chyba ze tak ma byc?

ŁKS Łódź, 08.06.2017 14:50:04 - *.ksiezyc.pl

Nie wiem czy się śmiać czy płakać,najwyższy budżet w Histori,kasa z LM i pewnie ze sprzedaży kilku zawodników a przymierzani piłkarze to śmiech.. Wolski i Pekhart

Juri, 08.06.2017 14:58:13 - *.adsl.inetia.pl

co z tym Ricardinho z ligi mołdawskiej?

Sebo(L), 08.06.2017 15:01:33 - *.play-internet.pl

Pamiętajmy,że jednego króla strzelców ligi greckiej z AEK już mieliśmy i to całkiem nie tak dawno temu. Jak grał chyba wszyscy wiedzą...

o., 08.06.2017 15:15:34 - *.centertel.pl

te pół miliona euro rocznie, to dla Vadisa dołożyć na pensję, a w ataku możemy powoli stawiać na Niezgodę :)

Jaro, 08.06.2017 15:41:58 - *.118

A ja wam mówię że fajny napadzior w Warszawie już jest.Nazywa się VAMARA SANOGO!Zobaczycie!!!

BR(L)DNO, 08.06.2017 15:57:27 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Jak On ma?Tomas ....Necid???

kibic(L), 08.06.2017 15:58:02 - *.pl

Nie ma to jak mieć w klubie najbardziej bramkostrzelnego napastnika od dziesięcioleci i sprzedać go do USA, ledwo wygrać mistrzostwo i teraz szukać nowego bramkostrzelnego napastnika... Sam Mioduski mówi, że jest niesamowity popyt na bramkostrzelnych napastników i że kluby są gotowe płacić duże pieniądze za takich zawodników. Te słowa tym bardziej brzmią groteskowo w kontekście sprzedaży Nikolica. Trzeba było walnąć mu milion euro pensji i mielibyśmy spokój z napastnikiem na kilka lat a do tego duże szanse na powtórzenie sukcesów sportowych z ostatniego sezonu!

Hansikpol, 08.06.2017 16:10:01 - *.93

Szkoda z Marc Janko idzie do Sparta Prague. To jest nie drogie i dobre sznajper.

nout, 08.06.2017 16:21:03 - *.centertel.pl

Gosciu strzela duzo glową. 1,93cm robi swoje. Technicznie kiepski ale zobaczymy. Ja to chukwu z chęcią bym zobaczył na jaki.ma skrzydle a nie na napadzie.

Fredu, 08.06.2017 16:44:12 - *.CNet.Gawex.PL

Taki wzrost świadczy o tym że jest wolny a z nim będzie atak Legii. Nam potrzeba szybkich graczy. Mamy deficyt szybkich, a w pucharach europejskich my będziemy grać z kontry to po co nam kolejny wolny kloc?

Nie dla nas, 08.06.2017 16:58:08 - *.changeintegrated.com

A czy w ogóle jakiś Czech się u nas sprawdził? Ja nie pamiętam takiego. Na jakiejkolwiek pozycji.

L, 08.06.2017 17:09:43 - *.centertel.pl

Zaczyna sie... Jak to ma być wzmocnienie to ja jestem księdzem.

boż woa, 08.06.2017 17:12:12 - *.dynamic.chello.pl

Bardzo dobry napastnik.

grzesiek, 08.06.2017 17:33:40 - *.centertel.pl

Coz majac do dyspozycji kase ktora dysponuje nasz klub po LM to ja bym podkupil innym klubom pilkarzy. Na pewno nie takiego robaka z lecha. Ale paixao odkad gra w lidze polskiej jest bardzo bramkostrzelny. Ewentualnie poszukac po krolach strzelcow lig slowackiej czeskiej austriackiej szkockiej belgijskiej rosyjskiej wegierskiej slowenskiej chor2ackjej serbskiej itp....

cbuuul, 08.06.2017 17:34:58 - *.dynamic.mm.pl

Mielismy Orlando Sa ale znawca fiordow go nie lubil. Szkoda, bo z podan Vadisa sporo by nakasal. Teraz nie do wyjecia od Belgow.ech zycie. Ps. A ten blizniak Necida to niech idzie do.....Piasta albo slonikow

tekken (L), 08.06.2017 17:58:00 - *.dynamic.chello.pl

Kupić Necida i mamy nową taktykę - DWIE CZESKIE WIEŻE:).
Taki atak byłby ciekawy. Jestem za.

Krzeszczu, 08.06.2017 18:00:19 - *.cust.bredband2.com

@Nie dla nas: A slyszales moze o takim czechu ktory sie nazywa Adam Hlousek?
Tez sie nie sprawdzil?

Krzeszczu, 08.06.2017 18:26:04 - *.cust.bredband2.com

@ grzesiek: o i tak wlasnie, tam powinnismy szukac. Moze poza rosja i (generalnie) Belgie, ale Dzidzia dowodzi ze i tam mozemy "poszalec".
Ja bym sie przyjzal np:
1- Vojtek Hadascok (hyba 25 lat, bywszy kadrowicz czeskiej mlodziezowki). napewno w naszym zasiegu finansowym.
2- Tomas Holes, prawy obronca, 25l , jak powyzej.
3- Matt Doherty, Wolves, prawy obronca, 25l, w sam raz dla nas. (moze slunsk, moze baba jaga? Mozemy i my)
4- Alexander Andersen, obronca, Århus (moze lach? mozemy i my!)
5- Martin Dubravka, bramkaz, Slovan Liberec. 28l wiec swietny wiek na bramkaza.
6- Danny Kearns, pomocnik, rep Irlandii.
Napewno wszyscy powyzej sa w naszym zasiegu. Czy sa to wzmocnienia? Czy pasuja do naszej druzyny? To juz zalezy od opinii trenera JM.

Jestem przekonany ze sa to pilkarze na nasze mozliwosci, finansowe tez.
Albo friko z afriko, w postaci saddamow i innych sulejmanow....

Rafix, 08.06.2017 18:56:25 - *.centertel.pl

Bierzcie orlando sa, trochę postrzelal teraz w Belgii

Suhy, 08.06.2017 19:39:57 - *.215.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dać szansę Niezgodzie! Będzie miał lepszych asystentów to moze nawet więcej nastrzela. Tutaj, wielką niewiadoma jak sobie następny Czech poradzi... Z Czechów to jak na razie tylko Hlousek faktycznie umie grać w piłkę.

mietek, 08.06.2017 19:44:41 - *.54

@grzesiek: Polityka, o której mówisz, była z powodzeniem stosowana przez Romanowskiego w połowie lat 90. Popieram. Za wyjątkiem Paixao - on nam rozpirzy atmosferę w szatni w try miga.

@Krzeszczu: To prawda, Hlousek odpalił. Ale jak tak na szybko szukam w pamięci, to u nas poza nim żaden Czech dobrze nie grał. Za to kolejni to więksi parodyści: teraz Necid, kiedyś Hubnik.

Pamiętasz jeszcze ten chiński wynalazek, co to "kiedyś był w Man Utd" i miał rozp*eprzyć polską ligę? :))) Oby takich nie ściągała Band of Brothers :)

@Rafix: Nie stać nas.

wwa, 08.06.2017 19:52:54 - *.dynamic.chello.pl

Dawać Orlando Sa a nie jakiś pepików bez formy.

Krzeszczu, 08.06.2017 19:55:38 - *.cust.bredband2.com

@ mietek: sorry, nie kojaze. przypomnij mi?
Co to bylo?

DO nie dla nas, 08.06.2017 20:08:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl

A hlousek??

brajan, 08.06.2017 20:08:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

nie sezon na ogórki teraz

Widget, 08.06.2017 20:16:51 - *.lodz.dialog.net.pl

@Krzeszczu
Ten wynalazek MU to Dong Fangzhuo.

Ja bym brał Śpiączkę z ekstraklasy silny, waleczny, młody i sporo strzela. Z zagranicy poprzednio był jakiś Rumun z niezłym statystykami plotkowany, ale nie wiem jak sobie ostatnio radził bo wyglądał ciekawie.

Raf, 08.06.2017 20:27:48 - *.play-internet.pl

Krzeszczu - mietek miał na myśli Donga Fangzuo ;-)

ab71, 08.06.2017 20:42:12 - *.bialapodlaska.vectranet.pl

To nie ta klasa do Legii trzeba lepszych tyle !

Krzeszczu, 08.06.2017 20:43:25 - *.cust.bredband2.com

@ Widget, Raf: Sorry panowie, bijcie delikatnie, ale nie kojarze tego typa :-))

Kibolpawel, 08.06.2017 20:59:02 - *.dyn.telefonica.de

Mamy Niezgode po co ten ?

Larry , 08.06.2017 21:10:02 - *.adsl.inetia.pl

Brać Prijovicia nie gra tylko leży na plaży w Salonikach

mietek, 08.06.2017 21:28:32 - *.54

@Krzeszczu: To już było w czasach ITI. Jeśli dobrze pamiętam, to jakoś krótko przed decyzją o budowie nowego stadionu. Koleś przyszedł w zimie i latem zniknął. Zagrał chyba jakiś ogon w Pucharze Polski i to było wszystko. Taka sama sława futbolu jak swego czasu Michal Gottwald :)

Krzeszczu, 08.06.2017 21:41:06 - *.cust.bredband2.com

@mietek: skoro tak, to Chukwu jest na "dobrej drodze",
Saddam z sulejmanem tez. :-)

grzesiek, 08.06.2017 21:41:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl

W sumie to można by kupić tego no hmm jak mu tam Lionel Messi ?

Krzeszczu, 08.06.2017 22:00:12 - *.cust.bredband2.com

@ grzesiek: E tam, zaraz pewnie tutaj ostet wyjedzie ze ten Messi to pewnie wieksze drewno niz Kuchy.
Zreszta po co nam kolejny "noname" :-)

Wolfik, 08.06.2017 22:11:45 - *.dynamic.mm.pl

Ludzie, jaki Orlando Sa??? Po takim sezonie w Belgii, gdzie okazał się objawieniem tamtejszej ligi myślicie, że jest w naszym zasięgu? Ktoś wyżej wspomniał o Śpiączce czy Paxiao. To może jeszcze Brożka rozważycie......

majkel, 08.06.2017 22:12:24 - *.dynamic.mm.pl

dawać tego szeridana z jagi wypali bardziej niż necid z czukwu

w(L)w, 08.06.2017 22:24:55 - *.sieradz.vectranet.pl

Taki napastnik i bez klubu? Tylko Żewłak mógł to wymyślić! Buahahahahaha

pezet, 08.06.2017 22:25:14 - *.dynamic.mm.pl

Groskreutz też jest bez klubu od marca. Jego brać, przecież nie będzie gorszy, niż nędza, a jego nazwisko to marka

LL, 08.06.2017 23:28:40 - *.4web.pl

info dnia BESNIK HASI W OLYMPIAKOSIE PIREUS :D:D:D

tfj83, 08.06.2017 23:56:42 - *.dynamic.mm.pl

Boże jakie płaczki. Prijović też nie miał powalających statystyk. Wyluzujcie, otrzyjcie łzy.

Cult⚽️Legia, 09.06.2017 00:33:55 - *.107

chciałem przypomnieć że to my kibice jesteśmy lepszymi Doradcami I médrcami dla Magica a nie żewłakow przydałby sie taki pozytywny art protest na żylecie aby lepszych grajków nam na Ł3 pokazano.

polecam, 09.06.2017 03:04:22 - *.dynamic.chello.pl

Andrei Ivan https://www.youtube.com/watch?v=lW9WmY60mjs
młody, zdolny, z potencjałem, gorąco polecam.

Zdzisio, 09.06.2017 03:19:51 - *.dynamic.chello.pl

powinniśmy spróbować wypożyczyć jakiegoś młodego kocura z dużym potencjałem z jakiejś dobrej ligi. Może znowu championship, liga holenderska? Mam nadzieje, że uważnie nasz skauting przygląda się zawodnikom z chorwacji i serbiii. Tak zupełnie na serio to Gabriel Barbosa ma problemy wz regularną grą w Interze, jesteśmy obok siebie w rankingu, gabigol chciałby troche pograć, idealna sytuacja.

skaut, 09.06.2017 04:30:38 - *.dynamic.chello.pl

https://www.transfermarkt.pl/piotr-parzyszek/profil/spieler/155202

https://www.transfermarkt.pl/vaclav-cerny/profil/spieler/2420

https://www.transfermarkt.pl/tom-boere/profil/spieler/124863

Sebo(L), 09.06.2017 06:21:27 - *.slupsk.vectranet.pl

Z naszej Ekstraklasy to wziąłbym z Jagi Konstantina Vassiljeva, Milana Borjana z Korony i może faktycznie Robaka z Lecha. Sprawdził się u nich i w Pogoni więc przypuszczam,że w Legii też by odpalił.

mietek, 09.06.2017 08:16:01 - *.54

@Krzeszczu: Na pewno :) Różnica tylko taka, że Fangzuo i Gottwald mieli kupione dobre buty :)))

Pamiętam jeszcze z połówki lat 90. innego parodystę w naszych barwach. Nazywał się Roman Oreszczuk i jak graliśmy jakieś kwalifikacje w europucharach, to w meczu z jakimiś amatorami wyszedł sam na sam z bramkarzem i się wyrąbał na piłce :)))

Ktoś wspominał o Parzyszku. Może być ciekawą opcją, choć minusy są dwa:
- w poważniejszej piłce niż holenderska II liga chłopak kompletnie przepadał (chociaż taki Voskamp w Śląsku strzelał)
- może nie chcieć w ogóle iść do Polski.

Przemo, 09.06.2017 08:16:15 - *.74

taki dobry, że klubu nie ma. brać zanim kolejka chętnych się ustawi. do tego pensja minimum 1mln euro

Mati , 09.06.2017 08:36:38 - *.239.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Po co nam taki pokemon

ksS, 09.06.2017 09:40:40 - *.tsm.tarnobrzeg.pl

Nic się nie uczycie na błędach aka Necid :)

Wolfik, 09.06.2017 10:05:37 - *.dynamic.mm.pl

@Sebo(L): Robak. A ile to ów Robak zdobył bramek z drużynami choćby czołówki naszej ekstraklapy (Legią, Lechią, Jagą)?? To ma być napastnik dla Legii???
A jeśli chodzi o Vassilijeva to zdecydowanie wolę na rozegraniu VOO.

Z rzeczy nierealnych: marzy mi się w Legii duet VOO-Ondriej Duda :).

Matt, 09.06.2017 10:20:50 - *.229

To lepiej wykupić Necida. Przynajmniej aklimatyzację ma już za sobą ;)

kot, 09.06.2017 11:08:58 - *.dynamic.chello.pl

skauting zobowiazuje, chukwu, necid za prijlovic nikolic, zewlakow czekamy co bedzie dalej

, 09.06.2017 12:04:02 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Czyzby zapowiadal sie kolejny sezon bez napastnika

Em, 09.06.2017 12:06:27 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Necid dwa 3

Rynek, 09.06.2017 12:49:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

SIALALALALAA OOOORLANDOOO SAAAAA!!!!

Keski, 09.06.2017 13:33:36 - *.centertel.pl

Napastnicy z Czech w Legii w ostatnich latach się niestety nie sprawdzają. Hubnik gdy przychodził jako jedne z lepszych snajperów w Czeskiej lidze. W debiucie z Widzewem strzelił ładną bramkę podjuszając nadzieję z nim związane, niestety później odnowienie poważnej kontuzji praktycznie definitywnie zakończyło mu karierę. Necid przychodził z jednym z lepszych CV biorąc pod uwagę historie Ekstraklasy, bardzo na niego liczyłem tym bardziej że jest w dobrym wieku, w którym spora część piłkarzy prezentuje najlepszy poziom piłkarski w swojej karierze. Pekhart "na papierze" wydaję się nieco bardziej stabilniejszym piłkarzem niż Necid, liczby które wykręcił w znacznie mocniejszych ligach niż Polska, nie robią ogromnego szału, ale są na tyle dobre, że gdyby nie schodził poniżej pewnego poziom,u powinien w sezonie zdobyć minimalnie kilkanaście bramek. Mimo wszystko z napastników oponował bym za Wilczkiem, myślę że to podobny kaliber, a może nawet łatwiejszy pod względem zatrudnienia, podpisania kontraktu. Wilczek mimo że jest napastnikiem nr. 4 w kadrze, jest dobrym piłkarzem, silny, sporo widzący, z niezłym podaniem, przede wszystkim bramkostrzelny, dodatkowym, być może kluczowym argumentem jest fakt że zna ligę Polską.
Temat Błaszczykowskiego wydaję mi się abstrakcyjny na ten moment, więc skupił bym się na bardziej realnych wzmocnieniach.

Sebo(L), 09.06.2017 14:08:31 - *.play-internet.pl

@Wolfik co do Vassiljeva to nie wiadomo czy Vadis zostanie (mam nadzieję,że tak) więc trzeba mieć plan awaryjny,z drugiej strony można wypróbować wariant z oboma piłkarzami na środku. Jeden ciut cofnięty drugi (Ofoe) bardziej wysunięty wspomagający napastników. Vassiljev nieźle wykonuje stałe fragmenty gry i ma niezły strzał z dystansu a takich piłkarzy nigdy nie za wiele. Jeśli chodzi o Robaka to też nie jestem jakimś jego wielkim zwolennikiem ale byłby chyba lepszy od tego czeskiego wynalazku.

antek, 09.06.2017 14:48:11 - *.dynamic.chello.pl

Niezgoda i Moneta

mietek, 09.06.2017 20:13:09 - *.54

@Keski: Hubnik akurat debiutował z Cracovią i wtedy strzelił bramkę.

Gor, 10.06.2017 02:37:31 - *.dyn.optonline.net

Rasiak (2)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.