Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Juniorzy Legii powalczą o awans do finału CLJ z Lechem Poznań - fot. Raffi / Legionisci.com
Juniorzy Legii powalczą o awans do finału CLJ z Lechem Poznań - fot. Raffi / Legionisci.com
Poniedziałek, 12 czerwca 2017 r. godz. 12:30

CLJ: Dwumecz z Lechem o awans do finału mistrzostw Polski

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Juniorzy Legii tak jak przed rokiem awansowali do półfinałów mistrzostw Polski, które rozegrane zostaną w najbliższym tygodniu. Kolejny raz legioniści - najlepszy zespół grupy wschodniej zmierzą się z Lechem Poznań, który uplasował się na miejscu drugim w grupie zachodniej. Pierwszy mecz odbędzie się w czwartek o 19:00 we Wronkach, rewanż w najbliższą niedzielę o 16:00 na boisku w Ząbkach.

Przypomnijmy, że rok temu półfinałowe i finałowe mecze Legia rozgrywała na płycie głównej stadionu przy Łazienkowskiej, wpuszczając kibiców na trybunę wschodnią. Tym razem z uwagi na renowację murawy przy Łazienkowskiej podjęto decyzję o rozegraniu obu spotkań na stadionie w Ząbkach, gdzie od kilku miesięcy występują III-ligowe rezerwy Legii. W sezonie 2015/16 legioniści wygrali w półfinale z Lechem 2-1 w Warszawie oraz 1-0 we Wronkach.

Zwycięzca dwumeczu zagra w finale z Pogonią Szczecin lub SMS-em Łódź. Spotkania finałowe rozegrane zostaną 24 i 28 czerwca. Przed rokiem legioniści przegrali przed własną publicznością z Pogonią 0-2, ale w rewanżu zdołali wygrać 5-2 i zdobyli złoty medal mistrzostw Polski.

Terminy meczów półfinałowych CLJ:
15.06 (CZ) g.19:00 Lech Poznań - Legia Warszawa [Wronki]
18.06 (ND) g.16:00 Legia Warszawa - Lech Poznań [Ząbki]


przeczytaj więcej o:, ,


Komentarze: (11)

Lf@n, 12.06.2017 12:43:23 - *.dynamic.chello.pl

Kto w drugim półfinale?

kiero, 12.06.2017 13:13:41 - *.range109-150.btcentralplus.com

Do reakcji: orientujecie sie czy bedzie transmisja?

pewne info, 12.06.2017 13:38:40 - *.189

M. Robak oraz Orlanda Sa zostaną nowymi piłkarzami Legii. Legia rozmawia dodatkowo jeszcze z Arturem Sobiechem. Upadł transfer Możdżenia. Z klubu na 100% odchodzą Gui, Rzeźniczak oraz Pazdan. Klub zastanawia się nad przyszłością powracających z wypożyczeń Niezgody, Szwocha i Masłowskiego. Ponadto oferty otrzymali Jodłowiec, Kucharczyk oraz Hlousek. Nadal nie wiadomo co z Vadisem, negocjacje z jego agentem wciąż trwają

do Lf@n, 12.06.2017 13:48:22 - *.20

"Zwycięzca dwumeczu zagra w finale z Pogonią Szczecin lub SMS-em Łódź" Pomyśl chwilę to nie boli.

jnq, 12.06.2017 13:52:39 - *.static.ip.hexaoperator.pl

Cisna ich młodzi !!!

do Lf@n,, 12.06.2017 13:54:22 - *.dynamic.chello.pl

czytaj ze zrozumieniem: Zwycięzca dwumeczu zagra w finale z Pogonią Szczecin lub SMS-em Łódź. Więc to oni grają w 2 półfinale;D

Arek, 12.06.2017 14:37:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@pewne info, do specjalisty radziłbym się udać z tym Twoim info.

pewne info 2, 12.06.2017 15:43:12 - *.range86-153.btcentralplus.com

Jutro bedzie wtorek a po jutrze sroda.

KOP w KOD !!!, 12.06.2017 16:32:53 - *.internetdsl.tpnet.pl

Wszyscy do Ząbek dopingować młodzież !!!

(L), 12.06.2017 16:59:46 - *.dynamic.chello.pl

Ciekawe kiedy pojawi si ena glownej stronie tabelka kto przyjdzie, a kto odejdzie...

Czekam z niecierpliwoscia :)

Cult⚽️Legia, 12.06.2017 18:23:13 - *.245

Wszyscy!na!mecz!Zábki!Legijne!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.