Legia II Warszawa - MKS Ełk - fot. Raffi / Legionisci.com

III liga: Legia II Warszawa 1-2 MKS Ełk

W meczu 34. kolejki III ligi rezerwy Legii Warszawa przegrały w Ząbkach z MKS-em Ełk 1-2. Do przerwy goście prowadzili 1-0 po trafieniu Daniela Świderskiego. W 62. minucie ten sam zawodnik zdobył drugą bramkę dla MKS-u. W 84. minucie honorowe trafienie dla "Wojskowych" zaliczył Mateusz Grudziński. Legia wystąpiła na boisku w nietypowym składzie - znalazło się w nim ośmiu debiutantów z roczników 1999 (1) i 2000 (aż 7). Trzech kolejnych graczy swój debiut zaliczyło raptem w poprzedniej kolejce.

Część zawodników została bowiem przesunięta do zespołu CLJ, a część otrzymała wolne, ponieważ pojedzie na obóz z pierwszą drużyną. Mimo to gra legionistów była znacznie lepsza niż w poprzednim spotkaniu, jednak brakowało im dogodnych okazji, a spotkanie nie należało do szczególnie pasjonujących, szczególnie jeśli chodzi o stwarzane sytuacje bramkowe.

III liga: Legia II Warszawa 1-2 (0-1) MKS Ełk
0-1 - 17' Daniel Świderski (as. Michał Hryszko)
0-2 - 62' Daniel Świderski (as. Michał Świderski)
1-2 - 84' Mateusz Grudziński (wolny po faulu na nim samym)

Legia II: 1.Tomasz Wróblewski* - 3.Michał Król*, 2.Bartosz Skowron (82' 4.Michał Gładysz*), 26.Eryk Rakowski, 8.Wiktor Sobczyk - 9.Eryk Więdłocha, 5.Jakub Sinior*, 8.Bartosz Zychowicz (69' 19.Mateusz Grudziński*), 11.Bartosz Rymek, 7.Mateusz Szwed* (77' 16.Michał Mydlarz*) - 22.Sadam Sulley (60' 17.Kacper Wełniak*)
Rezerwa: 12.Józef Burta
* - debiutanci

MKS Ełk: 1. Adam Radzikowski - 5.Wojciech Kuriata, 6.Łukasz Gryko, 23.Wojciech Zalewski, 7.Michał Hryszko (69' 9. Kacper Jagłowski) - 20.Patryk Rosoliński (46' 19.Michał Świderski), 16.Bartosz Szaraniec, 33.Patryk Malinowski, 8.Marcin Kraska (79' 14.Daniel Cwalina), 18. Ołeksandr Berezowśkyj - 22.Daniel Świderski

Żółta kartka: Szwed (Legia)