Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Vadis Odjidja-Ofoe najlepszy w sezonie 2016/17 wg czytelników Legionisci.com - fot. Mishka / Legionisci.com
Vadis Odjidja-Ofoe najlepszy w sezonie 2016/17 wg czytelników Legionisci.com - fot. Mishka / Legionisci.com
Środa, 21 czerwca 2017 r. godz. 14:43

Vadis Odjidja-Ofoe Piłkarzem Sezonu 2016/2017!

Redakcja

W Plebiscycie na najlepszego Piłkarza Sezonu 2016/2017 bezapelacyjnie zwyciężył Vadis Odjidja-Ofoe, który zdobył prawie 72% wszystkich głosów. Pomocnik stołecznego klubu, który zagrał w 42 meczach, zdobył 5 goli i zaliczył 14 asyst, otrzymał 14 384 Wasze głosy. Drugie miejsce zajął Arkadiusz Malarz z dorobkiem 1703 głosów, a trzecie Nemanja Nikolić - 622 głosy. W sumie przez 2 tygodnie oddaliście ponad 20 tysięcy typów.

Klasyfikacja Plebiscytu na najlepszego Piłkarza Sezonu 2016/2017:

1. Vadis ODJIDJA-OFOE - 14 384 głosów

2. Arkadiusz MALARZ - 1703

3. Nemanja NIKOLIĆ - 622

4. Miroslav Radović - 475
5. Michał Kucharczyk - 428
6. Thibault Moulin - 410
7. Maciej Dąbrowski - 241
8. Michał Pazdan - 230
9. Adam Hlousek - 224
10. Kasper Hamalainen - 222
11. Guilherme - 220
12. Steeven Langil - 188
13. Aleksandar Prijović - 185
14. Jakub Rzeźniczak - 183
15. Dominik Nagy - 78
16. Radosław Cierzniak - 47
17. Michał Kopczyński - 38
18. Artur Jędrzejczyk - 29
19. Tomasz Jodłowiec - 23
20. Stojan Vranjes - 21
21. Michaił Aleksandrow - 18
21. Sebastian Szymański - 18
23. Mateusz Wieteska - 15
24. Tomas Necid - 14
24. Tomasz Brzyski - 14
26. Łukasz Broź - 9
27. Jakub Czerwiński - 8
28. Igor Lewczuk - 7
28. Bartosz Bereszyński - 7
30. Waleri Kazaiszwili - 5

Suma głosów: 20 066



Komentarze: (24)

(L) w sercu, 21.06.2017 14:45:28 - *.bnpparibas.pl

Kró(L) jest jeden....VADIS!

cinek, 21.06.2017 14:48:55 - *.centertel.pl

Langil 188 głosów XD

rt, 21.06.2017 14:54:23 - *.dynamic-ww-04.vectranet.pl

Dopiszcie Czukwu chociaż z jeden fejkowy głos, żeby chłopak miał motywację i nabrał rozpędu. Tak dla motywacji.

dfe, 21.06.2017 15:00:40 - *.173

Kto glosowal na Langila? Vranjesa? Necida? hahaha

mG, 21.06.2017 15:01:47 - *.2

12. Steeven Langil - 188
16. Radosław Cierzniak - 47
20. Stojan Vranjes - 21
21. Michaił Aleksandrow - 18
23. Mateusz Wieteska - 15
24. Tomas Necid - 14
24. Tomasz Brzyski - 14

Oj śmieszki :D :D :D

Drybler, 21.06.2017 15:20:15 - *.139.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Hlousek i Pazdan za nisko coś

AGEON, 21.06.2017 15:21:15 - *.static.ip.netia.com.pl

Gdzie są transfery!!!!!!??????

Ding, 21.06.2017 15:29:57 - *.play-internet.pl

Myślałem, że na trzecim będzie Moulin

Sawo, 21.06.2017 16:27:56 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Kurcze glosowalem na Langila i prawde mowiac liczylem na to ze wygra a tu takie zaskoczenie :/ no nic moze w przyszlym roku trafnie obstawie.

Kielecki Sz.pieg, 21.06.2017 17:01:03 - *.fiberlan2.gwarnet.pl

Włodar za wysoko!

Toni, 21.06.2017 17:11:02 - *.0pools.vodafone-ip.de

Wcale sie nie dziwie ze Ofoe wygral.Od czasow Lijuboi nie mielismy takiego pilkarza.

grzesiek, 21.06.2017 17:26:43 - *.centertel.pl

Rzeznik 183.

Grajcie na Rzeźniczaka, 21.06.2017 17:30:41 - *.dynamic.chello.pl

Langil - jak widać, zioło ma moc! ;)

md, 21.06.2017 18:47:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Byl najlepszy i wygral zdecydowanie ! LEGIA !!!

Cch, 21.06.2017 19:27:22 - *.dynamic.mm.pl

Fajny plebiscyt, ale zawsze jak widze w naglowku Vadis to szukam informacji o przedłużeniu kontraktu... ehh

grzesiek, 21.06.2017 19:31:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Malarz przed Rado i Niko.

grzesiek, 21.06.2017 20:02:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl

ciekawy artykul ...
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/lotto-ekstraklasa,legia-warszawa-szuka-wzmocnien-tomasz-jodlowiec-moze-odejsc-transfery,artykul,793560,1,721.html

ostet, 21.06.2017 20:31:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Thibault Moulin za nisko, cały sezon solidny i dobry a także o parę klas lepszy od Kopczyńskiego w pomocy co widać po głosach na niego że niewiele...

LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL, 21.06.2017 22:12:15 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Agent Arona Gunnarssona jest w Warszawie i ustala szczegóły transferu Islandczyka do Legii

Prawda , 21.06.2017 23:33:27 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

No i nie będę chodził na mecze bo Kuchy nie wygrał...

jnq, 22.06.2017 01:42:45 - *.dynamic.chello.pl

a toż to niespodzianka ;)

jarfer, 22.06.2017 09:43:12 - *.play-internet.pl

Lech sie wzmacnia, a czemu u nas cisza?

olew, 22.06.2017 16:00:38 - *.warszawa.vectranet.pl

lech się nie wmacnia , lech kupuje , my zaś mamy VADISA , On jest lepszy od pięciu lechów i dwudziestu jag ,

Matt, 22.06.2017 17:36:21 - *.229

Wymiótł tymi głosami jak nikt wcześniej. Nie ma się co dziwić. Jeszcze sezon Vadisa u nas to byłoby marzenie. Jak piękny sen.

Choć Gunarsson to znakomity zawodnik wydaje mi się, że ważniejszy byłby napastnik, choćby średniak. Wtedy praca Vadisa nie szła by tak często na marne. I Vadis nie byłby sfrustrowany i więcej bramek by z tego było. Ogólnie nie wyglądaliśmy źle, problem był z kąsaniem przeciwnika.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.