Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Waleri Kazaiszwili - fot. Mishka / Legionisci.com
Waleri Kazaiszwili - fot. Mishka / Legionisci.com
Środa, 21 czerwca 2017 r. godz. 14:30

Kazaiszwili wrócił do Vitesse

Redakcja, źródło: 90minut.pl

Waleri Kazaiszwili wrócił do holenderskiego SBV Vitesse. Pomocnik był wypożyczony do Legii Warszawa do końca sezonu z opcją transferu definitywnego, jednak Legia zrezygnowała z wykupu zawodnika. Gruzin rozegrał w barwach warszawskiego klubu 16 spotkań, w których strzelił jednego gola.



Komentarze: (21)

lmak, 21.06.2017 14:56:28 - *.play-internet.pl

Szkoda, wierzyłem, że Legia będzie miała z Niego pożytek

o., 21.06.2017 15:02:45 - *.centertel.pl

Nie mamy szczęścia do skrzydłowych, już od dawna nie możemy poczynić sensownego transferu na tę pozycję. Może zamiast ściągać wynalazki z zagranicy warto rozejrzeć się na polskim rynku, który dobrze znamy, np. nad Spasem Delevwm z Pogoni?

LP7, 21.06.2017 15:17:56 - *.212

Albo Gyurcso, też mógłby się sprawdzić.
Jak nie, to Tomek Sokołowski I i Tomek Sokołowski II :D

wonder , 21.06.2017 16:01:15 - *.2-1.cable.virginm.net

zawsze bede ze zdumioną twarza czytal te wszystkie propzycje, pomysly nowych pilkarzy okraszone jakas mala charakterystyka z boiska... kto eam to bedzie czytal? Zewlak czy jakis inny dyrektor sportowy

Walo, 21.06.2017 16:30:01 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Apropos Tomka Sokolowskiego 1 to widzialem go ostatnio po stadionem Legii wiec chyba jest cos na rzeczy.

Wojtas, 21.06.2017 16:57:23 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

No to teraz bez zbednej charakterystyki. Marcin Budziński z cracovi. Kontrakt wazny do konca czerwca. Dla mnie super pilkarz.

Kibo(L), 21.06.2017 17:45:29 - *.centertel.pl

Szkoda że nie dostał połowy szans takiej jak Kopczyński ☹ widziałem kilka meczy w reprezentacji Gruzji gdzie stawiają na niego i nie musi nic udowadniać przez co ma większą pewność siebie oraz więcej luzu. Powodzenia życzę

Lebaid , 21.06.2017 17:50:52 - *.play-internet.pl

Wierzyłem w niego ...

e(L)o, 21.06.2017 17:52:49 - *.sieradz.vectranet.pl

Szkoda, że nie dostał prawdziwej szansy!

guru, 21.06.2017 18:26:22 - *.dynamic.chello.pl

16 spotkań to za mało żeby dostać szansę? ;)

okioki, 21.06.2017 19:27:49 - *.169.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

podajcie średnią ilość minut na mecz i w ilu grał dłużej niż 20 min (a sorry nie chciało Wam się).... z takiej rzetelnej wiadomości możnaby go nazwać ogórem... 19 meczy... chyba 1,9 meczu

Rio, 21.06.2017 20:29:38 - *.89.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Był dobry, ale Magiera tego nie widział. Kopczyński za to był dostrzegany zbyt często.

Wolfik, 21.06.2017 22:00:39 - *.dynamic.mm.pl

@Kibo(L): Ten jego luz najbardziej był widoczny w meczu Gruzja-Serbia. O mało go nie zlinczowali za taką jedną akcję, dzięki której nie zdobyli punktu(ów) w tym meczu.

zduneq, 22.06.2017 00:04:36 - *.8

Nie wiem jak ślepym trzeba być aby nie dostrzegać talentu i umiejętności Vako.Noż,k..... a mogliśmy mieć gościa, który za rok, góra dwa pójdzie do Anglii/Hiszpanii za kilkanaście mln E.

do Wolfik, 22.06.2017 07:44:47 - *.centertel.pl

... jakby linczowali za jedną zmarnowaną akcję to nie miał by kto grać w piłkę ☺ przykład z naszego stadionu strzał Gui z pyrami dwa lata temu nad poprzeczką z pięciu metrów w końcówce meczu. Legia bez punktu(ów) i bez mistrzostwa ☹

ekspert, 22.06.2017 09:42:05 - *.centertel.pl

@zduneq
Nie wiem jak trzeba być ślepym, aby nie dostrzegać tego że za tymi umiejętnościami i talentem nie nadąża głowa. Widać było jak na dłoni że nie ma chemii między nim a resztą drużyny. W mojej subiektywnej ocenie to trenerowi czasami bardziej zależało niż jemu, dostawał dużo razy szanse i ani razu nic nie pokazał. Legia to póki co za wysokie progi, albo po prostu nie pasował mu nasz klub. Krzyż na drogę!

zibin55, 22.06.2017 09:54:25 - *.play-internet.pl

Co prawda Magiera ma prawo do swojego widzimisię bo odpowiada za wyniki ale i w przypadku Vako i Langila nie pokazał zbyt wielkiej wyobraźni. Obaj maja duży potencjał (Langil głównie co prawda szybkościowy ale kto w Legii to potrafi??). Czy Gui był tak dużo znowu lepszy w tym sezonie??
Teraz gdy prawdopodobnie braknie Radovica z powodu kontuzji a i wiek nie ten to kto niby ma grać z Vadisem (jeśli zostanie) poza Nagy'm ??

tekken (L), 22.06.2017 10:52:18 - *.92

A może Kiełba albo Palance, albo najlepiej obu.

kowaL, 22.06.2017 11:27:10 - *.centertel.pl

ale w CV ma Mistrz Polski 2017 :-)

JANUSZ TRANSFERÓW, 22.06.2017 11:47:15 - *.66

SZCZERZE? NAWET NIE ZAUWAZYŁEM GO W TEJ DRUŻYNIE...

Krzeszczu, 22.06.2017 21:17:39 - *.cust.bredband2.com

@ janusz: A CAPSLOCKA na klawiaturze zauwazyles?

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.