Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Legia Warszawa - Mazovia Mińsk Mazowiecki - fot. Woytek / Legionisci.com
Legia Warszawa - Mazovia Mińsk Mazowiecki - fot. Woytek / Legionisci.com
Niedziela, 25 czerwca 2017 r. godz. 18:32

Rugby: Mazovia Mińsk Mazowiecki 5-103 Legia Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 6. kolejki II ligi rugby Legia Warszawa wygrała z Mazovią Mińsk Mazowiecki 103-5. Było to ostatnie spotkanie sezonu zasadniczego. "Wojskowi" zajęli 2. miejsce w tabeli z bilansem 4 wygranych i 2 porażek. Więcej informacji o sekcji w dziale Rugby.

Jesienią "Wojskowi" zagrają w drugiej fazie sezonu z zespołami, które również zajęły drugie miejsca w swoich grupach II ligi.

Rugby: Mazovia Mińsk Mazowiecki 5-103 Legia Warszawa

Punkty Mazovia: Kornel Wereda 5 (P).

Punkty Legia: Daniel Żółkowski 28 (14pd), Wojciech Grygułło 15 (3P), Jakub Słowik 10 (2P), Łukasz Zimny 10 (2P), Wojciech Borys 10 (2P), Daniel Gajda 10 (2P), Patryk Wróbel 5 (P), Piotr Bielec 5 (P), Mateusz Gołuchowski 5 (P), Norbert Gniado 5 (P), Paweł Narojek 5 (P).



Komentarze: (11)

olo, 25.06.2017 19:27:43 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Piękny wynik!!! Sto punktów zawsze robi wrażenie :-)

dubLin, 25.06.2017 20:27:04 - *.54

mieszane uczucia bo człowiek sercem za Legią ale z Mińska hehe

md , 25.06.2017 20:51:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To jest wygrana ! LEGIA !!!

6, 25.06.2017 21:38:58 - *.dynamic.chello.pl

W II lidze gra 7 drozyn. Respect. Zajeli 5 miejsce od konca :-)

LEGION, 25.06.2017 22:32:13 - *.connect.netcom.no

MOCNO LEGIA!

do redakcji, 25.06.2017 22:51:03 - *.84

Czy możecie chocby w dwóch zdaniach przy takich artykułach przybliżać sytuację Legionistów w danej dyscyplinie. Np że kończy się sezon zasadniczy i jest awans, spadek albo do awansu zabrakło 10 pkt, itd. Co w przyszłym sezonie? Bo niestety nie śledzę rozgrywek na bieżąco a zainteresowało mnie to.

zyla, 25.06.2017 22:57:05 - *.play-internet.pl

brawo Gajdaxu!! sobotni trening i wyprawka przyniosly efekt!:)

Kami(L), 25.06.2017 23:16:09 - *.play-internet.pl

Brawo ! MOCNO LEGIA !!

jnq, 26.06.2017 08:03:50 - *.dynamic.chello.pl

ladny wynik ;)

do: do redakcji, 26.06.2017 08:45:05 - *.jmdi.pl

Rugby w Polsce od tego sezonu gra sezon wiosna-jesień. Legia Rugby gra w II lidze czyli w trzecim i ostatnim poziomie rozgrywek (I - Ekstraliga, II - I Liga, III - II Liga). Na wiosnę w II lidze zostały rozegrane mecze w ramach grup regionalnych tzn Wschodnia, Zachodnia i Południowa. Legia Grała w grupie Wschodniej. Na jesieni zwycięzcy poszczególnych grup będą grali miniligę o zwycięstwo II ligi. Tak samo będą grały drugie i kolejne miejsca z poszczególnych grup. Legia po rundzie wiosennej zajęła drugie miejsce w grupie, przegrywając jedynie z AZS-AWF który wyszedł z grupy jako niekwestionowany lider zdobywając komplet punktów (razem z bonusami za ilość przyłożeń).

66, 26.06.2017 09:08:53 - *.dpd.com.pl

w II lidze jest 13 druzyn

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.