Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Handzlik strzelił w środę jedynego gola dla Legii - fot. Raffi / Legionisci.com
Handzlik strzelił w środę jedynego gola dla Legii - fot. Raffi / Legionisci.com
Środa, 28 czerwca 2017 r. godz. 18:55

CLJ: Pogoń Szczecin 2-1 Legia Warszawa. Legia mistrzem Polski!

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa przegrała w Szczecinie z miejscową Pogonią w drugim meczu finałowym Centralnej Ligi Juniorów, ale dzięki zaliczce z pierwszego spotkania została trzeci raz z rzędu mistrzem Polski! W środę "Wojskowi" ulegli na wyjeździe przeciwnikom 1-2, a gola zdobyli w doliczonym czasie gry. Jego autorem był Konrad Handzlik, który wykorzystał rzut karny. Cztery dni temu podopieczni Piotra Kobiereckiego wygrali 4-1 i to oni cieszą się z końcowego triumfu.

Finał CLJ: Pogoń Szczecin 2-1 (2-0) Legia Warszawa
Maćkowski 17, Stasiak 44 - Handzlik 90 (k)

Pogoń: 1. Daniel Kusztan - 2. Gracjan Kuśmierek (76, 16. Fabian Pach), 5. Jędrzej Kujawa, 4. Sebastian Nagel, 3. Jakub Paprzycki (76, 13. Szymon Waleński) - 7. Mateusz Bochnak, 8. Stanisław Wawrzynowicz, 6. Maciej Żurawski (76, 15. Michał Graczyk), 10. Rafał Maćkowski, 11. Bartosz Boniecki - 9. Aron Stasiak.

Legia: 1. Mateusz Kochalski - 2. Piotr Cichocki (46, 18. Mateusz Szwed), 5. Mateusz Bondarenko, 4. Kacper Pietrzyk, 3. Bartosz Olszewski - 7. Mateusz Leleno, 16. Aleksander Waniek, 8. Patryk Czarnowski, 15. Mateusz Praszelik (81, 20. Konrad Handzlik), 11. Grzegorz Aftyka (46, 17. Kamil Orlik) - 9. Michał Góral (57, 19. Kacper Wełniak).

żółte kartki: Nagel, Kusztan - Czarnowski, Waniek.
czerwona kartka: Aron Stasiak (90. minuta, Pogoń, za faul taktyczny).

sędziował: Piotr Idzik (Poznań).


Pierwszy mecz: 4-1 dla Legii.



Komentarze: (15)

szemrany, 28.06.2017 19:01:01 - *.dynamic.chello.pl

Brawo dzieciaki!Lać każdych na wszystkich frontach.Czuwaj!

Dickson Chotowski, 28.06.2017 19:01:05 - *.range86-153.btcentralplus.com

Czarnowski, 92 minuta, KLASA.

Hiszpan, 28.06.2017 19:06:06 - *.224

GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LEGIA MISTRZ.

Bialobrzeski Legionista , 28.06.2017 19:08:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl

I znów, Mistrz, Mistrz LEGIA MISTRZ

olo, 28.06.2017 19:13:07 - *.pl

Nic dzisiaj nie grali. Zdecydowanie Pogoń była lepsza...

Filip, 28.06.2017 19:22:22 - *.202

Do placzkow co narzekaja ciagle na 2. Kolejne mistrzostwo clj, polowa 2 gra w 1 lidze. Kiedys byla tylko sama Legia II to grali w 3 lidze i byli liderami. Teraz widocznie wladze Legii nie stawiaja duzego nacisku na rezerwy.

slash, 28.06.2017 19:26:29 - *.dynamic.mm.pl

Olo, jesteś ze Szczecina?:P

Owszem, Pogoń dzisiaj była zauważalnie lepsza, ale w przekroju dwumeczu to Legia była górą.

Zygu, 28.06.2017 19:35:13 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Gratulacje Chłopaki ! ! !

Cinek do slash, 28.06.2017 20:03:16 - *.centertel.pl

Ale Olo nie stwierdził, że pogoń była mocniejsza w dwumeczu tylko, że dziś była lepsza. Nie wiem czy oglądałeś mecz, ale Pogoń niemiłosiernie dziś Legię przycisnęła. Pozdrawia kibic Legii

olew, 28.06.2017 20:11:12 - *.warszawa.vectranet.pl

to był lepszy mecz niż te ligowe nudy !!!BRAWO MŁODZI !!!!
fajnie grali , to jest nasza przyszłość , nie transfery średniaczków . Tylko żal , że Mioduski nie stawił się i Pan Wielki Boniek . Oni zajęci badziewiem...

kmiecie, 28.06.2017 21:35:09 - *.toya.net.pl

do szemrany ale podlis czuwaj co to jest

Cult⚽️Legia, 28.06.2017 23:05:50 - *.171

✨Bravoooooo!⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️✨

JANUSZ, 29.06.2017 11:08:45 - *.66

CO Z TEGO JAK 1/11 SIE WYBIJE W LEGII.

barto, 29.06.2017 13:09:48 - *.150.ipv4.supernova.orange.pl

Dziewczyna przeprowadzająca wywiady w przerwie i po meczu bardzo apetyczna! :)

Legwan, 29.06.2017 15:01:50 - *.centertel.pl

Szkoda braci ze Szczecina, ale cóż to Legia Mistrz!!!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.