Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Środa, 12 lipca 2017 r. godz. 23:49

Potencjalni rywale Legii w 3. rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów

Mishka, źródło: Legionisci.com

W piątek o godzinie 12:00 w Nyonie odbędzie się losowanie par 3. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Na tym etapie do rozgrywek dołączą Olympiakos Pireus, Slavia Praga i Viitorul Constanta. Legia będzie rozstawiona, więc może trafić na potencjalnie słabszego przeciwnika. Mecze odbędą się 25-26 lipca i 1-2 sierpnia.

Przed losowaniem zespoły zostaną jeszcze podzielone na grupy.

Potencjalni rywale Legii:

Malmo FF / Vardar Skopje (1-1)
FK Astana / Spartaks Jurmala (1-0)
FK Buducnost Podgorica / Partizan Belgrad (0-2)
The New Saints FC / HNK Rijeka (0-2)
Rosenborg Trondheim / Dundalk FC (1-1)
Sheriff Tiraspol / FK Kukesi (1-0)
Hapoel Beer Szewa / Honved Budapeszt (2-1)
Slavia Praga (Czechy)
FH Hafnarfjoerdur / Vikingur (1-1)
Viitorul Constanta (Rumunia)



Komentarze: (45)

Kamil, 13.07.2017 00:00:52 - *.play-internet.pl

FH Hafnarfjoerdur / Vikingur

ktos z tej dwójki i będzie do przodku :)

obserwator, 13.07.2017 00:01:32 - *.static.ip.netia.com.pl

dawać kogoś z trójki Rosenborg/FH/Sheriff i będzie super

Legionista, 13.07.2017 00:08:05 - *.226

Najtrudniej będzie z Malmo FF (jeżeli awansuje, a wydaje mi się że będą mieli trudno) oraz Slavia Praga, a także Partizan Belgrad... Najlepiej żeby wylosować: Sheriff Tiraspol oraz FH Hafnarfjoerdur / Vikingu

Rado, 13.07.2017 00:11:13 - *.50-151.wind.it

Wszyscy do ogolenia :-)

Kacper, 13.07.2017 00:27:32 - *.dynamic.chello.pl

Bedzie HNK Rijeka bo dawno nie bylo Chorwackiej druzyny :D

Redi, 13.07.2017 01:03:42 - *.dynamic.chello.pl

Najtrudniejszym rywalem jak dla mnie jest Astana. Daleko, a i zespol grac potrafi.

only(L), 13.07.2017 01:06:57 - *.dynamic.chello.pl

Wcale nie są to łatwi rywale. Tylko FH / VIKINGUR to byłoby świetne losowanie i mega egzotyczny wyjazd na Islandię lub Wyspy Owcze

ojjj, 13.07.2017 01:11:14 - *.centertel.pl

Hmm..jacyś ciężcy ci rywale w tym roku do wylosowania w III rundzie :-/ Rok temu był Trencin a tu widze po za jedna parą samych dosyć mocnych. Mega farta będzie miał ten kto trafi pare FH Hafnarfjoerdur / Vikingur Gota... Oby Legia! :-)

BIE(L)ANY, 13.07.2017 01:12:52 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Chciałbym trafić Rosenborg, a trafimy Viitorul.

aro, 13.07.2017 01:14:42 - *.play-internet.pl

Do legionista-oglądałem mecz malme to tak naprawde to oni grają padake.Ledwo zremisowali z Verdere Skopije.

eee, 13.07.2017 01:17:39 - *.dynamic.chello.pl

Oby para FH / Víkingur bo inaczej to cięko to widzę...

Reinmar, 13.07.2017 03:53:49 - *.dynamic.chello.pl

Najzabawniej będzie jak Dundalk ogra Rosenborg i trafi na Legię w III rundzie. Cóż to byłby za rewanż.

Paranoja, 13.07.2017 06:01:27 - *.centertel.pl

Oby nie slavia Praga gdzie zostało wpompowane od cholery kasy tam ...

xx, 13.07.2017 06:54:56 - *.netservis.com.pl

Legia - Sheriff

grzesiek, 13.07.2017 07:35:34 - *.centertel.pl

Pragne zauwazyc iz ludogorec przegral swoj mecz natomiast bate borysow zr3misowal z druzyna ktorej nazwy wymowic nie umiem.. biorac pod uwage ze nawet jak awansuja to jeszcze czeka ich 3 runda kwalifikacji to na prawde zal ze miodek pozbyl sie vadisa lekka reka.

K, 13.07.2017 07:44:44 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Placzki wypier... stad! Nic wam nie pasuje!

mG, 13.07.2017 07:52:52 - *.25

Islandia

Nostradamus, 13.07.2017 08:14:22 - *.dynamic.chello.pl

Trafimy na Partizan Belgrad :)

kk, 13.07.2017 08:41:36 - *.play-internet.pl

Legia : Rosenbörg
ale chciałbym z Buducnost

Zajmon, 13.07.2017 08:47:52 - *.230.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Widzę tu dwie druzny ciut lepsze od nas czyli Slawie i Rijeke i dwie z których jedna bym sobie życzył Kukesi/Hafnarfjordur. Reszta drużyn na podobnym poziomie do nas i tez nie będą płakać jak na nas trafia.

Bob, 13.07.2017 08:51:23 - *.91

Oglądałem wczoraj mecz Dundalk z Rosenborgiem - obydwa zespoły dramatycznie słabe i miękko do ogolenia.

ja, 13.07.2017 09:25:05 - *.dynamic.chello.pl

To dzielenie na grupy to jest niezła ściema.
Jakby nie można było rozlosować tego jak jest.
A tak znowu będziemy jechać do jakiegoś Kazachstanu.


Co do kwestii sportowej to najtrudniejszym rywalem będzie bez wątpienia Slavia Praga.
Niewygodna też Astana.

Lepiej jednak trafić kogoś ogórkowatego i z łatwością zapewnić sobie pewną LE i powalczyć w 4 rundzie o LM.

Neon, 13.07.2017 09:40:12 - *.centertel.pl

Przestańcie pieprzy.. że to trudno rywale trudni to by było gdyby to był Real Madryt albo Borussia Dortmund a to zwykle ogórki

Byg, 13.07.2017 10:05:43 - *.73

Zastanawia mnie skąd ten pesymizm. Widzę, że nawet Rijeka jest potencjalnym killerem Legii. Idziemy do LM! Więc trzeba wygrac z każdym z tych drużyn.

Kek, 13.07.2017 10:24:38 - *.dynamic.chello.pl

Zwykle ogorki xD slavia praga wartosc 30mln, Legia 26, co trzeba miec w glowie zeby takie cos pisac

Abc, 13.07.2017 10:40:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Hafnarfjordur jak kiedyś :D

matus007, 13.07.2017 11:06:37 - *.play-internet.pl

Slavia tez ogóry same oldboje...

yattaman, 13.07.2017 12:34:27 - *.dynamic.chello.pl

Oby para FH Hafnarfjörður / Víkingur Norðragøta. Po remisie na Islandii myślę nawet że Víkingur jest bliżej awansu, zaprwnić sobie fazę grupową LE na Wyspach Owczych to byłoby coś :-)

Tomasz, 13.07.2017 12:55:08 - *.dynamic.mm.pl

najlepiej Dundlak który ogra Rosenborg rewanż piękny a po awansie CELTIC i rewanż !!!

(L), 13.07.2017 12:55:28 - *.231.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zawsze lepiej gramy z lepszymi .
Z punktu kibicowskiego Partizan
Albo slavia bp blisko to i nawet samochodem można się wybrać

Legionista, 13.07.2017 13:38:34 - *.226

@aro Ja zawsze gdy myślę o Malmo FF to jakoś kojarzę z silnym zespołem... Nie wiem dlaczego, ale jakoś tak mam :I

Kidzior, 13.07.2017 13:56:09 - *.250.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

W rankingu klubowym UEFA, Legia jest o jedno oczko wyżej od Cweltic Glasgow :)

md, 13.07.2017 14:49:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIA - Honved B.!

md, 13.07.2017 14:51:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIA - Slavia P.!

piotro83, 13.07.2017 15:28:55 - *.play-internet.pl

Jak chcemy grac w LM to musimy sobie radzic z każdym z tych zespołów. Napewno kibicowsko najlepiej trafic Partizan

lukasz2634, 13.07.2017 16:22:33 - *.play-internet.pl

Do kidzior
W obowiązującym rankingu w tym sezonie w eliminacjach ligi mistrzów (drabinka mistrzowska) celtik jest 2 Legia 7

pikuś, 13.07.2017 16:48:46 - *.play-internet.pl

Czyli Olimpiakos Pireus z Vadisem i trenerem albasńczykiem - następna runda ? :)

Hector, 13.07.2017 17:17:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak się myśli poważnie o LM to nie ma co patrzeć na ogórków...dawać Partizan ;-) marketingowo najlepszy rywal i dalej ogień!

babel123, 13.07.2017 17:29:39 - *.tel.net.ba

Nie ważne na kogo trafi Legia i tak bedzie walka na całego!!!

Hiszpan, 13.07.2017 17:54:57 - *.ipcom.comunitel.net

Marzy mi sie Olympiakos w 4 rundzie i tysiace srebrnikow na murawie i caly stadion skanduje Vadis Judasz a e ja e ja o.

Adam, 13.07.2017 18:39:08 - *.81

Nie ma slapszych druzyn na tym etapie trzeba grac swoje I awansowac do Ligi Mistrzow {L}

ja do Kidzior, 13.07.2017 18:58:31 - *.dynamic.chello.pl

Ta - a w obowiązującej tabeli w tym sezonie Arka jest przed Legią. To może Arka niech zagra w el. LM?

Pomyśl zanim coś napiszesz.

lol, 13.07.2017 22:21:19 - *.adsl.inetia.pl

wsystko jedno kto Legia pociśnie ogórów

Marriott, 13.07.2017 22:47:52 - *.kpn.net

Partizan!!!dwie czołowe ekipy ultras zrobiły by prawdziwe piekło gorąco na i poza stadionem

MKTW, 14.07.2017 05:51:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Będzie transmisja z losowania?

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.