Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Vadis Odjidja-Ofoe żegna się z Warszawą - fot. Hugollek / Legionisci.com
Vadis Odjidja-Ofoe żegna się z Warszawą - fot. Hugollek / Legionisci.com
Poniedziałek, 3 lipca 2017 r. godz. 15:07

Odjidja-Ofoe odchodzi do Krasnodaru. Minimum 3,5 mln euro dla Legii

Woytek, źródło: weszlo.com

Legia Warszawa porozumiała się z FK Krasnodarem i Vadisem Odjidją-Ofoe w sprawie transferu. Ostatecznie Belg trafi do Rosji za 3,5 miliona euro. Cała kwota zasili konto stołecznego klubu, bo zawodnik zrzekł się ustalonej wcześniej części pieniędzy transferowych. Dodatkowo stołeczny klub może zarobić w bonusach 2 mln euro.

Bonusy te są uzależnione od tego czy Krasnodar w przyszłym sezonie zagra w Lidze Mistrzów.

W Krasnodarze Odjidja-Ofoe ma zarabiać 5 razy więcej niż w Legii. Mistrz Polski proponował Vadisowi milion euro netto rocznej umowy plus bonusy, jeśli udałoby się zakwalifikować do grupy Ligi Mistrzów.



Komentarze: (182)

gregg, 03.07.2017 15:08:59 - *.centertel.pl

No i kropka.

grzesiek, 03.07.2017 15:09:55 - *.centertel.pl

Hehe nie ma co blokowac kariery chlopakowi. W Legii by sie zmarnowal taka prawda

lol, 03.07.2017 15:10:10 - *.gdansk.vectranet.pl

naprawdę aż tak bardzo chciał odejs, jakby mu tu jakąś krzywdę robili, smutne to..

Gimbi, 03.07.2017 15:10:32 - *.tvp.pl

Jeżeli tak, to p. Mioduski jeszcze większy szacun dla Pana :-)
Sportowo szkoda VOO, lecz jak większość Kolegów słusznie zauważa: "z niewolnika nie ma pracownika"...

Groch, 03.07.2017 15:11:35 - *.play-internet.pl

Dzięki za wszystko czarny bracie i powodzenia . Obawiam się ,ze naszą liga długo nie zobaczy zawodnika o takich umiejętnościach

Jaro, 03.07.2017 15:12:09 - *.18-1.cable.virginm.net

Kasa misiu Kasa,z niewolnika nie byloby pracownika AMEN.

hejterr, 03.07.2017 15:12:20 - *.adsl.inetia.pl

parowa, tylko $$ dla niego sie liczy

Kamil, 03.07.2017 15:14:09 - *.play-internet.pl

Poszedł za grosze

VOO, 03.07.2017 15:14:20 - *.59

No nareszcie! White team!

(L)ychu, 03.07.2017 15:14:45 - *.dynamic.chello.pl

No to może być naprawdę jeden z większych transferów finansowo z polskiej ekstraklasy w ostatnich latach ale Vadis prezentuje odpowiedni poziom!!!.

Piotr, 03.07.2017 15:14:52 - *.80.ipv4.supernova.orange.pl

I bardzo dobrze.
Te 3,5 mln euro Panie Mioduski czas zainwestować w transfery.

1916 PK, 03.07.2017 15:15:11 - *.adsl.inetia.pl

juz zapomnial jak byl gruba klucha ktora nic nie wnosila do gry? tak sie odwdziecza klubowi, ktory pomogl mu sie odbudowac i mimo slabej gry na poczatkach stawial na niego?
niech spier...la sprzedawczyk,

quentol, 03.07.2017 15:17:13 - *.166.edge-solutions.net

Jeśli to prawda, to szacunek Panie Mioduski!

Roma, 03.07.2017 15:17:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ufff. Dobrze, że temat się zakończył, bo to już było nudne. Dzięki Vadis za poprzedni sezon, jedziemy dalej.

tomasz problem, 03.07.2017 15:18:09 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

Heeee .No coz niechciales dla grac ,powodzenia gdzie indziej Najemniku .

luku, 03.07.2017 15:19:25 - *.unitymediagroup.de

Tak mialo byc. Nie ma Co die dziwic.. Mimo wszystk powodzenia

mich, 03.07.2017 15:21:11 - *.158

powodzenia

Do 1916 PK, 03.07.2017 15:21:38 - *.centertel.pl

Odwdzięczył się rezygnując z połowy nadwyżki. Pięć razy większe zarobki? Ciekawe kto by nie zmienił pracy. Granie w piłkę to zawód kibicowanie to pasja! Pozdro

jankes, 03.07.2017 15:21:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Niech idzie z niewolnika nie ma pracownika.

starszy, 03.07.2017 15:22:26 - *.dynamic.chello.pl

Dzięki za wszystko i powodzenia !

orti, 03.07.2017 15:22:30 - *.208

Dzięki za wszystko ale dużo stracił w oczach kibiców swoim zachowaniem

ziutek, 03.07.2017 15:22:37 - *.210

Po pierwsze szanowni kibice nie napinajcie się tak na niego, bo sami byście zrobili to samo. Dostał 5 razy tyle i nie ma co moralizować. Każdy z Was przeszedłby do konkurencji, gdybyś zamiast 3.000 miał zarabiać 15.000. Proste.
Sportowo oczywiście szkoda, ale chyba mało kto, po ostatnim gwizdku sezonu łudził się, że to nie był jego ostatni mecz w L. Poza tym morda grał bardzo dobrze, ale tylko rok, herbu nie całował i nie przyrzekał Wam wierności po grób.
I możemy sobie posłodzić cytrynkę - jeśli by został i dostał ten 1 mln euro netto, mielibyśmy mega komin płacowy - a co by było jakby Vadisek w sierpniu złamał nogę???

szastprast, 03.07.2017 15:23:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Kto z was nie nie zmieniłby pracy mogąc robić to samo co dotąd za 5 razy wyższą pensję?

Tomasz , 03.07.2017 15:24:18 - *.centertel.pl

5razy więcej niż w Legii.
I na tym powinniśmy zakończyć dyskusje.

do VOO, 03.07.2017 15:24:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

jesteś kretyn

Es, 03.07.2017 15:25:34 - *.dynamic.chello.pl

Po co ta szopka kudłatego?
Vadis jest już w Austrii a wczoraj podobno było wszystko zapięte..

kaktus, 03.07.2017 15:25:47 - *.static.ip.netia.com.pl

a w przyszłym roku Legia wyeliminuje Krasnodar z eliminacji do LM i tych 2 mln nie zobaczymy...

Czy komuś było by ich wtedy żal? :)

Dickson Chotowski, 03.07.2017 15:25:55 - *.range109-145.btcentralplus.com

Dobrze ze farsa sie skonczyla.

flotta, 03.07.2017 15:26:09 - *.centertel.pl

Dzieki za grę VOO. Szkoda tylko stylu odejścia. A z Prijo nie porównujcie juz więcej bo jak przychodzil do Legii to w CV nie miał klubu dluzej niż 2 lata- taki obieżyświat

Car, 03.07.2017 15:27:54 - *.dynamic.chello.pl

a fani Miodka łudzą się że te 3,5 bańki pójdzie na innych grajków xD To się zdziwicie !!!

olo, 03.07.2017 15:28:47 - *.pl

Wyp... najemniku. Zrobiłeś co do ciebie należy i wypad.

Rychu, 03.07.2017 15:30:54 - *.pse.pl

Szkoda, ale powodzenia Vadis. Dzięki za pomoc w zdobyciu mistrza.

(L)DNI, 03.07.2017 15:31:22 - *.132

Szkoda... Długo takiego piłkarza nie zobaczymy ,ale
mam nadzieję że Nagy da nam dużo radości w tym sezonie.
Jedziemy dalej !!!

cobbi, 03.07.2017 15:32:02 - *.static.ip.netia.com.pl

Bardzo dobre rozegranie sprawy przez Mioduskiego!
Mam nadzieję, że minimum 2 mln pójdą na nowych kopaczy.

Lukas, 03.07.2017 15:34:41 - *.dynamic.chello.pl

Dzięki za wszystko i powodzenia piłkarzyku

m&m, 03.07.2017 15:34:42 - *.internetdsl.tpnet.pl

no i ch..j no i cześć.

przemo, 03.07.2017 15:35:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl

ale grajka mieliśmy SUPER
czas na NAGYego, to dopiero WARIAT, misz misz misz CHAMPION

kle, 03.07.2017 15:36:09 - *.dynamic.chello.pl

Fajnie to mioduski zalatwil ze calosc kwoty dla Legii. Chyba najlepsze co mozna bylo zrobic w tej sytuacji :)

URBAN, 03.07.2017 15:37:49 - *.cluster-j.forcepoint.net

Maslo! Twoja szansa chlopaku!!!! teraz qrwa ty!!

Nikas , 03.07.2017 15:38:33 - *.111.ipv4.supernova.orange.pl

Niech spider.., tyle w temacie brakuje zawodnikow z lat 80, 90 gdzie Klub byl jak rodzina a czasem wazniejsza od kasy

robwpr, 03.07.2017 15:39:15 - *.play-internet.pl

@kaktus - nie ma takiej możliwości. Bo jeśli Krasnodar zostanie mistrzem to z automatu gra w LM. A jeśli zajmie 2 miejsce to będzie grał w eliminacjach w drabince niemistrzowskiej. :)

olew, 03.07.2017 15:41:42 - *.warszawa.vectranet.pl

szkoda , był kosmiczny, cała liga się go bała ... Ale LEGIA jest WIELKA ! nie takich grajków miała ...

A, 03.07.2017 15:42:02 - *.centertel.pl

Najbardziej slaby tekst od trzech lat to "z niewolnika nie ma pracownika". Piłkarz podpisal kontrakt bez przymusu i z wlasnej woli a jak Legia nie potrafii utrzymac pilkarzy z waznymi kontraktami to to jest poprostu zenada i amatorszczyzna. Wszystko.

mG, 03.07.2017 15:42:11 - *.2

5 razy więcej niż w Legii...słowo klucz w tym artykule ...

PS
Tylko czasem niech oni nie myślą, że Mączyński(który nawet nie chce przyjść do Nas) to zastępca dla VOO ...

td, 03.07.2017 15:44:12 - *.centertel.pl

Dobra, skończcie już płakać. Będzie zarabiał 5x tyle, ma na utrzymaniu rodzinę, kariera zawodowa jest krótka i różnie bywa. Dał Nam dużo sportowo i finansowo. Nie wymagajmy od każde jakiegoś fanatycznego oddania dla Legii, bądźmy poważni...

BR(L)DNO, 03.07.2017 15:44:19 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

No to teraz brać "Mąkę".PILNE!!!

ja, 03.07.2017 15:44:27 - *.man.generacja.pl

Jak według was 3,5 miliona za najlepszego zawodnika ligi to dobra kasa i chwalicie Pana Miodulskiego za taki deal to pyry za biznes z bednarkiem powinni wybudować pomnik swoim prezesom.

dex, 03.07.2017 15:45:53 - *.play-internet.pl

I wy wszyscy myślicie że te 3,5 ml € pójdzie na transfery?! Hahahaha.

krys008 , 03.07.2017 15:46:53 - *.183.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Szkoda, ale takie życie.
Ostatecznie wyszło nie najgorzej. Zobaczymy jakie transfery w zamian za VOO. Teraz juz nie ma wymówek. Panie Dariuszu czekamy na te zapowiedziane wzmocnienia składu.

Jacek, 03.07.2017 15:48:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szacun dla p.prezesa. Nie zlamal sie pod naciskiem Vadisa. Kasa calkiem przyzwoita i jest za co kupowac. Nie ma ludzi nie zastapionych. Na miejsce belga przyjdzie nastepny wklad do koszulki i bedzie gryzl trawe zeby sie wypromowac. Taka niestety rola maluczkich. Do roboty Legio bo sukcesy i laury czekają. (L)

parę słów, 03.07.2017 15:49:21 - *.116

Policzmy - miał być wałek Hasiego-Żewłaka-Vadisa-Leśnego polegający na transferze za 2 (podwyższone do 2,5) mln EUR i podział nadwyżki ponad 1,5, czyli Legia by zarobiła zaledwie 2 mln, przy okazji solidnie wzmacniając potencjalnego rywala w IV rundzie eLM.

Ocenie Legia zarobiła 3,5, a w dość realnej perspektywie kolejne 2.

Muszę przyznać, że dość korzystne rozwiązanie sytuacji. Historia VOO raczej nie odstraszy innych grajków w podobnych do niego sytuacji, którzy szukaliby klubu w którym można się szybko odbudować i wypromować do bogatszego klubu.

A teraz Panie Mioduski, powiedz Pan, co się dzieje z kasą?! Budżet 285 mln, po uwzględnieniu transferu VOO nawet 300 mln, a Legia ponoć zadłużona na 30 baniek? Na co idzie ta cała kasa?!
I nie piszcie mi że koszty prowadzenia klubu są wysokie, bo na pewno nie aż tak!

To żeś sobie Pan kupił klub, nie znaczy, że możesz go doić, żeby spłacić Leśnego i Frędzla. Bo na tą spłatę składają się tysiące kibiców zostawiających w klubowej kasie grube pieniądze. Im szybciej to zrozumiesz tym lepiej!

RESOECT VADIS, 03.07.2017 15:51:13 - *.103

Cala kwota zasili konto stołecznego klubu, bo zawodnik zrzekł się ustalonej wcześniej części pieniędzy transferowych

RESPECT VADIS!!!!
3.5MLN + 2MLN Bonusy = 5.5mln

JANUSZ, 03.07.2017 15:54:38 - *.66

I PO CO BYŁY TE SZOPKI :)))

ODCHODZĄ A NIKT WARTOŚCIOWY NIE DOCHODZI. DNO

PITER, 03.07.2017 15:55:03 - *.internetdsl.tpnet.pl

Spoko, mamy Szwocha i Masłowskiego, damy radę ... ;)

Jano, 03.07.2017 15:55:08 - *.adsl.inetia.pl

Jeśli to prawda z tym zrzeczeniem się tych pieniędzy to mimo wszystko gość się honorowo zachował, i życzę mu wszystkiego dobrego ale szkoda go ,tak to jest puki nasza liga będzie taka biedna to o takich piłkarzach będziemy mogli tylko marzyć

Kipkorir, 03.07.2017 15:56:06 - *.dynamic.chello.pl

Spokojnie Bracia. Dzięki niemu mamy Mistrza - taka prawda! Dodatkowo zrzekł się swojej "działki" na rzecz klubu. Na pewno pozostawi po sobie lepsze wrażenie niż Prijović.

DO TD, 03.07.2017 15:56:30 - *.66

NO W KONCU KTOS DOBRZE NAPISAŁ.

TYLKO NIECH NIKT NIE BIERZE SERIO POD UWAGE MĄCZYNSKIEGO. CO WY ŻEŚCIE BRALI W WEEKEND?

DO VOO, 03.07.2017 15:56:47 - *.66

IDIOTA ....

BR(L)DNO, 03.07.2017 15:57:03 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

@ja Ile lat ma Bednarek a ile VOO?

matus007, 03.07.2017 15:57:14 - *.play-internet.pl

za niego to min 6-7 a nie 3,5 masakra ...miodu krulu ... Powodzenia Vadis.

RMFC, 03.07.2017 16:01:31 - *.dynamic-zab-05.vectranet.pl

Vadis dzięki za wszystko. Odchodzi Pan Piłkarz, który przerastał naszą ligę nie grając zawsze na maksa. Powodzenia w Rosji i obyś kiedyś znów tu wrócił.

kot pali, 03.07.2017 16:02:58 - *.dynamic.chello.pl

Quo Vadis

jupiter, 03.07.2017 16:03:44 - *.rev.iq.pl

No to pilnie potrzeba wzmocnienia środka pola - można spróbować sprowadzić tych dwóch piłkarzy: César Falletti i Felipe Avenatti - obaj maja po 24 lata, obaj to Urugwajczycy ale mają również paszporty z europejskich krajów. I jednemu i drugiemu wygasł kontrakt z drużyną Ternana (włoska Serie B). Ten pierwszy to nominalny atakujący pomocnik lub skrzydłowy a drugi to klasyczny środkowy napastnik. Na YouTube można zobaczyć ich w akcji - obaj mają całkiem dobrą technikę, dobrą kontrolę nad piłką i dobre uderzenie zza pola karnego (dodatkowo Avenatti dobrze gra głową bo wysoki jest). Według serwisu Transfermark ich obecna wartość to około 1,5 - 2.0 mln euro od łebka ale z uwagi, że wygasł im kontrakt to przeszliby za darmo. Pewnie nie byoby ich łatwo tu ściągnąć ale może skusiliby się możliwością gry w Lidze Mistrzów i jakąś dobrą pensją. A szansa na LM jest. Za rok czy dwa jeśli by nie chcieli grać dalej dla Legii to by się ich odsprzedało za kilka mln euro od łebka.

Juri, 03.07.2017 16:05:23 - *.centertel.pl

Powodzenia Vadis, w Rosji się ucieszą z jego gry.
Chłopak zarobi na dobre życie.

md, 03.07.2017 16:05:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Za malo ! LEGIA !!!

@rek, 03.07.2017 16:06:17 - *.dynamic.chello.pl

No i nareszcie będzie spokój w k(L)ubie, co na pewno wpłynie mobilizująco na innych chłopaków z drużyny... Teraz w pełni mogą wykazać się Nagy, Hama, Rado, Niezgoda i Chukwu... Bez VOO też sobie poradzimy... A z tymi zachwytami nad VOO to już basta, proszę... Jakby on był taki boski, nieziemski, olśniewający, galaktyczny to już dawno by grał regularnie w reprezentacji swego kraju... A i z wysp brytyjskich zapewne skauci innych klubów by go nie wypuścili... VOO był jedynie dobry u nas i to niestety świadczy o g.wnianym poziomie naszej ligi... Pozdro (L)

..., 03.07.2017 16:08:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gdyby Vadis nie zrezygnował z połowy nadwyzki to musieli by wziąć 5,5 mln wiec to są znakomite warunki

cezary_1958, 03.07.2017 16:09:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Vadis rezygnując ze swojej działki obniżył cenę. Tak, że to nie jest 3,5 mln, ale trochę więcej. Jeśli Krasnodarowi się powiedzie może dojdzie coś jeszcze. W nowej drużynie Vadis pogra max 1-2 sezony. On naprawdę się odbudował. A tam bedzie miał finansowy raj. I pomyśleć gdzie Vadis był niespełna rok temu. Młodzi też mieli na kogo popatrzeć, być może "zagrywka" młodego zawodnika L w meczu z Pogonią była inspirowana obserwowaniem Vadisa. Przydałby się nowy zawodnik o zbliżonych umiejętnościach. Byłby z pewnością inspiracją dla młodych i wpłynął by pozytywnie na innych zawodników.

Artur, 03.07.2017 16:13:12 - *.51

ogarnijcie sie, dobrze wyszlo. VOO to nie wychowanek jak bednarek i za Legie nie bedzie umierac. To jest roznica...
Powodzenia Vadis!! Dzieki i najlepszego!

Krytykant_Zawodowiec, 03.07.2017 16:13:33 - *.static.ip.netia.com.pl

Dobry deal teraz przynajmniej 2,5 trzeba wydać!!!

Bartek, 03.07.2017 16:14:59 - *.158

Jeżeli to prawda to można uznać za sukces Klubu i samego zawodnika.
Kasa dla nas bardzo dobra a i Vadis zarobi.

Wolfik, 03.07.2017 16:15:18 - *.dynamic.mm.pl

@robwpr: Drabinki kończą się właśnie w tym sezonie. Tak że polski klub zobaczy LM jak świnia niebo. Ten sezon jest ostatnią szansą by się tam dostać.

gizor, 03.07.2017 16:17:54 - *.128

Czyli maczynski legii!

Cch, 03.07.2017 16:18:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Niech rzuci kamieniem ten kto nie odszedl by bedac w sytuacji VOO. Jest Belgiem,czy tam Kamerunczykiem, gral sezon w Polsce a w Rosji daja 5 razy tyle siana. Troche sie tylko mioduski osmieszyl ta propozycja kontraktu. 5 razy tyle :o

(L)egia, 03.07.2017 16:22:52 - *.play-internet.pl

Dobra, zapominamy o nim i jedziemy dalej. Legia Mistrz.

Andrzej, 03.07.2017 16:23:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Do Wszystkich tępaków co mają mokro na temat Lecha i Bednarka, zrozumcie debile że wiek i długość kontraktu zawodnika jest kluczowe. Duda czy Wolski są lepszymi zawodnikami niż Vadis, napewno nie, a zostali sprzedani z legii za większe pieniądze.
Madryt kupił Viniciusa 18 lat za 45 mln, a za Kroosa czy Modrica zapłacił po 30 mln.

Wolfik, 03.07.2017 16:26:27 - *.dynamic.mm.pl

"....zawodnik zrzekł się ustalonej wcześniej części pieniędzy transferowych".

Ale był zdesperowany, żeby przypadkiem nie zostać w Legii. Powodzenia w zsrr.

pss, 03.07.2017 16:27:03 - *.dynamic.chello.pl

ogarnijcie się !! Vadis miał tylko rok ważnego kontraktu !! 3,5 banki to jest dobra kwota !! Nie mówiąc że zaraz będzie miał 30 lat

wieLun, 03.07.2017 16:27:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Niezłe wzmocnienie. W sam raz na podbój LM. Ehh

aa, 03.07.2017 16:32:04 - *.adsl.inetia.pl

a mówił , że powstrzymały go ważne sprawy rodzinne i dlatego nie stawił się na zgrupowaniu L ale zaraz się zjawi i co ????? Po co ta ściema Odjida - w jakim stylu odchodzisz ???

mietek, 03.07.2017 16:33:02 - *.ssp.dialog.net.pl

Do wszystkich jęczących, że za mało. To jest zawodnik, którego brutalnie wypluła liga angielska, znacznie poważniejsza od naszej. Dodatkowo ma 28 lat, rok do końca kontraktu. To nie CR7, żeby za niego kasować grube miliony, tylko wyrobnik z ogórkowej ligi polskiej. Nawet, jeśli na jej tle wyglądał jak Usain Bolt w wyścigu z pensjonariuszami Domu Spokojnej Starości.

@parę słów: W dość mało realnej perspektywie są te bonusy, bo Krasnodar nigdy w swojej historii nie grał nawet w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów. A bonusy dotyczą fazy grupowej.

qemp, 03.07.2017 16:34:23 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Żegnam ozięble.

gizior, 03.07.2017 16:34:44 - *.128

No to mam nadzieje ze loczek teraz sypnie kasa na Orlando sa i Mączyńskiego, rado za osa nagy i Gui skrzydła kuchy i chukwu na zmianę deff pomocnik moulin i maczynski

Mick06, 03.07.2017 16:38:26 - *.centertel.pl

Gość miał dostać połowę kasy z transferu wraz z menagerem z nadwyżki 1.5mln. Tu kwota wyniosła 3.5 mln. 3.5 - 1.5 = 2mln ÷ 2 (połowa dla klubu druga połowa dla nich) Czyli zrzekli się MILION euro. Kto u nas kiedyś odpuścił taką kase?
Nie mówcie że powinien kosztować np 6 mln. Wtedy klub i tak dostałby przecież ok 3.75mln bo takiego bonusa juz by nie odpuscił

, 03.07.2017 16:39:45 - *.warszawa.vectranet.pl

I wsio...

łysy, 03.07.2017 16:49:36 - *.adsl.inetia.pl

@Jano ! Gdzie Ty tu widzisz honorowe zachowanie ? Skoro ma tam zarabiać 5 razy tyle co w " L " to jego priorytetem było za wszelką cenę odejść i ta jego rezygnacja z bonusu jest tylko, małym kosztem uzyskania zgody. Dla mnie temat Vadisa się skończył. Dużo dobrego zrobił dla " L " i to nie jego wina, że ktoś dał mu wcześniej słowną obietnicę. Życzę mu powodzenia , urazę chowam w kąt. Brawa dla Prezesa, bo wykorzystał sytuację i przyparł drugą stronę do muru. Teraz czekam na konkretne wzmocnienie " L " !!!!!!!!!!!! Panie Prezesie KOCHANY :)

Necid, 03.07.2017 16:50:32 - *.play-internet.pl

Ktoś tam o najemniku pisał, no ludzie przecież każdy jeden piłkarz na tyle dobry żeby go ktoś chciał odejdzie z Legii jak ktoś mu zaproponuje 5x większe zarobki, to ich praca.

Neon, 03.07.2017 16:54:04 - *.dynamic.chello.pl

Dobra brać kasę i dawać kogoś do klubu tylu dobrych zawodników bez klubów ludzie działajcie dać normalną pensję to i przyjdzie ktoś z nazwiskiem najwyżej znów na rok ale oko będzie cieszyć

Toni, 03.07.2017 16:55:36 - *.0pools.vodafone-ip.de

Jak na najlepszego pilkarza ligi to mala kwota.Mimo to Legia wyciagnela duzo wiecej niz mogla od Olimpiakosu.A za 3,5 miliona euro mozna pozyskac godnego zastepce za Vadisa.
Czekamy na nowego pomocnika.Oby okazal sie rownie dobry co Vadis.

walo do hejter, 03.07.2017 16:55:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ciekawe czy jak by tobie dali 5 razy wiecej w innej pracy to bys nie poszedl. Bylbys parówą

obiektywny, 03.07.2017 16:59:06 - *.18

ładne jaja :), piłkarzyk z pyrlandii idzie do englanda za piątkę ojro + bonusy a najlepszy zawodnik Ekstraklapy idzie z (L) do rasiji za trójkę i pół ojro + bonusy. cosik słaby ten dil :(. nie wspomnę o piłkarskich aspiracjach owego niestety byłego (L)egionisty.

(L), 03.07.2017 17:06:29 - *.dynamic.chello.pl

Raz, ze nie zarobi tyle co u ruskich i wszedzie indziej, a po drugie nic niecej nie osiagnie ze sportowego punktu widzenia. Druzyna za slaba na walke w Europie. Ledwo mistrza obronila. Taka jest prawda niestety. NIe ma sie co dziwic. W Warszawie bylby tylko stratny. Samo zycie.

Kuba(L), 03.07.2017 17:08:50 - *.centertel.pl

Mimo całej sympatii dla Vadisa i doceniając jego umiejętności piłkarskie ale z całym szacunkiem można odejść a odejść ==> Nikolić. W sumie dla dobra zldrużyny to może i lepiej ;-)

jurki, 03.07.2017 17:13:42 - *.243.tesatnet.pl

już to widzę jak VOO rezygnuje z 1.5 mln jurków hahah

grzesiek, 03.07.2017 17:16:05 - *.centertel.pl

No coz o LM trzeba zapomniec w tym sezonie no chyba ze powtorka dundalka bedzie

Scofield, 03.07.2017 17:17:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Brawo

xbcver, 03.07.2017 17:22:31 - *.190

Thank you Vadis for everything you did for Legia! Good luck!

nie ma co żałować, 03.07.2017 17:25:58 - *.116

Coś na Wasze rozgrzane głowy - news z 5 sierpnia ubiegłego roku - VOO podpisał kontrakt z Legia:

http://legionisci.com/news/68092_Vadis_Odjidja-Ofoe_podpisal_kontrakt_z_Legia.html

Poczytajcie komentarze. Jakoś brakuje tam opinii "Gość będzie mega wzmocnieniem i za rok odejdzie za 3,5 mln". Wielu było sceptycznych. VOO wypalił, dużo nam dał, a jeszcze zarobiliśmy ładne pieniądze. oby więcej takich "problemów".

A do niecierpliwych - transfery pewnie będą, jeśli na grajków pokroju VOO mamy czekać do sierpnia to chyba warto, a nie rzucać się na pierwszy lepszy towar ze straganu.

Mam tylko nadzieję, że Mioduski nie będzie "żydził" i nie będzie oszczędzał na transferach, które są opłacalne z kilku podstawowych powodów:
- rośnie szansa na kolejny awans do LM, nawet jeśli nie będziemy rozstawieni w IV rundzie
- im więcej się wyłoży, tym więcej można wyjąć sprzedając grajka który się pokazał w lidze i pucharach
- większa konkurencja i młodzi mają się od kogo uczyć, poza tym jak się okaże się np. Szymański nakrywa czapką kogoś wycenianego na kilka mln, to będzie można spokojnie pobić rekord Bednarka

Bidon, 03.07.2017 17:30:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Chcialbym przypomniec tym ktorzy wylewaj teraz zale i zlosc na tego zawodnika ze to on byl glownym architektem MP w tym sezonie i chocby z tego powodu nalezy sie szacunek, dla niego Legia tak jak i mysle 99 % pilkarzy to tylko przystanek wiec naprawde wyluzujcie - no i ta kwota 5 razy wieksze zarobki ktory z was hipokryci by nie skorzystal z takiej szansy ?

:-), 03.07.2017 17:35:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Teraz scheridan z jagi i jakis srodkowy pomocnik i jest fajnie do tego Fojut za Rzeznika jak odejdzie i sklad ciekawy - bral bym jeszcze Cernycha lub Frankowskiego

SlawoL, 03.07.2017 17:36:33 - *.rev.snt.net.pl

Brawo Prezes nie ugiął się Widadmo było, że VOO odejdzie tylko chodziło o kasę i Mioduski świetnie to rozegrał !!!
Dla Vadisa pomimo tego, że nie ma klasy POWODZENIA !!!

grzesiek do jurki, 03.07.2017 17:38:55 - *.centertel.pl

Hehe faktycznie pewnie kolejna umowa slowna xd

Grchw(L), 03.07.2017 17:43:24 - *.static.ip.netia.com.pl

Nie jestem pewien czy Krasnodar to lepszy klub niż Legia napewno ma wiecej kasy ale szczerze po tych przepychankach to niech idzie ale Mioduski teraz powinien zmienic kwoty transferowe np. jeden zawodnik ok 1,5-1,8 miliona i dwóch po bańce

Ak, 03.07.2017 17:43:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl

A więc Wolski następcą Vadisa. Masakra.

jo, 03.07.2017 17:45:19 - *.centertel.pl

No i teraz zobaczymy czy transfery lubią ciszę czy planu B nie było i jesteśmy w d...ie a wszystkie opowieści o transferach to bzdety. Jak ten Zespół ma coś osiągnąć to wzmocnienia potrzebne są na już.

nie ma co żałować, 03.07.2017 17:48:32 - *.116

Coś na Wasze rozgrzane głowy - news z 5 sierpnia ubiegłego roku - VOO podpisał kontrakt z Legia:

http://legionisci.com/news/68092_Vadis_Odjidja-Ofoe_podpisal_kontrakt_z_Legia.html

Poczytajcie komentarze. Jakoś brakuje tam opinii "Gość będzie mega wzmocnieniem i za rok odejdzie za 3,5 mln". Wielu było sceptycznych. VOO wypalił, dużo nam dał, a jeszcze zarobiliśmy ładne pieniądze. oby więcej takich "problemów".

A do niecierpliwych - transfery pewnie będą, jeśli na grajków pokroju VOO mamy czekać do sierpnia to chyba warto, a nie rzucać się na pierwszy lepszy towar ze straganu.

Mam tylko nadzieję, że Mioduski nie będzie "żydził" i nie będzie oszczędzał na transferach, które są opłacalne z kilku podstawowych powodów:
- rośnie szansa na kolejny awans do LM, nawet jeśli nie będziemy rozstawieni w IV rundzie
- im więcej się wyłoży, tym więcej można wyjąć sprzedając grajka który się pokazał w lidze i pucharach
- większa konkurencja i młodzi mają się od kogo uczyć, poza tym jak się okaże się np. Szymański nakrywa czapką kogoś wycenianego na kilka mln, to będzie można spokojnie pobić rekord Bednarka

javed, 03.07.2017 18:06:50 - *.centertel.pl

Odzidza zrobił swoje Odzidzia może odejść ;-)

Hhh, 03.07.2017 18:07:57 - *.centertel.pl

Pier.....lic judasza!

ja, 03.07.2017 18:10:22 - *.dynamic.chello.pl

Patrząc na to co było rok temu to teraz nie mamy Vadisa, Niko, Prijo, a do tego Rado kontuzja i Jodłowiec odesłany na ławę.

hmm nie wygląda to dobrze.


Co do Vadisa to przecież to nie jest żaden nas zwychowanek tylko koleś, który przyszedł do nas rok temu i grał za hajs. Teraz idzie gdzie indziej za dużo większy hajs. Tyle.

Czy mozna go było przytrzymać na rok. Pewnie mozna tylko kosztowało by to 3,5 mln euro + aktualna pensja, a on by grał od niechcenia.

grzesiek, 03.07.2017 18:12:55 - *.centertel.pl

Ja tam bylem sceptycznie nastawiony do tego miodka. We dwoch czy w trzech latwiej bylo zarzadzac klubem. A miodem chyba z motyka na wiatrak sie porwal. Sama kasa to nie wszystko trzeba umiec nia gospodarowac w swiecie pilkarskim.

ja, 03.07.2017 18:15:44 - *.dynamic.chello.pl

I jeszcze w kwestii sprostowania. On nie będzie zarabiał tam 5x więcej niż Legia mu teraz oferowała. On będzie zarabiał 5x więcej niż do tej pory zarabiał czyli jakieś 2 x więcej niż teraz mu oferowaliśmy - czyli jakieś 2 mln euro.

Leron, 03.07.2017 18:18:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jaki Mączki ? jaki Wolski ? ludzie .. Masełko dajesz wariacie pokaż jak się rozgrywa ^^

Stare Bielany , 03.07.2017 18:20:07 - *.177.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Vayode czy nadal jest w naszym kręgu zainteresowań ?
Ale chyba poza naszymi możliwościami finansowymi ...
Dawno nie było udanego do Legii transferu prosto z Afryki ...ba nawet nas nie stać ma zawodników grających w mistrzu Egiptu czy Algierii....
A zawodnicy z Ameryki Płd czy Centralnej ?
Wisła kiedyś wyciągnęła taka gwiazdę jak Marcelo pierwszy skład Santosu....jak oni go wyjeli ?
A z II ligi japońskiej ?

Wilq, 03.07.2017 18:22:48 - *.dynamic.chello.pl

I wszyscy odetchnęli z ulgą. Dostanie chłop worek hajsu, a my swoje. Zrobił dla nas dużo, miło było popatrzeć ale szczerze mówiąc był dla nas za dobry. Trudno życzę mu powodzenia.

Roma, 03.07.2017 18:24:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ak - a ja właśnie mam taką nadzieję, że przyjdzie Wolski ( i jak tu kibicom dogodzić? ).

(L)odz, 03.07.2017 18:25:50 - *.toya.net.pl

Współczuc wypada i trzeba Jackowi Magierze,wszystko mu sie posypało...

SZYBKO, 03.07.2017 18:25:57 - *.dynamic.chello.pl

BRAĆ WOLSKIEGO!!

Mr T, 03.07.2017 18:29:52 - *.internetdsl.tpnet.pl

Dobrze, jakby miałoby się tak skończyć. Vadis nie za bardzo miał już ambicje grać dla nas noi chciał trochę więcej zarabiać. Oferty Krasnodaru nie bylibyśmy w stanie przebić. A i hajs nie najgorszy dostaniemy.

VADIS, 03.07.2017 18:34:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Mogles byc idolem w Warszawie. A bedziesz ruskim kmiotem. Twoj wybor, zaluj za grzechy synu.

Yasio, 03.07.2017 18:36:47 - *.centertel.pl

Witajcie .
Było wiadomo ,ze za Legie nie będzie umierał. Legia była dla niego okienkiem wystawowym . Skorzystał z niego . Może by został w Legii gdyby miał zarobić porównywalne pieniądze. Niestety ,Nie stać nas aby dac takie zarobki . Zachował się ok oddając swoją działkę. Czyli coś jeszcze dołożył.
Trudno. Nie wieszajcie na nim psów. Każdy z nas zmieniłby pracę gdyby oferowali pięć razy więcej. Przed przyjściem Voo też istniała Legia to i po nim też będzie istnieć.
Moim zdaniem brak transferów do klubu jest bardziej niepokojący. Z tego co zostanie będzie ciężko obronić tytuł. Bez urazy dla piłkarzy, którzy zostaną. A że ofoe odejdzie było wiadomo Tak samo jak było wiadomo o odejściu niko

papiak1969, 03.07.2017 18:37:38 - *.play-internet.pl

Krzyż na drogę....i nie wracaj

eth, 03.07.2017 18:48:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A sprawa Gunnarssona tradycyjnie już chyba padła... bo jakoś cicho...?

Szymon , 03.07.2017 18:52:45 - *.226.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Vadis czy Prijo jeden pies. Legia to tylko przystanek. Nie ma klub floty i gówniama liga. Niech odchodzą, inne menty przyjdą. Szkoda mi Magica bo nie wie na vzym stoi. Wzmocnień nie bedzie bo Pudel dostał kota na punkcie akademii. Będzie nowość. Akademia Pana Pudla. Ciekawe czy on orientuje się że Legia trzy czwarte ma piłkarzy wiekowych. Kim ich on zamierza zastąpić. Kolejnym emerytem ktory ma w dupie grę dla Legii? Czuję że będzie niezły cyrk. A nakoniec opierdoli udziały chinolom. I zamiast profesjonalnego klubu będzie... KUCZAK W CZESZCZE

Sebo(L), 03.07.2017 18:55:35 - *.play-internet.pl

No i w piz.u wylądował i cały misterny plan Mioduskiego też w piz.du. Był Vadis i nie ma Vadisa. Moja miesiąc od zdobycia MP a transferów do klubu jest okrągłe ZERO.

Brawo Prezes, 03.07.2017 18:56:12 - *.dynamic.chello.pl

W moim odczuciu Pan Prezes wycisnął z tego max. Vadis chcial odejść gdziekolwiek byleby uciekać z polskiej ligi i za żadne pieniądzy by tu nie został.

Zyga, 03.07.2017 19:03:41 - *.68.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do pokazuje dno naszej ligi. Uczestnik LM i mistrz kraju finansowo jest kilkakrotnie biedniejszy od kacapskiego średniaka. Do tego gra w ruskiej lidze jest bardziej atrakcyjna niż w lidze gdzie repra jest 6ta na świecie. Wstyd PZPN i zarząd ligi.

mm Włochy, 03.07.2017 19:07:18 - *.dynamic.chello.pl

Pamiętajcie, że Vadis mógł odejść w połowie sezonu, ale sam powiedział, że chce zostać i pomóc Legii w zdobyciu mistrzostwa. Ma też swoje lata, więc uważam, że takie rozwiązanie było najlepsze dla obu stron. Osobną sprawą jest na co pójdzie ta kasa

Szyszko, 03.07.2017 19:09:27 - *.dynamic.chello.pl

Swoją drogą to jakoś poważne kluby się o niego nie zabijały. Trudno, jeszcze ta liga nie dorosła nawet do takich piłkarzy. Kasa i tyle w temacie. Resztę miał w Warszawie na najwyższym poziomie. Trzeba ciulac, szukać, się rozwijać, inwestora z kasą z czasem... O LM nie myślmy bo szkoda się denerwować. Transfery!!!

Pan, 03.07.2017 19:09:33 - *.dynamic.mm.pl

sezon się zbliża a transferów brak , kupią jakiegoś ogórka dwa dni przed ligą i jeszcze takiego co rok nie grał

Zlb , 03.07.2017 19:18:35 - *.centertel.pl

Kij mu w..., ale Bracia nie liczcie na to że Nasz prezes wyda ten sos na wzmocnienia!!! W każdym wywiadzie powtarza że mamy mało kasy, bo wcześniej Leśny przeginal! Jakiś leszcz z amiki idzie za 6 baniek, a ten pajac za 3 z groszem!!!! Będzie ciekawie, prezesina LM zobaczy, ale w tv!

grzesiek, 03.07.2017 19:19:11 - *.centertel.pl

Generalnie 3,5 mln euro bo te dodatki to brzmia groteskowo,to bardzo malo. Kolejny minus dla miodka ode mnie. Cena za odzidzie mogla wzrosnac a miodek go od razu opchnal jak sie nadazyla okazja. Kontrakt ktory zaproponowal miodek to tez smiechu warte, 5 razy mnie niz krasonadar dal. Mozna bylo zatrzymac dzidzie no ale coz. Miodek ma swoja wizje. Teraz miodek musi sprowadzic srodkowego pomocnika w jego miejsce z srednimi umiejetnosciami za jakis minimum 1 mln euro. Zaplacic za kontrakt conajmniej 0,5 mln. A i tak nie wiadomo czy sie sprawdzi. Biorac pod uwage ze w ekstraklapie odzidzia gral conajmniej za dwoch mozna bylo mu zaproponowac kontrakt wart 3 mln euro i z wiekszym prawdopodobienatwem by zostal u nas bo krasnodar to jest minimalniej lepsza polka niz Legia. Po za tym miodek pierniczy o tym ze nie bedzie robil transferow na hop siup musza byc przemyslane. A transferem odzidzi sam sobie zaprzeczyl. Przypomnijmy ze w poprzednim okienku transferowym besiktas dawal za pazdana 3 mln euro czy nawet 5 mln euro a lesny nie przyjal tej propozycji i to byly oferty last minute besiktasowi zalezalo na transferze.

mietek, 03.07.2017 19:20:06 - *.ssp.dialog.net.pl

@obiektywny: Anglikami się nie sugeruj - oni za wszystkich przepłacają i to znacznie. Najlepszą rekomendacją niech będzie, że zimą któryś klub włoski (bodaj Sampdoria) oferował za Bednarka 3 miliony, co było bardziej realną ceną.

@gizior: Naprawdę myślisz, że OSa wróci do naszej pokracznej ligi, gdy mówi się, że jest nim zainteresowana Marsylia? Daj spokój.

To już lepiej faktycznie przepłacić/nadpłacić itd. za tego irlandzkiego harpagana Sheridana z Białorusi.

Zimny, 03.07.2017 19:26:46 - *.dynamic.mm.pl

Zrozumcie, chłopaki - urodziło mu się dziecko. Będzie chciał jak najlepiej dla siebie, żony i dzieci, a jak najlepiej oznacza przede wszystkim solidne zabezpieczenie finansowe. Nie gra w (L) od małego, nie mówi po polsku, nie zna Warszawy, nie ma jej w sercu. Ale to nie znaczy, że tego serducha nie zostawiał dla nas w zeszłym sezonie, a fakt, że zrezygnował ze swojej "połówki" dla Legii też dobrze o nim świadczy. Pro Vadis, good luck in Krasnodar, and all the best for your family!

Hiszpan, 03.07.2017 19:31:41 - *.120.radiocable.net

Huk z VOO teraz potrzeba 3-4 transferow szybko q...wa.

Gienek, 03.07.2017 19:42:17 - *.68.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

To będzie rok Langila i Kuchego.

raf, 03.07.2017 19:43:53 - *.3-1.cable.virginm.net

dziwne ze o Nagiego nikt nie pyta mlody perspetywiczny

Wolfik, 03.07.2017 19:45:39 - *.dynamic.mm.pl

@Grzesiek: Małe sprostowanie Kolego. Na transfer Michała Pazdana do Turcji nie zgodził się sam Michał Pazdan (a raczej jego urocza małżonka) nie Leśny. Leśny, to akurat miał parcie, by Michała sprzedać. Za to opchnął Igora, właśnie last minute.

mIKI55, 03.07.2017 20:07:44 - *.dynamic.chello.pl

NASŁUCHAŁ SIĘ TYLU KOMPLEMENTÓW, ŻE UWIERZYŁ W NIE. PRAWDA JEST TAKA, ŻE NIC DWA RAZY SIĘ NIE ZDARZA. TAM ZATOPI SIĘ W NICOŚĆ I ZA DWA LATA ZNOWU BĘDZIE SZUKAŁ KLUBU NA RATUNEK, ALE WÓWCZAS BĘDZIE JUŻ ZA STARY I NIKT GO NIE WEŹMIE. POGOŃ ZA KASĄ CZĘSTO GUBI LUDZI BO TO TEŻ TRZEBA UMIEĆ ROBIĆ.

do mietek, 03.07.2017 20:08:26 - *.echostar.pl

Liczą się fakty. VOO Angole jednak nie chcieli...
Pieniądze od nich chyba nie śmierdzą...(?), a te Legii by się przydały.

I gwoli ścisłości - Bednarek poszedł za 6 mln.

Cult⚽️Legia, 03.07.2017 20:13:06 - *.185

Fuck say !like that polish football business goin down !3.5?milions "@&£)(;:/-?!hahaha daleko do świata,mamy dalej

doktormai, 03.07.2017 20:19:13 - *.warszawa.vectranet.pl

https://www.youtube.com/watch?v=yedxRlPuZ-s Do wszystkich obejrzyjcie sobie bracia i siostry od 7.06.Pozdrawiam.

77/82, 03.07.2017 20:22:11 - *.dynamic.chello.pl

do 1916 PK i innych paziów: tyle ile Vadis zawdzięcza Legii, tyle Legia jemu. Gość był za dobry by kopać się w czoło w ekstraklasie i od początku (czyli od momentu w którym złapał formę) było wiadomo, że z Legii odejdzie. Zresztą sam nigdy nie twierdził inaczej. Ja jeszcze rozumiem jazdy po Rado (chociaż wrócił i osobiście nic do niego nie mam) ale Vadis? On przez ten rok zrobił dla Legii więcej niż ty i twoja śmieszna rodzina przez 3 pokolenia, pastuchu. Serio, jakim gamoniem trzeba być, aby od gościa z zagranicy wymagać aby po roku w Legii odrzucał 5 razy większą kasę w innym klubie. Dlaczego miałby to zrobić? Może dla takich "wspaniałych" kibiców jak ty, którzy jak idzie dobrze to klepią po plecach, ale jak tylko pójdzie coś nie tak, to pierwsi zwyzywają od zdrajców. Gdyby nie bramka Vadisa nie byłoby 3:3 z Realem, bo to on dał reszcie sygnał, że jeszcze nie wszystko stracone. Gdyby nie jego gra, o mistrzostwie też moglibyśmy zapomnieć. A wiesz co by było gdyby nie ty? To samo. Nie byłoby żadnej różnicy. Tak więc trochę pokory łachudro.

Zajmon, 03.07.2017 20:23:54 - *.209.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@grzesiek
idź Lesnemu umyj auto a nie pitol. Vadis starszy i się uparł. a za rok odszedł by za darmo rozwalił by szatnie i co byś wtedy pisał cwaniak

grzesiek do Wolfik, 03.07.2017 20:26:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl

A skąd masz to info że sam Pazdan się nie zgodził ? Być może, chociaż wątpie, że tak było. Pazdek z początku sezonu wyglądał na mocno wkur*** wkażdym meczu. W besiktasie zarobił by dużo więcej więc wątpie że było tak jak mówisz.
Nawet jeśli tak było, to cóż mogę się mylić. - Właśnie odkryłem jakiś swój komentarz o przychodzącym do nas odzidzi że ma niby słabe CV i langil ma lepsze i że mozna było kupić kogoś lepszego... hmm xD

wwa, 03.07.2017 20:29:24 - *.dynamic.chello.pl

Tak wszyscy mówią, że ten Vadis to taki świetny zawodnik. Tak naprawdę to on jest świetny na naszą ligę. U ruskich takich Vadisów jest kilku i zobaczymy jak na ich tle będzie prezentował się. Po meczu z Jagielonią i jego wyłączeniu z gry obawiam się, że słuch po wielkim Vadisie szybko zaginie. Obym się dla dobra chłopaka mylił.

as, 03.07.2017 20:33:42 - *.dynamic.chello.pl

Jaką trzeba być spier...ą by porównywać Bednarka do Vaidisa ! Ogarnijcie się gimbusy!! Vadis miał jeszcze tylko rok ważnego kontraktu! Prawie 30 lat na karku!! Przed Bednarkiem dopiero kariera!

Kufe(L), 03.07.2017 20:34:22 - *.51.wlantech.pl

Dzięki za wszystko Vadis i powodzenia w nowym klubie!!!!

(L), 03.07.2017 20:35:04 - *.centertel.pl

Biorąc pod uwagę fakt za ile wykupili Jędzę to Vadis ze swoimi umiejętnościami poszedł za grosze.

PS. Podobno Ronaldo szuka klubu hahaha

grzesiek do Zajmon, 03.07.2017 20:41:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Nie mówię, że sprzedaż Vadisa to był zły pomysł skoro bardzo chciał odejść, ale można było na nim więcej zarobić.
3,5 mln euro to vadis nam zarobił pewnie w LM swoimi świetnymi zagraniami.

Alex uk, 03.07.2017 20:47:25 - *.16-1.cable.virginm.net

Pojedzie do kacapacow to dopiero cywilizacje zobaczy..... do pierwszego banana z trybun
U nas byłby noszony na rękach jakby pograł na takim poziomie jeszcze z sezon lub dwa a tam będzie przeciętniakiem ale jego wybór w sumie to ten vadis żadna gwiazda u nas sie wybijał bo liga jest drewniana ale w premier league nie poradził sobie wiec taki transfer do w miarę dobrej ligi z super zarobkami trafił mu sie jak ślepemu pobzykać

Dedi, 03.07.2017 20:48:10 - *.opera-mini.net

Nie panikujmy z brakiem transferów, Jeszcze dwa miesiące okienka !!!! A Vadis cóż nikt nikogo na siłę nie trzyma,
chce grać gdzieś indziej to niech gra. Chukwu odpali w tym sezonie! !

Pablo777, 03.07.2017 20:55:37 - *.centertel.pl

Wielki szacunek za ten ruch Odidja! Dzięki za wspaniałą grę w Legii! I trzymam kciuki za dalsze sukcesy i rozwój. Dobry ruch również ze strony Legii. Super wiadomość.

MJ, 03.07.2017 21:08:01 - *.dynamic.chello.pl

Wg jakis danych z netu... mial u nas kolo 50 000 EUR miesiecznie. Oferowano mu kolo 83 000... a dostal gdzie indziej 250 000 EUR na miesiac. Czy tez nie chcialbys tak podniesc swojego poziomu (w skali)?

ltsk, 03.07.2017 21:08:26 - *.wtvk.pl

Wydaje mi się lekko podejrzane, że od tak zrzekł się 1mln euro. W Krasnodarze dostał 5x tyle, ale licząc od obecnych zarobków, a nie od tego 1mln euro.

Arturo brd, 03.07.2017 21:10:30 - *.220

Sprzedajemy zawodników a kiedy my bedziemy kupywac ??

as, 03.07.2017 21:11:49 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

Krzyż na drogę. Gwiazdeczka wielka.

Konjo, 03.07.2017 21:15:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Piszecie:
"Brawo Panie prezesie..."
Ale jak by Pan prezes dokupił dwóch piłkarzy pokroju VOO to jestem pewien że by został!!!!!!

mietek, 03.07.2017 21:15:54 - *.ssp.dialog.net.pl

@do mietek: No nie chcieli, bo już go raz ich liga negatywnie zweryfikowała. A na Wyspach się drugiej szansy nie dostaje. Więc tym bardziej powinniśmy się cieszyć, że ktoś za niego rzucił całkiem sensowne pieniądze. Jeśli się nie mylę, to jest ten transfer będzie w trójce naszych najwyższych w historii.

Oczywiście, że Bednarek poszedł za 6 milionów. Gdzie napisałem, że tak nie było? Napisałem jedynie, że oferowane zimą przez Włochów 3 miliony to jest realna cena za tego zawodnika. A że Anglicy zawsze przepłacają, to... resztę sobie dopowiedz :)

Kuba83, 03.07.2017 21:18:19 - *.web.vodafone.de

5 racy wiecej... gdzie my jestesmy, przeciez dostal wiecej kasy niz jagielonia ma budzetu...

Martin, 03.07.2017 21:18:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Brać Mączyńskiego bo on będzie idealnie pasował na miejsce Kopczyńskiego, na pewno jednak nie jest to zastępstwo za Ofoe. Mogliśmy na prędce wyciągnąć Vasilieva i byłby spokój - na 2 lata by starczył ale jest już w Gliwicach. Potrzebny napastnik, ofensywny pomocnik (bo Rado to już bardziej na zmiany albo na co drugi mecz), środkowy obrońca i jak starczy to lewy obrońca.

Artec, 03.07.2017 21:22:07 - *.centertel.pl

Dzięki Vadis. Jak dla mnie byłeś najlepszym obcokrajowcem jaki do nas trafił. Niestety ale będzie cholernie ciężko bez niego teraz. Myślałem że zostanie i pomoże nam chociaż awansować do L.M.? Na tą chwile jesteśmy bez rozgrywających i kreujących gre. Mam nadzieje panie Mioduski że zainwestuje pan w konkretnych gości. I nie chodzi mi wcale o Mączyńskiego bo porównanie go z Vadisem jest jak porównanie Poloneza do Mercedesa. Good luck Vadis

Roma, 03.07.2017 21:42:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl

77/82 - ostro, ale w samo sedno. Dziwią mnie te zachwyty nad Prezesem - przecież to jego porażka, prężył muskuły, a nie było czego.

Zenek, 03.07.2017 21:45:01 - *.68.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jestesmy liga nedzarzy choc stadiony git.

kinias, 03.07.2017 22:09:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Zakochany w Legiii...

Amator, 03.07.2017 22:27:33 - *.68.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ten kontrakt to musialbyc tak profesjonalnie sformuowany jak to niezapomniane liczenie kartek w el. LM

Legionista, 03.07.2017 22:30:10 - *.226

Bravo dla Mioduskiego! Oczywiście wolałbym kwote 7-10 mln.euro, ale to też jest spoko. Zyskaliśmy 3.5 mln.euro + Za rzeżnika (więc możliwe że w okolicy 400-500 tys.euro) więc mamy 4 mln.euro i za te pieniądze powinniśmy kupić zastępce Odjidji!

Artur do 77/82, 03.07.2017 22:32:39 - *.51

Zgadzam sie w 100% Bracie. Tylko te gimbusy, bananowi kibice nigdy tego nie zrozumieja. Pozdrawiam

marce(L), 03.07.2017 22:37:54 - *.centertel.pl

No i git dobrze teraz spożytkować kasę za VOO Rzeżniczaka, Pazdana i Gui wsumie ok 9 milionów € kupić za nich lewego obrońcę, Mączyńskiego, skrzydłowego, stopera oraz napastników i Vadis może za kasę u kacapów pół plemienia utrzymać pożytek dla obu stron.

To(L)ek, 03.07.2017 23:44:02 - *.dynamic.chello.pl

Tak sobie latam po naszych stronach i jest jedna sprawa która mnie nurtuje a którą podpatrzyłem na portalach związanych z polityką. Przeglądając posty uderzyła mnie regularność wpisów na temat Pana Mioduskiego, tych pochlebnych. Są one z reguły krótkie i odbiegające od tematu dyskusji. Ja wiem że to się teraz kupuje ale żal patrzeć.

gość, 04.07.2017 00:19:07 - *.skybroadband.com

Zastępcę można znależć tylko trzeba dobrze szukać :) , swego czasu był taki zawodnik jak Maor Melikson w polskiej lidze myślę , że nie gorszy ...

KARO(L), 04.07.2017 00:40:15 - *.31.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

No to LM odpuszczamy na 25 lat.

wieczorne przemyślenia, 04.07.2017 01:44:42 - *.dynamic.chello.pl

Liga Polska jest hamowana przez Canal+, który płaci bardzo mało za towar, którego jakość jest o niebo lepsza niż jeszcze 5 lat temu - nowe stadiony, znacznie wyższa frekwencja, większa medialność i realnie wyższy poziom sportowy. Jednak przez to, że liga jest kodowana i dostępna tylko dla ograniczonej liczby widów potencjał jest niewykorzystany. Polaków jest 40 milionów, a abonentów nc+ ponoć ok. 2 milionów. Spora część abonentów płaci właśnie ze względu na Ligę Polską. Vivendi (właściciel nc+) odnotował w Polsce przychód w 2016 w wysokości 250 mln euro, czyli grubo ponad miliard złotych. Kluby piłkarskie z praw medialnych dostały w 2016 136 mln.
Jaki z tego wniosek? Mimo, iż posiadanie praw do polskiej ekstraklasy gwarantuje nc+ jakąś połowę abonentów, to do klubów trafia bardzo mała część przychodu (nieco ponad 10%).
Zasięg ligi jest bardzo mały, średnia oglądalność meczy liczona w dziesiątkach (rzadko w setkach) tysięcy. W efekcie wpływy z reklam dla klubów są bardzo niskie. Zaledwie dwa mecze w sezonie są transmitowane w tv publicznej i często mają oglądalność liczoną po kilka milionów.
Potencjał do rozwoju jest gigantyczny, ale trzeba lepiej sprzedawać ligę. Nie widziałem żadnego materiału promującego polską ekstraklasę, a zmontowanie takiego nie powinno być trudne - można się pochwalić nowoczesnymi, pełnymi stadionami, fajnymi ujęciami najlepszych bramek/akcji itd. Takie filmiki można by użyć do promocji ligi za granicą, może więcej kasy by wpłynęło za prawa zagraniczne (obecnie to ponoć 10% z tych 136 milionów). Korzyści z promowania marki "ekstraklasa" za granicą było więcej, np. łatwiej byłoby namówić dobrych grajków do transferu do Polski.
Kiedyś mecze ligowe były wydarzeniem medialnym, o którym mówiło się sporo w radio, tv itp.
Moim zdaniem, skoro Francuzi mało płacą za ligę i hamują jej rozwój, to najlepszym rozwiązaniem byłoby, gdyby prawa do ligi miała telewizja publiczna. Obecnie wpływy z abonamentu rtv to ok. 700 mln, ale prawie nikt nie płaci (ok. miliona osób, a więc połowa liczby abonamentów nc+, a są jeszcze kablówki i polsat). Jeśli udałoby się zwiększyć ściągalność abonamentu, to wpływy spokojnie mogłyby być co najmniej podwojone, a wtedy TVP spokojnie mogłaby przebić ofertę nc+, zapewniając jednocześnie większą kasę dla klubów za same prawa, jak i znacznie większą oglądalność, a co za tym idzie znacznie większą medialność. Wpływy z reklam w trakcie meczu były większe, koszt reklamy na koszulkach i stadionie - też większy. I wbrew pozorom nie taka inwestycja TVP by się opłaciła, bo na reklamach by zarobili krocie (znacznie więcej niż obecnie nc+). I nie myślcie, że to nierealne - skoro TVP stać na wykupienie praw do MŚ, to dlaczego nie mogą kupić praw do ligi polskiej, będącej potencjalną reklamową żyłą złota 37 kolejek * 8 meczy = 296 meczy na sezon! Podejrzewam, że przy odpowiedniej promocji średnia oglądalność byłaby na poziomie powyżej 2 milionów, a hity powyżej 10 mln. "Klan" i "jaka to melodia" ogląda 2 mln osób, więc nie są to szacunki nieuzasadnione.
W efekcie poziom ligi szybko by się podniósł i byśmy zapewne wskoczyli do pierwszej dziesiątki rankingu krajowej UEFA (2 miejsca w LM). Pojawili by się bogatsi sponsorzy, więcej meczy było wyprzedanych i pewnie średnia cena biletu by skoczyła, ale chyba każdy jest gotowy płacić więcej za towar lepszej jakości.

kolik, 04.07.2017 05:24:51 - *.150.ipv4.supernova.orange.pl

Taki "gwiazdor" ze zaden z sredniakow ang/fra/niem/hiszp czy wloskich sie nim nie zainteresowal mimo iz te 3mln euro to dla nich grosze. O czyms to swiadczy.

Krzeszczu, 04.07.2017 05:56:40 - *.cust.bredband2.com

@ 77/82: swietna odpowiedz i podsumowanie. Brawo Ty!
Pzdr

Ali, 04.07.2017 07:42:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ale jaka kariera go czeka w Krasnodarze? Awans do Ligii Mistrzów? Hehe. Odszedł dla kasy, grajek bez ambicji.

kaka, 04.07.2017 08:03:35 - *.147

Widać, że 5-krotne zarobki plus bonusy przeważyły szalę, ale chyba każdy by tak zrobił - gratulacje dla Miodka za walkę i nie odpuszczanie negocjacji .... VOO zrzekł się swojej doli ... hehehe szacun Miodek :)

JaceX, 04.07.2017 08:25:25 - *.centertel.pl

Do rav: o Nagy pytał w tym okienku Werder i Stutgart, ale sam Dominik stwierdził, że to jeszcze nie ten moment. Jego odejście to ok 1-1.5 roku

siwy, 04.07.2017 09:40:53 - *.adsl.inetia.pl

Sprawdził ktoś informacje na stronie Krasnodaru,czy coś wspominają w ogóle o Vadisie?
@wieczorne przemyślenia piątkowe i poniedziałkowe mecze Ekstraklasy pokazuje Eurosport 2.

walic canal, 04.07.2017 10:42:03 - *.dynamic.chello.pl

Jaka oglądalność ma Eurosport? A jaka mecze w tvp?

Ryba, 04.07.2017 11:29:27 - *.dynamic.chello.pl

Ludzie. Przecież Vadis przychodząc do Legii miał obiecane, że przychodzi się odbudować i po roku jak będzie chciał to może odejść. Myślę, że i tak na koniec zachował się z klasą zrzekając się swojej doli euro. Obawiam się, że długo nie zobaczymy w Naszej Legii tej klasy zawodnika. Obym się mylił.
Good luck Vadis!!!

BARTOSZ, 04.07.2017 12:43:48 - *.57.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

NIE

Prozak80, 04.07.2017 14:27:42 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Dzięki za wszystko Vadis,przyjemnie się Ciebie oglądało na boisku,ale wiadomo kasa to kasa.Nie spuszczaj z oka żony u ruskich bo za rok urodzi białego dzieciaka:).

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.