Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Thibault Moulin najlepszy w meczu o Superpuchar - fot. Mishka / Legionisci.com
Thibault Moulin najlepszy w meczu o Superpuchar - fot. Mishka / Legionisci.com
Niedziela, 9 lipca 2017 r. godz. 10:08

Oceny legionistów za mecz z Arką

Woytek, źródło: Legionisci.com

Thibault Moulin otrzymał najwyższą notę za piątkowy mecz z Arką Gdynia. Występ Francuza oceniliście na 4,1 w skali 1-6. Niezłe oceny uzyskali także Dominik Nagi i Maciej Dąbrowski. Najniższą notę Przyznaliście Michałowi Kopczyńskiemu - 2,3. W sumie oceniało 861 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 2,9.

Moulin 4,1
Nagy 3,7
Dąbrowski 3,5
Guilherme 3,3
Jędrzejczyk 3,2
Hlousek 3,1
Malarz 2,9
Niezgoda 2,7
Pazdan 2,6
Szwoch 2,5
Szymański 2,5
Hamalainen 2,4
Sanogo 2,4
Żyro 2,4
Kopczyński 2,3



Komentarze: (18)

Kristof, 09.07.2017 10:40:03 - *.cm-12-1a.dynamic.ziggo.nl

Na tym meczu byli wyslannicy wielu bogatych klubow z Europy.Byli rowniez Chinczycy.Podobno wszyscy chca Dabrowskiego i Kopczynskiego.Najwiecej daja Chinczycy.Po 100 mln euro za kazdego z osobna.

Raf, 09.07.2017 10:50:32 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Francuz ocena zawyżona. Przynajmniej o jedną.

kino, 09.07.2017 11:03:26 - *.39

kapitan z oceną 2.3 śmiech na boisku :) mam nadzieję ,że to czyta hehe e he
szkoda tylko że on i Kucharczyk to ulubieńcy terenera.

sondaar, 09.07.2017 11:40:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kopczynski 2,3 to chyba żart. ZERO ZERO i jeszcze raz ZERO. Umiejetnosci co najwyżej na III lige co on w ogóle robi w Legii to chyba nawet sam klub nie wie

Marce(L), 09.07.2017 11:49:29 - *.centertel.pl

Jakie transfery taki kapitan.... pośmiewisko i wstyd , a najgorsze jest to że Magiera zrezygnował z Jodły dla swojego pupila, który jest hamulcem dla tej drużyny od dawna. To cud że zdobyliśmy mistrzostwo grając cały sezon w dziesięciu ☺

ja do Marce(L), 09.07.2017 12:25:41 - *.dynamic.chello.pl

Graliśmy w 11, bo Vadis robił za 2.

Co do ocen to, Malarz za wysoko, Pazdan, Szwoch za wysoko - w zasadzie wszyscy za wysoko.

Jaco, 09.07.2017 12:36:02 - *.ists.pl

Z Kopczyńskim jest taka sprawa, że jest wystawiany do składu po to, żeby go drożej sprzedać. Taki był plan, ale nie wyjdzie bo zawodnik ANI PRZEZ CHWILĘ niczym się nie wyróżnił. Jesli będzie grał kosztem Mączyńskiego to do końca mnie utwierdzi w przekonaniu, że Magiera jest co najwyżej średnim trenerem, wykreowanym raczej przez media. Współczuje tylko Moulinowi, bo kiedy gra Kopczyński to Tiboault musi zapier...ać za dwóch. I jak Marce(L) słusznie zauważył - tez nie wiem jakim cudem grając w 10 i bez napastnika zdobyliśmy mistrzostwo - tylko dzięki słabości innych drużyn. Ale dwa razy takie coś nie przejdzie. Ps. Obawiam się tego sezonu - ze względu na brak wzmocnień a też ze względu na Magiere, który dużo gorzej przygotował druzyne do wiosny niż Dr. Alban na jesień. Pamiętajcie też, że dwa transfery tak naprawde wyszłoy Legii w poprzednim sezonie - VOO i Moulin. Reszta b. słabo alo żenująco w ch**j. Dlatego na razie jestem pesymistą jesli chodzi o 17/18

Sony, 09.07.2017 13:23:31 - *.play-internet.pl

Z tym Kopczyńskim jako kapitanem to gruba przesada. Człowiek bez jaj dostał opaskę... Jędzy trzeba było dać, Malarzowi, Pazdanowi. Komukolwiek. Oby szybko go Mąka usadził.

md, 09.07.2017 13:45:00 - *.dynamic.chello.pl

ocena Kopy zanizona przez karnego, przez caly mecz gral solidnie. uczepiliscie sie chlopaka i tyle

Adi, 09.07.2017 13:55:14 - *.6-2.cable.virginm.net

Kopczynski bez opaskii !!!!!

dex, 09.07.2017 14:06:52 - *.play-internet.pl

Dlaczego Kopczyński w ogóle się pojawia na murawie?

Stanisław, 09.07.2017 15:03:19 - *.dynamic.chello.pl

Ciekawe kto tak wysoko oceniał tych z przedszkola!?

legionista, 09.07.2017 15:18:18 - *.226

Trochę jestem przeciw ocenom..."Żyro 2,4" za pewnie był tak oceniany ponieważ ma takie nazwisko :) A taka prawda że nic nie pokazał ponieważ nie miał czasu i powinien mieć 3... "Sanogo 2,4" powinien mieć 2.6 ponieważ więcej się pokazał niż np:hama... Szymański 2,5 dla mnie powinien mieć 3.1 ponieważ więcej robił niż np:Szwoch Ogólnie będzie to dobry zmiennik za Nagiego :)

Miras, 09.07.2017 17:44:39 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Najgorszy według mnie był Hama, Kopczyński na swoim normalnym niskim poziomie, nic poza warunkami fizycznymi.

Legionista, 09.07.2017 19:23:29 - *.226

@Jaco Tylko że Dr.Alban nie przygotował drużyny... Jedynie jego współpracownicy... ale to też nie jest pewne ponieważ za jego kadencji graliśmy - Raczej nic nie graliśmy i mieliśmy wielkie braki więc nie przygotował ich... Dzięki trenerowi Magierze staliśmy się drużyną jak i wykonał wielką prace by piłkarze typu: Bereszyński, odjidja, prijović stawali się lepszymi piłkarzami...

do legionista, 09.07.2017 20:15:33 - *.ists.pl

błagam cię, dr. alban zajebiście ich przygotował, ale treningi były za ostre dla naszych py.zdeczek więc grali na zwolnienie trenera. A Magiera to taki Dorna - pan od WF niezle wypada w mediach ale dla mnie zero charyzmy. Beznadziejnie przygotował piłkarzy na wiosne a większość zawodników grała poniżej możliwośći.

Legionista, 10.07.2017 00:47:04 - *.226

"dr. alban zajebiście ich przygotował, ale treningi były za ostre py.zdeczek więc grali na zwolnienie trenera. "Po pierwsze Jest to nie prawda ponieważ na zwolnienie dr.albana było więcej przyczyn (np:ślub Rzeżnika..) Po drugie nie było żadnego pomysłu na gre, nie było ogólnie pomysłu na przyszłość klubu ( Może i grali na zwolnienie, ale trener musi mieć jakiś pomysł...) Po trzecie Wiosną może i graliśmy średnio, a czasem słabo, ale najważniejsze jest jedno że wygraliśmy ekstraklase.... Cel który Magiera miał - wykonał, a miał 12 pkt straty... Przypomnę też że nie mieliśmy napastnika....Nie którzy chwalą czerczesova... to przypominam wynik meczu Legii z Termaliką 3:0 dla termaliki.....

amos80, 10.07.2017 10:14:07 - *.play-internet.pl

Zdecydowanie za wysokie te oceny

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.