Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Trening legionistów - fot. Woytek / Legionisci.com
Trening legionistów - fot. Woytek / Legionisci.com
Poniedziałek, 10 lipca 2017 r. godz. 19:21

Trening: Przygotowania do Ligi Mistrzów

Woytek, źródło: Legionisci.com

O godzinie 17 legioniści trenowali na bocznym boisku po raz ostatni przed wyjazdem do Finlandii na mecz z IFK Mariehamn. Sztab szkoleniowy miał do dyspozycji aż 29 zawodników. W treningu nie wziął udziału Daniel Chukwu, a Jakub Czerwiński ćwiczył indywidualnie. Nie doczekaliśmy się także Hildeberto, który ma jeszcze dziś podpisać umowę.
Fotoreportaż z treningu - 17 zdjęć Woytka

- Chyba deszcz czekał aż wyjdziemy na trening - żartował "Vuko", podśpiewując jednocześnie legijne piosenki. W ulewie piłkarze najpierw biegali, a potem ćwiczyli na stacjach przygotowanych przez Sebastiana Krzepotę. Po kwadransie zajęcia zostały zamknięte dla mediów.

We wtorek o godzinie 10 rano zespół poleci na Wyspy Alandzkie. Na godzinę 17:30 czasu miejscowego zaplanowano konferencję prasową Jacka Magiery, a pół godziny później odbędzie się oficjalny trening drużyny na Wiklöf Holding Arena.

fot. Woytek / Legionisci.com
Radosław Kucharski i Jacek Magiera - fot. Woytek / Legionisci.com

fot. Woytek / Legionisci.com
Krzysztof Mączyński - fot. Woytek / Legionisci.com

fot. Woytek / Legionisci.com
Arkadiusz Malarz i Kasper Hamalainen - fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:,


Komentarze: (13)

Zlb , 10.07.2017 19:45:15 - *.centertel.pl

Pan Jacek zapewne mówi, dajcie mi napastnika!!!!!Panie Miodulski nie żałuj kasy, tylko dawaj realne wzmocnienia! Żeby nie było drugie patataj!

WIERNY KIBIC LEGII, 10.07.2017 19:55:42 - *.internetia.net.pl

PREZES ZAPOWIADAŁ - ŻE LEGIĘ STAĆ NA TRANSFERY ZA 1.EURO - CZEKAMY ZATEM PREZESIE NA TĘ TRANSFERY NA MIARĘ LIGI MISTRZÓW .

Rafek03, 10.07.2017 20:01:00 - *.dynamic.chello.pl

....czy piłkarz Kucharczyk ma 5 kg nadwagi czy tylko na foto tak wygląda ?

o., 10.07.2017 20:01:02 - *.centertel.pl

Lech już dopiął 7 wzmocnień. My? Realnie tylko jedno - Mączyński, przy czym w obliczu odejścia Vadisa, to transfer Mączyńskiego można potraktować tylko jako uzupełnienie składu. Słabo panie Mioduski. To niesamowite z jaką łatwością rozpływają się pieniądze z LM i z transferów np. Niko, Prijo a teraz Vadisa, na wszystko, tylko nie na transfery.

do ZIb, 10.07.2017 20:30:44 - *.play-internet.pl

Kto to jest Miodulski? Bo nie znam człowieka.

Legionista, 10.07.2017 21:10:55 - *.226

Amika dopięła 8 transferów które mają być wzmocnieniem... Tylko u nich odpali jedynie 2 graczy..... My kupiliśmy obecnie najlepszego Polskiego defensywnego pomocnika, Młodego piłkarza oraz chyba najlepszy transfer w ekstraklasie... czyli młodego zdolnego chłopaka.... No widać różnice... U nas odpali 3 piłkarzy, a jeden będzie dobrym zmiennikiem...

Zlb , 10.07.2017 21:49:19 - *.centertel.pl

Oj słabo to wygląda! Gołym okiem widać że chyba nowemu prezesinie nie po drodze na wydawanie kapusty!!! Zobaczymy co dalej?!

Zlb , 10.07.2017 21:54:14 - *.centertel.pl

Nigdy błąd Ci się nie wkradł? Chyba dobrze wiesz o kim mowa kolego?! Pozdrawiam Ciebie i prezesa Mioduskiego! Tak ok?

Do Legionista , 10.07.2017 21:59:40 - *.centertel.pl

Żeby tylko tak było!!!!

Arek, 10.07.2017 22:18:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy możecie już przestać pisać o łachu z Wronek? Ile można czytać, że oni 7, 8, niektórzy jeszcze trochę i do 10 transferów łacha dojdą. A chyba im się już zapomniało o zaciągu truskawkowym. Poza tym to strona o Legii, więc nie wiem po co tu wrzucacie trzecią drużynę ubiegłego sezonu.

do "o.", 10.07.2017 22:25:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl

tylko z Lecha odeszło 4 graczy z PODSTAWOWEGO składu...
Poza tym nie porównuj LEGII z Lechem

do rafalek 03, 11.07.2017 08:37:17 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

A gdzie ty widzisz kucharczyka?

michaL, 11.07.2017 17:21:47 - *.dynamic.chello.pl

do do rafalek 03, 11.07.2017 08:37:17
pierwsze zdjecie u gory, nagy i kuchy na drugim planie ..

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.