Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Wtorek, 11 lipca 2017 r. godz. 09:05

Kadra Legii na mecz z IFK Mariehamn

Redakcja, źródło: legia.com

We wtorek rano piłkarze Legii wyruszyli do Finlandii na mecz 2. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów z IFK Mariehamn. Trener Jacek Magiera zabrał 22 zawodników, z których wybierze meczową osiemnastkę. W szerokiej kadrze znaleźli się m.in. Mateusz Żyro i Konrad Michalak, a także Vamara Sanogo.

Kadra na mecz w Finlandii:

Bramkarze: Radosław Cierzniak, Arkadiusz Malarz, Jakub Szumski

Obrońcy: Łukasz Broź, Maciej Dąbrowski, Adam Hlousek, Artur Jędrzejczyk, Michał Pazdan, Mateusz Żyro

Pomocnicy: Guilherme, Kasper Hamalainen, Michał Kopczyński, Rafał Makowski, Krzysztof Mączyński, Konrad Michalak, Łukasz Moneta, Thibault Moulin, Dominik Nagy, Mateusz Szwoch, Sebastian Szymanski

Napastnicy: Jarosław Niezgoda, Vamara Sanogo



Komentarze: (87)

actchris, 11.07.2017 09:09:38 - *.action.pl

Napastnicy: Jarosław Niezgoda, Vamara Sanogo

A gdzie napastnicy !!!

@rek, 11.07.2017 09:13:42 - *.dynamic.chello.pl

Kadra całkiem spoko... Na Finów wystarczy... Mam nadzieję, iż do III rundy Dario Mioduski jeszcze nas mile zaskoczy w kwestii kolejnych transferów... Pozdro (L)

Klf, 11.07.2017 09:14:38 - *.play-internet.pl

Ale mamy napastników!! Żeby 0-1 wywieźć z Finlandii to będzie dobrze

wojak33, 11.07.2017 09:15:11 - *.internetdsl.tpnet.pl

ścina z nóg

Rychu, 11.07.2017 09:16:51 - *.centertel.pl

Siła ofensywna Legii to jakiś kabaret.

ehh, 11.07.2017 09:18:12 - *.acuarius.pl

To nawet srednio nie wyglada. Zeby nie bylo Levadii Talin. Cos czuje ze sie szybko dla nas sezon skonczy.

Janeczek, 11.07.2017 09:18:18 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Nie chce byc zbyt pochopnym pesymista, ale ta kadra prezentuje sie conajmniej slabo...oby te nasze eliminacje nie skonczyly sie szybciej jak rozpoczely. Czlowiek by sie wybral gdzies w Europe na kolejna runde.

pezet, 11.07.2017 09:20:27 - *.bas.roche.com

No cóż - może LE w tym sezonie :)

Pandoraaa, 11.07.2017 09:25:56 - *.dynamic.chello.pl

Słabiutki Atak... W pomocy tez brakuje lidera, kogoś kto móglby pociągnąc grę do przodu, zeby siasc na przeciwniku...

Kris , 11.07.2017 09:29:14 - *.play-internet.pl

Jak patrzy się na sekcje napastnicy to chce się płakać.

jaca, 11.07.2017 09:32:06 - *.play-internet.pl

No i se pograli, jak takim składem to nawet Qrwy Świni nie zrobili.

p, 11.07.2017 09:35:10 - *.centertel.pl

napastnicy...

Scvv, 11.07.2017 09:37:51 - *.centertel.pl

Z tym składem łatwo nie będzie. Czuję kłopoty.

ja, 11.07.2017 09:40:19 - *.dynamic.chello.pl

1. Potrzebny napastnik, który zagwarantuje co najmniej 20 goli w sezonie - za Nikolicia.
2. Potrzebna zawodnik ustawiony za napastnikiem - potrafiący sama strzelać gole - za Provicja lub biorący ciężar gry na siebie - za Ofoe.
3. Potrzebny rezerwowy Środkowy Obrońca w razie kontuzji /kartek/odejścia Pazdana i Dąbrowskiego - za Rzeźniczaka. Jędrzejczyk to jednak boczny obrońca. Czerwiński jest kontuzjowany poza tym w meczu z Borussią pokazał, że to nie ten poziom. Żyro nie ma doświadczenia.

bester., 11.07.2017 09:41:25 - *.158

Niezgoda i Sanogo... no no... DRŻYJ EUROPO!

Guny , 11.07.2017 09:42:05 - *.centertel.pl

I znowu kadra w której pomocników jest o połowę więcej niż napastników i obrońców razem wziętych:/ polityka kadrowa godna pozazdroszczenia...

Leron, 11.07.2017 09:44:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Masełko grzeje silniczek na Finał LM już ?

Legionista, 11.07.2017 09:44:47 - *.61

Nie chcę narzekać, po prostu bardzo leży mi na sercu dobro naszej Legii, ale słabo to wygląda... Nie mamy ataku, a ponadto Radovicia, Kucharczyka...

Ladek, 11.07.2017 09:47:13 - *.centertel.pl

Strach się bać...

JANUSZ, 11.07.2017 09:48:34 - *.66

A KTO BEDZIE GOLE STRZELAŁ? MALARZ?

b, 11.07.2017 09:51:19 - *.16-1.cable.virginm.net

Na Finow pewnie starczy ale na lige i kolejne rundy LM trzeba wzmocnien, kogos do gry w srodku bo mysle, ze Niezgoda, Chukwu, Kuchy powinni dac rade z przodu a jest jeszcze Sanogo, Rado i nowy Kot z Portugalii.

Balde, 11.07.2017 09:51:56 - *.toya.net.pl

Szkoda kontuzji Chukwu bo szło chłopakowi w sparingach. Ale i bez niego z Finami damy radę.

Ma(L)echa, 11.07.2017 09:57:55 - *.play-internet.pl

Defensywa ok ale ofensywa to dramat. Zeby w 3 rundzie nie bylo katastrofy

kibic(L), 11.07.2017 09:58:59 - *.pl

Nie zapomnę wywiadu Mioduskiego, w którym to opowiadał jak to każdy klub w Europie szuka bramkostrzelnego napastnika i że niezwykle trudno konkurować na rynku Legii bo nie stać ją na zakupy za kilka milionów Euro. Kilka miesięcy/tygodni wcześniej Legia miała w swoich szeregach napadziora niesamowitej klasy - Nikolica. Udało się Legii wyciągnąć go za darmo z klubu i pchnąć za 3 miliony Euro. A wystarczyło chłopakowi zapłacić porządny kontrakt i moglibyśmy się bić o LM ponownie.
A swoją drogą nie załamujcie rąk i dajcie szansę Niezgodzie i Sanogo. Moim zdaniem mają papiery na grę!

:-), 11.07.2017 09:59:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Masłowski na wylocie ?

Xyz, 11.07.2017 09:59:33 - *.centertel.pl

Doświadczonych w KM mamy napastników(Ps kibicuje Niezgodzie niech coś ukłuje).
Czy Magiera znowu wystawi supergrajka Kopczyńskiego, bo jeśli tak to znowu gramy mecz w dziesięciu.

@rek do płaczków, 11.07.2017 10:04:09 - *.dynamic.chello.pl

Przestańcie tak wiecznie biadolić i szczać ze strachu po gaciach... Od wielu miesięcy nie mieliśmy napastników i dawaliśmy jakoś radę... Teraz mamy Niezgodę, Sanogo i Czukwu... Dajcie wreszcie tym chłopakom spokojnie pograć przez kilka kolejek, a nie wiecznie ich dołujecie i stresujecie swoimi hejtami... Dopiero po kilku kolejkach wystawcie im laurki... A jak kuźwa takimi dobrymi jesteście napadziorami, to sami zapiszcie się do (L)egii... Trwają nabory do szkółki piłkarskiej... Wszystko co dobre, rodzi się w bólach... Będzie dobrze i ja to czuję... Wróci Rado i Kuchy... Skrzydła i środek pomocy mamy dobre... Obrona jest mocna jak nigdy... Malarz teraz lekko słabawy, ale i on może się wzniesie w tym sezonie ponad standard... Poza tym wiem, iż Mioduski dokupi jakiegoś mocnego kolesia do napadu... Pozdro (L)

do ATCHRIS, 11.07.2017 10:12:52 - *.66

SANOGO? NIEZGODA? MUAHHAHAHHAHA

STATYSTYKI NIEZGODY BĘDĄ TAKIE:
15 MECZÓW / 1 BRAMKA
SANOGO 15 MECZÓW / 3 BRAMKI

Pianka, 11.07.2017 10:15:25 - *.76.ipv4.supernova.orange.pl

A co z Czerwińskim? Jakaś kontuzja czy po prostu nie jedzie?

m, 11.07.2017 10:16:00 - *.CNet.Gawex.PL

tłok w tej pomocy ale nie przekłada sie to na jakość,,,,

POPO23, 11.07.2017 10:16:30 - *.bnpparibas.pl

Co do Niezgody to nie skreślałbym go zbyt szybko. Dajcie chłopakowi szanse :) :) :) coś czuje że Legia gładko 3-0 wygra.

Borubar , 11.07.2017 10:19:53 - *.dynamic.chello.pl

@rek do płaczków popieram dajmy im szanse po kilku meczach się wystawi im oceny co do Malarza jak to mówią bramkarz jak wino im starszy tym lepszy rozegra się ;)

Radzik77, 11.07.2017 10:26:42 - *.dynamic.chello.pl

Na wionę płakaliście za Niezgodą, a dzisiaj jedziemy na Finów bez napastnika. Macie krótką pamięć. Ciekawy jestem coś strzeli. Legia Mistrz. Pozdrowienia dla frustratów!!!!!

Marcinek, 11.07.2017 10:29:12 - *.sodexhopass.pl

Tak to widzę w Finlandii :
Malarz
Jędrzejczyk Dąbrowski Pazdan Hlousek
Guilherme Moulin niestetyKopczyński Nagy
może Mączyński
Hamalainen
Niezgoda

Green Cricket, 11.07.2017 10:44:33 - *.244.wlantech.pl

Moim zdaniem to będzie bardzo ciężki sezon dla trenera Magiery. Kadra wygląda póki co biednie i wyraźnie brakuje w niej kreatywnych zawodników.

Już w zeszłym sezonie brakowało ognia w ataku po sprzedaży napastników. Niemal cała ofensywa opierała się na Ofoe, który posyłał magiczne podania, a przeciwnicy się od niego odbijali, jak od ściany. Pojedyncze przebłyski mieli Nagy czy Guilherme, ale to będzie za mało. Rado też już nie zagra tego, co kilka lat temu. Nie mam pojęcia, jak trener ma stworzyć z tego ofensywę, która zdominuje rozgrywki. Pewnie będą jeszcze jakieś transfery, ale liga za pasem, a nowi zawodnicy będą się aklimatyzować do zimy... Nie chcę być złym prorokiem, ale słabo widzę ten sezon.

FC, 11.07.2017 10:47:38 - *.dynamic.chello.pl

Qrva ludzie opamietajcie sie. Za kilka meczy bedzie Niezgoda-ale kocur, Sanogo-ale wymiata, Chukwu-fenomen. Tak jak było z Nikolicem. Brak słów, w życiu też tak narzekacie???

mG, 11.07.2017 10:59:14 - *.2

Niezgoda bramka dziś ! :)

Pootr, 11.07.2017 11:03:42 - *.centertel.pl

Nie ma co być takim pewnym awansu. Przykład Glasgow Rangers

@rek, 11.07.2017 11:05:10 - *.dynamic.chello.pl

do FC... Narzekanie i płacz to polska narodowa specjalność... Te płaczki-biedaczki wysysają to z mlekiem matki a potem od małego biadolą w szkole, iż dostają wpie.dol od kolegów, biadolą w pracy, bo szef nie daje im podwyżki i biadolą w domu, iż żona "daje im" tylko raz na miesiąc... Pozdro (L)

BBB, 11.07.2017 11:15:41 - *.adsl.inetia.pl

Kto tego Sanogo sprowadzi i po co? Wchodzi w 2 polowie z Arka i pod koniec meczu jest wyprzedzany na duzym luzie przez 36-letniego, kontuzjowanego Sobieraja (z nadwaga). WTF?

wojti323, 11.07.2017 11:23:23 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

znowu mlodzi i skonczy sie jak zwykle tzn, jak z arka ? masakra

kowaL, 11.07.2017 11:28:42 - *.centertel.pl

jeśli ten skład nie rozjedzie jakiś fińskich ogórków to nie mamy czego w Europie szukać, koniec kropka, ale zawodzenie gimbazy na tym forum jest straszne...

mietek, 11.07.2017 11:32:53 - *.emea.ibm.com

@Radzik77: Moim zdaniem Niezgoda powinien był grać do końca w meczu o Superpuchar. Ale niestety w naszej pokracznej lidze napastnika się ocenia TYLKO przez pryzmat skuteczności pod bramką przeciwnika. A nikt już sobie nie zada trudu zweryfikowania, czy ktoś temu napastnikowi sytuacja stwarza.

@Pootr: Nie ma takiego klubu. To wymysł polskich dziennikarzy. Klub nazywa się Rangers FC.

tomasz problem, 11.07.2017 11:33:42 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

Widze tu oczekiwania ,jak w Barcelonie czy Realu. A rzeczywistość jest taka ,ze pukamy do średniaków europejskich .Wiec proponowałbym więcej luzu w majtach napinacze .

Adek 78, 11.07.2017 11:38:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl

pięknie , Napastnicy pierwsza klasa , Ktoś sobie żarty robi , mecz z Arką pokazało co są warci nasi napastnicy !!! Nie wiem czy się śmiać czy płakać !!!

Krzeszczu, 11.07.2017 11:43:09 - *.cust.bredband2.com

@ @rek i FC: Popieram! Ale malkontentom i tak nic nie wskoracie.
Plakali i beda plakac i narzekac. Albo "z niewolnika nie ma pracownika", albo zero transferow, albo nie te transfery, albo "dlaczego nie sciagniecie Niezgody", a jak juz tu jest to "Niezgoda drewno".
Takim ludziom wiecznie wiatr w oczy i nie ma co tracic czasu ani energii. Zawsze beda plakac i narzekac.

PS: @rek, powiem tak, Nagy w gazie, w srodku Maka i Moulin, na drugim skrzydle Gui albo Kuchy, jest juz Berto, i Sanogo z Niezgoda beda wymiatali. Taka mam przynajmniej nadzieje.... Niech tylko JM madrze ich ustawi i da im szanse.

amos80, 11.07.2017 11:45:12 - *.28.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Z takimi napastnikami to finał jest nasz

@rek do Krzeszczu, 11.07.2017 11:59:57 - *.dynamic.chello.pl

Tak samo brachu uważam, iż skrzydła mamy obecnie zajebiste... Trzeba to tylko na treningach dobrze zgrać... Nagy na lewym a Berto na prawym... Obaj szybcy jak wiatr i jak tylko piłeczki będą ładniutko dogrywać do środka, to jak dla mnie Sanogo i Niezgoda mogą sobie tylko stać w polu karnym i wykańczać te akcje... Do tego podwiesić za nimi Gui oraz Moulin'a i Mąkę i środek pola jest pozamiatany... Obrona jest jak drut, więc i Malarz będzie spać w bramce z nudów... A wyobraź sobie teraz te 2 szybkie skrzydła i zdrowego Kuchego-Błyskawicę w środku... Miodzio sprinterzy i kto teraz za nimi trzema w Polsce nadąży...??? Pozdro (L)

kinio, 11.07.2017 12:05:18 - *.138

najważniejsze , że jest kapitan Kopczyński od razu jestem spokojniejszy :)

Arek, 11.07.2017 12:11:44 - *.adsl.inetia.pl

Echhh płaczki, płaczki. Jeszcze jakieś 2, 3 miesiące temu płakaliście, bo nie ma Niezgody w Legii, za to wali bramy za bramą w Ruchu. Teraz Niezgoda już jest, ale płaczki płaczą, bo na lm. z Niezgodą, ale jak to tak? Sanogo, którego Magiera wpuszcza dopiero co po kontuzji, ale gdzie tam, za cienki, no klękajcie narody. K...wa, skąd wyście się wzięli, to ja nie wiem.

Patataj, 11.07.2017 12:13:19 - *.static.zebra.lt

Zgoda buduje, Niezgoda ruinuje... siłę ognia w ataku. Powiedzmy sobie otwarcie, abstrahując już od faktu, że w drużynie tej klasy potrzebny jest rasowy i stabilny napastnik, to zaczy na pewno nie taki który dopiero zbiera doświadczenie i ogrywa się w poważnych starciach nie tylko międzynarodowych, ale nawet na ligowych śmieciach, to z całym szacunkiem dla Niezgody i jego talentu, ale to nie jest profil zawodnika, który odpowiada filozofii gry Legii i wymaganiom stawianym graczowi na tej pozycji. Tutaj zdecydowanie większe pole popisu otwiera się dla typowego lisa pola karnego, czystego cwaniaka, który jest w stanie znaleźć sobie miejsce na wykończenie akcji bez względu na liczbę rywali uczestniczących w zamieszaniu, przynajmniej w połowie tak dobry, jakim był Nikolić, albo znanii z przeszłości z gry na polskich boiskach Frankowski, czy chociażby wczesny Brożek w Wiśle, dla których autobus postawiony przez defensywę przeciwnika nie stanowił jakiejś poważniejszej przeszkody w dogodnej sytuacji i pomimo, że ci panowie nie strzelali jakichś spektakularnych goli, to każdy z uznaniem patrzył ich skuteczność podczas wykańczania akcji. Paradoksalnie Niezgoda miałby większe szansę zaistnieć przy mocniejszym przeciwniku, gdzie akcja idzie z kontry i jest zdecydowanie więcej miejsca w sytuacjach podbramkowych, jednak grając atak pozycyjny pożądane sa trochę inne walory.

Broda, 11.07.2017 12:24:55 - *.253.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Proponuje kupić Robaka niech młodzi maja od kogo się uczyć a Robak to twardy skurczybyk który gwarantuje 20 goli w sezonie i nie szukać szrotu a w następnym sezonie Niezgoda zostanie królem strzelców

Kibic wlocek, 11.07.2017 12:26:10 - *.satfilm.com.pl

A co z tym grajkiem z Islandii. Miał być i go nie ma..

Krzeszczu, 11.07.2017 12:28:07 - *.cust.bredband2.com

@ re: Dokladnie! Jedno male "ale" to ale gdzie bedzie gral Kopczynski? :-)))

Pytanie oczywiscie retoryczne.

Sla mnie sklad jest spoko. Idealnie to chcialbym oczywiscie bramkarza. Jak juz wczesniej wspomnialem JM raczej nie stawia na Majeckiego (ktory to mial byc takim talentem! Moze jest, nie wiem).
I ambitnego/solidnego/perspektywicznego (o rany!) mlodego 20-22l obronce, na przyszlosc. Dabek i Pazdek sie starzeja a Czerwinski jakos nie bardzo przekonuje...
I bedzie git!
pzdr.

Phoenix(L)k, 11.07.2017 12:49:35 - *.226

do @arek:
Jedno skrzydło Hlousek - Kuchy, drugie Berto - Nagy... skrzydła chodzą, ale w efekcie mamy tylko 3 defensywnych piłkarzy... tak - wliczam w to Malarza;)

Masz rację - na kontry ofensywną trójkę będziemy mieli morderczą... ale pytanie - w ilu ligowych meczach zagramy z kontry?

Tak po prawdzie - to obecnie nasz skład widziałbym tak

Malarz
Hlousek, Pazdan, Dąbrowski, Berto
Moulin, Mączyński
Moneta, Rado, Nagy
Kuchy...

I kurka gramy totalną ofensywę...;)

Pab(L)o, 11.07.2017 13:03:44 - *.171.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Gdzie jest Masło....???????????????

Michaś, 11.07.2017 13:15:19 - *.213.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Żyro, Makowski i Michalak nie zostali zgłoszeni do kadry na eliminacje. Być może zostali zgłoszeni na liście B, ale nawet jeśli tak, to na razie nie ma żadnego potwierdzenia. Niech Magiera uważa podczas wybierania składu, żeby znowu nie było walkowera jak z Celtikiem.

Realista, 11.07.2017 13:25:17 - *.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ludzie dajcie spokoj to tylko nazewnictwo. Atak moze byc np. Nagy Hama albo Nagy Gui co to za roznica. Maja wszyscy zapierd. i strzelac bramy a nie jechac na piknik.

mietek, 11.07.2017 13:29:01 - *.emea.ibm.com

@Krzeszczu: Wiesz, jednej rzeczy się obawiam. Band of Brothers niestety ma się dobrze. Więc, jeśli coś by się miało złego wydarzyć - w sensie trochę słabszych wyników - to oni znowu nie wezmą winy na siebie, tylko zrobią kozła ofiarnego z Magica. Fakt, szału w grze nie ma, ale z drugiej strony - za Czerczesowa też nie było fizyki kwantowej, a mimo wszystko jakoś to działało. I to jest chyba najważniejsze.

Mario, 11.07.2017 13:38:38 - *.130

Jak był super napastnik Nikolic, to 99 % matołów biadoliło, że on tylko dobry na słabych, a prezes celebryta opowiadał bzdury, że takie gole to mogą bramkarze i juniorzy strzelać, to tylko świadczy, jak dużo osłów interesuje się piłką nożną i brak im jakiegokolwiek pojęcia o futbolu.
A jestem pewny, że jak by mu zaproponowali lepsze pieniądze, to by został.

@rek do Phoenix(L)k, 11.07.2017 13:53:11 - *.dynamic.chello.pl

A ja to bym brachu tak to widział....:

Malarz
Berto - Dąbrowski - Pazdan - Hlousek
Mąka - Moulin
Gui - Rado - Nagy
Niezgoda (Sanogo)

Boczni obrońcy ciągną akcje do przodu, a wtedy Gui i Nagy schodzą do środeczka i dorywają do napastników...

Jędza siedzi na ławce... Hama i Kuchy siedzą na ławce - ale wchodzą tak około 70 min. na już dobrze podmęczonego przeciwnika przez Nagy'ego i Berto... Reszta składu na ławce zostaje w odwodzie... Taka jest moje koncepcja... Pozdro (L)

md , 11.07.2017 14:07:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gole strzela Niezgoda i Sanogo ! LEGIA !!!

Krzeszczu, 11.07.2017 14:09:09 - *.cust.bredband2.com

@ @rek: ...and the rest, as they say, is a history... :-))

@ mietek: Czerczesow nie obwijal w bawelne tylko prosto i otwarcie.
Albo sie komus chcialo albo nie. Madrze prowadzil sklad bo budowal taktyke pod sklad a nie odwrotnie. I nie faworyzowal :-))

Do dzisiaj rozwala mnie odpowiedz Czerczesowa Hamalainenowi, gdy ten biadolil ze ma bol lydki... :-)))

md , 11.07.2017 14:10:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

IFK Mariehamn 0 - 2 LEGIA ! LEGIA !!!

Mati, 11.07.2017 14:23:14 - *.centertel.pl

Aa może chipa chupsa juz sprzedać? Tylko kasę za nic bierze. W rezerwach lepiej jak młodzi grają

Cult⚽️Legia, 11.07.2017 14:42:33 - *.188

Drużyna nie jest zgrana,brak Wodzireja a człowieka Orkiestry,może skończyć sie remisem to moze wtedy sie Magic przebudzi

Phoenix(L)k, 11.07.2017 14:45:12 - *.226

kłóciłbym się, co do Gui - nie wiem, czy poprawił formę z wiosny.

Tak czy siak - pełna zgoda - skrzydłami możemy wymęczyć większość rywali... a potem wchodzi Kucharczyk... cały na biało ;D

Pozdrawiam i do zobaczenia na Starówce w 2018 ;)

bolo, 11.07.2017 14:48:35 - *.ssp.dialog.net.pl

Przypuszczam że Finowie już mają pełne portki.A tak na poważnie to w tym sezonie przyjdzie Nam cierpieć.Koncepcje naszego "Magika" to niestety lata 80-te.Tytuł został nam dany w prezencie,ponieważ nie byliśmy wcale tacy dobrzy i do końca rywale mieli nas w garści. Terażniejsza gra Gui i Kopy to poziom rezerw. I to głębokich.Oni chyba płacą trenerom za wstawienie do I składu .Inaczej trudno to wytłumaczyć.Jedyna nadzieja to że się mylę.Oby.

Krzeszczu, 11.07.2017 14:56:56 - *.cust.bredband2.com

@Phoenix(L)k: Przy Kuchym na Bialo to nawet Bale Blednie :-)))
Pzdr.

gizior, 11.07.2017 15:31:03 - *.229.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Malarz
Jedza dabrowski Pazdan hlousek
Kopczyński maczynski
Gui moulin nagy
Hama

LoL, 11.07.2017 15:41:07 - *.internetdsl.tpnet.pl

Alez znawcy z Was..

kibic, 11.07.2017 16:02:41 - *.lukman.pl

Malarz
Jędrzejczyk Dąbrowski Pazdan Hlousek
Moulin Mączyński
Guilherme Hamalainen Nagy
Niezgoda

Ktoś , 11.07.2017 16:07:17 - *.dynamic.chello.pl

Ściągnięcie tego grajka z Portugalii to załatwianie dziury po Pazdanie w razie odejścia. Wtedy Jedza idzie do środka obrony i z Dąbrowskim grają. Lewa Holousek! Pomoc to denefsyny Moulin, przed nim Maczynski i na ofensywnym Radovic, skrzydła Kuchy i Gussepe, atak Niezgoda. W razie wypadki kogoś zostają w ofensywie Nagy, Poznański, Murzyni. Obrona w razie wypadki kogoś dramat. A bramka wiadomo - Arek! Gdzie wzmocnienia? Liczebność dobra kadry, ale gdzie wartość piłkarzy?! Nie ma. Potrzebni bramkarz (młody grający), obrońca defensywny pomocnik i napadzior z prawdziwego zdarzenia (taki nieosiągalny jak mówi loczek)! Super skrzydła: Kuchy Nagy Gussepe - tego się trzymać. Obrona pierwszy skład super! Defensywny pomocnik - dramat! Wywalić Kopczynskiego, Ciezniaka, Broziana gwałt, ale z drugiej strony ktoś na ławce musi siedzieć!

mietek, 11.07.2017 16:26:47 - *.ssp.dialog.net.pl

@ @rek: A Kuchy to już w końcu zdrowy? Poważnie pytam.

Martin, 11.07.2017 16:54:56 - *.centertel.pl

Malarz
Jędza-Dąbrowski-Pazdan-Hlousek
Gui-Maczynski-Moulin-Nagy
Hama
Niezgoda

Legionista, 11.07.2017 18:37:21 - *.226

Ja nie mogę... czemu coraz więcej jest Legionistów (konto)?... Weżcie zmieńcie nicki - ładnie was proszę :)
Obecna kadra nie jest słaba! Z taką kadrą wygrywaliśmy mistrza! Masłowski to pewnie z Langilem będą oglądali mecz w TV, a koło nich będą walizki... Potrzebujemy Napastnika, a jak odejdzie Pazdan to obrońce! A tak to wszystko jest OK! Do Pomocników przyjdą kuchy,Rado,Berto! A na obrońce przyjdzie Czerwiński... Ogólnie mamy skład na Mistrza Polski tylko czy mamy skład na miare Fazy grupowej LM o to jest pytanie - Mam nadzieje że tak..

mietek, 11.07.2017 19:10:32 - *.ssp.dialog.net.pl

@Legionista: Tak na dobrą sprawę to wszyscy jesteśmy Legionistami :)))

Legionista, 11.07.2017 19:16:39 - *.226

@Krzeszczu może i Czerczesov nie owijaj bawełne tylko mówił prosto i otwarcie, ale dla mnie był średnim trenerem.. Nie miał żadnego pomysłu na przyszłość Legii... A na dodatek nie był wielkim strategiem.... Rozumiem że trzeba robić pressing, ale jak to nie wyjdzie to mamy problem... Na dodatek pamiętam pewny wynik z silną termaliką.... 3:0 dla nich było... Jeszcze były wyniki z Zagłębiem i Lechią bo 2:0 dla nich... Ogólnie dobrze wspominam Czerczesova, ale jego zwolnienie było zrozumiane i życzę mu jak najlepiej...Jednak mieliśmy lepszych trenerów których za mało się chwali... np:Jaroslav Vejvoda,Dragomir Okuka,Paweł Janas albo teraz Magiera jest o niego lepszy.

mietek, 11.07.2017 20:20:57 - *.ssp.dialog.net.pl

@Legionista: Ale była za to w zespole dyscyplina i zero sfochowanych piłkarzyków. Wyobrażasz sobie, jakby się skończyły u niego takie akcje jakie odstawili Prijović czy Vadis ? Przecież Staszek by ich tak przeczołgał, że jednemu by ze strachu włosy wypadły, a drugiemu urosły :)

wlodi79, 11.07.2017 21:26:46 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

A gdzie jest kocur Masłowski?

Krzeszczu, 11.07.2017 21:31:38 - *.cust.bredband2.com

@ mietek: jednemu wypadly a drugiemu urosly, dobre!!!
Zapytaj Hami, on raz poszedl plakac do Staska :-)))

pzdr panowie!

mietek, 11.07.2017 21:45:32 - *.ssp.dialog.net.pl

@Krzeszczu: Pamiętam :) Sławetne pierwsze zgrupowanie :))

Legionista, 11.07.2017 23:22:39 - *.226

@mietek Oczywiście że była dyscyplina, ale mam wrażenie że w tych sprawach trener miał mało do powiedzenia np: Umowa z Voo przez Leśnego albo prijo (możliwe że coś też naobiecywał Leśny - Wiedział że Mioduski wygra z nim więc pozostawił tzw.świnie...) Ogólnie Szanuje Czerczesova, ale uważam że byli lepsi trenerzy Legii o których mało się mówi (np: Jarosłav Vejvoda który też miał zespół zdyscyplinowany chyba nawet lepiej :) Dragomir Okuka który zbudował silną Legie :) Legia Pawła Janasa też była wspaniała. No i oczywiście obecna Legia Jacka Magiery (Wiosne miała słabą, ale pod względem taktycznym i fizycznym to według mnie lepiej wygląda... Jak będą tak grać jak 1.połowe z Arką to będzie bardzo dobrze :) )

Pana Mietek, 12.07.2017 01:57:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Do Legionista: przyjacielu, w meczu z Lechią przegranym 0:2 kazano Staszkowi wystawić głębokie rezerwy bo:
A) Lechia biła się o puchary
B) feta mistrzowska miała być na Ł3 po meczu z Pogonią
I do dzisiaj nie zapomnę tego "no comments" Staśka na pytanie: DLACZEGO ZMIENIŁ POŁOWĘ SKŁADU...
FORZA LEGIA!!!

Szymon , 12.07.2017 10:40:27 - *.dynamic.chello.pl

Niech Magic pudla wstawi. Będzie heca

Dramat, 12.07.2017 11:49:16 - *.play-internet.pl

Dawac Robaka ten umie strzelać bramki przy najmniej

Legionista, 12.07.2017 15:07:20 - *.226

@Pana Mietek Czy ja powiedziałem że nie zagrali rezerwowym składem? Dałeś przykład że kazano Staszkowi wystawić głębokie rezerwy.... Bądżmy racjonalistami i gdy by Czerczesov był taki samodzielny to by się nie zgodził na wystawienie rezerw......

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.