Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Peter Lundberg - fot. Mishka / Legionisci.com
Peter Lundberg - fot. Mishka / Legionisci.com
Środa, 12 lipca 2017 r. godz. 22:14

Lundberg: Legia pokazała jakość

Woytek, źródło: Legionisci.com

Peter Lundberg (trener IFK Mariehamn): - Jestem zadowolony ze wszystkiego oprócz wyniku. Był to nasz najlepszy mecz, jaki moja drużyna zagrała w tym sezonie. Mecz sezonu mieli także kibice, bo atmosfera była fantastyczna. Popełniliśmy kilka błędów i niestety Legia nas srogo za to ukarała. Zawodnicy Legii pokazali jakość.



Komentarze: (12)

m4pierwszy, 12.07.2017 22:20:37 - *.eaw.com.pl

matko, smutek to czytać. zagrali najlepszy mecz a wyglądali jak B klasa.

mietek, 12.07.2017 22:46:42 - *.ssp.dialog.net.pl

@m4pierwszy: Ale przynajmniej ich trener nie próbuje zakłamywać rzeczywistości doszukując się wyimaginowanych spisków. Wiesz, ile by się Probierz nagadał po tej nieuznanej bramce?

do m4pierwszy, 12.07.2017 22:47:14 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Nie przesadzaj, poziom na utrzymanie w Ekstraklapie... Gdyby wbili na 1-1 różnie mogłoby się skończyć.

grchw, 12.07.2017 23:00:46 - *.dynamic.chello.pl

...ale nie wbili.

Legionista, 12.07.2017 23:04:46 - *.226

A propo Probierza pewnie zacznie mówić że Legii sędziowie nawet w el.LM pomagają... (czerwona kartka)

@ m4pierwszy, 12.07.2017 23:13:40 - *.play-internet.pl

Więcej szacunku do rywala. Zagrali jak umieli i tyle.

k., 13.07.2017 02:07:21 - *.178.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Znają swoje miejsce i wiedzą o tym. Rzadko kto nas chwali. Nie napinajmy się.

Probierz, 13.07.2017 08:51:42 - *.elartnet.pl

Znowu mnie zdołowali...

Danie(L), 13.07.2017 09:07:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

tak jak Finowie grały polskie drużyny w pucharach jeszcze całkiem niedawno...
uzyskiwaliśmy także podobne wyniki - i nie ma gwarancji, że to nie wróci - poza Legią, Legia gra od kilku lat na innym poziomie i chwała Bogu

Matt, 13.07.2017 10:25:02 - *.uz.zgora.pl

Dajcie im spokój. Bardzo szanuję te drużynę. Mają roczny budżet 2,5 mln euro a zdobyli mistrzostwo kraju. Ciekawe która z naszych gwiazd grałaby za tyle co ich zawodnicy. Kilkanaście lat temu to jeszcze był klub amatorski.

Brawo Legia, szacunek dla IFK.

JANUSZ, 13.07.2017 12:17:40 - *.66

ŚMIEM TWIERDZIĆ, ŻE 2 GOLE MOGLI STRZELIĆ, BYŁOBY SMIESZNIE

Mat, 13.07.2017 13:35:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Poczekajcie na jage w meczu z azerami. Będzie bach bach Karbach.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.