Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Jacek Magiera - fot. Mishka / Legionisci.com
Jacek Magiera - fot. Mishka / Legionisci.com
Środa, 12 lipca 2017 r. godz. 22:15

Magiera: Zrealizowaliśmy zakładany cel

Mishka, źródło: Legionisci.com

Jacek Magiera (trener Legii): Zrealizowaliśmy zakładany cel. Strzeliliśmy kilka goli, nie straciliśmy żadnego. To dobra zaliczka. Wiemy, że z każdym meczem będzie coraz lepiej. To dopiero początki. Było dużo gry w piłkę, dominacja. Dokonaliśmy celowych zmian, żeby młodzi zawodnicy nabrali doświadczenia europejskiego.
Wiadomo, że z każdą zmianą mecz wygląda inaczej. Jestem zadowolony. Teraz czeka nas regeneracja, bo w sobotę czeka nas pierwszy ligowy mecz z Górnikiem.

Michał Pazdan dziś nie zagrał, bo jest przeziębiony. Nie ma gorączki, ale przed meczem zgłosił, że nie czuje się dobrze. Dwaj stoperzy, którzy dzisiaj wystąpili, zagrali dobrze, mimo że przez pół roku nie graliśmy takim ustawieniem.

Zadebiutował dziś Krzysztof Mączyński. To doświadczony zawodnik, występował na arenie międzynarodowej w reprezentacji Polski. To dla niego nic nowego. Zna piłkarzy Legii z ligi i reprezentacji. Zagrał dziś dobrze, zrealizował postawione przed nim zadania. Dopiero poznaje nasz styl, jak zachowywać się kiedy mamy piłkę, rozgrywamy ją, a kiedy jej nie mamy. Na pewno pomoże wzmocnić rywalizację w drużynie, a współpraca na boisku będzie coraz lepsza.

Dzisiaj dołączył do nas Armando Sadiku. Jutro będzie z nami trenował. Liczymy, że będzie zawodnikiem, który wzmocni siłę ofensywną i strzeli dla Legii bramki, które będą kluczowe. Witamy go na pokładzie. Robimy wszystko, żeby nowi zawodnicy jak najszybciej wkomponowali się do zespołu.

Wiemy, że stać nas na więcej, na większą intensywność. Jestem zadowolony, że wiele akcji było na jeden kontakt, że była rotacja w środkowej strefie boiska, z akcji oskrzydlających bocznych obrońców i wielu indywidualnych zadań, które realizowali zawodnicy.




Komentarze: (24)

Żyleta, 12.07.2017 22:19:50 - *.internetia.net.pl

TRENERZE - SAM MÓWIŁEŚ , ŻE LEGIA ZROBI KROK DO PRZODU TYLKO WZMOCNIENIAMI POKROJU ODIDJI OFOE - OFOE ODSZEDŁ A TEGO POKROJU ZAWODNICY NIE WIDAĆ NA CHORYZONCIE . POKAŻ CHARAKTER I ZAŻĄDAJ TAKICH TRANSFERÓW DLA DOBRA LEGII !!!

m, 12.07.2017 22:20:26 - *.dynamic.chello.pl

Wyniki BATE czy Ludogorca dają cień szans że ewentualne rozstawienie w IV rundzie jak sezon temu znowu może być faktem :)

do Żyleta, 12.07.2017 22:25:40 - *.dynamic.chello.pl

zamknij morde gimbusie

Truth, 12.07.2017 22:27:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Dobry sparing. A ludzie, ktorzy narzekaja na L sa chorzy - zobaczcie na wyniki w innych parach, wielu faworytow sie meczy, a my spacerek i od 55 minuty zmiany. Super.

Hugon, 12.07.2017 22:33:07 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Magik,najgorszym zawodnikiem dzisiejszego meczu był Mączyński tyle strat to nawet nie miał Kuchy.

@Zyleta, 12.07.2017 22:33:12 - *.centertel.pl

Żyleta- weź Ty się ogarnij, chłopie...

@rek, 12.07.2017 22:33:18 - *.dynamic.chello.pl

Nie ma co narzekać... Jest dobrze... A to dopiero początek... Dojdą jeszcze nowi zawodnicy... Niedługo wrócą gracze po kontuzjach... Na naszą ligę będzie gites... Na LM potrzebujemy jeszcze 1-2 dobrych graczy... Tak czy inaczej jest teraz ważne, aby JM teraz to wszystko dobrze poukładał na treningach i na boisku... Pozdro (L)

kle, 12.07.2017 22:41:29 - *.dynamic.chello.pl

Nie jestem malkontenem, ale jesli wchodzi 3 nowych graczy na podmeczonych Finow grajacych w 10 i nikt z nich nie potrafi SAM wykreaowac akcji bramkowej to o jakich wzmocnieniach my mowimy? Sorry ale to sa juz 23 latkowie ktorzy na tle podmeczonych rywali wypadli jak rownorzedni zawodnicy.

Legionista, 12.07.2017 23:00:54 - *.226

Gdzie są hejterzy którzy uważali że nie przejdziemy Finów... A jak przejdziemy to dzięki szczęściu.... Może odejście Odjidjii coś dało...

x, 12.07.2017 23:05:50 - *.19-1.cable.virginm.net

ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

odium@Żyleta , 12.07.2017 23:08:24 - *.play-internet.pl

Jaka ty jesteś Żyleta gamoniu jak ty się jeszcze nie golisz.Dlatego zamilcz.
Magic ma plan i trzeba mu zaufać.

Cult⚽️Legia, 12.07.2017 23:14:52 - *.130

Jak bez napadziora I nie zbyt zgranej drużyny ⚽️⚽️⚽️!jest ok.

Martin, 12.07.2017 23:19:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do Żyleta: Tylko ciołki używają caps locka w komentarzach i przestań proszę wklejać to samo pod każdym nowym postem. Po co jęczysz - przecież są już zrobione 4 transfery i to naprawdę wydają się być sensowne. Co prawda konieczny jest jeszcze ofensywny pomocnik i ewentualnie 1 napastnik i 1 śr. obrońca, ale na wszystko przyjdzie czas. Póki co mamy 4 sensowne transfery a co najważniejsze - dzisiaj wygraliśmy i to czas aby się cieszyć a nie lamentować.

Rafał PrgPłn., 12.07.2017 23:32:21 - *.207.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ach ta Izabela ;-)

Toni, 13.07.2017 00:29:03 - *.0pools.vodafone-ip.de

Brawo gratulacje.Wazne zwyciestwo.Wazne punkty za zwyciestwo do rankingu.Oby doszlo jeszcze jedno lub dwa super wzmocnienia.Ktos ofensywny za Ofoe.Z czasem powinno byc jeszcze lepiej.Potrzeba troche zgrania i bedzie dobrze.

łysy, 13.07.2017 08:00:07 - *.adsl.inetia.pl

Jak dla mnie ok ! Po korzystnym wyniku do przerwy , widać było, że już są myślami na meczu z górnikiem ( z małej litery celowo !!!!~)

mG, 13.07.2017 08:00:28 - *.25

Patrząc na wyniki reszty drużyn to na spokojnie mamy awans, fajnie że zrobił szybko zmiany , młodzi muszą w takich meczach łapać doświadczenie na przyszłość.
Brawo!
Magiera z tego co ma teraz składa zespół, dojedzie Albańczyk w napadzie, Portugalczyk, wrócą kontuzjowani i może ktoś za VOO i jest paka.Oby jeszcze Pazdan został.


Do mG, 13.07.2017 09:08:53 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Poco ci Pazdan dojdzie Sadiku ,będzie miał kto bramki strzelać.

zibin55, 13.07.2017 09:32:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pozytywem jest moim zdaniem gra Monety; widzę go zamiast Hlouska nieumiejącego sensownie i celnie zacentrować nie mówiąc o kiwce i nieschematycznych zagraniach a gdy po prawej będzie Pereira to będzie interesująco :)
Broź walczy widać o skład i wczoraj lepszy od bezproduktywnie grającego wiosną Jędzy. Może się zgrają z Dąbrowski zresztą na środku- na wczoraj średnio ale to pierwszy ich mecz w tym ustawieniu.

zibin55, 13.07.2017 09:35:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No i Moulin powinien tak jak z Arką grać przed defensywnymi. facet potrafi zagrać nietuzinkowo a i strzał niezgorszy :)

Arek, 13.07.2017 10:15:00 - *.adsl.inetia.pl

A ja czekam na frajera, co pisał, że już po pierwszym meczu odpadamy. Niestety już nie pamiętam jak się podpisał, więc cieciu, daj znać.

zibin55, 13.07.2017 10:17:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

I uważam ,że Langil powinien wrócić a Magic dać mu szansę bo facet może nie orzeł technicznie ale szybkością podciągałby chłopaków ze środka trochę :)

Do Arek, 13.07.2017 14:20:22 - *.dynamic.chello.pl

Podpowiem Ci... To był min. niejaki "tryw"

tryw, 12.07.2017 00:47:25 - *.static.ip.netia.com.pl
IFK Mariehamn 1:0 LEGIA

Zlb , 13.07.2017 15:40:27 - *.centertel.pl

zamknąć ryj na temat Mąki i Pana Jacka!!!! Ten kot, i ten kot!!!!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.