Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
Środa, 12 lipca 2017 r. godz. 18:30

LIVE!: IFK Mariehamn - Legia

Redakcja

O godzinie 20:00 na stadionie IFK Mariehamn Legia Warszawa rozpocznie bój o fazę grupową Ligi Mistrzów. "Wojskowi" są zdecydowanym faworytem w starciu z mistrzem Finlandii, ale historia pokazuje, że pierwsze pucharowe spotkania nie są najlepsze w ich wykonaniu. Transmisję z meczu przeprowadzi stacja TVP1 i TVP Sport. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! wzbogaconej zdjęciami prosto ze stadionu na Wyspach Alandzkich.




Komentarze: (30)

Hiszpan, 12.07.2017 18:42:31 - *.ipcom.comunitel.net

Pazdan na ławce znaczy idzie pod nóż wyprzedaży ciąg dalszy.

@rek, 12.07.2017 18:48:21 - *.dynamic.chello.pl

Pazdan siedzi na ławce, a więc w powietrzu pachnie transferem Pazdana do klubu, który gra w el. do LM... I tyle w temacie... (L)egio do boju...!!! Marsz po 3 pkt...!!! Pozdro (L)

Krzeszczu, 12.07.2017 19:02:04 - *.cust.bredband2.com

@ @rek: z calym szacunkiem ale w dzisiejszym meczu punktow nie przyznaja :-))
Ale jestem z Toba, powodzenia Legio!!!!

Dominik1916, 12.07.2017 19:07:14 - *.tktelekom.pl

Alban Sadiku na testach w Legii podaje sport.pl który powołał się na przegląd sportowy

Ra(L)f, 12.07.2017 19:08:32 - *.dynamic.chello.pl

Pazdan na ławce ponieważ cienko by wyglądała gdyby Broziu na niej siedział. Po piłkarzach na ławce rezerwowej można stwierdzić że to początek końca wielkiej Legii. Mioduski musi zrobić zakupy czy chce tego czy nie. Z taką ławką można walczyć co najwyżej o środek tabeli ekstraklapy a nie o ligę mistrzów.

Hiszpan, 12.07.2017 19:10:41 - *.ipcom.comunitel.net

Teraz potrzeba jeszcze SO i ofensywne pomocnika.

grzesiek, 12.07.2017 19:15:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl

mariehamn ogramy ale jędza na środku obrony w lidze to nie jest dobry pomysł.... mam nadzieję że pazdek zostanie.

Adi, 12.07.2017 19:17:54 - *.opera-mini.net

Kopczynski jezus maria znowu mecz w 10

kuba, 12.07.2017 19:18:18 - *.5-1.cable.virginm.net

porażający jest póki co skład Legii. Na ławce wieje tragedią...
Transfery..........

magoo, 12.07.2017 19:22:13 - *.dynamic.chello.pl

I jeszcze jedno, weźcie KOPA zróbcie tak z 15 min przed meczem :)

LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL, 12.07.2017 19:22:26 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Oficjalnie: Armando Sadiku nowym napastnikiem Legii Warszawa

Vapel, 12.07.2017 19:23:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Oficjalnie sodiku w legii

Kipkorir, 12.07.2017 19:52:24 - *.dynamic.chello.pl

Patrząc na ławkę rezerwowych nie wiem czy śmiać się czy płakać...

Carlos, 12.07.2017 19:56:28 - *.net-bis.eu

Do boju Mariehamn!!!!

@rek do Krzeszczu, 12.07.2017 19:57:00 - *.dynamic.chello.pl

Mam na myśli 2 lub 3 pkt za każde zwycięstwo w rankingu UEFA... Ale może się z lekka mylę.... Pozdro (L)

grzesiek, 12.07.2017 20:14:31 - *.centertel.pl

Pozdrawiam wszystkich ogladajacych na tvp 1...

pantylda, 12.07.2017 20:27:45 - *.dynamic.chello.pl

A co się stało że Jędrzejczyk kapitanem? Czyżby Magiera zobaczył że Kopczyński się nie nadaje?

siwy, 12.07.2017 20:36:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

gra tragedia. zero pressingu, zero walki

Ss, 12.07.2017 20:42:39 - *.6-2.cable.virginm.net

Gui Mąka kozaki

PaweLL, 12.07.2017 20:45:37 - *.play-internet.pl

3 do zera pytam gdzie są placzki tylko Legia....

Krzeszczu, 12.07.2017 20:46:04 - *.cust.bredband2.com

Ale sie spiker lekko zblaznil :-)
Sedzia odgwizduje na przerwe a spiker: koniec pierwszej polowy przy wyniku 0-2 :-)

amatorzy, 12.07.2017 20:52:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gilerme udaje technika a słabo mu o wychodzi ,Broz na tle amatorów ledwo 2 akcje przez 45minut :P ostatnio był w formie w 2012

cobbi, 12.07.2017 21:06:09 - *.play-internet.pl

Podobno Kopczyński gra. To prawda, bo nie zauważyłem?

A5, 12.07.2017 21:13:42 - *.v4.ngi.it

Kozaki te stroje wyjazdowe!
(L)

Anty OUN-UPA, 12.07.2017 21:21:31 - *.dynamic.chello.pl

Mączyński spoko - dobry transfer. Ale co to za taktyka? Ostatnie 30 minut bez skrzydłowych? Niezgoda, Szymański...

jawor100, 12.07.2017 21:51:43 - *.centertel.pl

Gui żadnego nie wygrał pojedynku 1na1.Ponadto powinien mieć sądowy zakaz wykonywania stałych fragmentów gry.Najsłabszy w Legii

, 12.07.2017 22:17:22 - *.play-internet.pl

Za słaba ławka ,n

Andrzej, 12.07.2017 22:32:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Hama tragedia na kolejnej pozycji, GUI chyba za bardzo pajacuje i podchodzi z lekceważeniem i przez to bardzo dużo strat.
Legii brakuje szybkiego skrzydłowego z dryblingiem i dośrodkowaniem.
Bardzo widoczny w grze brak rozgrywającego i napastnika.

ŻYRARDÓW, 13.07.2017 09:18:43 - *.internetdsl.tpnet.pl

Swoją drogą, czemu Jędza (dzięku Bogu!) kapitanem, czy Magic dojrzał, że Kopa i Legia to zupełna abstrakcja?

md, 13.07.2017 22:10:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tak mialo byc ! LEGIA !!!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.